Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 11:35   #4591
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez elusial Pokaż wiadomość
No już teraz jestem po dwóch. Najpierw byłam na nieudanym w Kosmedice a potem na udanym w innym gabinecie. Specjalnie wstrzymałam się z opinią do czasu kiedy zrobiłam zabieg w innym gabinecie żeby upewnić się w podejrzeniach zanim napiszę paszkwila. Po nieudanym zabiegu nie straciłam prawie żadnych włosków na bikini i pachach (na nogach wypadały ale zostały całe pasy pomiędzy miejscami przykładania głowicy) a po udanym zabiegu wypadły i pewnie odrosną nowe za jakiś czas ale będą to już inne włosy, które w czasie zabiegu nie były w fazie anagenowej. Teraz po prostu wiem, że po dobrze wykonanym zabiegu od razu widać czy coś zadziałało. A już na pewno widać po jakimś czasie. Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie poddenerwowała podczas konsultacji w Kosmedice na której miałam mieć robione poprawki a skończyło się zaciemnianiem oczu. Otóż Pani stwierdziła że nie mogła ominąć żadnego miejsca bo jedzie miejsce przy miejscu. W drugim gabinecie od razu mi powiedziano że coś takiego może się zdarzyć bo człowiek może popełniać błędy i coś ominąć i wtedy trzeba po prostu poprawić. Mnie takie szczere podejście bardziej odpowiada zwłaszcza ze zabiegi nie są tanie.
Zapomniałam wcześniej napisać, że laser którym na mnie działano to w obu przypadkach to light sheer.
po pierwszym zabiegu nie ma gwarancji, ze cos wyleci, przynajmniej mnie tak informowano - ze np. niektore osoby (w sensie - ich wlosy ) reaguja na parzyste albo nieparzyste zabiegi. w zwiazku z czym musisz miec na wzgledzie, ze zabieg wykonywany w tym drugim miejscu byl juz drugim zabiegiem. no i jesli chodzi o efekty, to wiesz, ja jestem juz po 7. zabiegach na bikini na przyklad...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:39   #4592
elusial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ze mnie jest trochę niewierny Tomasz i nie wierzę wszystkim sprzedawcom a nim jest w tym przypadku osoba wykonująca zabieg. Przynajmniej nie od razu i nie do końca. Czytałam sporo zanim zdecydowałam się na zabieg i na mój chłopski rozum to jest tak. Włos może być w 3 fazach wzrostu: anagen -wtedy laser działa na mieszek i go niszczy, katagen-faza przejściowa i telogen- wtedy laser nie niszczy mieszka tylko przypala sam włos który ten mieszek opuścił ale jeszcze siedzi w skórze. Szacuje się że np. na bikini jest ok. 30-50% włosów w fazie anagenu czyli tyle procent włosów powinno być usunięte bezpowrotnie. Reszta włosów jest tylko przypalona(laser działa na melaninę rodzaju ziarnistego, czyli ciemne zabarwienie), zostaje usunięta ze skóry, ale z ich mieszków za jakiś czas włosy znów wyrosną i wtedy trzeba się poddać kolejnemu zabiegowi.
W moim przypadku, pomijając fakt, że zabieg był wykonany bardzo niedokładnie i widać było wręcz pasy i placki niezaatakowane przez laser, to najprawdopodobniej była ustawiona za słaba moc i nawet w miejscach gdzie przykładana była głowica wypadały tylko najgrubsze. Specjalnie patrzyłam na jaką moc ustawia urządzenie Pani w innym salonie i różnica była bardzo znaczna. Poza tym jeśli ktoś robi bikini w kilkanaście minut to albo jest maszyną albo omija jakieś miejsca.
Oczywiście każdy człowiek jest inny i każdemu inaczej mogą rosnąć włosy. Może się zdarzyć, że za kilka tygodni odrośnie mi ich 95% a nie np. 60% ale nie będę miała o to pretensji do gabinetu tylko do swojego organizmu.
Na razie jednak żadne z czarnych włosów nie rosną mi normalnie tylko są jakby niemrawo wypychane i zostaje gładka skórka. Dla porównania mam kilka jasnych włosów których laser nie powinien wziąć i nie wziął i one rosną normalnie-dużo szybciej i trzymają się mocno.
Bardzo chciałabym wierzyć w to ze ten pierwszy zabieg zadziałał. Wtedy nie byłoby mi tak szkoda zmarnowanych pieniędzy, czasu i nerwów.
Niestety tak się nie stało.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

