MMowe plotki:) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 07:22   #3781
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz................ ..
stepu Ci nie pokażę bo nie jestem specjalistą do przyklejania rzęs ale dla mnie najlepsze są Inglotowe tak samo jak klej do rzęs. Cena jest przystępna a jest naprawdę w czym wybierać
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:47   #3782
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

kurka 3 razy mi posta zjadło to krótko


Dzień dobry


Lime, chodź na odwyk

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21318609

Bo dojdzie do tego, że będziesz miała 56 żeli pod prysznic jak martula13
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:28   #3783
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Hej girls,
Witam w ten piękny dzionek
Gioseppe na balkonie taka kanapa to świetny pomysł.
Jeśli chodzi o otwarcie kuchni to mnie się marzy właśnie taka. Mieszkam teraz w kawalerce- studio i bardzo mi się podoba że jak coś pichcę w kuchni to nie siedzę sama tylko sobie gadam z mężem albo oglądam tv. No i napewno dużo większe pomieszczenie się wydaje.
Tyle że oprócz kasy to taki remont to masa kurzu- brrrrrr
Limonka obu wyjazdów Ci zazdroszczę. Oczywiście pozytywnie Ja polskie morze uwielbiam i staram się co roku choć na weekend pojechać. Mam nadzieję że pod koniec wrześnie będzie jeszcze jako taka pogoda i mi się uda.
I Krym mnie też strasznie kusił. Nie pamiętam czemu się w tym roku nie zdecydowałam, ale będę trzymać kciuki i czekać na relacje!!
I tym striptease aerobik też mnie zaciekawiłaś, zwłaszcza że szukam teraz jakiejś fajnej formy aktywności. Przed urlopem chodziłam na aerobik gł. step i szukam teraz w innym miejscu. Szkoda że mieszkasz tak daleko i ten fitness pewnie też będzie daleko

Pozdrowionnka
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:26   #3784
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Młoda-
co tam u Ciebie skarbie słychać? Bo na razie doczytałam tylko, że maniakalnie polujesz na paletki w okazyjnych cenach
Jak Ci mija urlop? Jak się czuje tata?
Udało Ci się w końcu wymienić ten cień w Inglocie?

Malina- tylko nie przegnij z tą siłką i się nam w kulturystę nie zamień

Gioseppe- myślę, że dobudowanie jakiegoś schowka na balkonie nie jest złym pomysłem. Takie miejsce na różne duperelki jest bardzo potrzebne Tym bardziej, że jak sama mówisz balkon masz duży i możesz sobie na to pozwolić.
Natomiast z tym otwieraniem kuchni na pokój mocno bym się zastanowiła. Mój brat z żoną mają taki układ w domu i teraz twierdzą, że nigdy by się na to nie zdecydowali raz jeszcze. Najbardziej doskwiera im to gdy mają gości/ imprezę, bo wtedy nie mogą sobie pozwolić na komfort nieładu w kuchni (który jak wiadomo w kuchni robi się przy takich okazjach w zasadzie z automatu), bo wszystko widać jak na patelni.
Tak,że sobie to jeszcze przemyśl
Blog OE6 też mi się nie otwiera.

Czekoladko- jak tam pakowanie?

Moniś- a u Ciebie co słychać? Jak Ci mijają wakacje poza spełnianiem się makijażowo?
Rzadko się z nami dzielisz takimi sprawami

Łączę się w bólu z tymi z Was, które wydają majątek na kosmetyki... Wczoraj po pracy wpadłam na chwilę do Rosmanna i GoldenRose i jestem biedniejsza o ponad 100 zł
Ale wszystko co kupiłam jest mi na prawdę niezbędne i tej wersji zamierzam się trzymać!
Z ubraniami mam jeszcze większy problem. Aż się boję weekendu, bo chcę upolować na wyprzedażach kilka rzeczy na wyjazd. Obiecałam sobie, że będę rozsądną dziewczynką i kupię tylko to co na prawdę jest mi potrzebne, ale zawsze tak robię,a później płyyyyyyyynę...
A później się dziwię dlaczego mój tata podrzuca mi ulotki o terapiach dla zakupoholiczek

