Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-15, 11:41   #4081
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Kościół katolicki również jest sektą. Jehowi chociaż pytają, czy chcesz do nich należeć, a jak odejdziesz, to masz spokój na zawsze. Kościół katolicki werbuje nieświadome, maleńkie dzieci, a potem nie można go opuścić.

Brokat to styl życia
Mimo wszystko jak się urodzisz w rodzinie świadków i odejdziesz, to twoja rodzina i znajomi nie mogą się już do Ciebie odzywać, bo takie są zasady.

Źle się patrzy na studia, wręcz uczą, że nie powinno się.

KK nie jest święty, ale nie jest to sekta jako taka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A zakonnice w zakonach, z których nie mogą wyjść? Są takie. To nie jest izolacja od reszty społeczeństwa?
Kościół katolicki przez zakaz aborcji naraża na śmierć i cierpienie wiele kobiet i jakby nie patrzeć, dzieci. Wychwala za to kobiety, które umarły w trakcie ciąży czy po porodzie.
Brokat to styl życia
Nie, tinker, z KK każdy może odejść i nie było tematu. I nawet księża dalej z Tobą rozmawiają.

To nie jest islam, że jest nakaz zabić tych ludzi czy mormoni, świadkowie, gdzie występuje 'shining'.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 12:30   #4082
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bo może to np kogoś interesuje ja bardzo lubię oglądać relacje bliskich znajomych - zwłaszcza gdy są na ciekawym wyjeździe i mają tam kilkanaście tych relacji (dzisiaj oglądałam ślub w Korei Południowej w którym uczestniczyła znajoma. normalnie nie oglądnęłabym tych zdjęć i nagrań, bo nie jesteśmy aż tak blisko). sama też często wrzucam gdy chcę się czymś pochwalić, pokazać itd ale nie chcę tego mieć trwale na tablicy.
Od niedawna dopiero częściej używam facebooka i wiele rzeczy jest jeszcze dla mnie zagadką. Ale pewnie masz rację.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 12:53   #4083
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Kiedyś nie miałam o tym pojęcia, ale Świadkowie Jehowy to naprawdę sekta, może są sympatyczni jak próbują kogoś zwerbować ale ich zasady są naprawdę radykalne.
Moja bliska koleżanka jest Świadkiem Jehowy jak cała jej rodzina poza jednym bratem. Ma męża katolika i większość znajomych spoza zboru. Skończyła studia. Chadza z nami do klubów, barów, kina, na wesela, urodziny, pije alkohol. Jej brat wystąpił ze zboru i normalnie utrzymują kontakt. Także albo jej rodzina jest wyjątkowo nieortodoksyjna albo te opowieści o radykalnych zasadach są mocno przesadzone.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 13:42   #4084
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86250660]Moja bliska koleżanka jest Świadkiem Jehowy jak cała jej rodzina poza jednym bratem. Ma męża katolika i większość znajomych spoza zboru. Skończyła studia. Chadza z nami do klubów, barów, kina, na wesela, urodziny, pije alkohol. Jej brat wystąpił ze zboru i normalnie utrzymują kontakt. Także albo jej rodzina jest wyjątkowo nieortodoksyjna albo te opowieści o radykalnych zasadach są mocno przesadzone.[/QUOTE]Ja znam osoby, które właśnie poodchodziły i na przykład matka nie chce znać swojej wnuczki, bo syn odszedł.

Też zależy na kogo trafisz pewnie. I do której konkretnie wspólnoty należał i jak ortodoksyjna była rodzina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 15:38   #4085
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko jak się urodzisz w rodzinie świadków i odejdziesz, to twoja rodzina i znajomi nie mogą się już do Ciebie odzywać, bo takie są zasady.

Źle się patrzy na studia, wręcz uczą, że nie powinno się.

KK nie jest święty, ale nie jest to sekta jako taka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Nie, tinker, z KK każdy może odejść i nie było tematu. I nawet księża dalej z Tobą rozmawiają.

To nie jest islam, że jest nakaz zabić tych ludzi czy mormoni, świadkowie, gdzie występuje 'shining'.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, z kk nie da się odejść. Po apostazji nadal jesteś katolikiem.

Brokat to styl życia
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 16:38   #4086
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie, z kk nie da się odejść. Po apostazji nadal jesteś katolikiem.