aha i wcale nie oczekiwałam że pozbędę się włosów po JEDNYM zabiegu. Oczekiwałam, że pozbędę się wszystkich włosów w fazie anagenowej. Chciałam zamieścić opinię na temat jakości wykonanej usługi a nie dywagować na temat skuteczności lasera lub IPL. Gdybym myślała że laser nie działa nie poszłabym na kolejny zabieg i nie umówiła się na jeszcze następny.
Moja wypowiedź miała pomóc dziewczynom, które wahają się gdzie zrobić zabieg lub zastanawiają się czy wszystko poszło dobrze.
Kiedyś przeczytałam opinie o Kosmedice na Mrocznej ale stwierdziłam że kilka negatywnych opinii o niczym nie świadczy a tam miałam po drodze z pracy. Zawiodłam się i należę teraz do grupy niezadowolonych byłych klientek, ale nie obwiniam za to lasera.
elusial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:52   #4593
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej czy gdy ma sie problemy z żyłami na nogach, można pójsć na depilację laserową?
Miałam juz robione niektóre miejsca i chciałam sobie zrobic jeszcze uda , ale mam właśnie te problemy i nie wiem czy to dobry pomysł...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post48767084

I będę szczęśliwa choćbym kur** miała sobie to szczęście narysować.

RAZEM - MAJ 2007 r. 7 LAT
ZARĘCZYNY 31 MAJA 2013 !!!
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:56   #4594
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

elusiu, ja rozumiem, co chcialas przekazac. ale mariolk zdaje sie, nie, bo podala Twoj przyklad jako dowod na nieskutecznosc lasera (i oczywiscie przewage IPL - a). po prostu zrozumialam, ze oczekiwalas efektow typu cuda wianki, po pierwszym zabiegu. mozliwe, ze rzeczywiscie, w pierwszym zakladzie sie zwyczajnie nie przylozono do roboty...

a propos efektow, to podam moj przyklad: po trzecim zabiegu na pachy przez pierwsze 4 tygodnie wypadlo mi bardzo duzo wlosow, po czym w piatym tygodniu odroslo mi wiecej niz mialam przed rozpoczeciem depilacji laserowej^^.

zycze, zeby Ci jak najmniej wlosow odroslo .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 18:37   #4595
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a propos efektow, to podam moj przyklad: po trzecim zabiegu na pachy przez pierwsze 4 tygodnie wypadlo mi bardzo duzo wlosow, po czym w piatym tygodniu odroslo mi wiecej niz mialam przed rozpoczeciem depilacji laserowej^^.
jak by mógł mi ktoś wytłumaczyć w bardzo łopatologiczny sposób jak to jest możliwe?

bo ja to widzę tak:
na początku mam np 100% włosów w danej części, z czego x% znajduje się w pierwszej fazie (np. 20%), x% w drugiej (np.30%) i x% w trzeciej (np. 50%).
robię pierwszy zabieg i powiedzmy usuwam tylko ten x% z pierwszej fazy (czyli w moim przykładzie te 20%), zostaje 80%, który teraz jest moim nowym 100%, z którego znowu robi się: x% (20% - I faza), x% (30%), x% (50%), drugi zabieg i usuwam tylko te 20% z pierwszej fazy i tak , dalej ...

wydaje mi się, że nie możliwe jest, żeby np. po 3 zabiegu odrosło więcej włosów niż przed ? - przecież usunęłam x% włosów z mojego 100%

ja jestem dopiero na początku mojej przygody z LS, a ponieważ jestem ofiarą IPL+RF (dałam się nabrać na piękną reklamę "lasera" który całkowicie likwiduje włosów ), pokładam bardzo dużą nadzieję w tej metodzie , ale nie ukrywam, że takie wpisy wpływają negatywnie na moją wiarę w pozbycie się tych wstrętnych włosów choćby na 2-3 lata
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 18:48   #4596
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
jak by mógł mi ktoś wytłumaczyć w bardzo łopatologiczny sposób jak to jest możliwe?

