Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 12:58   #1441
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Serio? Myślałam że on ma takie działanie jakie ma i nie może szkodzić
Może, może
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 13:12   #1442
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Może, może
Teraz to mnie nastraszyłaś... zafundowałam sobie podrażnienie, wprowadziłam w tym czasie HA, wczoraj po kilku dniach nałożyłam migdała i wyglądam jak wąż który zmienia skórę
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 14:52   #1443
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Możesz to wszystko razem mieszać. Ale co doprowadziło Twoją skórę do takiego stanu? Osobiście jestem zwolenniczką teorii, że jeśli coś się dzieje to należy się udać do dermatologa, on nie gryzie
Może produkt, którego używasz do mycia Cie przesusza, może używasz jakiegoś produktu o dużej zawartości alkoholu i o tym nie wiesz, a może coś siedzi w organizmie. Nikt Cię tu przez internet nie zdiagnozuje
chodziłam do dermatologów od 11 do 23 roku życia nie pomogli nic a zniszczyli mi skórę teraz jestem pod opieką dermatolog estetycznej myślę że może to być od pudrów mineralnych które używam od roku bo wcześniej nigdy pomimo wielu innych problemów i zabiegów nic mi się takiego nie działo ale jak nie minie idę w styczniu do dr na razie wolałabym coś podziałać więc tak jak radziłaś zmieszam to wszystko z kremem być może za dużo tego napaćkałam bo miałam go sporo więc to też może błąd nie wiem po prostu ile się go daje gdyż nie ma takiej informacji

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Niektórym po prostu kwas hialuronowy nie służy i tyle. Na ten temat wypowiadało się już wiele osób w tym wątku. Odstaw i obserwuj skórę. W tym czasie odpowiednio ją natłuszczaj.
ale ja kupiłam to niedawno a stosuje 2 dzień właśnie w celu poprawy stanu skóry
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 15:02   #1444
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
chodziłam do dermatologów od 11 do 23 roku życia nie pomogli nic a zniszczyli mi skórę teraz jestem pod opieką dermatolog estetycznej myślę że może to być od pudrów mineralnych które używam od roku bo wcześniej nigdy pomimo wielu innych problemów i zabiegów nic mi się takiego nie działo ale jak nie minie idę w styczniu do dr na razie wolałabym coś podziałać więc tak jak radziłaś zmieszam to wszystko z kremem być może za dużo tego napaćkałam bo miałam go sporo więc to też może błąd nie wiem po prostu ile się go daje gdyż nie ma takiej informacji


ale ja kupiłam to niedawno a stosuje 2 dzień właśnie w celu poprawy stanu skóry
Tak grunt to trafić na odpowiedniego lekarza. Ja zawsze miałam takie szczęście i nikt mi krzywdy nie zrobił. Teraz to już patrzę na ręce i nawet bym sobie nie dała. Niektórzy lekarze to ja nie wiem skąd się wzieli... jak czytam wypowiedzi dziewczyn, że lekarz na trądzik bez żadnych badań zapisuje bardzo silne tabletki hormonalne to ręce opadają
Możliwe minerały mogą wysuszać? A czego używasz?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 15:19   #1445
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dokładnie moje ex dr doprowadziły moją skórę do ruiny zupełnej, lecząc mnie na trądzik od 11 do 23 wysuszając skórę nie używałam nic do nawilżania

co do pudrów miałam Bare Minerals a potem AWGM i Lumiere ale nie wiem czy to dobry trop , czy one by mi odwodniły skórę chyba nie no ale mogą faktycznie wysuszać choć nawilżam cały czas nieustannie heh
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 16:23   #1446
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ten krem z LRP to dość bogaty jest, więc skoro on dużo nie pomaga to ciężko. Może staraj się nie myć twarzy? Tzn. wieczorem zmywaj makijaż płynem micelarnym, przecieraj twarz do czasu aż wacik będzie zupełnie czysty, potem silne nawilżanie i rano to samo - przetrzeć twarz micelem i na to krem.
Nawet jeśli używasz do mycia jakiegoś bardzo delikatnego środka, to sam kontakt z wodą może Ci ściągać buzię i robi się ona wysuszona. Od kilku dni tam mam, twarz nie wygląda najgorzej do czasu aż jej nie umyję. Wtedy to wszystkie suche skórki wyłażą i czuję mocne ściągnięcie.
Minerały też mogą mieć swój udział. Zimą wolę mieć coś bardziej treściwego na twarzy niż pudry. Z tego co wiem to nie tylko moje uczucie.
No póki co nic więcej do głowy mi nie przychodzi.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 16:43   #1447
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