Brokat to styl życia
No tak. Ale to akurat mafia, a nie sekta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 16:50   #4087
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Myślę, że nie rozumiesz różnicy i definicji sekty. Problem ze świadkami polega między innymi na izolowaniu się od reszty społeczeństwa. W KK nikt ci nie mówi, że nie możesz się przyjaźnić lub brać ślubu z innowiercą lub ateistą np.
Pomijam już np. takie rzeczy jak narażanie na śmierć własnych dzieci poprzez odmowę transfuzji. Moim zdaniem to powinno być karalne.
Mam koleżankę świadka. Jestem ateistka, reszta znajomych albo katolikami albo w coś tam wierzą i normalnie się z nami spotyka. Na jej ślubie też byliśmy, a wiadomo że tam było mnóstwo ludzi ( jak nie 99%) z tej społeczności.
Kiedyś rozmawialiśmy dlaczego w to wierzy itd. ale nigdy nie próbowała nas to niczego przekonac. Jej mama też jest świadkiem i żyje z ateista.
Także generalnie jak zawsze.. można być radykałem, a można żyć w miarę normalnie.

Mało to u nas sytuacji że ktoś nie wziął ślubu kościelnego i z tego powodu pół rodziny się do niego nie odzywa? Albo się zmusza do chodzenia do kościoła? Albo się zmusza do zostania przy pijaku, bo to nie po katolicku wziąć rozwód.
Jak dla mnie kk to taka sama sekta.
W sumie to gorsza, bo ciągnie mnóstwo kasy z budżetu państwa.

Edit. Może macie racje. Słowa mafia bardziej pasuje do kk.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2018-12-15 o 16:53
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-15, 20:02   #4088
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Zdziwil a zarazem przestraszyl mnie ten styl spiewania (i jeszcze nie do konca rozumiem, czy rozszczepia w tym celu gardlo czy mozg ):

7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 20:27   #4089
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Pierwszy raz coś takiego słyszę i widzę. Ona jest widząca? Tak przebiera oczami w różne strony czy to od tego śpiewu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 20:35   #4090
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A zakonnice w zakonach, z których nie mogą wyjść? Są takie. To nie jest izolacja od reszty społeczeństwa?
Kościół katolicki przez zakaz aborcji naraża na śmierć i cierpienie wiele kobiet i jakby nie patrzeć, dzieci. Wychwala za to kobiety, które umarły w trakcie ciąży czy po porodzie.
Brokat to styl życia
Jakie zakonnice są siłą i wbrew swojej woli więzione? Jeśli jakieś są i wiesz o tym to zgłoś to do prokuratury
A KK nie zakazuje aborcji. Z tego co wiem, kościół nie stanowi prawa, tylko politycy wybierani przez obywateli.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Okej, nie przeczę że sa takie osoby, chodzi raczej o to, jakie są ich zasady, mówią to byli świadkowie. Obowiązek upominania traktowany dosłownie, rozwiązywanie problemów pedofilii, rola kobiet, kwestie finansowe również.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 06:46   #4091
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

A u SJ to ktoś jest więziony wbrew swojej woli?
Nie. Są zakony klauzurowe gdzie siostry SAME podejmują decyzję, że już nigdy nie opuszczą murów klasztoru. I u SJ też każdy SAM decyduje, że będzie tam należał. Odejście od wiary i kościoła nie jest tam w żaden sposób utrudnione (tzn wiadomo, zero kontaktu z rodziną), ale jak odejdziesz, to odejdziesz. Odchidzisz od jehowych to nie jesteś jehowym. W przeciwieństwie do katolików, gdzie jak odejdziesz z kościoła, to nadal jesteś katolikiem.
Nie wiem w jakim kraju żyjesz, ale wiara katolicka potępia aborcję, modlą się o zakaz aborcji, pikietuja pod szpitalami, modlą się, księża trąbią z ambony. A szpitale sie dostosowują i nie wykonują LEGALNYCH aborcji, bo klauzula sumienia. Umrze matka? No to umrze. Dziecko urodzi się bez głowy? No to trudno, ma prawo się urodzić, bo bóg tak chce. Czy to nie jest dla ciebie narażenie życia i zdrowia kobiet i dzieci? To samo z antykoncepcją - jest wiele przypadków, w których lekarz odmawia, zasłaniając się klauzula sumienia.
I zanim powiesz, że "no można iść do innego" - no można, tak samo jak można iść do innego, zamiast do jehowych.