Cmok w pysia Miłego dnia

Limonko
ja się nie dziele bo jakoś nie mam czym, z resztą nawet nie wiem czy kogoś to interesuje Jak na razie siedzę w domku, spotykam się z przyjaciółmi, z Tż-em Jednym słowem nuuuuda
No i oczywiście wydaję pieniądze na kosmetyki, ostatnio wydałam prawie 200 złoty, kupiłam kilka niezbędnych rzeczy, poza tym puder brązujący z Rimmela, tusz z Rimmela Glam Eyes bo uważam, że to ich najlepszy tusz no i pędzel do podkładu z Inglota i nabłyszczacz biały, perłowy z Inglota Taka ze mnie kosmetykoholiczka

No i nie chcąc się wcale chwalić bo nie jestem zadowolona zbytnio z rezultatu, miałam wczoraj sesje do portfolio w Katowicach w agencji reklamowej, no i musiałam wykonać 3 makijaże, udało mi się to zrobić i nawet dość proste to było, ale do końca nie wiedziałam czy się podoba Atmosfera była bardzo fajna, choć ja nie lubię jak ktoś patrzy jak maluje a tu 3 osoby były przy tym, ale jakoś powiem Wam, że mi to nie przeszkadzało No i na końcu pani poprosiła mnie o podanie ceny mojego makijażu w zleceniach komercyjnych włącznie z kosztem mojego dojazdu do Katowic i powrotu do domu... Muszę iść się zorientować ile kosztuje taka podróż pociągiem ode mnie z Katowic, może ktoś ma pojęcie o tym ??
Znając życie podam cenę a oni uznają ją za zbyt wysoką.... Dlatego trzymajcie kciuki kochane, proszę
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:42   #3785
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Limonko ja się nie dziele bo jakoś nie mam czym, z resztą nawet nie wiem czy kogoś to interesuje Jak na razie siedzę w domku, spotykam się z przyjaciółmi, z Tż-em Jednym słowem nuuuuda
No i oczywiście wydaję pieniądze na kosmetyki, ostatnio wydałam prawie 200 złoty, kupiłam kilka niezbędnych rzeczy, poza tym puder brązujący z Rimmela, tusz z Rimmela Glam Eyes bo uważam, że to ich najlepszy tusz no i pędzel do podkładu z Inglota i nabłyszczacz biały, perłowy z Inglota Taka ze mnie kosmetykoholiczka

No i nie chcąc się wcale chwalić bo nie jestem zadowolona zbytnio z rezultatu, miałam wczoraj sesje do portfolio w Katowicach w agencji reklamowej, no i musiałam wykonać 3 makijaże, udało mi się to zrobić i nawet dość proste to było, ale do końca nie wiedziałam czy się podoba Atmosfera była bardzo fajna, choć ja nie lubię jak ktoś patrzy jak maluje a tu 3 osoby były przy tym, ale jakoś powiem Wam, że mi to nie przeszkadzało No i na końcu pani poprosiła mnie o podanie ceny mojego makijażu w zleceniach komercyjnych włącznie z kosztem mojego dojazdu do Katowic i powrotu do domu... Muszę iść się zorientować ile kosztuje taka podróż pociągiem ode mnie z Katowic, może ktoś ma pojęcie o tym ??
Znając życie podam cenę a oni uznają ją za zbyt wysoką.... Dlatego trzymajcie kciuki kochane, proszę
co do ceny to Ci nie pomogę bo kompletnie się nie znam
ale gratuluję sesji mam nadzieję, że pokażesz rezultaty
ja ostatnio dostałam maila od jakiejś dziewczyny żebym zarejestrowała się na Maxmodels ale cały czas się waham, kurcze nie wiem czy bym potrafiła malować obcą twarz

edit: zresztą ja wracam do pracy 1 września i nie wiem czy by udało sie to wszystko pogodzić.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:57   #3786
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: MMowe plotki:)

dziewczyny po jakim czasie brwi odrastaja? ;/bo kosmetyczka mi za bardzo jedna strone wyregulowala i prawa brew mam ciensza od lewej
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:11   #3787
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: MMowe plotki:)

