Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 18:55   #1351
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czy ktos z was uzywa Buff?
http://www.youtube.com/watch?v=iQAKQ0y87d0
Kusi mnie...
widziałam to w sklepach sportowych, w super wzorach (właśnie ciekae wzory przyciagnęły mój wzrok ) ale drogie jak cholera według mnie, parędziesiąt zł do stu
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:05   #1352
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
widziałam to w sklepach sportowych, w super wzorach (właśnie ciekae wzory przyciagnęły mój wzrok ) ale drogie jak cholera według mnie, parędziesiąt zł do stu
na e-bay tańsze
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:07   #1353
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

kto idzie dziś ze mną na impreze? właśnie sie wybieram, chociaż glupio tak samej, ale coś sie wymyśli po drodze
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:13   #1354
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Hexe chyba tak, musze tylko wybrac wzor, poki co optuje za NG ze wzorem kamienia z Rozety Nie znosze czapek, wszystkie kurtki jesienno-zimowe mam z kapturem, byle tego dranstwa uniknac, szalikow tez nie mam, bo analogicznie wszystkie kurtki wybralam z zapieciem ciasno pod szyje i taka szmatka moglaby mnie jednak przekonac do dodatkowej ochrony glowy, wydaje sie malo wnerwiajaca. Mikrofibre znam z autopsji, rzeczywiscie fajny material

Selene zrezygnuj na kilka dni z makijazu oczu, takie podraznienia moga sie przykro rozwinac jesli sie nie "uspokoi" oczu na czas. Rob oklady, przemywaj je kroplami lub woda w ampulkach i nie siedz dlugo przy kompie lub ksiazkach przez pare dni.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:21   #1355
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Viollet, ale on właśnie chce swoją matkę kamerować nie mnie.. dlatego wieje grozą.. mnie teściowa wcale nie słucha, patrzy na mnie jak na wariatkę i wychodzi z tego pokoju, w którym ja jestem. do przeprowadzki jesteśmy na nią skazani, bo żadna niania nie przyjdzie pracować na max. 1,5 mca a moja mama chora i nie dałaby rady z małą.
jakoś się przemęczymy. staram się łagodzić sytuację, żeby Ninie nie ucierpiała na tym wszytskim
Acha, to przepraszam bo źle zrozumiałam. Myślałam, że on trzyma stronę swojej mamy i oboje chcą Ciebie pilnować, jako tej złej matki rzekomo
Przeprowadzka wkrótce - niech ta myśl dodaje Ci skrzydeł przy walce z teściową


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja właśnie cekam na te cienie MAD i przebieram nóżkami jak bedą to zaraz porobie swatche, według obietnic moze i Ty porób swatche tego co masz szkoda że tak mało osób było chętnych na zamówienie mimo sporej promocji - ale nie to nie teraz będziecie nam zazdrościć
Obawiam się, że masz rację zwłaszcza, że ja łatwo daję się skusić


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na opuchniete powieki polecam zel pod oczy z dodatkiem swietlika, jak bedziesz w Polsce to zaopatrz sie w zele Flos Lek (najlepiej tubki), polecam

Naamah6 gratulejszyn zieleni i potwierdzam, ze av masz teraz czaderski
Też używam żeli pod oczy FlosLeku i jestem bardzo zadowolona natomiast ostatnio nigdzie nie mogę znaleźć kremów tej firmy, a taki mieli fajny półtłusty lub tłusty na zimę...

Naamah mnie też się Twój nowy av podoba


Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
no proszę a u nas na all bo 60 zł - a ta co podesłałaś mi się podoba

a tak w ogóle gdzie Twoja biżu co?

A tak z innej beczki - jadę we wrześniu na 90 urodziny mojej babci - impreza prawie jak wesele bo 50 osób i orkiestra, i nie wiem w co mam się ubrać
Już któryś raz czytam i nadal nie wiem... co to jest biżu?