Brokat to styl życia
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-16, 08:09   #4092
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

No własnie chodzi mi o ten brak kontaktu z rodziną.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 09:46   #4093
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
No własnie chodzi mi o ten brak kontaktu z rodziną.
W KK jest podobnie. Nie ochrzciliśmy dziecka i pół rodziny się do nas nie odzywa
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 11:26   #4094
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
W KK jest podobnie. Nie ochrzciliśmy dziecka i pół rodziny się do nas nie odzywa
No to jesteś pierwszym takim przypadkiem o którym słyszę. I nie mówię o sytuacji pt. "babcia ma focha przez 2 tygodnie"
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 11:31   #4095
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 12:19   #4096
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A możliwe, że zerwanie kontaktu jest im na rękę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 13:23   #4097
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No akurat ta najbardziej radykalna część rodziny się odwróciła. Oczywiście, przekazali mojej mamie, że się modlą za nasze nawrócenia i tę biedną duszyczkę (syna mego znaczy się), ale obcowanie z nami to jak obcowanie z Szatanem. Zaangażowani są - oazy, oprawa muzyczna w kościele, wszelkie akcje zorganizowane pomocy dla biednych. Co niedzielę w kościele. Dla mnie to gorzej niż przedszkole, ale na kontakt nie naciskam. No bo po co?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 16:04   #4098
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
W KK jest podobnie. Nie ochrzciliśmy dziecka i pół rodziny się do nas nie odzywa
Tak, ale to z własnego wyboru.

KK im nie powiedział, że jak się do was odezwą, to narażają się na śmiertelne - nawet gorsze - niebezpieczeństwo i absolutnie nie wolno tego robić. KK mówi wręcz odwrotnie.

To jest różnica.

Każda religia jest szkodliwa, bo mówimy o człowieku bądź grupie ludzi, która rości sobie prawa do interpretacji i wiedzy, czego dane bóstwo od nas oczekuje.

Jeżeli jest jakiś bóg i czegoś ode mnie chce, to niech przyjdzie osobiście i mi powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 16:10   #4099
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Dziwią mnie komentarze pod tym artykułem, ludzie widzą czarne lub białe, nie ma nic pomiędzy. Jak zabijać to humanitarnie jeśli ktoś musi, po co takie bestialstwo?

Dla wrażliwych, nie otwierajcie https://www.lublin112.pl/odcinal-kar...c5ik0zxa7aa22Q
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-16, 18:48   #4100
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Tak, ale to z własnego wyboru.

KK im nie powiedział, że jak się do was odezwą, to narażają się na śmiertelne - nawet gorsze - niebezpieczeństwo i absolutnie nie wolno tego robić. KK mówi wręcz odwrotnie.

To jest różnica.

Każda religia jest szkodliwa, bo mówimy o człowieku bądź grupie ludzi, która rości sobie prawa do interpretacji i wiedzy, czego dane bóstwo od nas oczekuje.

Jeżeli jest jakiś bóg i czegoś ode mnie chce, to niech przyjdzie osobiście i mi powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, dotyczy to całego KK Ale owszem, zgadzam się z Tobą.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 19:58   #4101
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Zdziwiło mnie ostatnio, że w biedronce nie ma makaronu do lasagne w stałej sprzedaży
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 07:50   #4102
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

zdziwiła mnie wczoraj kobieta w kinie. była w ciąży.
w połowie seansu ściągnęła buty i wyłożyła sobie stopy na oparcie siedzenia z przodu.
ja rozumiem wszystko... że ją mogły nogi boleć, cokolwiek. ale kurcze - na tamtym siedzeniu ktoś siedział.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:00   #4103
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zdziwiła mnie wczoraj kobieta w kinie. była w ciąży.
w połowie seansu ściągnęła buty i wyłożyła sobie stopy na oparcie siedzenia z przodu.
ja rozumiem wszystko... że ją mogły nogi boleć, cokolwiek. ale kurcze - na tamtym siedzeniu ktoś siedział.
nie wiem, jak to jest być w ciąży, ale gdybym nie była w stanie normalnie wysiedzieć filmu, to bym chyba wolała obejrzeć go w domu. Nieelegancko.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:03   #4104
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zdziwiła mnie wczoraj kobieta w kinie. była w ciąży.
w połowie seansu ściągnęła buty i wyłożyła sobie stopy na oparcie siedzenia z przodu.
ja rozumiem wszystko... że ją mogły nogi boleć, cokolwiek. ale kurcze - na tamtym siedzeniu ktoś siedział.
Serio ?, az oczy zrobilam takie

i to zanim doczytałam, ze tam ktos siedzial ....

zatkalo mnie, ze nie wiem jak skomentowac
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:09   #4105
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Serio ?, az oczy zrobilam takie

i to zanim doczytałam, ze tam ktos siedzial ....