Cześć :
Limonko..moje pakowanie ? utknęło, nie mogę się ogarnąć z tym wszystkim... mam uprasowane rzeczy, ale to chyba tylko tyle..przerasta mnie to
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 11:21   #3788
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
co do ceny to Ci nie pomogę bo kompletnie się nie znam
ale gratuluję sesji mam nadzieję, że pokażesz rezultaty
ja ostatnio dostałam maila od jakiejś dziewczyny żebym zarejestrowała się na Maxmodels ale cały czas się waham, kurcze nie wiem czy bym potrafiła malować obcą twarz

edit: zresztą ja wracam do pracy 1 września i nie wiem czy by udało sie to wszystko pogodzić.

dziękuje Sweet za odzew i że Ci się chciało przeczytać to wszystko ! Ja też miałam takie opory, ale Tż mi założył konto i zawołał mnie już na gotowe więc wyboru nie miałam ale teraz jestem mu wdzięczna myślę, że z czasem w malowaniu innych też dochodzi się do wprawy, ja nie jestem wprawiona bo dopiero zaczynam ale z każdym kolejnym makijażem widzę różnice


Pierwsze zdjęcie mam już na Maxie Kto chce zobaczyć niech wejdzie
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-08-12 o 11:35
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:23   #3789
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Gioseppe na balkonie taka kanapa to świetny pomysł.
Jeśli chodzi o otwarcie kuchni to mnie się marzy właśnie taka. Mieszkam teraz w kawalerce- studio i bardzo mi się podoba że jak coś pichcę w kuchni to nie siedzę sama tylko sobie gadam z mężem albo oglądam tv. No i napewno dużo większe pomieszczenie się wydaje.
Tyle że oprócz kasy to taki remont to masa kurzu- brrrrrr
hmm kanapy? kanciapa :P
no wlasnie, to jest fajne
poza tym trzeba tez wizac pod uwage styl zycia rodziny, wiadomo ze nie kazdemu to rozwiazanie odpowiada
u nas sa rzadko goscie a jak sa to kolezanka z dzieckiem w ciagu dnia wiec siedzimy w pokoju synka. wieczorami rzadko a od czasu do czasu mozna przebolec brudna kuchnie
wiec u nas otwarta przestrzen to chyba dobre rozwiazanie..glosno mysle jak bede zanudzac to mnie przegoncie :0

musze sie spakowac bo jedziemy do rodzicow
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:39   #3790
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
No i nie chcąc się wcale chwalić bo nie jestem zadowolona zbytnio z rezultatu, miałam wczoraj sesje do portfolio w Katowicach w agencji reklamowej, no i musiałam wykonać 3 makijaże, udało mi się to zrobić i nawet dość proste to było, ale do końca nie wiedziałam czy się podoba Atmosfera była bardzo fajna, choć ja nie lubię jak ktoś patrzy jak maluje a tu 3 osoby były przy tym, ale jakoś powiem Wam, że mi to nie przeszkadzało No i na końcu pani poprosiła mnie o podanie ceny mojego makijażu w zleceniach komercyjnych włącznie z kosztem mojego dojazdu do Katowic i powrotu do domu... Muszę iść się zorientować ile kosztuje taka podróż pociągiem ode mnie z Katowic, może ktoś ma pojęcie o tym ??
Znając życie podam cenę a oni uznają ją za zbyt wysoką.... Dlatego trzymajcie kciuki kochane, proszę
Monia kochanie czekam na foty ! Ale super, ze tak sie rozkręca Ja mam kilka sesji przed soba w sierpniu od nowych fotografów, a boje sie ze szok. Jeden chce jakiegos ekstremalnego makijazu wiec doszkalam sie na córce I ceń sie kobieto, ale wyczuj ich tez i podpytaj jakby ile sa w stanie Ci zapłacic. Mi fotograf jeden odrazu powiedzial i zapytal czy sie zgadzam.
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:51   #3791
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

