Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-15, 08:56   #4411
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hah, to też będzie mój 1 lakier Maca. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy się na jakości

No ja właśnie różne rzeczy słyszałam o ich lakierach, więc zobaczymy Ale ten kolor jest wart rozpoczęcia testów


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja czekam na duo do konturowania Lightsweep, kiedy go macnęłam, wydał mi się ciemnawy. A przynajmniej wydaje mi się, że to był L.
No właśnie chyba będę musiała ponownie ruszyć d. do MACa i przetestować ten Lightsweep, bo bez sensu się potem przejechać na kolorze. Lightsweep to ten najjaśniejszy z Shaping Powders w HD, ja go zapamiętałam mniej więcej tak: http://www.makeupandbeautyblog.com/w...e-Swatches.jpg (ten z lewej)
I ten kolor mi się podoba, ale jako rozświetlacz, bo jako Shaping Powder u mnie nie zadziała na 100%
Ale jak widzę takie ziejące pomarańczą swatche, zaczynam wątpić
http://vegatoxicdoll.com/wp-content/...Contouring.JPG
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:02   #4412
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Juz któryś raz pytano mnie co mam na buzi, bo tak idealnie wygląda, a traf chciał, ze zawsze gdy pytano był to Nourishing i duo Ch.T. Filmstar
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:14   #4413
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, czy możecie polecić pędzle do malowania oczu? Takie Waszym zdaniem niezbędne
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:20   #4414
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja czekam na duo do konturowania Lightsweep, kiedy go macnęłam, wydał mi się ciemnawy. A przynajmniej wydaje mi się, że to był L.
Ja kiedys pisałam o tych Shaping i Sculpting nawet pare razy. Macałam wszytskie i jak dla mnie idealne sa tylko: Emphasize, Accentuate, Shadowy i Sculpt
Bone Beige miałam zbyłam - za ciepły u mnie był, nieładnie wygladał.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 11:30   #4415
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie polecić pędzle do malowania oczu? Takie Waszym zdaniem niezbędne
Na pewno 217 - niezastąpiony do blendowania. Bez tego pędzla nie ma makijażu . Do nakładania na całą powiekę polecam 239 (mniejszy rozmiarowo) lub 282 (ciut większy, sprawdzi się tez do cieni kremowych). Do kresek i do brwi proponowałabym 266, choć wyłącznie do brwi lepszy jest wg mnie 208. Przydatny jest też 219 - do nakładania cieni na dolną powiekę lub rozcierania kresek na górnej.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 13:39   #4416
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na pewno 217 - niezastąpiony do blendowania. Bez tego pędzla nie ma makijażu . Do nakładania na całą powiekę polecam 239 (mniejszy rozmiarowo) lub 282 (ciut większy, sprawdzi się tez do cieni kremowych). Do kresek i do brwi proponowałabym 266, choć wyłącznie do brwi lepszy jest wg mnie 208. Przydatny jest też 219 - do nakładania cieni na dolną powiekę lub rozcierania kresek na górnej.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 13:42   #4417
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

jakby ktoś jeszcze się nad nowym podkładem zastanawiał i szukał opinii - Wayne Goss o Waterweight: https://www.youtube.com/watch?v=pgvGiszUwhc
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 14:17   #4418
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
jakby ktoś jeszcze się nad nowym podkładem zastanawiał i szukał opinii - Wayne Goss o Waterweight: https://www.youtube.com/watch?v=pgvGiszUwhc
Bardzo jestem ciekawa, czy to rzeczywiście jest kopia Smashboxowego Camera Ready Water BB Z drugiej strony on podkresla, ze to jest to samo, a do tej pory obiektywny był zawsze, wiec nie ma powodu aby nie wierzyc mu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-15 o 14:19
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 14:28   #4419
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