A na 90. urodziny ja założyłabym czarne spodnie / spódnicę i jakąś elegancką bluzkę (ale niekoniecznie z kołnierzykiem i niekoniecznie w tonacji biało-czarnej)
Ja 3 lata temu byłam na SETNYCH urodzinach cioci - ciocia do dziś ma się dobrze odpukać


Rodzice mnie dziś wzięli na odpust hehe... Wracaliśmy z obiadu i mijaliśmy po drodze rzędy kramów, na żarty mnie i brata (też dorosłego) zapytali czy chcemy iść - chcieliśmy dostałam balona z helem i mnóstwo kolorowych, brzęczących bransoletek na planowany panieński w stylu bolly no i piankowe misie i cukierki... czułam się jak mała dziewczynka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balon.jpg (80,1 KB, 29 załadowań)
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:35   #1356
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Bizu - bizuteria Pastereczka sie nam objawila jako projektantka kolczykow i innych firdygalkow
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:41   #1357
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hexe chyba tak, musze tylko wybrac wzor, poki co optuje za NG ze wzorem kamienia z Rozety Nie znosze czapek, wszystkie kurtki jesienno-zimowe mam z kapturem, byle tego dranstwa uniknac, szalikow tez nie mam, bo analogicznie wszystkie kurtki wybralam z zapieciem ciasno pod szyje i taka szmatka moglaby mnie jednak przekonac do dodatkowej ochrony glowy, wydaje sie malo wnerwiajaca. Mikrofibre znam z autopsji, rzeczywiscie fajny material

Mam podobnie i mysle,ze byloby to fajne rozwiazanie.
Jak bedziesz sie decydowac to stuknij do mnie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 20:01   #1358
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hexe chyba tak, musze tylko wybrac wzor, poki co optuje za NG ze wzorem kamienia z Rozety Nie znosze czapek, wszystkie kurtki jesienno-zimowe mam z kapturem, byle tego dranstwa uniknac, szalikow tez nie mam, bo analogicznie wszystkie kurtki wybralam z zapieciem ciasno pod szyje i taka szmatka moglaby mnie jednak przekonac do dodatkowej ochrony glowy, wydaje sie malo wnerwiajaca. Mikrofibre znam z autopsji, rzeczywiscie fajny material
A skąd będziesz zamawiać? Bo i ja zaczynam się zastanawiać.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 20:17   #1359
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Albo all albo jakis sklep sportowy, musi mi sie spodobac wzor, wtedy sie zdecyduje) Z tym, ze ja planuje dopiero na jesien, teraz na lato mam kapelusz Jak mi sie spodoba ta cala szmatka, to w przyszlym roku pewnie kupie wersje UV
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 20:23   #1360
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Bizu - bizuteria Pastereczka sie nam objawila jako projektantka kolczykow i innych firdygalkow
myślałam, że to jakiś szczególny rodzaj czegoś, a to po prostu skrót o Pastereczce wiem, mnóstwo zachwytów nad jej kolczykami się tu przewinęło Ja wiecznie nosiłam wkrętki, bo wydawało mi się, że wiszące kolczyki do mnie nie pasują... a ostatnio kupiłam takie piękne i super się w nich czuję. Więc może i mnie pastereczkowa mania dosięgnie!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 20:29   #1361
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie nie, one nie były nadziewane. Nie mogę nigdzie znaleźć nazwy... ale mam koleżankę, która spędziła ostatnio pół roku na Erasmusie w Budapeszcie więc się dowiem i dam znać chodzi o takie ciastko zwinięte w rulon o średnicy 10 cm, puste w środku, po rozwinięciu wyglądało jak wielki skręcony cienki pasek posypany cukrem, inaczej tego nie umiem opisać
czy moze o to ci chodziło ?? to sie chyba nazywa Kürtőskalács i jest przepyszne
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rtoskalacs.jpg
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 20:35   #1362
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

wrrr dlaczego zawsze, jak chce się umalować fajnie na wyjście to nie wychodzi a jak sobie robię próbne makijaze np w dzien albo nigdzie nie wychodzac, to wszystko bosko
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 20:39   #1363
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
czy moze o to ci chodziło ?? to sie chyba nazywa Kürtőskalács i jest przepyszne
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rtoskalacs.jpg
Tak! Dokładnie o to - jest pycha dzięki za oświecenie


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wrrr dlaczego zawsze, jak chce się umalować fajnie na wyjście to nie wychodzi a jak sobie robię próbne makijaze np w dzien albo nigdzie nie wychodzac, to wszystko bosko
Mam tak samo i aż się trzęsę, że malując się na wesele znowu coś spapram. Dlatego chyba zostanę przy swoim sprawdzonym, bezpiecznym make-upie (szarości i czerń roztarte plus mocna czarna kreska) Aaa a gdzie się panna wybiera?