bo ja to widzę tak:
na początku mam np 100% włosów w danej części, z czego x% znajduje się w pierwszej fazie (np. 20%), x% w drugiej (np.30%) i x% w trzeciej (np. 50%).
robię pierwszy zabieg i powiedzmy usuwam tylko ten x% z pierwszej fazy (czyli w moim przykładzie te 20%), zostaje 80%, który teraz jest moim nowym 100%, z którego znowu robi się: x% (20% - I faza), x% (30%), x% (50%), drugi zabieg i usuwam tylko te 20% z pierwszej fazy i tak , dalej ...

wydaje mi się, że nie możliwe jest, żeby np. po 3 zabiegu odrosło więcej włosów niż przed ? - przecież usunęłam x% włosów z mojego 100%

ja jestem dopiero na początku mojej przygody z LS, a ponieważ jestem ofiarą IPL+RF (dałam się nabrać na piękną reklamę "lasera" który całkowicie likwiduje włosów ), pokładam bardzo dużą nadzieję w tej metodzie , ale nie ukrywam, że takie wpisy wpływają negatywnie na moją wiarę w pozbycie się tych wstrętnych włosów choćby na 2-3 lata
dobrze rozumujesz jednak trzeba uwazać na takie opinie,że odrosło 100 %

ja ci odpowiem jako osoba nie trzymająca się zasad i ścisłych terminów czasowych.

depilujesz włosy w równych odstępach i nie wiesz ile odrasta,bo częśc włosów zostaje usunieta,a częśc uśpiona.te ,które nie trafiłaś właśnie odrosną,ale wtedy kiedy zaprzestaniesz depilacji na dłużej

ja widziałam ile wlosów wypada po każdej depilacji,bo moje odstępy były bardzo długie i na bieżąco śledze przebieg skuteczności.


to jest tak,jakbys ciodziennie widziała ile włosów wypada z głowy,jednak potem zebrała włosy w kucyk i przez 3 mies nie ściągała gumki.po 3 mies przeraziłabyś się ile włosów ci wypado.wydaje się,że to na raz,a one wypadały przez cały okres po równo

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-01-27 o 18:50
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 23:00   #4597
elusial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jeszcze wtrącę swoje 3 grosze. Rodzimy się z określoną liczbą mieszków włosowych. Te które zostaną zniszczone przez laser juz nigdy nie wyprodukują włosa, ale nie można zapomnieć, że każdy człowiek ma jakąś część mieszków nieaktywnych, "uśpionych" (laser na nie nie działa), które pod wpływem zmian hormonalnych potrafią się obudzić i wtedy o zgrozo może wyrosnąć pewien gąszcz. Potrafi się tak stać np. w trakcie ciąży. Pytanie czy się tym przejmować bo przecież może się też zdarzyć że w ciąży się wyłysieje(niestety najczęściej na głowie ) albo nic się nie stanie i ciałko pozostanie gładkie, czego życzę wszystkim laserującym się
elusial jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 01:58   #4598
zmeczonyZyciem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich.Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek. Chciałem zapytać jak to w końcu jest, działa ta depilacja czy nie działa..? Mam mega włos na klatce piersiowej i brzuchu, chciałem usunąć włoski (w zasadzie nie chodzi mi o gładkość a chociaż o zredukowanie tych włosów) problem w tym, że włosy są czarne i bardzo długie Jestem z Sosnowca i chciałem również zapytać o konkretny salon, mianowicie DEPILACJALUX w sosnowcu. Mają tam teraz mega promocje. Używają tego lasera "Laser diodowy Lightsheer" , czy to jest odpowiedni laser..??

Pozdrawiam
zmeczonyZyciem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 05:43   #4599
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez zmeczonyZyciem Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek. Chciałem zapytać jak to w końcu jest, działa ta depilacja czy nie działa..? Mam mega włos na klatce piersiowej i brzuchu, chciałem usunąć włoski (w zasadzie nie chodzi mi o gładkość a chociaż o zredukowanie tych włosów) problem w tym, że włosy są czarne i bardzo długie Jestem z Sosnowca i chciałem również zapytać o konkretny salon, mianowicie DEPILACJALUX w sosnowcu. Mają tam teraz mega promocje. Używają tego lasera "Laser diodowy Lightsheer" , czy to jest odpowiedni laser..??