W sumie trochę siara jeśli to kopia podkładu marki z tego samego koncernu Tak czy siak, na pewno kupię
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 14:33   #4420
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
W sumie trochę siara jeśli to kopia podkładu marki z tego samego koncernu
To prawda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:03   #4421
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość



No ja właśnie różne rzeczy słyszałam o ich lakierach, więc zobaczymy Ale ten kolor jest wart rozpoczęcia testów














No właśnie chyba będę musiała ponownie ruszyć d. do MACa i przetestować ten Lightsweep, bo bez sensu się potem przejechać na kolorze. Lightsweep to ten najjaśniejszy z Shaping Powders w HD, ja go zapamiętałam mniej więcej tak: http://www.makeupandbeautyblog.com/w...e-Swatches.jpg (ten z lewej)


I ten kolor mi się podoba, ale jako rozświetlacz, bo jako Shaping Powder u mnie nie zadziała na 100%


Ale jak widzę takie ziejące pomarańczą swatche, zaczynam wątpić


http://vegatoxicdoll.com/wp-content/...Contouring.JPG


Wracam z zakupów



Mam Blushbaby

Sprawdzałam Lightsweep i jest na mnie brzoskwiniowy, ciemniejszy niż skóra.

Niestety nie dałam rady potestować szminek, bo mam pourlopowy armagedon na twarzy. Muszę zrobić dziś małe spa Polecacie jakieś maseczki nawilżające?



Mam też nowinę z SCC - w D. będzie Mac i Laura Mercier. Teraz jest tam spory remont. Wszystko upchnięte w połowie sklepu.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz któryś raz pytano mnie co mam na buzi, bo tak idealnie wygląda, a traf chciał, ze zawsze gdy pytano był to Nourishing i duo Ch.T. Filmstar


Nourishing jest super
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 15:10   #4422
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wracam z zakupów

Mam Blushbaby

Sprawdzałam Lightsweep i jest na mnie brzoskwiniowy, ciemniejszy niż skóra.

Niestety nie dałam rady potestować szminek, bo mam pourlopowy armagedon na twarzy. Muszę zrobić dziś małe spa Polecacie jakieś maseczki nawilżające?
No ja właśnie chyba się kopsnę przetestować ten Lightsweep

Ty kupujesz Blushbaby, a ja dziś się nim malowałam i stwierdziłam (po raz kolejny), że ten róż jednak nic kompletnie dla mnie nie robi Taki jakiś rudawy na mnie wychodzi, smutny, bury, nie ożywia mi kompletnie twarzy. Kiedyś byłam nim taka zachwycona, ale teraz, jak już nieco bardziej precyzyjnie orientuję się, co mi pasuje, a co nie, stwierdzam, że Blushbaby niestety nie dla mnie Kolor sam w sobie bardzo mi się podoba, ale na mojej skórze wychodzi niestety jakiś taki "muddy", jak to mawiają angielskie blogerki

A co do maseczek nawilżających to na pewno bardzo polecam maseczkę nawilżającą Caudalie Świetna jest.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:10   #4423
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie polecić pędzle do malowania oczu? Takie Waszym zdaniem niezbędne
Moje pędzle dooczne to:

1) 217
2) 227
3)215

Ten ostatni nadaje się do nakładania cieni na cała powiekę. Bardzo kompatybilny z kremowymi produktami.Do brwi jakiś mam jeszcze, ale musiałabym zerknąć.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-09-15 o 15:11
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:11   #4424
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Zapomniałabym - mam liner BB Denim i jest absolutnie boski Lepiej mi się podoba na oku niż Ivy.