zatkalo mnie, ze nie wiem jak skomentowac
no mnie też, jak to zobaczyłam. jakieś nastolatki tam siedziały i chyba się wstydziły zwrócić uwagę - bo się w kółko oglądały do tyłu na tą kobietę i do góry na dyndające stopy, ale nic nie powiedziały
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:15   #4106
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no mnie też, jak to zobaczyłam. jakieś nastolatki tam siedziały i chyba się wstydziły zwrócić uwagę - bo się w kółko oglądały do tyłu na tą kobietę i do góry na dyndające stopy, ale nic nie powiedziały
moze ich "uspała" tymi syrami bez butów i sie dlatego nie odzywaly
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:40   #4107
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zdziwiła mnie wczoraj kobieta w kinie. była w ciąży.
w połowie seansu ściągnęła buty i wyłożyła sobie stopy na oparcie siedzenia z przodu.
ja rozumiem wszystko... że ją mogły nogi boleć, cokolwiek. ale kurcze - na tamtym siedzeniu ktoś siedział.

Fuuuj, szkoda, że dziewczyny nie zwróciły jej uwagi, ale pewnie i tak by się nie zreflektowała. Do niedawna sporo jeździłam pociągami i prawie zawsze trafił się ktoś (albo kilka takich osób), kto ściągał buty. Dla mnie to ohyda, obrzydza mnie widok obcych ludzi w skarpetach, ale chyba jestem w mniejszości, bo mnóstwo osób wywalało te giry bez butów na siedzenia.



Dziwi mnie jak gorąco jest w bloku zimą. W naszym mieszkaniu mamy skręcony grzejnik właściwie na maksa, więc nie grzejemy wcale albo tylko leciutko, bo i tak jest gorąco i bez wietrzenia trudno wytrzymać. To możliwe, że sąsiedzi się ogrzewają na maksa i dlatego u nas też jest tak ciepło? Dopuszczam też myśl, że jestem nieprzyzwyczajona, bo całe życie mieszkałam w dużym domu, w którym zimą było ciepło, ale nigdy nie gorąco. Natomiast teraz w bloku to jakieś piekiełko się zrobiło.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:45   #4108
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Oj wspolczuje ja lubie cieplo, ale nie gorąco w zimie, musze miec takie jakby świeze powietrze , pewnie blok ocieplony tez, okna sa nowe, plastiki, to tak moze byc
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:56   #4109
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ciekawe czy gdyby Ci ktoś zaparkował na Twoim trawniku przed domem, to też nie miałabyś nic przeciwko
Nie.
[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86248225]Ta, trawa rozjechana przez auto na pewno odrasta.
Zwróciła się kiedyś na to uwagę, czy tak sobie zmyslasz?

Właśnie takich kierowców jak ty nie trawie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Zmyślam, nudzę się A ja nie trawię nadgorliwców, ot sobie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 08:59   #4110
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Fuuuj, szkoda, że dziewczyny nie zwróciły jej uwagi, ale pewnie i tak by się nie zreflektowała. Do niedawna sporo jeździłam pociągami i prawie zawsze trafił się ktoś (albo kilka takich osób), kto ściągał buty. Dla mnie to ohyda, obrzydza mnie widok obcych ludzi w skarpetach, ale chyba jestem w mniejszości, bo mnóstwo osób wywalało te giry bez butów na siedzenia.



Dziwi mnie jak gorąco jest w bloku zimą. W naszym mieszkaniu mamy skręcony grzejnik właściwie na maksa, więc nie grzejemy wcale albo tylko leciutko, bo i tak jest gorąco i bez wietrzenia trudno wytrzymać. To możliwe, że sąsiedzi się ogrzewają na maksa i dlatego u nas też jest tak ciepło? Dopuszczam też myśl, że jestem nieprzyzwyczajona, bo całe życie mieszkałam w dużym domu, w którym zimą było ciepło, ale nigdy nie gorąco. Natomiast teraz w bloku to jakieś piekiełko się zrobiło.
U mnie w bloku sąsiedzi mają wiecznie grzejniki ustawione na maksimum, nawet jak nie ma ich w domu i nawet w nocy. Dla mnie to trudne do pojęcia, bo ja bym nie dała rady w takiej temperaturze wytrzymać, a co dopiero zasnąć. Znajoma na w domu 26 stopni przez całą dobę i mówi, że jej się super śpi. No ja bym nie dała rady zasnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-12 19:56:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.