Szczecin psycholog - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 20:59   #1
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871

Szczecin psycholog


hej dziewczyny, przeszukałam forum ale nie znalazłam takiego tematu
szukam dobrego psychologa z doświadczeniem z pomocą przy ED
psychologa sympatycznego, miłego, takiego z którym będzie można pogadać na luzie. Kogoś kto pacjenta traktuje indywidualnie, a nie z wyuczonych reguł...

czy osoby ze Szczecina mogłyby mi kogoś polecić? najlepiej na NFZ
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 22:16   #2
wioletap
Raczkowanie
 
Avatar wioletap
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 104
Dot.: Szczecin psycholog

co prawda nie na NFZ, ale jeśli kiedyś będziesz mogła zapłacić psychoterapeucie za wyprowadzanie z choroby, to polecam z ręką na sercu panią Beatę Rajczyk. jest nie dość, że terapeutą, to i lekarzem psychiatrą, więc może w gorszych chwilach wspomóc Cię farmakologicznie. lek, który ona pierwsza mi przepisała sprawił, że nie mam tak częstych napadów żarłoczności jak niegdyś [jestem pod jej opieką już 2 miesiące , liczba prowokowanych wymiotów - 3 lub 4, co jest dla mnie dużym WOOOOW!] plus bardzo dojrzale podchodzi do problemu, nie jak reszta pseudopsychologów - czułam się jak dziecko, które wg nich nie wie nic o życiu..... mam złe wspomnienia z psychologami z NFZu :/ wolę sobie darować kolejny ciuszek, podkład czy inne coś, a mieć za to terapię.
__________________
EpiHashi

razem od 3.02.14
75 >>> 60
początkująca włosomaniaczka
wioletap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 18:42   #3
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Szczecin psycholog

Ja właśnie też mam złe doświadczenie z psychologami. Po kolejnym rozczarowaniu znowu zaczęłam się oszukiwać, że sama sobie poradze i tak w kółko bo przecież dobrze wiem, że samej sie nie da...
a zbyt długo to wszystko trwa i zbyt dużo trace przez chorobe, postanowiłam walczyć i wyjść z tego, znowu doszłam do stanu wykończenia i bezradności

jakbym ja wymiotowała 3-4 razy na 2 miesiące to by był mega sukces bo ja to robie prawie codziennie
przekonałaś mnie, pójde do pani którą polecasz bo u mnie to już nie kwestia darowania sobie ciucha, dwa napady i mam na wizyte, sporo kasy na żarcie idzie nie chciałam tylko płacić i znowu być niezadowoloną i zniechęcić się niepotrzebnie

powiedz mi jak często do niej chodzisz? przez te 2 miesiące ile razy u niej byłaś? ona sama ustala czy tak kiedy czujesz potrzebe?
mogłabyś też powiedzieć jaki lek przepisała? boje tych leków, w szpitalu dawali mi coś co strasznie otumaniało, potem już nigdy nie zgodziłam sie na żadne leki. masz po nich jakieś skutki uboczne? podejrzewam, że też bede musiała brać leki z tak częstymi napadami ciężko bedzie przestać
wybacz, że tak wypytuje ale boje się czegoś sama nie wiem jakbym bała się tego kroku który zrobie ale przecież chce wyzdrowieć, dziwne uczucie.. strach, a zarazem radość i nadzieja, że tym razem się uda

a jeszcze spytam ile płacisz za wizyte? domyślam się, że pewnie 100 ?
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2012-11-06 o 18:44
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 08:03   #4
wioletap
Raczkowanie
 
Avatar wioletap
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 104
Dot.: Szczecin psycholog

wizytę mam co tydzień, co i tak uważamy, że przy moim typie zaburzeń to mało, ale finansowo bym nie wyrobbi ła inaczej :/ płacę za sptkanie 120zł. leki, które mi przepisała, to zalasta i oritop, po których czuję się świetnie i nie mam żadnych skutków ubocznych [ale one są ściśle dopasowane do moich obbjawów psychotuczbych]. bardzo mi pomaga i widać, że się mną interesuje - poświęca mi uwagę i nei zbwya jak innnyi psychiatrzy!