Macałam też Naked Smoky. Piękna paleta, ale nie wiem czy przy 9-tkach Amber i Navy jej potrzebuję. Pomyślę w grudniu jak będą lepsze vipy
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:13   #4425
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Mam też nowinę z SCC - w D. będzie Mac i Laura Mercier. Teraz jest tam spory remont. Wszystko upchnięte w połowie sklepu.
No wiem, bo byłam tydzien temu, to az stanełam na wejsciu, co ten sklep taki mały
Akurat mac w dougu jest mi obojetny, wolę oryginalny shop w GK
Laura też mi jakoś nie po drodze.
Lepiej by NARSA dali
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:15   #4426
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość



Nourishing jest super
a jaką masz cerę ?
ja nie lubię dużego, matowego krycia, ogólnie się nie świecę, lubię podkłady satynowe i z lekkim glow powinnam celować w nourishing czy bardziej w water weight'a ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:16   #4427
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zapomniałabym - mam liner BB Denim i jest absolutnie boski Lepiej mi się podoba na oku niż Ivy.

Macałam też Naked Smoky. Piękna paleta, ale nie wiem czy przy 9-tkach Amber i Navy jej potrzebuję. Pomyślę w grudniu jak będą lepsze vipy
Denim mam od jakieś 3 lat i lubie go, ale nie używam az tak często, przewaznie i tak na czarnym sie konczy

Ja capnełam Naked Smoky, za 76 zł to co się bede certolić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:20   #4428
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No ja właśnie chyba się kopsnę przetestować ten Lightsweep

Ty kupujesz Blushbaby, a ja dziś się nim malowałam i stwierdziłam (po raz kolejny), że ten róż jednak nic kompletnie dla mnie nie robi Taki jakiś rudawy na mnie wychodzi, smutny, bury, nie ożywia mi kompletnie twarzy. Kiedyś byłam nim taka zachwycona, ale teraz, jak już nieco bardziej precyzyjnie orientuję się, co mi pasuje, a co nie, stwierdzam, że Blushbaby niestety nie dla mnie Kolor sam w sobie bardzo mi się podoba, ale na mojej skórze wychodzi niestety jakiś taki "muddy", jak to mawiają angielskie blogerki

A co do maseczek nawilżających to na pewno bardzo polecam maseczkę nawilżającą Caudalie Świetna jest.


Ja już go testowałam i wyglądał bardzo dobrze - policzki były podkreślone delikatnie, ale widocznie, kolor nie wychodził na 1 plan. Mam nadzieję, że tak będzie i teraz Chciałam coś, co mi nie podkreśli zaczerwienień albo sprawdzi się do czerwonej szminki, mocnego oka.



Caudalie lubię, więc chętnie sprawdzę Nie wiem tylko gdzie szukać stacjonarnie.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiem, bo byłam tydzien temu, to az stanełam na wejsciu, co ten sklep taki mały


Akurat mac w dougu jest mi obojetny, wolę oryginalny shop w GK


Laura też mi jakoś nie po drodze.


Lepiej by NARSA dali


Też wolę ten w GK, ale tu będę miała przynajmniej na co wykorzystać bon z D.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:22   #4429
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No ja właśnie chyba się kopsnę przetestować ten Lightsweep

Ty kupujesz Blushbaby, a ja dziś się nim malowałam i stwierdziłam (po raz kolejny), że ten róż jednak nic kompletnie dla mnie nie robi Taki jakiś rudawy na mnie wychodzi, smutny, bury, nie ożywia mi kompletnie twarzy. Kiedyś byłam nim taka zachwycona, ale teraz, jak już nieco bardziej precyzyjnie orientuję się, co mi pasuje, a co nie, stwierdzam, że Blushbaby niestety nie dla mnie Kolor sam w sobie bardzo mi się podoba, ale na mojej skórze wychodzi niestety jakiś taki "muddy", jak to mawiają angielskie blogerki

A co do maseczek nawilżających to na pewno bardzo polecam maseczkę nawilżającą Caudalie Świetna jest.
Ojej, nie dobrze, to teraz nie wiem jaki róż mam sobie wybrać, najgorsze, że nie mam możliwości pomacać. I tak ciągle mnie to hamuje przed zakupem.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Denim mam od jakieś 3 lat i lubie go, ale nie używam az tak często, przewaznie i tak na czarnym sie konczy

Ja capnełam Naked Smoky, za 76 zł to co się bede certolić
Gratki.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 15:24   #4430
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a jaką masz cerę ?
ja nie lubię dużego, matowego krycia, ogólnie się nie świecę, lubię podkłady satynowe i z lekkim glow powinnam celować w nourishing czy bardziej w water weight'a ?