Tak samo zresztą mam z zakupami... Jak idę przez Galerię bez kasy, to milion rzeczy mi się podoba. Jak idę z kasą, to nie ma co kupić
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 20:52   #1364
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Mam tak samo i aż się trzęsę, że malując się na wesele znowu coś spapram. Dlatego chyba zostanę przy swoim sprawdzonym, bezpiecznym make-upie (szarości i czerń roztarte plus mocna czarna kreska) Aaa a gdzie się panna wybiera?

Tak samo zresztą mam z zakupami... Jak idę przez Galerię bez kasy, to milion rzeczy mi się podoba. Jak idę z kasą, to nie ma co kupić
mam tak samo. chociaż...nie pamietam kiedy ostatni raz byłam na zakupach w stacjonarnym sklepie aaaa, z siostra pare tyg temu, jak pisalam ze sobie bluze kupilam a potem żałowałam

wybieram się... hmmmm, nie wiem, w świat jak już się wybiorę to sie dowiem
a mój bezpieczny sprawdzony makijaż na szybkiego bez wysilku to anna karenina jako liner i wsio. właśnie tak sie pomalowalam teraz i zostawiam, bo juz trzy razy zmazywalam oczy

edit: no to ja w ciemniejszych włosach, wedle życzenia z podkładem menium beige summer i różem new shoes lepiej sie czuje w ciemniejszych, dość miałam już tych jasnych chcoiaż na bank zatęsknie za jasnymi, jak zwykle. tak jak zapuszczam grzywke a potem tesknie za krótka i w koncu i tak obcinam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (29,5 KB, 79 załadowań)
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-15 o 20:56
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 20:55   #1365
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wstawiaj, wstawiaj!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 21:52   #1366
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

zanim zdążyłam coś napisać to już watek zupełnie gdzie indziej
ale mnie wczoraj nie było więc chyba mogę wrócić do tamtych tematów

w kwestii przepisów chętnie coś wkleję (kiedyś nawet chciałam blog założyć, ale skończyło się na chceniu), tylko zwykle gotuję na oko, więc trudno o dokładne ilości
tak na szybko - sosy w kuchni chińskiej zagęszcza się odrobiną mąki/skrobi ziemniaczanej ew skrobi kukurydzianej (biała, nie żółta mąka) - miesza się łyżkę skrobi z zimną! wodą i wlewa na patelnię gęstnieje kiedy zawrze
niestety nie wiem jak się robi chrupiące kulki, bo ich nie znam, jeśli trafie to spróbuje

a buffa kupiłam na narty, tuż przed wyjazdem - już wyprzedawali zimę - za 15 PLN, dwustronnego, po jednej stronie polar, po drugiej jersej/mikrofibra
też nie cierpię czapek, szaliki noszę, ale na nartach głównie powiewają, a ten wynalazek był super
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 22:03   #1367
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Winly, udanej imprezki baw się dobrze, nalezy Ci się!

Wklejam obiecane zdjęcie sukienki Boho. Wybaczcie głupie miny i jakość. Widzę, że kratka mnie poszerza

Gratis kicia siostry TŻa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AZZ95057PINK_MODELSHOT_LARGE.1245425353.jpg (19,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boho1.jpg (78,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boho2.jpg (51,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boho3.jpg (43,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kicia.jpg (65,8 KB, 39 załadowań)
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 22:46   #1368
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Winly to taki miodowy blond czy źle widzę? W każdym razie podoba mi się! Dobrze zrobiłaś z tym przyciemnieniem a co do grzywki - już sto razy miałam Ci mówić, że bardzo mi się podobasz na swoim głównym foto na nk! I uważam, że grzywkę bezdyskusyjnie mieć powinnaś!


Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
tak na szybko - sosy w kuchni chińskiej zagęszcza się odrobiną mąki/skrobi ziemniaczanej ew skrobi kukurydzianej (biała, nie żółta mąka) - miesza się łyżkę skrobi z zimną! wodą i wlewa na patelnię gęstnieje kiedy zawrze
niestety nie wiem jak się robi chrupiące kulki, bo ich nie znam, jeśli trafie to spróbuje
O, super, dziękuję Moja mama nie może przeżyć, że nie wie jak taki sosik zrobić więc się ucieszy. A za kulki osobiście dałabym się pochlastać, więc biegnij do najbliższej chińskiej i zamawiaj kulki kokosowo-sezamowe (w mojej ulubionej restauracji podają wersję w tymże właśnie gęstym sosie z warzywami typu bambus, grzyby mun, kiełki... kocham!!!)


Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcie sukienki Boho. Wybaczcie głupie miny i jakość. Widzę, że kratka mnie poszerza

Gratis kicia siostry TŻa
Ta... i nawet po tym rzekomym poszerzeniu jesteś szczupła! Więc noś bez obaw A kicia słodka!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 23:41   #1369
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie nie, one nie były nadziewane. Nie mogę nigdzie znaleźć nazwy... ale mam koleżankę, która spędziła ostatnio pół roku na Erasmusie w Budapeszcie więc się dowiem i dam znać chodzi o takie ciastko zwinięte w rulon o średnicy 10 cm, puste w środku, po rozwinięciu wyglądało jak wielki skręcony cienki pasek posypany cukrem, inaczej tego nie umiem opisać
No to się dogadałyśmy Dobrze, że nas LadyDaisy poratowała

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki - jadę we wrześniu na 90 urodziny mojej babci - impreza prawie jak wesele bo 50 osób i orkiestra, i nie wiem w co mam się ubrać
Lemirka, jak to jak? Tak, żeby nie przyćmić głównej bohaterki
A propos imprez, powiem wam, co mi się szykuje we wrześniu. Mój tato w tajemnicy przed mamą od kilku miesięcy przygotowuje 30. rocznicę ich ślubu. Wynajął pensjonat w Kudowie, zaprosił gości weselnych sprzed 30 lat (no i nowszych członków rodziny i przyjaciół) i w wielkim sekrecie wszystko organizuje. Mama jest niczego nieświadoma, dowie się na miejscu
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 23:50   #1370
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Lemirka, jak to jak? Tak, żeby nie przyćmić głównej bohaterki
A propos imprez, powiem wam, co mi się szykuje we wrześniu. Mój tato w tajemnicy przed mamą od kilku miesięcy przygotowuje 30. rocznicę ich ślubu. Wynajął pensjonat w Kudowie, zaprosił gości weselnych sprzed 30 lat (no i nowszych członków rodziny i przyjaciół) i w wielkim sekrecie wszystko organizuje. Mama jest niczego nieświadoma, dowie się na miejscu
nawet jak bym chciała to chyba nie umiała bym

a Twój tata musi być super facetem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 23:54   #1371
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a Twój tata musi być super facetem
Ma przebłyski, tak raz na 30 lat
Żartuję
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 00:18   #1372
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Winly, jakie letnie spojrzenie, ujęcie takie sobie, ale widać blond piękność. Zazdroszczę dziewczynom, co w różu w takiej ilości fajnie wygladają. ja to tak jakbym hektar łąki skopała lub po ostrej jeździe taki burak się robię.. Ach kiedy to było, że człowiek wychodził z domu nie wiedząc gdzie....fajne czasy

adusiadu, mały wniosek. proszę na drugim zdjęciu włosy do tyłu wziąć i można mówić modelce, że ładnie wygląda w Twojej reklamowanej sukience

a Pasterciu, masz zacięcie - podziwiam. u mnie języki to najsłabsza pięta, której bardzo się wstydzę i obniża moje osiągnięcia. tak pechowo trafialam na lektorów przez całe swe życie, ucząc sie angola od 13rż do 30 z dwuletnią przerwą,że potrafię może sie jedynie przywitać. Ach tylko skąd wziąść samozaparcie???? Czasu mizernie, ale jak widac na wizaż starcza więc dla chętnego nic trudnego.

a ja śnięta całymi dniami jestem... tragedia, bez kawy ani rusz!

węgierskie ciastko to jak sękacz wygląda

kamilawu, tylko oby mamcia pretensji nie miała,że sie nie tak wystroi, czy przygotuje. Ale fajny bardzo pomysł!

spot, to zwykły kisiel przecie

a ja zrobiłam Agulkowe cincinowe muffiny z kakaem gorzką czekoladą i bananem, com się oszukała przepisu wczoraj... na ich temat się nie wypowiem jednak ... dla mnie szału nie ma... jeśli kiedykolwiek je jeszcze zrobię to upiekę w formie ciasta w wąskiej blaszce z mniejsza ilością proszku do pieczenia. klasyczny murzynek bije na głowę (i przepis ten sam tylko na sodzie - tak sobie uzmysłowiłam)a i biszkopt w takiej formie zdecydowanie lepszy... ale to moje zdanie