wodą myję raz w tygodniu i to mineralną
tak to płyn , czyli nie mogę do tego kremu LRP dodać tego żelu odżywczego czy choćby skwalanu? A jeśli tak to ile tego? Dodawać?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 18:34   #1448
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
wodą myję raz w tygodniu i to mineralną
tak to płyn , czyli nie mogę do tego kremu LRP dodać tego żelu odżywczego czy choćby skwalanu? A jeśli tak to ile tego? Dodawać?
To wyczerpały mi się pomyły
Możesz do tego kremu z LRP dodać i żel odżywczy i skwalen Ostatnio mieszam sobie krem z żelem i olejem. Fajnie nawilża i ładnie się wchłania.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 19:09   #1449
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Wojowniczko, ja mam uprzedzenie do dermatologów, choć zraziłam się jedynie na jednym egzemplarzu. Wyśmiał, gdy powiedziałam mu, że używam żelu dla dzieci. Od kiedy sama się "leczę" moja cera nie narzeka.

Może jeśli zadbasz o dobre nawilżenie, skóra przy takim oczyszczaniu nie będzie tak ściągnięta.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2011-12-23 o 19:10
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 19:40   #1450
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Wojowniczko, ja mam uprzedzenie do dermatologów, choć zraziłam się jedynie na jednym egzemplarzu. Wyśmiał, gdy powiedziałam mu, że używam żelu dla dzieci. Od kiedy sama się "leczę" moja cera nie narzeka.

Może jeśli zadbasz o dobre nawilżenie, skóra przy takim oczyszczaniu nie będzie tak ściągnięta.
a może podpowiesz mi coś ? wcześniej już polecałaś mi pudry i jestem zadowolona co prawda nie wiem czy nimi trochę nie doprawiłam skóry ale teraz to już nieważne liczy się co teraz
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 19:44   #1451
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
a może podpowiesz mi coś ? wcześniej już polecałaś mi pudry i jestem zadowolona co prawda nie wiem czy nimi trochę nie doprawiłam skóry ale teraz to już nieważne liczy się co teraz
Wojowniczko, napiszę do Ciebie na PW, gdyż jest to wątek o BU, więc nie chce zaśmiecać wątku
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 19:49   #1452
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dziękuję bo jestem na skraju wytrzymałości juto wigilia heh a ja się w takim stanie ...
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:07   #1453
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zrobiłam sobie dzisiaj tą maseczkę błotną z limonkom i dla mnie to ona śmierdzi Ogólnie to nie wiem czemu chciałam to na ręce rozmieszać więc było ciężko Ale dałam radę. Potrzymałam trochę za długo zwilżając hydrolatem, a po zmyciu... szok. Piękna, gładka i ożywiona buźka. Nie wysuszyło mnie, wręcz odwrotnie (ale dodałam HA). Pory ściągnięte, wągrów trochę mniej. Myślę czy nie domówić ze 2 pudełek jeszcze póki jest... tylko to ich 11 zł za przesyłkę mnie zabija. Mogli by z okazji nowego roku czy świąt dać darmową...
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:22   #1454
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
ale ja kupiłam to niedawno a stosuje 2 dzień właśnie w celu poprawy stanu skóry
Aha, to jednak za krótki czas, żeby mógł Ci zaszkodzić. Chociaż ja reagowałam po KH podobnie do Ciebie. Mega wysuszenie, ściągnięcie skóry, nadmierna wrażliwość.

plineczka, ja dzisiaj zmieszałam limonkę ze spiruliną, dodałam kropelkę olejku z lawendy i oleju z pestek arbuza. Skóra gładziutka, że hej . A z tym zapachem, to przesadzasz
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2011-12-23 o 20:25
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:51   #1455
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Może i trochę przesadzam, ale chyba zbyt dużo się spodziewałam jak na naturalny ekstrakt z limonki Najważniejsze że działa
Czaje się na tą spirulinę, ale sama nie wiem gdzie zamawiać - te koszty wysyłki mnie wykończą
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:56   #1456
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

To może warto dołączyć do wspólnych zamówień? Dziewczyny kupują na BU, Mazidłach, ZSK... I wtedy koszty wysyłki znacznie się zmniejszają . Tu link: KLIK
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:57   #1457
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Możesz to wszystko razem mieszać. Ale co doprowadziło Twoją skórę do takiego stanu? Osobiście jestem zwolenniczką teorii, że jeśli coś się dzieje to należy się udać do dermatologa, on nie gryzie
Może produkt, którego używasz do mycia Cie przesusza, może używasz jakiegoś produktu o dużej zawartości alkoholu i o tym nie wiesz, a może coś siedzi w organizmie. Nikt Cię tu przez internet nie zdiagnozuje
A ja osobiscie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem,ze jak cos sie dzieje to nalezy sie udac do dermatologa. Naprawde ciezko trafic jest na dobrego, kompetentnego lekarza, ktorzy rzeczywiscie pomoze, a nie zaszkodzi. Wiem cos na ten temat bo moja mama miala problemy natury dermatologicznej (na szcescie nie na twarzy) i doszlam do wniosku,ze lekarze przyjmuja jakies schematy, totalnie nie podchodzac indywidualnie do danego przypadku.