Jak lubisz glow, to może Waterweihgt, dla mnie za mocno się świecił jednak. Nourishing mi się długo trzyma i nie wchodzi w linie mimiczne, poza tym kolor mam dobrze dobrany i krycie jest ok. Waterweight nie miał właściwie żadnej z tych cech. Skórę mam mieszaną
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:27   #4431
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja już go testowałam i wyglądał bardzo dobrze - policzki były podkreślone delikatnie, ale widocznie, kolor nie wychodził na 1 plan. Mam nadzieję, że tak będzie i teraz Chciałam coś, co mi nie podkreśli zaczerwienień albo sprawdzi się do czerwonej szminki, mocnego oka.
To zazdroszczę Ci, że u Ciebie Blushbaby tak wygląda, bo z tego co opisujesz, to dokładnie na taki efekt miałam nadzieję Tyle że moja skóra robi z tym kolorem coś dziwnego i niekoniecznie pożądanego
A do operacji typu "czerwona szminka/mocne oko" wiernie służy mi mój Douceur NARS
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:29   #4432
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Denim mam od jakieś 3 lat i lubie go, ale nie używam az tak często, przewaznie i tak na czarnym sie konczy





Ja capnełam Naked Smoky, za 76 zł to co się bede certolić


Mnie się czarny trochę znudził, a Denim pięknie ożywia oko Mam też próbkę nowego podkładu z pipetką. Testowałam też kredkę do brwi i spodobała mi się. Niestety cena zabija, więc dumam czy warto.



Daj znać jak potestujesz na oku NS. Za tyle też bym brała bez wahania
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:30   #4433
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ojej, nie dobrze, to teraz nie wiem jaki róż mam sobie wybrać, najgorsze, że nie mam możliwości pomacać. I tak ciągle mnie to hamuje przed zakupem.
Z tego co wiem, to u wielu wielu dziewczyn Blushbaby się jednak sprawdza, to po prostu moja konkretna karnacja jakoś się z nim gryzie, nie mam pojęcia, czemu... Tak więc nie zrażaj się, bo to jest naprawdę piękny i subtelny róż
Ja miałam nadzieję na taki efekt jak na tym swatchu: http://i1273.photobucket.com/albums/...ps7d47fbea.jpg
A wychodzi na mnie bardziej taki jak tu: http://karlasugar.net/wp-content/upl...-Blushbaby.jpg
I niestety jakoś źle to wygląda. Ale na Tobie może być zupełnie inaczej - z tego co pamiętam ze zdjęcia z Flamingo masz jednak ciut inną kolorystykę cery niż ja, więc nie porzucaj nadziei
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:32   #4434
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
To zazdroszczę Ci, że u Ciebie Blushbaby tak wygląda, bo z tego co opisujesz, to dokładnie na taki efekt miałam nadzieję Tyle że moja skóra robi z tym kolorem coś dziwnego i niekoniecznie pożądanego


A do operacji typu "czerwona szminka/mocne oko" wiernie służy mi mój Douceur NARS