Pozdrawiam
laser jest ok,jednak nie licz na to,że laser równomiernie zredukuje liczbe włosów.najczęściej jest tak,że pozostawia placki i zarośniete miejsca jak na planszy szachowej
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 11:26   #4600
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez zmeczonyZyciem Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek. Chciałem zapytać jak to w końcu jest, działa ta depilacja czy nie działa..? Mam mega włos na klatce piersiowej i brzuchu, chciałem usunąć włoski (w zasadzie nie chodzi mi o gładkość a chociaż o zredukowanie tych włosów) problem w tym, że włosy są czarne i bardzo długie Jestem z Sosnowca i chciałem również zapytać o konkretny salon, mianowicie DEPILACJALUX w sosnowcu. Mają tam teraz mega promocje. Używają tego lasera "Laser diodowy Lightsheer" , czy to jest odpowiedni laser..??

Pozdrawiam
Laser LS jest ok - i działa tylko należy pamiętać o zachowaniu odstępów - to podstawa by kolejne zabiegi robić co 2-3 miesiące - po 3 zabiegach będziesz miał zauważalne efekty
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 12:30   #4601
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mariolk Pokaż wiadomość
tak, tak, marketing szeptany, trolling itd, zreszta bylam na depilacji wlosow mniej wiec dlaczego mnie nazywasz trolem ? Luzne rozmowy, emotikona dla zlagodzenia a ty mnie zaraz o marketing szeptany ... a owszem przyznaje, ze jestem zadowolona z zabiegu i moge dobre slowo powiedziec o salonie kosmetycznym ... (ups, by mi sie wymknelo), za to innym sie nie wymyka na temat perfum chanel itd, to raczej to jest marketingiem szeptanym, a nie moje dyskusje, ze laser wcale nie jest najlepszy, ze sa rozne lasery, ze sa rozne IPLe i po jednych moga byc efekty a po innych nie, i faktycznie reklamuje tu nachalnie salon (ups, znowu by mi ulecialo ), no to masz powtorke:
Droga Mariolko jak juz ktos wczesniej zauwazyl jest to forum odnosnie DEPILACJI LASEROWEJ.nikt tu nie chce dyskutowac o fotodepilacji czyli IPLu.wiec prosze w imieniu wiekszosci uzytkownikow tego forum-zacznij pisac na forum odnosnie IPLa a nie tutaj.Po co przesycac forum przekomarzaniem sie nie na temat?Pozdrawiam.

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2012-01-28 o 12:33
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 13:09   #4602
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Droga Mariolko jak juz ktos wczesniej zauwazyl jest to forum odnosnie DEPILACJI LASEROWEJ.nikt tu nie chce dyskutowac o fotodepilacji czyli IPLu.wiec prosze w imieniu wiekszosci uzytkownikow tego forum-zacznij pisac na forum odnosnie IPLa a nie tutaj.Po co przesycac forum przekomarzaniem sie nie na temat?Pozdrawiam.



MARIOLK-wklejam ci linki tam,gdzie cię wysłuchają.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=laser+ipl
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=laser+ipl
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=laser+ipl
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=laser+ipl

BYŁO MIŁO
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 14:08   #4603
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Droga Mariolko jak juz ktos wczesniej zauwazyl jest to forum odnosnie DEPILACJI LASEROWEJ.nikt tu nie chce dyskutowac o fotodepilacji czyli IPLu.wiec prosze w imieniu wiekszosci uzytkownikow tego forum-zacznij pisac na forum odnosnie IPLa a nie tutaj.Po co przesycac forum przekomarzaniem sie nie na temat?Pozdrawiam.
dziewczyny, to ja wczesniej zauwazylam, no i chcialam po raz kolejny o tym wspomniec, ale mnie ubieglyscie .
w kazdym razie, mariolk - ok, na Tobie IPL dziala niczym laser najnowszej generacji, super, ale to naprawde nie watek na te okazje... TmargoT podala Ci linki do watkow, gdzie mozesz wyspiewywac peany na czesc tego sprzetu. tutaj jest to zwyczajny offtop, to tak, jakbym na przyszla na watek wielbicieli jablek i zaczela w kolko pisac o przewadze gruszek. dlatego uznalam, ze trollujesz.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:06   #4604
facetswojejkobiety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam

nie chce byc od razu zjedzony przez was kobiety, ale mam problem doszedlem do wniosku ze mojej kobiecie zprezentuje zabieg depilacji bikini...

nie znam się na tym nie wiem z czym to sie je nie wiem gdzie jej taki zabieg wykupić aby było dobrze poprosiłbym o konkretne wskazowki moze ktoraś mi poleci konkretne miejsce w Warszawie rejon Ursynow/mokotów byłby najlepszy...

