Pomocy! Buty! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-12, 22:12   #1
ZuziQ
Przyczajenie
 
Avatar ZuziQ
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Smile

Pomocy! Buty!


Witam Piękne Wizażanki!
Za miesiąc idę na ślub i mam problem z doborem odpowiednich butów do mojej kupionej ostatnio sukienki (zdjęcie w załączniku). Jak widać sukienka jest subtelna, koronkowa i w kolorze pudrowego różu. Torebka również jest różowa, ale już w nieco innym odcieniu. Niestety nie mam bladego pojęcia jakie buty dobrać do takiego zestawu. Nie chcę aby było za słodko, bo grunt to nie przesadzić. Zastanawiałam się nad koturnami (załącznik). Wydaje mi się, że dżinsowe buty z kokardą całkiem nieźle komponowałyby się z tą sukienką. A Wy jak sądzicie? Liczę na Wasze pomysły i sugestie. Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0432.jpg (86,5 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0434.jpg (112,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0445.jpg (132,2 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez ZuziQ
Czas edycji: 2012-08-12 o 22:18
ZuziQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:34   #2
agna0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy! Buty!

śliczna sukienka! a co do butów, to myślę, że koturny, jako fason, będą dobrym pomysłem. możesz poszukać czegoś w necie... ja ostatnio kupiłam w Conhpol takie (w załączniku) i jestem z nich mega zadowolona. pozdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B-1784_610_793_(2).jpg (50,0 KB, 15 załadowań)
agna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:01   #3
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Pomocy! Buty!

Wydaje mi się, że mimo wszystko lepszym rozwiązaniem byłyby cieliste buty... Nie uważam też, że będzie za słodko, tylko świeżo te z załącznika nie widzą mi się na wesele, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie
udanej zabawy
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:09   #4
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Pomocy! Buty!

Ja jestem jednak za szpilkami
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:49   #5
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Pomocy! Buty!

Ja jeszcze tak teraz myślę sobie, że fajnie byłoby dobrać buty do paska, który masz na sobie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:35   #6
ZuziQ
Przyczajenie
 
Avatar ZuziQ
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy! Buty!

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Właśnie zastanawiałam się nad cielistymi, lakierowanymi szpilkami w kolorze nude. Ostatnio w galerii rozglądałam się za takimi i nigdzie nie mogę ich znaleźć. Widziałyście może takie w jakimś sklepie?
ZuziQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:28   #7
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Pomocy! Buty!

To zależy ile możesz na nie wydać, ale wydaje mi się, że w takich lepszych, obuwniczych sklepach czy np. ALDO coś znajdziesz tak samo sieciówki jak Mango (tam widziałam zamszowe w nowej kolekcji i jedne na wyprzedaży ze skóry zamszowej przecenione na 149, ostatnie, mój rozmiar, ale poszalałam z innymi rzeczami :/), w jakiś mniejszych sklepikach obuwniczych też powinno się coś znaleźć, bo to teraz taka klasyka jak mała czarna czy czarne szpilki
a ten pasek jest brązowy/karmelowy? Bo wtedy powinno się to fajnie komponować, ani też nie będzie zbyt blado do tego paznokcie w wyrazistym kolorze, podobny akcent na powiekach i już
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 20:41   #8
ZuziQ
Przyczajenie
 
Avatar ZuziQ
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy! Buty!

Paseczek jest karmelowy. Na buty mogę wydać dużo, bylebym wytrzymała w nich całą noc. Hmm, tylko czy do tych karmelowych butów pasowałaby ta różowa torebka przedstawiona na zdjęciu? Nie jestem przekonana...
ZuziQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:51   #9
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Pomocy! Buty!

Wydaje mi się, że tak skoro torebka pasuje do paska to i buty powinny.
Teraz nie trzeba mieć torebki pod kolor butów, a że masz pasek to możesz to wykorzystać dodatkowo takie szpilki będą na tyle uniwersalne, że posłużą na nie jedną okazje i na codzień a jeśli nie karmelowe to cieliste. Ja bym na Twoim miejscu pochodziła po sklepach z torebką i paskiem i po prostu sprawdziła a jak kupisz porządne buty to i w nich wytrzymasz na weselu, masz miesiąc na rozchodzenie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:36   #10
ZuziQ
Przyczajenie
 
Avatar ZuziQ
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy! Buty!

Hmm, dzięki za podpowiedź. Chyba tak zrobię, a jak już kupię jakieś buciki to na pewno je tutaj zamieszczę. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś inne sugestie, to śmiało.
ZuziQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 23:10   #11
karolkaa008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Wink Dot.: Pomocy! Buty!

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będą buty zbliżone do koloru paska, mogą być lekko ciemniejsze - delikatny brąz. Liczę, że założysz szpilki, nie koturny, kreacja będzie wtedy lekka i świeża. Co do torebki, nie martw się, będzie pasować, a po drugie na pewno będziesz miała jeszcze coś na sobie w Kościele, bo będzie zimno, a później z torebką przecież nie będziesz tańczyć :P Pozdrawiam
karolkaa008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 23:57   #12
ZuziQ
Przyczajenie
 
Avatar ZuziQ
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy! Buty!

Z butami zrobię dokładnie tak jak radzicie. Swoją drogą cieszę się, że poruszyłaś temat jakiejś narzutki. Wydaje mi się, że nałożę na sukienkę jakiś równie delikatny sweterek 3/4. Co sądzicie o takim pomyśle? Tylko znów nie mam pojęcia w jakim mógłby być kolorku. Jakieś pomysły?
ZuziQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.