Lampy UV - wątek zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 08:06   #811
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

dziewczyny co sadzicie o tej lampie na dwie dlonie
http://allegro.pl/item947647718_lamp...ry_lcd_fv.html

chodzi mi o ten sensor .....bo ja mam cyfrowa niby z sensorem ale tacke na dlon trzeba przesunac a niestety klientki nie kazde sobie radza z tym i bardzo czest o przepalaja mi sie zarowki no bo jak w ciagu 3 min 30 razy lampy zapala sie i zgasza to musza sie przepalac.. a w tej ten sensor jest na podczerwien czyli nie trzeba wciskac ani guzika ani tacki i pomyslalam ze napeweno bylo by mi o duzo latwiej ..bo czasami juz wymiekam z ta tacka moja

czekam na odpowiedz

Edytowane przez motylek17222
Czas edycji: 2010-03-21 o 08:07
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:35   #812
nuska198
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Exclamation Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

hej dziewczyny, od dzisiaj wybieram sie na kurs tipsów no i oczywiscie rozglądam sie juz za lampą- co powiecie na tą http://www.sklep.gabriellenails.pl/p...przylbica.html
stresa mam jak nic przed kursem, ale co mi tam
nuska198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:50   #813
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Motylku mnie ten link nie działa

Dziewczyny mam problem z moją lampą z sensorem (ta z różową osłonką). Kupiłam ją u dobrej rady (na którą w żadnym wypadku nie narzekam - żeby nie było niedomówień ). Jest to moja druga lampa z tej serii i drugi raz ten sam problem. Pierwsza, około 2miesięcy po jej pierwszym uruchomieniu, zaczęła mi odmawiać posłuszeństwa. Obecna dokładnie tak samo.

Problem wygląda następująco: jak powszechnie wiadomo - lampa jest wyposażona w 4 żarówki. Po 2miesiącach, dwie "przestają działać" (de facto są one sprawne, ponieważ po zamienieniu ich pozycji z żarówką świecącą, jednak działają, a ta, która dotychczas była sprawna w gnieździe niesprawnym nie świeci...). Należy dodać, że lampa nawet z 2 działającymi żarówkami bardzo dobrze utwardzała żel. Następnie po jakimś krótkim czasie kolejna żarówka (a raczej gniazdo - jak zwykłam to nazywać) przestaje działać i w tym momencie, lampa z 1 żarówką jest do niczego nieprzydatna.

Kupiłam dwie takie lampy, w obu był identyczny problem. Jedną zareklamowałam, kupiłam drugą, dzieje się to samo... nie chce kolejny raz reklamować ;/ po pierwsze zgubiłam gdzieś paragon (to chyba mój rytuał...), po drugie wiąże się to z ogromną stratą czasu co robić? w czym tkwi problem?

Rozpaczliwie proszę o pomoc
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:08   #814
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

w linku jest akurat dokladnie ta sama lampa co piszesz ze ci sie psuje...
Zawsze mowilam ze jest to bubel i szkoda na nia kasy

Ludzi biednych nie stac na tandete wiec warto kupic ciut drozsza ale porzadna i sprawdzona lampke...

Co do twojej to polecam ci kupic inna a o tych z przeslonkami i sensorami zapomniec...
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:30   #815
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Dziewczęta, PILNE!
Czy która z Was kupowała lampy/żarówki u tego allegrowicza: http://www.allegro.pl/item883777871_...4zarowki.html?
Zasadzam się właśnie na taką lampę, ale boję się tego kupowania na allegro. sporo się złego naczytałam. Chyba, że ktoś może z czystym sumieniem polecić tego sprzedawcę...
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:40   #816
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Hmmm troche negatywów ten użytkownik dostał. No nie wiem. Ja u niego nigdy nie kupywałam
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:10   #817
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam do was prośbę o pomoc.
Kupiłam lampę u DR omegę i właśnie ją podłączyłam i teraz jest taki problem że na początku żarówki migają, po chwili się załączają ale jedna jest chyba uszkodzona i nie świeci a druga obok niej ciągle mryga i tak pomyślałam że jeśli jest spalona to może ta druga za dużo prądu dostaje???
Co jest z moją lampką?
Byli ty masz chyba 2 omegi a jeśli ktoś jeszcze ma to proszę napiszcie czy wasze lampki tez tak mają czy reklamować moją?
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 17:43   #818
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AnnaEf Pokaż wiadomość
Motylku mnie ten link nie działa

Dziewczyny mam problem z moją lampą z sensorem (ta z różową osłonką). Kupiłam ją u dobrej rady (na którą w żadnym wypadku nie narzekam - żeby nie było niedomówień ). Jest to moja druga lampa z tej serii i drugi raz ten sam problem. Pierwsza, około 2miesięcy po jej pierwszym uruchomieniu, zaczęła mi odmawiać posłuszeństwa. Obecna dokładnie tak samo.

