Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-29, 08:41   #61
agaabuu
Raczkowanie
 
Avatar agaabuu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 235
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cześć dziewczyny Widzę, że zostałam przeniesiona do mamuś zaginionych...szkoda, no ale trochę za rzadko się odzywam, więc rozumiem....U nas choróbsko niestety.....od tygodnia Antosia ma katar teraz jeszcze zaczyna się krztusić flegmą bo jej katar spływa. Mamy już 12 ząbków a teraz widzę, że już trójki widać
Poziomkowa...bardzo współczuję problemów z ząbkiem, u nas Antosia ukruszyła sobie górną jedynkę i byliśmy u dentystki...musiała przypiłować jej ząbka Cały czas Was podczytuje, więc jestem na bieżąco tylko mało czasu na udzielanie się...a od grudnia wracam do pracy także czasu będzie jeszcze mniej Pozdrawiam Was serdecznie i gratulacje dla nowych zafasolkowanych mamuś
__________________
18.09.2013 Antonina
agaabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 08:44   #62
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Witam się
Też nie zdążyłam zagłosować
U nas pobudka o 5.55 Ale przynajmniej Julo chodzi wcześniej spać
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 08:56   #63
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Jestem załamana ta śmieszna służba zdrowia dodzwoniłam sie w końcu do tej przychodni co w pon nas odesłałi z kwitkiem i termin na grudzień ale mam nr prosto do lekarza wiec jak ułoże cos mądrego do powiedzenia to zaraz bede dzwonić. Jak sie nie zgodzi nas przyjąć to jadę do rodzinnego i zarządam skierowanie na cito. Ale nawet zwykłego dziad nie chciał wypisać poza tym co to za cito jak stało sie to w niedziele ogólnie rodzinny mówi ze to nie wymaga konsultacji ale ta dentystka mowila ze mogło cos gorszego sie porobic i trzeba sprawdzić
Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Anutka noc kiepsko bo nie mogłam zasnąć do 1 w nocy bo brzucho bolal. Za godzinę mam wizytę u giną wiec mam nadzieje ze się dowiem cos więcej niż wczoraj
Kciuki za wizyte
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:16   #64
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Pola, Michaś gratulacje


Poziomkowa, załamka
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:18   #65
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Poziomkowa ja jestem wredna p.p.a w takich sytuacjach i odmowę proszę na piśmie. Jeszcze mi nikt nie odmówił wtedy przyjecia
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:30   #66
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

dzieeeeń dobry, ale się wyspałam!!!
i pogoda piękna i dzieć nie wyje, no ... życie to potrafi być piękne

lula- za tytuł watku

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Ejj ja sie produkuje na starym watku a tu juz nowy.
Jak to tak.
A pochwalilam sie ze Pola zaczyna chodzić i teraz nikt mi nie posłodzi gratuacjami
gratki dla Was



Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
falstart na nowym wąciu, a jakże

kocham prasować mogę pomóc w zamian za ścieranie kurzy i mycie garów chętni?
ja się przyłącze, poprasuję a w zamian proszę o mycie garów-nie cierpię!
muszę chyba zainwestować w zmywarkę
Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Hej
Uprzejmie donoszę że mój syn chodzi
dla Poli
Lula super ubranka,życzę córeczki
Misia współczuję mężowi,tyle czasu w pracy,musiał być padniety jak wrócił
Ewacia zdrówka dla Was,ktory chory?


---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jestem załamana ta śmieszna służba zdrowia dodzwoniłam sie w końcu do tej przychodni co w pon nas odesłałi z kwitkiem i termin na grudzień ale mam nr prosto do lekarza wiec jak ułoże cos mądrego do powiedzenia to zaraz bede dzwonić. Jak sie nie zgodzi nas przyjąć to jadę do rodzinnego i zarządam skierowanie na cito. Ale nawet zwykłego dziad nie chciał wypisać poza tym co to za cito jak stało sie to w niedziele ogólnie rodzinny mówi ze to nie wymaga konsultacji ale ta dentystka mowila ze mogło cos gorszego sie porobic i trzeba sprawdzić

Kciuki za wizyte
boszsz, normalnie nie wiarygodne, współczuję, dzwoń do tego lekarza

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agaabuu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Widzę, że zostałam przeniesiona do mamuś zaginionych...szkoda, no ale trochę za rzadko się odzywam, więc rozumiem....U nas choróbsko niestety.....od tygodnia Antosia ma katar teraz jeszcze zaczyna się krztusić flegmą bo jej katar spływa. Mamy już 12 ząbków a teraz widzę, że już trójki widać
Poziomkowa...bardzo współczuję problemów z ząbkiem, u nas Antosia ukruszyła sobie górną jedynkę i byliśmy u dentystki...musiała przypiłować jej ząbka Cały czas Was podczytuje, więc jestem na bieżąco tylko mało czasu na udzielanie się...a od grudnia wracam do pracy także czasu będzie jeszcze mniej Pozdrawiam Was serdecznie i gratulacje dla nowych zafasolkowanych mamuś
hej, hej
zdrówka dla Antosi, za ząbki -jaka kolekcja już jest
ja też od grudnia do pracy, nieeeee