gratuluje Monika
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 11:52   #3792
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Gio, Madziu dziękuje Wam masz rację Madziu, podpytam
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:00   #3793
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Dziewczynki

Moniś,
na pewno świetnie sobie poradziłaś, a nie dziw się, że się patrzyli, bo każdy chce coś uszczknąć wiedzy pewnie od Ciebie i umiejętności
(pisze się i mówi się "złotych", jak na przyszłą nauczycielkę się czepiam, wybacz )
Ja myślę, że trzeba się cenić jeśli ma się talent i robi się coś naprawdę dobrze!!!

Madzia, a jaki to jest ekstremalny makijaż?

Dżio, miłego pobytu

A u nie kolejny dzień, wstałam dzisiaj o pogańskiej godzinie (8:50)
moja kuzynka pofarbowała mi odrosty ale na taki jak miałam, podoba mi się, może na jesień zrobię coś ciemniejszego nie umiem ich wyprostować i tak się lekkie fale robią coś robię źle chyba

Dostałam korektor od kuzynki, bo nie zużyła całego(miała 3 kolory i tego używała bardzo malutko). Żółty będzie dobry, żeby zamaskować żyłkę przy oku?

Mosiaq, nie wiem ile to potrwa, ale możesz używać olejku rycynowego w miejscu gdzie chcesz żeby odrosły włoski i na pewno szybciej odrosną a w międzyczasie domalowywać
A z drugiej strony to co to za kosmetyczka, co nie umie brwi wyregulować :x

Ja chcę iść na hennę, ale trochę się boję miałyście kiedyś?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz................ ..
ja nigdy rzęs nie przyklejałam, ale jedynym mądrym rozwiązaniem wydaje i się: ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:07   #3794
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Dziewczynki

Mosiaq, nie wiem ile to potrwa, ale możesz używać olejku rycynowego w miejscu gdzie chcesz żeby odrosły włoski i na pewno szybciej odrosną a w międzyczasie domalowywać
A z drugiej strony to co to za kosmetyczka, co nie umie brwi wyregulować :x

Ja chcę iść na hennę, ale trochę się boję miałyście kiedyś?
kurcze wiesz co ogolnie ladnie mam zrobione doslownie sliczne kreski sa ale jedna jak sie przyjzysz bedzie weższa ;/ takze bede teraz zapuszczac...henna fajna sprawa ja wlasnie mam nalozona kosmetyczka powinna ci za pierwszym razem krocej przytrzymac bo kazdy wlos inaczj lapie kolor moja nie trzyma zbyt dlugo i kolor jest sliczny
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:13   #3795
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Hej dziewczyny
U mnie jak nie urok to sraczka jak to mawiają
Nie mogłam malować się na konkurs rimmelowy bo miałam tą sprawę z tym chirurgiem szczękowym
Teraz mnie dopadło uczulenie na powiekach
No i pochwaliłam się chyba tutaj też że wybieramy się nad morze. Mamy już autko wynajęte ale chyba nie pojedziemy bo prognozy pogody są kiepskie - 20 stopni, deszcz i burze więc chyba się nie opłaca jechać (a mamy tam ponad 8 godzin jazdy non stop)

A i Moniś gratuluję
Napisz mi priv jak tam było, jak wrażenia i w ogóle coś więcej
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2010-08-12 o 13:15
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:16   #3796
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Malinko połknęłam ch ! w złotych ! Z tych emocji Ja też przyszła nauczycielka tzn z wykształcenia ale nie z pasji, w żadnym razie !!