Moim zdaniem najlepiej jest sie samemu zaglebic w wiedze z zakresu biochemii i kombinowac z kreceniem wlasnych kosmetykow, czy po prostu zbadac co odpowiada naszej cerze. Ja tak wlasnie zaczelam robic rok temu, od kilku miesiecy mam cere o ktorej 6-7 lat temu moglam jedynie pomarzyc

Odnosnie hydrolatu z rozy...Moj jest z EcoSpa, ale pokochalam go nieziemsko ;d Jak dotad jeden z najfajniejszych hydrolatow, nawilza, sprawa zecera jest miekka ;d Ahhh cudowny jest ;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 21:48   #1458
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja osobiscie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem,ze jak cos sie dzieje to nalezy sie udac do dermatologa. Naprawde ciezko trafic jest na dobrego, kompetentnego lekarza, ktorzy rzeczywiscie pomoze, a nie zaszkodzi. Wiem cos na ten temat bo moja mama miala problemy natury dermatologicznej (na szcescie nie na twarzy) i doszlam do wniosku,ze lekarze przyjmuja jakies schematy, totalnie nie podchodzac indywidualnie do danego przypadku.

Moim zdaniem najlepiej jest sie samemu zaglebic w wiedze z zakresu biochemii i kombinowac z kreceniem wlasnych kosmetykow, czy po prostu zbadac co odpowiada naszej cerze. Ja tak wlasnie zaczelam robic rok temu, od kilku miesiecy mam cere o ktorej 6-7 lat temu moglam jedynie pomarzyc

Odnosnie hydrolatu z rozy...Moj jest z EcoSpa, ale pokochalam go nieziemsko ;d Jak dotad jeden z najfajniejszych hydrolatow, nawilza, sprawa zecera jest miekka ;d Ahhh cudowny jest ;d
Zgadzam się co do dermatologów. Nie podobało mi się wyciąganie notesiku z karteczkami, gdzie widnieje firma dermoapteczna i koniecznie tego producenta żel do mycia twarzy ma być. Żel żeby podsuszył, a krem to po co...
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 21:55   #1459
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

zazdroszczę Wam wiedzy , ja jej zupełnie nie posiadam ale wierzę że pomożecie mi i odbuduję tą skórę i nie będę musiała iść do dr
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 22:17   #1460
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, peeling z bromelainą zrobić od razu ze wszstkich składników i trzymać gotowy, czy robić porcjami, przed użyciem?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 22:40   #1461
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31207201]Dziewczyny, peeling z bromelainą zrobić od razu ze wszstkich składników i trzymać gotowy, czy robić porcjami, przed użyciem?[/QUOTE]

Wszystkie składniki zestawu mieszasz ze sobą, a całość trzymasz w pudełeczku. A jeśli będziesz chciała go użyć, to odmierzasz porcję i dodajesz np. wody.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 10:05   #1462
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Pseudofeministko, skarpetto zupełnie rozumiem wasze podejście. Problem dermatologiczny miałam 2 razy w życiu i za każdym razem pomógł mi lekarz. Nigdy nie polecano mi zakupu dermokosmetyków (które swoją drogą zrobiły mi krzywdę), dostawałam receptę i przechodziło.
No bo Wy macie wiedzę, której nigdy nie będzie mi dane posiąść Wtedy byłam zupełnie zielona, myślałam że jak wydam kilkaset złotych na zestaw w aptece to będę piękna Teraz już wiem troszkę więcej i wiem co jest dla mojej skóry dobre
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 10:49   #1463
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Wszystkie składniki zestawu mieszasz ze sobą, a całość trzymasz w pudełeczku. A jeśli będziesz chciała go użyć, to odmierzasz porcję i dodajesz np. wody.
O! Dziękuję Ci bardzo Shazney To dziś go ukręcę
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 13:45   #1464
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ratuuunku! Tak mi marudzili nad glowa, ze pomieszalam hydrolaty z produktow BU.. Czy ktos wie, jaka jest pojemnosc hydrolatu do produkcji toniku z kwasami AHA/BHA 10%? Dzieki!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 18:02   #1465
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31209613]O! Dziękuję Ci bardzo Shazney To dziś go ukręcę[/QUOTE]

Kurczę, jak ja to napisałam... Trochę jakby nie po polsku . Ale mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 21:43   #1466
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Kurczę, jak ja to napisałam... Trochę jakby nie po polsku . Ale mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś.
Zrozumiałam oczywiście
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 12:35   #1467
majciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 85
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czesc dziewczyny!

ostatnio robilam moje 3 zamowienie z BU ( super ze skrocili czas dostawy ja czekalam 7 dni tym razem! )


Zamowilam kilka rzeczy ale chce spytac o serum migdalowe na ktore sie skusilam po czytaniu opinii.