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam
facetswojejkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:00   #4605
myszka851210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez elusial Pokaż wiadomość
Ja jeszcze wtrącę swoje 3 grosze. Rodzimy się z określoną liczbą mieszków włosowych. Te które zostaną zniszczone przez laser juz nigdy nie wyprodukują włosa, ale nie można zapomnieć, że każdy człowiek ma jakąś część mieszków nieaktywnych, "uśpionych" (laser na nie nie działa), które pod wpływem zmian hormonalnych potrafią się obudzić i wtedy o zgrozo może wyrosnąć pewien gąszcz. Potrafi się tak stać np. w trakcie ciąży. Pytanie czy się tym przejmować bo przecież może się też zdarzyć że w ciąży się wyłysieje(niestety najczęściej na głowie ) albo nic się nie stanie i ciałko pozostanie gładkie, czego życzę wszystkim laserującym się
Witaj ELUSIAL Przeczytałam Twoją wiadomość i faktycznie strasznie szkoda pieniędzy, które straciłaś. Nie znam niestety gabinetu do którego trafiłaś - Kosmedica w Warszawie, ale zastanawiam się, czy przypadkiem nie miałaś wykonanego zabiegu IPL-em? Bo jeśli był to LightSheer to Pani wykonująca zabieg musiała zastosować bardzo niskie dawki, które po prostu nie zadziałały. Ale nie wiem, czy przypadku LS jest to możliwe. Ogólnie o Studio Laser słyszałam dobre opinie, więc zapewne będziesz teraz zadowolona
myszka851210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 12:15   #4606
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez didi_87 Pokaż wiadomość
-jeśli ktoś przyjmuje hormony, antykoncepcja, eutyrox efekt będzie słabszy i ilość zabiegów.....
Skąd wiesz, że euthyrox ma wpływ? to hormon tarczycy, nie ma z tego co wiem wpływu na owłosienie?:mur :



Byłam wczoraj na bikini laserem Quantel. No i jestem trochę zaniepokojona, bo właściwie nawet nie widać, że przeszłam zabieg - podrażnienie jak po goleniu maszynką. Po tym, jak po LS miałam popalone plamy, pieczenie - spodziewałam się tego samego
Z tego co pani mówiła Quantel jest mocniejszy niż LS, dlatego pierwszy zabieg miałam na niższej mocy, następny będzie na większej, jak dobrze zareaguję. Zabieg króciutki - 10 minut - ponieważ laser strzela wiązką szerszą i nie trzeba aż tylu strzałów.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 12:32   #4607
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez facetswojejkobiety Pokaż wiadomość
Witam

nie chce byc od razu zjedzony przez was kobiety, ale mam problem doszedlem do wniosku ze mojej kobiecie zprezentuje zabieg depilacji bikini...

nie znam się na tym nie wiem z czym to sie je nie wiem gdzie jej taki zabieg wykupić aby było dobrze poprosiłbym o konkretne wskazowki moze ktoraś mi poleci konkretne miejsce w Warszawie rejon Ursynow/mokotów byłby najlepszy...