Kasieńko myślałam, że nie masz czasu ale chętnie Ci zdam relację
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-08-12 o 13:17
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:25   #3797
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Gratuluje Moniko!!! trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo po Twojej mysli z ta agencja i bedziesz mogla czerpac przyjemnosc z malowania i zarabiac pieniazki

Mnie nikt nie chce buuuuu widocznie beznadziejna jestem

Kasiu no to pech rzeczywiscie z ta pogoda:/ my mielismy podobnie jak bylismy w maju w PL...nie moglismy sie wybrac na wycieczke w gory bo pogoda paskudna byla.

A u mnie pada, pada, pada...wczoraj siedzialysmy w domu z corcia bo miala straszny katar a dzisiaj nigdzie sie wyjdziemy przez deszcz. Kiecke sobie kupilam letnia, a tu widac lato sie skonczylo

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-08-12 o 13:27
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:38   #3798
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Gratuluje Moniko!!! trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo po Twojej mysli z ta agencja i bedziesz mogla czerpac przyjemnosc z malowania i zarabiac pieniazki

Mnie nikt nie chce buuuuu widocznie beznadziejna jestem

Kasiu no to pech rzeczywiscie z ta pogoda:/ my mielismy podobnie jak bylismy w maju w PL...nie moglismy sie wybrac na wycieczke w gory bo pogoda paskudna byla.

A u mnie pada, pada, pada...wczoraj siedzialysmy w domu z corcia bo miala straszny katar a dzisiaj nigdzie sie wyjdziemy przez deszcz. Kiecke sobie kupilam letnia, a tu widac lato sie skonczylo
dziękuje Gosiu Może akurat się uda! A ja trzymam kciuki za Ciebie, żeby odkryli Twój talent bo go masz i malujesz świetnie, nie waż się myśleć inaczej bo się rozprawię z Tobą

U mnie pogoda nie taka zła, wręcz przeciwnie, słonko świeci i jest upał

Gosiu to jak masz chwilkę to zmaluj coś i wrzucaj !
Ja już zmalowałam oczka ale mam papiloty na głowie, czekam aż mi się włoski pokręcą i wtedy wrzucę, strasznie kolorowy jest Jak mi się włoski nawet odrobinę nie pokręcą to się wścieknę!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:47   #3799
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

U mnie pogoda bardzo ładna. I wymyśliliśmy że zamiast nad morze gdzie ma być brzydko pojedziemy do Zakopca albo do Czech bo mamy bliżej i jeszcze nam zostanie kilka dni tutaj w domu co jest nam na rękę.
Ps. Dzięki Moniś
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 14:43   #3800
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
dziękuje Gosiu Może akurat się uda! A ja trzymam kciuki za Ciebie, żeby odkryli Twój talent bo go masz i malujesz świetnie, nie waż się myśleć inaczej bo się rozprawię z Tobą

U mnie pogoda nie taka zła, wręcz przeciwnie, słonko świeci i jest upał

Gosiu to jak masz chwilkę to zmaluj coś i wrzucaj !
Ja już zmalowałam oczka ale mam papiloty na głowie, czekam aż mi się włoski pokręcą i wtedy wrzucę, strasznie kolorowy jest Jak mi się włoski nawet odrobinę nie pokręcą to się wścieknę!
Dzieki za pocieszenie nie moge nic zmalowac przy corci Czekam na Twoja buuuuurze lokow i makijaz rzecz jasna
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:17   #3801
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Dzieki za pocieszenie nie moge nic zmalowac przy corci Czekam na Twoja buuuuurze lokow i makijaz rzecz jasna
burzy loków to nie będzie, nawet żadna z fryzjerek nie potrafiła mi burzy loków wyczarować, ale jakieś fale będą pewnie
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:23   #3802
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
burzy loków to nie będzie, nawet żadna z fryzjerek nie potrafiła mi burzy loków wyczarować, ale jakieś fale będą pewnie