no nareszcie chyba wszystko udało mi się skomentować przy tej ilości postów
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 09:26   #1373
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A propos imprez, powiem wam, co mi się szykuje we wrześniu. Mój tato w tajemnicy przed mamą od kilku miesięcy przygotowuje 30. rocznicę ich ślubu. Wynajął pensjonat w Kudowie, zaprosił gości weselnych sprzed 30 lat (no i nowszych członków rodziny i przyjaciół) i w wielkim sekrecie wszystko organizuje. Mama jest niczego nieświadoma, dowie się na miejscu
Ale super Tylko koniecznie wkręćcie coś mamie wcześniej, żeby poszła do fryzjera / ubrała coś w czym będzie się na takiej imprezie dobrze czuła. Bo inaczej się wkurzy, ja byłabym wściekła mimo niespodzianki. A taty / męża tylko pogratulować
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 11:15   #1374
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czy ktos z was uzywa Buff?
http://www.youtube.com/watch?v=iQAKQ0y87d0
Kusi mnie...
Vril, to jest świetne! Chyba wyposażę mojego męża w coś takiego na misję w Afganistanie, podejrzewam, że fantastycznie będzie chronić usta i nos przed pyłem i kurzem. Sobie też sprawię, w końcu może ujarzmię moje włosy (mam długie do pasa, ale nie cierpię ich związywać, dlatego ciągle eksperymentuję z rozmaitymi opaskami).

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
kamilawu, tylko oby mamcia pretensji nie miała,że sie nie tak wystroi, czy przygotuje. Ale fajny bardzo pomysł!
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ale super Tylko koniecznie wkręćcie coś mamie wcześniej, żeby poszła do fryzjera / ubrała coś w czym będzie się na takiej imprezie dobrze czuła. Bo inaczej się wkurzy, ja byłabym wściekła mimo niespodzianki. A taty / męża tylko pogratulować
Atoja, Viollet, już o tym pomyślałam, trzeba będzie po prostu sprzedać jej jakąś bajeczkę Ja też wściekałabym się, gdyby ktoś zaskoczyłby mnie, nawet z najlepszymi intencjami, nie zważając na mój mało "reprezentacyjny" stan Muszę tylko mojego tatę jakoś zainspirować, bo on tych kobiecych aspektów w ogóle nie łapie, na pewno o tym nie pomyślał Nawet pierścionek, który zamierza mamie z tej okazji podarować, musiałam kupić sama, bo on "się nie zna". Szczerze mówiąc, jest to wszystko trochę uciążliwe, bo moi rodzice mieszkają we Wrocławiu, a ja w Przemyślu i te odległości wiele spraw organizacyjnych naprawdę komplikują...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 11:49   #1375
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ale się wkurzyłam na EDM

Pozmieniali stronkę, wywalili kity, nawet zalogować się nie da

Strasznie jestem zła na siebie, że wczoraj wieczorem nie zamówiłam kilku Free Sample Kitów - odłożyłam to na rano, bo byłam bardzo zmęczona i masz babo placek

A te ich nowe kity to po prostu beznadziejne są - kolory z góry narzucone, nawet formuły podkładu nie można sobie wybrać (a przecież wiadomo, że u nich formuły tego samego koloru mają różne odcienie).

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrr
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 12:22   #1376
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Zalogowac sie moge na EDM ale....nie podobaja mi sie te zmiany,na dodatek strona tak wolnooo sie laduje
Mam nadzieje,ze moj Lavender bedzie do wziecia bo wpisalam sie na wspolne zakupy....i bardzo go chce
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 12:29   #1377
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Winly, udanej imprezki baw się dobrze, nalezy Ci się!

Wklejam obiecane zdjęcie sukienki Boho. Wybaczcie głupie miny i jakość. Widzę, że kratka mnie poszerza