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam
nie znam się na salonach w w-wie,jednak musisz zacząć od tego,że wykupujesz zestaw-pakiet zabiegów.minimum 4 ,aby efekt byl skuteczny.
szukając promocji patrz na laser i okolice zabiegu,poniewaz fotodepilacja laserem IPL+RF to wyrzucone pieniądze.
pytaj się również o strefe depilacji,ponieważ są dwie podstawowe strefy bikini.
jedna to tylko włoski wystające spod majtek i do 5 cm na udach,lub bikini całkowite włącznie z wargami i wzgórkiem łonowym.
jesli twoja kobieta chce pozostawić sobie np: pasek to musi wybierac bikini całkowite, a strefę depilacji uzgodnić z kosmetyczką.
ceny są minimalnie droższe,a można sobie uzgodnić obszar depilacji w/g uznania.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 12:42   #4608
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wczoraj bylam na ostatnim z 6 zabiegow, lydki, pachy i bikini robione mialam moca 42. Efekty na bikini oceniam rewelacyjnie wczoraj mialam 3 strzaly na dobitke jesli chodzi o lydki i pachy to skutecznosc oceniam na jakies 90% troche wlosow odroslo ale sa one dosc cienkie i jasne. Zrobie sobie teraz przerwe jakies pol roku moze rok i ocenie efekty, ewentualnie wzmocnie te jasne wlosy (golac je) i pozniej pojde jeszcze na jakies zabiegi przypominajce. Co o tym sadzicie??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 12:44   #4609
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na ostatnim z 6 zabiegow, lydki, pachy i bikini robione mialam moca 42. Efekty na bikini oceniam rewelacyjnie wczoraj mialam 3 strzaly na dobitke jesli chodzi o lydki i pachy to skutecznosc oceniam na jakies 90% troche wlosow odroslo ale sa one dosc cienkie i jasne. Zrobie sobie teraz przerwe jakies pol roku moze rok i ocenie efekty, ewentualnie wzmocnie te jasne wlosy (golac je) i pozniej pojde jeszcze na jakies zabiegi przypominajce. Co o tym sadzicie??
plan genialny,ale ja poczekałabym około roku.zobaczysz co bedzie dalej

no więc ja po 2 tyg od 3 zabiegu wyciągam włosy nadal
z całości co rosnie tylko 10?% nie chce wyjść,ale reszta wyłazi super.zauwazyłam,że świerzutkie ,nowe kropeczki ,które się zawiązały po depilacji wychodza lekko wyciągniete pensetą.
ciekawe ile odrośnie na stałe

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-01-29 o 12:47
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 12:45   #4610
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
plan genialny,ale ja poczekałabym około roku.zobaczysz co bedzie dalej
nie wiem czy tyle wytrzymam niecierpliwa jestem
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 14:52   #4611
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny ,a moc zależy od lasera? Bo ja chodze na łydki i mam robione moca 19 Light Sheer. I powiem,ze juz wydaje mi sie dosc bolesne,ale do zniesienia.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 15:37   #4612
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,a moc zależy od lasera? Bo ja chodze na łydki i mam robione moca 19 Light Sheer. I powiem,ze juz wydaje mi sie dosc bolesne,ale do zniesienia.
moja kosmetyczka powiedziała,że najlepsze rezultaty daje laser LIGHT SHERR od mocy 30 wzwyż.ja miałam 35,a potem 38.
wydaje mi się,że 19 to zdecydowanie za mało
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:55   #4613
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja drugi zabieg miałam robiony 34 i cięzko mi sobie wyobrazić że mogłabym znieść większą moc,bardzo bolało ale kolejny zabieg pewnie zrobie sobie dopiero za pare miesięcy więc mam nadzięję,że te niemiłe "wspomnnienia" trochę wyblakną,zresztą efekt jest warty "zaciskania zebów" przez 1,5 godz,mam tylko nadzieję że nie dostanę szczekościsku
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 07:31   #4614
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja chcę się wybrać w tym tygodniu pierwszy raz.
Na początek idzie moja zmora czyli wąsik.
Jaka moc lasera powinna być zastosowana, czy powyżej 30 nie będzie za mocny?
Trochę się boję zaczynać od twarzy, czy od źle wykonanej depilacji mogą pozostać jakieś blizny?
Aha może znacie jakiś dobry salon w Łodzi? Koleżanka polecała mi ten
http://www.estetico.pl/
ale w necie są różne opinie.
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 10:36   #4615
elusial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez myszka851210 Pokaż wiadomość
Witaj ELUSIAL Przeczytałam Twoją wiadomość i faktycznie strasznie szkoda pieniędzy, które straciłaś. Nie znam niestety gabinetu do którego trafiłaś - Kosmedica w Warszawie, ale zastanawiam się, czy przypadkiem nie miałaś wykonanego zabiegu IPL-em? Bo jeśli był to LightSheer to Pani wykonująca zabieg musiała zastosować bardzo niskie dawki, które po prostu nie zadziałały. Ale nie wiem, czy przypadku LS jest to możliwe. Ogólnie o Studio Laser słyszałam dobre opinie, więc zapewne będziesz teraz zadowolona
Myszka851210 sprzęt którym był robiony zabieg w Kosmedice to LightSheer z dwoma typami końcówek, tą malutką i duetem. A dawki były dobrane coś ok.20-25. Stąd pewnie taki efekt. W Studio Laser Pani zapodała mi na bikini i pachy ok. 35 co koszmarnie mnie ukrzywdziło ale podziałało jak złoto Tylko na nogach dawka została troszkę zmniejszona z uwagi na opaleniznę, której nie mogę się pozbyć. Dawniej ta cecha mnie cieszyła ale teraz zaczyna mnie to irytować. Niedługo zedrę sobie skórę tymi pilingami