Wiesz ja tez mam ten problem ze loki mi sie nie trzymaja...choc raz fryzjerka zrobila mi burze lokow na glowie na wesele znajomych...szok nikt mnie nie poznal wszyscy byli w szoku, ale sie podobalo sama nie potrafie tak pokrecic
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:34   #3803
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
U mnie jak nie urok to sraczka jak to mawiają
Nie mogłam malować się na konkurs rimmelowy bo miałam tą sprawę z tym chirurgiem szczękowym
Teraz mnie dopadło uczulenie na powiekach
No i pochwaliłam się chyba tutaj też że wybieramy się nad morze. Mamy już autko wynajęte ale chyba nie pojedziemy bo prognozy pogody są kiepskie - 20 stopni, deszcz i burze więc chyba się nie opłaca jechać (a mamy tam ponad 8 godzin jazdy non stop)

A i Moniś gratuluję
Napisz mi priv jak tam było, jak wrażenia i w ogóle coś więcej
Kasieńko, pogodę nad morze zamowilam juz jakis miesiac temu, musi byc pieknie !! nie dopuszczam innej mozliwosci my tez mamy ponad 8 godzin jazdy przy dobrych wiatrach moze troche mniej, ale obecnie jest duzo zmian w ruchu wiec moze sie to wydluzyc.. my juz jutro w nocy jedziemy..
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:20   #3804
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez mosiaq Pokaż wiadomość
kurcze wiesz co ogolnie ladnie mam zrobione doslownie sliczne kreski sa ale jedna jak sie przyjzysz bedzie weższa ;/ takze bede teraz zapuszczac...henna fajna sprawa ja wlasnie mam nalozona kosmetyczka powinna ci za pierwszym razem krocej przytrzymac bo kazdy wlos inaczj lapie kolor moja nie trzyma zbyt dlugo i kolor jest sliczny
a pokaż te brewki może
ja mam jedną krótszą jedną dłuższą, bo mi tak włoski rosną :x
Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Malinko połknęłam ch ! w złotych ! Z tych emocji Ja też przyszła nauczycielka tzn z wykształcenia ale nie z pasji, w żadnym razie !!

Kasieńko myślałam, że nie masz czasu ale chętnie Ci zdam relację
bym się nie czepiała, ale to już drugi raz
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:23   #3805
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a pokaż te brewki może
ja mam jedną krótszą jedną dłuższą, bo mi tak włoski rosną :x

bym się nie czepiała, ale to już drugi raz
a widzisz dobrze, że mi zwróciłaś uwagę kochana bo ja nie spostrzegłam tego
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:27   #3806
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a pokaż te brewki może
ja mam jedną krótszą jedną dłuższą, bo mi tak włoski rosną :x

bym się nie czepiała, ale to już drugi raz
dobrze slonce pozniej zrobie zdj i wkleje bo aktualnie jestem do 21 w pracy ;(
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:41   #3807
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Wiesz ja tez mam ten problem ze loki mi sie nie trzymaja...choc raz fryzjerka zrobila mi burze lokow na glowie na wesele znajomych...szok nikt mnie nie poznal wszyscy byli w szoku, ale sie podobalo sama nie potrafie tak pokrecic
musiałaś bosko wyglądać, już sobie wyobrażam
a ja miałam spirale na jedno wesele, ale wcale nie ma zdjęć
Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
a widzisz dobrze, że mi zwróciłaś uwagę kochana bo ja nie spostrzegłam tego
jak potrzeba jakiegoś upierdliwca, to jestem hihihi

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mosiaq Pokaż wiadomość
dobrze slonce pozniej zrobie zdj i wkleje bo aktualnie jestem do 21 w pracy ;(
okej...to wytrwałości życzę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:00   #3808
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Dziewczynki

Moniś,
na pewno świetnie sobie poradziłaś, a nie dziw się, że się patrzyli, bo każdy chce coś uszczknąć wiedzy pewnie od Ciebie i umiejętności
(pisze się i mówi się "złotych", jak na przyszłą nauczycielkę się czepiam, wybacz )
Ja myślę, że trzeba się cenić jeśli ma się talent i robi się coś naprawdę dobrze!!!