Problem wygląda następująco: jak powszechnie wiadomo - lampa jest wyposażona w 4 żarówki. Po 2miesiącach, dwie "przestają działać" (de facto są one sprawne, ponieważ po zamienieniu ich pozycji z żarówką świecącą, jednak działają, a ta, która dotychczas była sprawna w gnieździe niesprawnym nie świeci...). Należy dodać, że lampa nawet z 2 działającymi żarówkami bardzo dobrze utwardzała żel. Następnie po jakimś krótkim czasie kolejna żarówka (a raczej gniazdo - jak zwykłam to nazywać) przestaje działać i w tym momencie, lampa z 1 żarówką jest do niczego nieprzydatna.

Kupiłam dwie takie lampy, w obu był identyczny problem. Jedną zareklamowałam, kupiłam drugą, dzieje się to samo... nie chce kolejny raz reklamować ;/ po pierwsze zgubiłam gdzieś paragon (to chyba mój rytuał...), po drugie wiąże się to z ogromną stratą czasu co robić? w czym tkwi problem?

Rozpaczliwie proszę o pomoc

ja tez mam ta lampe uv z zaslonka ale niebieska ...kupilam na alegro jakies 3 lata temu i nie narzekam ...choc oje klientki mialy problem z ta tacka i wlaczaly sie lampy i gasly i tak 30 sekund ...poprostu nie umialy popchnac tej tacki i teraz moj chlopak zmienil mi- przerobil ta lampe na guzik czyli wlaczam takv jak zwykla tunelowa ..i jest o duzo lepiej .tacka nieaktywa ale mam guzor ;D..


niewiem dalcz...ego anef ci sie tak dzieje ale to jest do zrobienia bo jak chlopak robil w niej guzik to urwal przypadkowo kabelek takii malutki i tez mi 2 swiecily tylko...wiec cos nie laczy...poprawil zlutowal i jest git mam nadzieje ze pomoglam
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:05   #819
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Moje omeżki mrugały sobie faktycznie na początku po wystartowaniu i dosyc hałasowały przy tym, myślałam, ze to normalne, ale teraz kupiłam 2 lampy eurotech i one włączają się bezszelestnie wiec nie wiem o co cho...
póki co omega wygrywa z eurotechem, ale moze przywyknę.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:38   #820
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

To ja już nie wiem o co kaman Szlag mnie trafi zaraz...
Byli ale to że mrugają to nie popali żarówek ani lampy nie?
Czy to groźne?
No i tą jedną chyba w hurtowni dokupię bo przecież nie będę doberkowi tyłka jedną żarówką zawracać, tylko czy dostanę taką...
Bo ja się z czymś takim nie spotkałam żeby żarówki w ogóle mrygały- miałam lampę z sensorem i daszkiem, ta miała być zapasowa a tu kops.
A na stronce Dr pisze że one nie mrugają przy włączaniu czyli co źle żarówki dobrane czy co???
A czemu mówisz że omegi lepsze niż eurotech? możesz porównać? a tamte omegi masz czy ci się spsuły że nowe kupiłaś?
pomóż
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:41   #821
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Nie mam pojęcia bunny, one na początku pocykały kilka razy i zaczynały sie palić na stałe, dlatego nie używałam sekundnika bo mnie wkurzało to cykanie. Teraz kupiłam te eurotechy ale nie wiem czy ja mam je jakies dziwne, ale nie można ustawic w nich np 120 sekund i jak zgaśnie to kliknąć przycisk bo lampa sie nie włączy tylko trzeba zmieniac np na ciagłe świecenie i zmieniac na 120 od razu i wtedy świeci te 2 minuty, wiec tak czy siak mam swiecenie stałe.
Omegi zostawiam na żelowanie stópek bo mam je 1.5 roku i wyglądają strasznie, babki nie trafiają w lampy były całe zażelowane itp.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 20:00   #822
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Ja też tak miałam z omego przy każdej wymianie żarówek (a te oryginalne w lampie były ok). Jedyne co na to pomogło, to włączenie ich na świecnie stałe, co nie rozwiązywało problemu, bo musiałam ciągle kontrolować czas....
Aż wreszcie w przypływie emocji spadła mi na ziemię i przestała świecić całkowicie - wróciłam do evershine i też do ciągłego świecenia......
Następną lampą, którą zakupię będzie activ, bo jak widzę ile lat mamy w salonie i wszystko chodzi jak nówki (no iadomo, że wymiana żarówek), to aż żal mi d... ściska, że tyle kasy wydałam na swoje lampy....
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:05   #823
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Uff to odetchnęłam z ulgą... dzięki !
A czy żarówki bardzo ci się nagrzewały? Bo moje dosłownie po minucie chodzenia przy wtyku były tak gorące że parzyły...no i one przy mryganiu tak sobie jakby dzwonią trochę wkurzające.
No to jak ci działają i migają to niech już tak będzie- ważne że lampa się od tego nie zepsuje.
Ale ja po włączeniu mały szok przeżyłam...
Jeszcze jutro przedzwonię do sklepiku Dr i podpytam co z tym fantem, czy tak ma być czy co jest nie tak...