Gratis kicia siostry TŻa
jaki cudowny kociak przesłodki ja też chcę takiego

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Winly to taki miodowy blond czy źle widzę? W każdym razie podoba mi się! Dobrze zrobiłaś z tym przyciemnieniem a co do grzywki - już sto razy miałam Ci mówić, że bardzo mi się podobasz na swoim głównym foto na nk! I uważam, że grzywkę bezdyskusyjnie mieć powinnaś!
taaa, miodowy jakby. czuje się o niebo lepiej. W całkiem jasnych czułam się jak głupia blodynka jakkolwiek głupio to brzmi, na prawdę się tak czułam momentami jak jakaś głupia cizia poza tym włosy odpocząć mają teraz, bo ostatnio je rozjaśniałam (niestety od zeszłego roku zaczeły mi ciemnieć więc pomagałam sobie chemią-a raczej szkodziłam). co do grzywki- pewnie znowu za jakiś czas ciachnę zawsze sama sobie obcinam. ale teraz mam mocne postanowienie zapuścić ją tak,żebym mogła ją związać (łatwiej mi wtedy na desce, bo jak jestem cała mokra to ta grzywka strasznie się układa bo mi się kręci )
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Lemirka, jak to jak? Tak, żeby nie przyćmić głównej bohaterki
A propos imprez, powiem wam, co mi się szykuje we wrześniu. Mój tato w tajemnicy przed mamą od kilku miesięcy przygotowuje 30. rocznicę ich ślubu. Wynajął pensjonat w Kudowie, zaprosił gości weselnych sprzed 30 lat (no i nowszych członków rodziny i przyjaciół) i w wielkim sekrecie wszystko organizuje. Mama jest niczego nieświadoma, dowie się na miejscu
wow super niespodzianka

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Winly, jakie letnie spojrzenie, ujęcie takie sobie, ale widać blond piękność. Zazdroszczę dziewczynom, co w różu w takiej ilości fajnie wygladają. ja to tak jakbym hektar łąki skopała lub po ostrej jeździe taki burak się robię.. Ach kiedy to było, że człowiek wychodził z domu nie wiedząc gdzie....fajne czasy
ja nigdy nie mam dobrych ujęć, jak chce zrobic fotkę sobie. Chyba mam za krótkie ręce no i aparat mam beznadziejny, zawsze jakość do musze sobie chyba kupić coś takiego lustro do robienia zdjęć na NK

ja mam dośc ciemną cerę, lubię jak widać mocniejszy róż bo mi w tym dobrze new shoes kocham i używam namiętnie, rano wieczorem w dzień i w ogóle non stop i wszędzie wcale nie wyglada za czerwono, a naturalnie stworzony dla mnie

no to teraz parę słow ode mnie dzień dobry właśnie wstałam, wróciłam po 5. Mam średniego kaca. Wypad udany, zaliczyłam tournee po wszystkich imprezach we Władku-każda z nich beznadziajna więc bawić się jakoś super nie bawiłam, ale spotkałam masę znajomych z którymi się dawno nie widzialam spotkałam też kumpelę, która jest w tej chwili tak samo sama jak ja (w sensie ze nie ma z kim pogadać) i postanowiłyśmy sobie, że będziemy się wspierać wzajemnie umówiłam sie z nią na pogaduchy w tygodniu. Poza tym usłyszałam sporo miłych komplementów od Panów, co niesamowicie poprawiło mi humor i bardzo dobrze mi zrobiło, pomoglo mojemu podkruszonemu ego

edit: musze wejśc na EDM, jestem ciakwa co tam za cyrki odwalili ja tu chce jutro KITa zamawiać
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-16 o 12:32
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 12:35   #1378
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zalogowac sie moge na EDM ale....nie podobaja mi sie te zmiany,na dodatek strona tak wolnooo sie laduje
Mam nadzieje,ze moj Lavender bedzie do wziecia bo wpisalam sie na wspolne zakupy....i bardzo go chce
Zalogować, to się mogę, ale jak chcę wejść w My Account, to mnie wywala na stronę logowania/rejestracji.
Na forum EDM dziewczyny piszą, że EDM transmituje dane o ich klientach na nową wersję strony i trochę to potrwa, a jak ktoś chce od razu robić zakupy i nie chce czekać, to musi założyć nowe konto.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 12:48   #1379
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

wrrrrrr głupie EDM mogli poczekać jeszcze kilka dni, co bym zdążyła sobie spokojnie zamówić tego KITa, a nie teraz na kacu którego czuje z minuty na minutę bardziej muszę ogarynać co i jak na tej nowej stronce
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 12:58   #1380
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Zalogować, to się mogę, ale jak chcę wejść w My Account, to mnie wywala na stronę logowania/rejestracji.
Na forum EDM dziewczyny piszą, że EDM transmituje dane o ich klientach na nową wersję strony i trochę to potrwa, a jak ktoś chce od razu robić zakupy i nie chce czekać, to musi założyć nowe konto.

Same problemy......


_________________________ ________________________

Uciekam na reszte dnia i zycze milego popoludnia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.