Sama nie wiem jak go uzywac. pierwsze uzycie: wsmarowalam serum i poszlam spac. to byl blad bo skore mialam niesamowicie wysuszona, rano byla jak papier scierny. potem ta skorka ktora sie chciala zluszczyc to nie potrafila bo nie potrafilam po takiej nocy przez kilka dni nawilzyc skory

Teraz na noc znow sprobowalam ale wsmarowalam w twarz mniej serum i dodalam kilka kropel olejku arganowego. na sam koniec wsmarowalam w twarz krem TBS marchewkowy. rano cera wygladala o wiele lepiej. moge tak stosowac?


i jak mam sobie radzic ze schodzaca skorka? kiedys po kwasie salicylowym potrafilam skore tak jakby zrolowac z twarzy a ta nie chce sie ruszyc. chyba musze kupic maseczke hydraphase bo kiedys mnie ratowala...
majciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:05   #1468
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Jeśli to serum jest dla Ciebie zbyt mało nawilżające to warto zastosować po nim jakiś krem. O dodawaniu oleju do migdała nic nie wiem, ale nie powinno kolidować
Ja po tym serum - jak już się dobrze wchłonie, nakładam krem z Ziai wymieszany z żelem HA i jakimś olejem, najczęściej tamanu. Dla mnie nawilżenie akurat.
Tylko nie stosuj migadała codziennie, bo się podrażnisz.

Pisałam o tym na wątku trądzikowym ale i was zapytam. Wczoraj wieczorem nałożyłam migdała, później krem z Ziai phyto aktiv na noc + żel HA + 1 kropla tamanu. Dzisiaj rano jak się obudziłam wyczułam pod palcami na linii żuchwy takie mikro krostki. Są one zupełnie niewidoczne, nie bolą, nie pieką, nie są czerwone. Co to jest? Wczoraj złuszczyła mi się skóra z tego obszaru, czy możliwe że skóra się oczyszcza i to co było pod spodem wyszło na wierz? Co mam z tym zrobić? To miała być ostatnia aplikacja tego serum w tym roku - chciałam zrobić przerwę do sylwestra by ładnie wyglądać, a nie łazić z łuszczącą się skórą
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:19   #1469
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Kochane umknęło mi trochę, o jakim nawilżającym kremie LPR mówicie?
Zamówiłam z BU pudry, hydrolat oczarowy, serum azelo, maseczke z limonką, olejek z drzewa herbacianego, dostałam to na gwiazdkę od TŻ i właśnie szukam jakiegoś dobrego nawilżenia i byłabym wdzięczna Moja cera to koszmarek, mimo 23 lata a wągry, krostki, świecenie, wszystko co najgorsze i liczę że powoli jak się zagłębię to będzie lepiej
Wczoraj 1 raz zrobiłam maseczkę, zapach ma jak dla mnie okropny, wygląd też średnio ale zwykle nie spodziewam sie cudów po maseczkach a tutaj efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, buźka gładka, jakby bardziej oczyszczona
Dziewczyny czerpiecie swoją wiedzę o biochemi z wizażu, książek czy może studiujecie? Bo ja na razie chaotycznie łapie jakieś informacje a chciałabym po prostu się wdrążyć w temat
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:17   #1470
martaweronika00
Raczkowanie
 
Avatar martaweronika00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej dziewczyny !

Właśnie przymierzam się do kupna paru kosmetyków z BU. Pierwszy raz będę stosowała kosmetyki. Miejmy nadzieje ,że może one mi coś pomogą, bo moja cera wymaga ostatnio ode mnie zbyt dużo :/

W chwili obecnej męczę się z brodą , która jest pełna w zaskórnikach , ropnych krostkach , bliznach potrądzikowych i ogólnie jest zaczerwieniona i ogólnie walczę z całą buzią , rozszerzonymi porami , wągrami na nosie , brakiem blasku na twarzy.

Na razie jestem pewna , że zamówię :

- Zestaw - Krem rozjaśniająco - wygładzający AZELO / BHA
- Zestaw - Maseczka MORSKA z perłami
- Zestaw - Peeling perłowy - drobnoziarnisty

Natomiast zastanawiam się jeszcze nad Tonikiem , hydrolatem i żelem hialuronowym , tyle jest do wyboru aż ciężko mi się zdecydować :/

Mogłybyście jakiś polecić ? Używała któraś z was tych produktów które mam ochotę kupić? Jeśli tak to prosiłabym o krótką opinię
martaweronika00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.