misiu no ale omega to też jest lampka evershine... może one już tak mają że inne żarówki i od razu cyrki...bo ja ten komplet żarówek mam razem z lampą od Dr czyli powinno być gicik a tu pupa. Nawet pudełek od tych żarówek nie było, od razu w lampie siedziały nawet nie wiem jakie to...ale wezmę spaloną jutro do hurtowni i może ktoś mi coś doradzi bo przecież na 3 nie będe pracować, musi być 4 żarówy. a 1 od Dr nie opłaci mi się domawiać ani tej jednej reklamować a duże zamówienie zrobiłam i na razie kolejnego nie zrobię...

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-04-12 o 20:08
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:10   #824
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Witam ponownie
Zapatruję się na lampę u Doberka
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...odem-evershine
i mam pytanie czy ten wysuwany spód i lustrzana powłoka mają duże znaczenie? Czy jest to tylko bajer? Chodzi mi o przyspieszenie czasu utwardzania , bo moja lampa "no name-allegro z badziewnego zestawu" chyba już dokonała żywota, nie utwardza. A że kosztowała 50 zł to szkoda na żarówki wydawać. Teraz bym chciała taką na dłużej.
Czy wystarczy mi taka
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...a-super-jakosc
w sumie 25 zł różnicy, więc gdybym dołożyła jeszcze 75 miałabym od razy pochłaniacz u Doberka od razu jak myślicie? Nie upieram się żeby zaoszczędzić dlatego pytam doświadczone koleżanki
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:29   #825
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Ja bym wzięła tą evershina. Ale w gruncie rzeczy obie są podobne. To wysuwane dno ułatwia zmianę żarówek. Tak naprawdę każda lampa to tylko ładne opakowanie do dobrych żarówek Najważniejsza jest jakość żarówek i to na nie nie można żałować kasy, ale to moje osobiste doświadczenia.

Postanowiłam nie reklamować na razie tej lampki DR, widocznie ta omega tak ma że mryga na początku ale jak pozamieniałam żarówki wszystko działa. Także odpuszczam sobie zawracanie doberkowi głowy.
Aha i muszę podziękować panu Rafałowi, jego mail ze szczegółową instrukcją co zrobić i jak z lampką okazała się lekiem na lampkowy problem. Pomogła zamiana miejscami żarówek.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:48   #826
belldrim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, czy ta lampa jest ok?
http://www.allegro.pl/item999010193_...ki_jakosc.html

Proszę o szybka odpowiedź
belldrim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:52   #827
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Lampa jest OK
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 16:02   #828
Katria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

http://www.allegro.pl/item1000860571...wyprzedaz.html

http://allegro.pl/item1000249891_oka...s_24_h_fv.html

Na którą z tych lamp powinnam się zdecydować jeżeli chcę zdobić paznokcie metodą żelową? Czy też moc obu z nich jest zbyt słaba?