Madzia, a jaki to jest ekstremalny makijaż?

Dżio, miłego pobytu

A u nie kolejny dzień, wstałam dzisiaj o pogańskiej godzinie (8:50)
moja kuzynka pofarbowała mi odrosty ale na taki jak miałam, podoba mi się, może na jesień zrobię coś ciemniejszego nie umiem ich wyprostować i tak się lekkie fale robią coś robię źle chyba

Dostałam korektor od kuzynki, bo nie zużyła całego(miała 3 kolory i tego używała bardzo malutko). Żółty będzie dobry, żeby zamaskować żyłkę przy oku?

Mosiaq, nie wiem ile to potrwa, ale możesz używać olejku rycynowego w miejscu gdzie chcesz żeby odrosły włoski i na pewno szybciej odrosną a w międzyczasie domalowywać
A z drugiej strony to co to za kosmetyczka, co nie umie brwi wyregulować :x

Ja chcę iść na hennę, ale trochę się boję miałyście kiedyś?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------


ja nigdy rzęs nie przyklejałam, ale jedynym mądrym rozwiązaniem wydaje i się: ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz
Ja mam naturalne jasne brwi,jaśniejsze niż włosy (ale na szczęście mam czarne rzęsy ) i sobie sama robię henną. Nigdy mi kosmetyczka nie robiła,bo wg mnie szkoda trochę kasy, ostanio w Naturze henna była za parę złotych,starcza na kilkanaście użyć,a u kosmetyczki byś zapłaciła od razu ok.30( henna się szybko zmywa jeśli chcesz naturalny efekt, jeśli masz coś w stylu Augusta Mocnego to może się dłużej trzyma) A i moja opinia jest taka,że jednak najlepiej robić czarną hennę i krótko trzymać-przyciemnia brwi a wygląda naturalnie-nikt nie poznaje że mam hennę. Brązowa już nie wygląda naturalnie Ale się nawymądrzałam
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
U mnie jak nie urok to sraczka jak to mawiają
Nie mogłam malować się na konkurs rimmelowy bo miałam tą sprawę z tym chirurgiem szczękowym
Teraz mnie dopadło uczulenie na powiekach
No i pochwaliłam się chyba tutaj też że wybieramy się nad morze. Mamy już autko wynajęte ale chyba nie pojedziemy bo prognozy pogody są kiepskie - 20 stopni, deszcz i burze więc chyba się nie opłaca jechać (a mamy tam ponad 8 godzin jazdy non stop)

A i Moniś gratuluję
Napisz mi priv jak tam było, jak wrażenia i w ogóle coś więcej
Kasiu, nad morze możesz jechać i bez pogody bo i przy sztormie pięknie wygląda i jodu jest więcej

Moniś,Ja loki robiłam kiedyś często, na mniejsze i większe okazje i najlepsze są (nie wiem jak to s profesjonalnie nazywa) grzane wałki Loki utrzymują się przez wiele godzin,polecam Ci jeśli lubisz pokręcone włosy
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:06   #3809
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Dziękuje Pilarku za radę Co Ty tu ostatnio tak rzadko??
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:09   #3810
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

bryyy kobietki heheh

eeeej dzisiaj mnie ponioslo i sobie wzielam zestaw konada:P:P hehhe oczywiscie w zestawie sa 4 plytki ale ze wszystkie byly z kwiatkami a ja malo kwiatkowa jestem to sobie wymienilaaaaaam wszystkie plytki na inne wzory heheh
aleeez bede sie bawiiic dzis
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...





Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2010-08-12 o 18:11
Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.