Ja go tak pamiętam, obym miała rację



Chciałabym bardzo, żeby Nars był dostępny w PL, ale na razie chyba nie ma na co liczyć:/
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:40   #4435
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to u wielu wielu dziewczyn Blushbaby się jednak sprawdza, to po prostu moja konkretna karnacja jakoś się z nim gryzie, nie mam pojęcia, czemu... Tak więc nie zrażaj się, bo to jest naprawdę piękny i subtelny róż
Ja miałam nadzieję na taki efekt jak na tym swatchu: http://i1273.photobucket.com/albums/...ps7d47fbea.jpg
A wychodzi na mnie bardziej taki jak tu: http://karlasugar.net/wp-content/upl...-Blushbaby.jpg
I niestety jakoś źle to wygląda. Ale na Tobie może być zupełnie inaczej - z tego co pamiętam ze zdjęcia z Flamingo masz jednak ciut inną kolorystykę cery niż ja, więc nie porzucaj nadziei
Dzięki za pocieszenie.
W ogóle to zła jestem, zamówiłam w czwartek, a paczki jeszcze nie ma.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:41   #4436
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak lubisz glow, to może Waterweihgt, dla mnie za mocno się świecił jednak. Nourishing mi się długo trzyma i nie wchodzi w linie mimiczne, poza tym kolor mam dobrze dobrany i krycie jest ok. Waterweight nie miał właściwie żadnej z tych cech. Skórę mam mieszaną
lubię, ale taki w granicach rozsądku dzięki , przyjrzę się im przy okazji


co do Blushbaby to miałam dawno temu, zbyłam, ale znowu mi się zachciało
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:52   #4437
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Też wolę ten w GK, ale tu będę miała przynajmniej na co wykorzystać bon z D.
No tak, jak w D. nic nie kupuje, albo raz na rok wiec i bonów nie miewam juz

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ojej, nie dobrze, to teraz nie wiem jaki róż mam sobie wybrać, najgorsze, że nie mam możliwości pomacać. I tak ciągle mnie to hamuje przed zakupem.

Gratki.
Na mnie Blushbaby wygląda super

Dzięks Teraz przynajmniej spokój mam

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie się czarny trochę znudził, a Denim pięknie ożywia oko Mam też próbkę nowego podkładu z pipetką. Testowałam też kredkę do brwi i spodobała mi się. Niestety cena zabija, więc dumam czy warto.



Daj znać jak potestujesz na oku NS. Za tyle też bym brała bez wahania
Mnie się czarny nigdy nie nudzi, bo generalnie najepiej pasuje do wszytskeigo,a z kolorowymi roznie bywa - a nie chce wygladac jak paput z Afryki

No na pewno dam znac, jutro przewiduje rozdziewiczenie jej

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie.
W ogóle to zła jestem, zamówiłam w czwartek, a paczki jeszcze nie ma.
Ja jak zamawiąłm niedawno w piątek, to przyszła w nastepny piatek ostatnio notorycznie przedłużają dostawę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 16:11   #4438
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na mnie Blushbaby wygląda super

Dzięks Teraz przynajmniej spokój mam

Mnie się czarny nigdy nie nudzi, bo generalnie najepiej pasuje do wszytskeigo,a z kolorowymi roznie bywa - a nie chce wygladac jak paput z Afryki

No na pewno dam znac, jutro przewiduje rozdziewiczenie jej
Ja jak zamawiąłm niedawno w piątek, to przyszła w nastepny piatek ostatnio notorycznie przedłużają dostawę
hehe pochwal się zdjęciem makijażu, jak będziesz miała chwilę.
Nie wiem, co oni się tak obijają i klientów wkurzają.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 16:20   #4439
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Moje pędzle dooczne to:

1) 217
2) 227
3)215

Ten ostatni nadaje się do nakładania cieni na cała powiekę. Bardzo kompatybilny z kremowymi produktami.Do brwi jakiś mam jeszcze, ale musiałabym zerknąć.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 16:36   #4440
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe pochwal się zdjęciem makijażu, jak będziesz miała chwilę.
Nie wiem, co oni się tak obijają i klientów wkurzają.
A to makijaz pewno na if wrzuce
No wkurzają, wkurzaja, to prawda, do tego stopnia, ze jak chce coś od nich, co nie ma w salonie stacjonarnym akurat, to patzre najpierw na Douga, czy tego nie maja, bo wysyłka tam express Ale najczesciej nie maja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.