Edytowane przez Katria
Czas edycji: 2010-04-26 o 16:27
Katria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 16:58   #829
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

na zadna.
szukaj lamp z 4 zarowkami, a nie z jedna!
bo niepotrzebnie sobie utrudniasz prace.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 18:32   #830
Katria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Aha, czyli ten żel się nie utrwali w takiej z 1 zarówką? Dziękuje za poradę ;]

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

W obec tego powinnam zdecydować się na którąś z tych?
http://allegro.pl/item1012749303_lam...wany_spod.html

http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any. (choć nie wiem jaką ma moc? )

http://allegro.pl/item1006060501_lam...tt_okazja.html

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

http://www.allegro.pl/item998840399_...12_krakow.html czy po prostu taka zwykła? A czy gdzieś na terenie krakowa, można zakupic lampe UV "nie będac z branży" ? Ktoś orientuje się gdzie? ;]

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

a taki zestaw? http://www.allegro.pl/item998681269_..._szablony.html
Katria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 20:01   #831
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Katria na Gertrudy w sklepie SABA kupisz sobie Omegę i bardzo ją polecam.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:30   #832
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja omege tez polecam, pracowalam z nia w salonie
chociaz przez dwa lata mialam najzwyklejsza lampe z neo nail czy jakos tak (tylko podkreslam, ze pierwsza lampa byla wymieniana, bo przyszla zepsuta)
wlozylam zarowki EF, chociaz te ich utwardzaly mi zel przy domowym zelowaniu tak 2 razy w miesiacy prawie przez rok..
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:31   #833
princesska01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny!
Zawsze myślałam o zakupie jakiejs lampy uv, no i ostatnio dostalam taką w prezencie Byłam bardzo szczęśliwa ale do czasu gdy nalożyłam żel i czekalam aż zaschnnie mi na pazurkach....czekałam tak chyba z 30min i nic....wszystko się kleiło i wogóle nic nie zasechł ten żel mam lampe PRINCESS NAIL STUDIO ma ona 15w i tylko jedną żarówkę....z tego co czytałam to powinna mieć 36w.
Poradźcie co zrobić, czy kupić nową lampę, czy może wymienić żarowkę na taką z większą mocą??

Pomóżcie, bo nie wiem co mam już robić
Dzięki
princesska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:55   #834
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez princesska01 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Zawsze myślałam o zakupie jakiejs lampy uv, no i ostatnio dostalam taką w prezencie Byłam bardzo szczęśliwa ale do czasu gdy nalożyłam żel i czekalam aż zaschnnie mi na pazurkach....czekałam tak chyba z 30min i nic....wszystko się kleiło i wogóle nic nie zasechł ten żel mam lampe PRINCESS NAIL STUDIO ma ona 15w i tylko jedną żarówkę....z tego co czytałam to powinna mieć 36w.
Poradźcie co zrobić, czy kupić nową lampę, czy może wymienić żarowkę na taką z większą mocą??

Pomóżcie, bo nie wiem co mam już robić
Dzięki
Na dobry początek proponuję zapoznać się z podstawami przedłużania paznokci.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:20   #835
Katria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Użyłaś cleanera?

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

http://allegro.pl/item1010280616_lampa_uv_omega.html uważacie, ze powinnam ją zakupić, czy też lepiej udać się do SABY?
Katria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:50   #836
princesska01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katria Pokaż wiadomość
Użyłaś cleanera?

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

http://allegro.pl/item1010280616_lampa_uv_omega.html uważacie, ze powinnam ją zakupić, czy też lepiej udać się do SABY?



Tak użyłam cleanera i nic to nie dało....
princesska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:08   #837
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Znaczy co Princesko? Użyłaś cleanera i żel został tylko lepiący?

Katria poproś o więcej zdjęć lampy, od środka również, bo może się okazać że jest oblepiona żelem i kurzem i już się tego nie wyczyści.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:10   #838
Katria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

A jednak miałaś racje z tamtą lampą ;/ a co sądzisz o tej? http://allegro.pl/item1001917307_eve...er_gratis.html
..wydaje się ok..
Katria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:25   #839
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Nowa OMEGA za 120 zł http://allegro.pl/item1014626909_tip...zarowkami.html
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:30   #840
Katria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dotąd nie pracowałam jeszcze z omegą, pisałyście coś wcześniej o problemach z żarówkami, nie martwić się tym? ;]

No więc? ;>

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-05-03 o 18:43
Katria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-29 10:52:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.