Ineso, Didi_87 co do Euthyroxu to zgadzam się z Ineso. Od lat mam chorobę tarczycy, która charakteryzuje się zmiennością i co jakiś czas Pani doktor zmienia mi dawki euthyroxu N. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie wyrasta mi więcej włosów ani włosy nie wypadają gdy biorę euthyrox. Ja osobiście nie widzę różnicy.
Aczkolwiek organizm ludzki to bardzo skomplikowana maszyna i pewne procesy się zazębiają więc myślę, że różnie może się dziać.
elusial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 10:59   #4616
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez hanny007 Pokaż wiadomość
ja chcę się wybrać w tym tygodniu pierwszy raz.
Na początek idzie moja zmora czyli wąsik.
Jaka moc lasera powinna być zastosowana, czy powyżej 30 nie będzie za mocny?
Trochę się boję zaczynać od twarzy, czy od źle wykonanej depilacji mogą pozostać jakieś blizny?
Aha może znacie jakiś dobry salon w Łodzi? Koleżanka polecała mi ten
http://www.estetico.pl/
ale w necie są różne opinie.
Ja chodze do tego salonu. Jest najtaniej w lodzi. I jestem zadowolona ogolnie
Ps. Bede sie teraz zapisywala na kolejny zabieg bikni i pierwszy pach Teraz jest promocja ze jak dwie osoby pojda to jedna ma gratis. Czyli zabieg 150zl na jedna osobe rozkladajaca na dwie wyniesie 75zł . Mowie o zabiegu na pachy.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."

Edytowane przez aniuska_90
Czas edycji: 2012-01-30 o 11:02
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 11:47   #4617
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Ja chodze do tego salonu. Jest najtaniej w lodzi. I jestem zadowolona ogolnie
Ps. Bede sie teraz zapisywala na kolejny zabieg bikni i pierwszy pach Teraz jest promocja ze jak dwie osoby pojda to jedna ma gratis. Czyli zabieg 150zl na jedna osobe rozkladajaca na dwie wyniesie 75zł . Mowie o zabiegu na pachy.
a ja mam pytanie z innej beczki... czy przed depilacją mogę brać leki hormonalne? od kilku dni biorę duphaston i dopiero teraz pomyślałam, że może nie powinnam a w czwartek idę na depilację
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 12:40   #4618
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny co myslicie o tym? http://www.depilacjalaserowa.strefa.pl/cennik.htm

Ktoś tu robił?
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 12:44   #4619
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o tym? http://www.depilacjalaserowa.strefa.pl/cennik.htm

Ktoś tu robił?
No ciekawe... też bym z chęcią przeczytała jakieś opinie...

Nie znalazłąm na stronie Trea nic o depilacji, sama a zawartość strony trochę... dziwna ale jeżeli ktoś by miał pozytywne opinie to bym spróbowała jeden zabieg na sprawdzenie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-01-30 o 12:46
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 12:51   #4620
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No ciekawe... też bym z chęcią przeczytała jakieś opinie...

Nie znalazłąm na stronie Trea nic o depilacji, sama a zawartość strony trochę... dziwna ale jeżeli ktoś by miał pozytywne opinie to bym spróbowała jeden zabieg na sprawdzenie
no właśnie sam widok strony już daje do myślenia... jak dla mnie jest coś w tym wszytskim podejrzanego, ale może znajdzie się jakiś śmiałek

ciekawe ile biorą za bikini całkowite...

Edytowane przez izuuu123
Czas edycji: 2012-01-30 o 12:52
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.