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

poza tym, zawsze jeśli masz jakąś wątpliwość - możeszdo niejzadzwonić, napisać SMS. ona ospisze, lub oddzwoni. nie opieprzy. naprawdę troskliwa babka
__________________
EpiHashi

razem od 3.02.14
75 >>> 60
początkująca włosomaniaczka
wioletap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 13:59   #5
emila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Szczecin psycholog

Moja kolezanka leczyla sie kiedys u dr. Śmiarowskiej w szczecinie i byla bardzo zadowolona i co ważniejsze, wyszla z tego bagna na cacy. teraz ed jest dla niej tylko złym wspomnieniem.ale szczegółów nie znam. także tylko tyle moge powiedziec na ten temat. popytaj może jeszcze gdzieś o nią. powodzenia i zdrówka
emila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 12:52   #6
mickey_mouse
Raczkowanie
 
Avatar mickey_mouse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 192
Dot.: Szczecin psycholog

również polecam śmiarowską (mój były lekarz) ale co do rajczyk to się nie wypowiem, bo w sumie raz u niej byłam i się bardzo zniechęciłam
__________________
Mimo, że zgubiłem się
mimo, że zabrnąłem w mrok
wymieszałem z błotem krew
ocaleję mimo to
mickey_mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 15:12   #7
kociak88888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Szczecin psycholog

Polecałabym kontakt z panią Polą Szarwiło - Węgielska . Prowadzi terapię mojej nastoletniej córki i widzę na bieżąco efekty. Choć nie jest to tak jak wiele osób sobie wyobraża, że wystarczy raz się spotkać i od razu są efekty. Terapia wymaga czasu i poświęcenia, ale warto. Na stronie pani Poli na FB - facebook.com/psychoterapiaWSzczecinie można więcej poczytać o pracy terapeuty i o różnicach między psychoterapeutą a psychiatrą.
kociak88888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 13:31   #8
Karolinka33m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szczecin psycholog

Jestem z mężem aktualnie w terapii dla par jaką prowadzi Pola SzarwiłoWęgielska. Początkowo było ciężko, bo mąż był sceptyczny, ale po kilku spotkaniach jak zaczęły się pojawiać pierwsze efekty takich spotkań to nawet on dał się przekonać, że terapia ma sens. Mamy dwójkę dzieci więc rozwód nie wchodził w grę, chcieliśmy walczyć o nasz związek i jak na razie między innymi z pomocą pani psycholog to się nam udaje.
Karolinka33m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 10:37   #9
agentka1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szczecin psycholog

Chyba nie psycholog tu jest poszukiwany tylko psychoterapeuta. Ja chodzę od dwóch lat i widzę sens, choć to proces wymagający dużo samozaparcia. Moja terapeutka nie przekonała mnie od razu, ale teraz nie wyobrażam sobie kogoś innego, p. Katarzyna Duda nie głaszcze, ale zmusza do myślenia, do stawiania kroków we właściwym kierunku. Polecam, gabinet ma na Swarożyca, łatwo znaleźć.
agentka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 21:29   #10
quidestveritas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Szczecin - psycholog/psychoterapeuta

Hej dziewczyny Znacie w Szczecinie kogoś, kto pomoże mi z zaburzeniami odżywiania i wynikającą z tego depresją? Problem -jak pewnie u każdej z was - jest poważny; zmagam się z nim już od 6 lat. Nie ukrywam, że liczę na kogoś sprawdzonego na NFZ, ale jeśli wyleczył was ktoś z prywatnego gabinetu, również proszę o rekomendacje.
quidestveritas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 15:15   #11
M_etallic_A
Przyczajenie
 
Avatar M_etallic_A
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 27
Dot.: Szczecin psycholog

http://gabinetpsychoterapiiszczecin.pl/zespol/

Polecam Annę Nowicką z czystym sumieniem.
__________________
M.


"Careful what you wish, careful what you say
Careful what you wish, you may regret it
Careful what you wish, you just might get it"
M_etallic_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 16:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.