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
witam w nowym watku z chorowitkiem u boku znowu gorączkujemy nie wiadomo łaj póki co
dziewczyny czy ja na dobra stronę patrze http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/f...adac/?rnks=9,M
zdrowiejcie
Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
ej a ja dalej tu jestem i ogladam glupoty w necie

http://www.boredpanda.com/halloween-foods/

jeeeej, najbardziej przeraziły mnie te "palce"
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:30   #67
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

A ja Wam powiem ze praca dobrze mi robi
Jak przy Zuzi ubolewalam ze muszę wracać (miała wtedy 7mscy wiec pewnie tez inaczej), tak teraz nie robi to na mnie wrazenia ja wracam steskniona, dzieci stesknione. Dużo się przytulamy po powrocie mam kontakt z ludźmi i malo stresująca prace. Tylko zarobki mogłyby być wyższe ale nie można mieć wszystkiego
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 09:34   #68
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Kolezanka zamiescila na fb filmik z faktów z pogrzebów tej rodziny Kmiecików. Nie widziałam tego wcześniej i dołożyłam sobie do pieca. Nie dość, że już było kiepsko od jakiegos czasu to teraz juz wyje jak bóbr
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:37   #69
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

myslicie że to przesada za używane autko....adi o takim marzy a nowe kosztuje 485zł http://allegro.pl/auta-cars-tir-mani...tml?source=mlt
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:41   #70
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

angelikada, ciekawe co z kolankami... może rzeczywiście siniaki

Brydzia, a maśc majerankową próbowałaś? Grosze kosztuje, a działa fajnie

mariiasia

tassia, mój też fetyszysta Skarpetek grzechotek nie ma, po poprzednią parę pożarł A kapciochy rzeczywiście słit

ja:) Słodzę I gratuluję

Amelka

ewacia, podjedź do sklepu, który ma oba i przymierz do auta - mi się tak dylemat rozwiązał


Umarłam i nie żyję... a raczej ledwo żyję i umieram w pracy
Janek z tatą w domu, a ja z gorączką, bólem głowy i gardła walczę z systemem. I na dzień dobry jeszcze strzał od szefa... buuu... zły dzień... bardzo niedobry
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:43   #71
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Ewcia, tu sama ciężarówka http://olx.pl/i2/oferta/maniek-cieza...ml#:2d6fb2d400
Myślisz ze za te pozostałe sutka zaplacilabys 150 zł? Nie znam sie na cenach.
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 09:45   #72
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Melduje się w nowym wątku.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Umarłam i nie żyję... a raczej ledwo żyję i umieram w pracy
Janek z tatą w domu, a ja z gorączką, bólem głowy i gardła walczę z systemem. I na dzień dobry jeszcze strzał od szefa... buuu... zły dzień... bardzo niedobry
Ojej zdrowia życzę, mnie się udało domowymi sposobami uporać się z zatokami-ból nosa był cholerny i trwał 4-5 dni.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:49   #73
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
angelikada, ciekawe co z kolankami... może rzeczywiście siniaki

Brydzia, a maśc majerankową próbowałaś? Grosze kosztuje, a działa fajnie

mariiasia

tassia, mój też fetyszysta Skarpetek grzechotek nie ma, po poprzednią parę pożarł A kapciochy rzeczywiście słit

ja:) Słodzę I gratuluję

Amelka

ewacia, podjedź do sklepu, który ma oba i przymierz do auta - mi się tak dylemat rozwiązał


Umarłam i nie żyję... a raczej ledwo żyję i umieram w pracy
Janek z tatą w domu, a ja z gorączką, bólem głowy i gardła walczę z systemem. I na dzień dobry jeszcze strzał od szefa... buuu... zły dzień... bardzo niedobry
problem w tym ze nie mam takiego sklepu jest jeden ale jak pana zapytałam co ludzie biora to mi pokazał fotelik jak z czasów prl za 79zł a nic innego nawet5 zbytnio nie polecał a ja o cenie nic nie mówiłam wiec nie miałam o czym rozmawiac to wyszłam

powodzenia w reszcie dnia

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Ewcia, tu sama ciężarówka http://olx.pl/i2/oferta/maniek-cieza...ml#:2d6fb2d400
Myślisz ze za te pozostałe sutka zaplacilabys 150 zł? Nie znam sie na cenach.
o ale fajnie dzieki ci niestety ceny autek metalowych takie sa za zyzaka zapłaciłam 25 zł /6-7cm/ a franczesko dostał od brata na urodziny/30 zł a wizdziałam nawet za 38/
jak sie kupuje na tym olx
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:51   #74
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

misia- ze maną na porodówce tez była taka laska co miała rozstępy wszędzie ramiona, uda, łydki, brzuch, piersi, dolne partie pleców

ja nie mam skóry podatnej na rozstępy, ale parę się znajdzie

motyl
u nas na zaparcia pomagało
- ciepła przegotowana woda do picia- ale to słabo szło, więc zrobiłam kompocik z suszonych śliwek,
- sok jabłkowy
-robiłam taki deserek ścierałam jabłko, zwykłe takie dla dorosłych suszone śliwki zalewałam wrzątkiem zostawiałam na 5-10 min, miksowałam, mieszałam z jabłkiem i podawałam małemu i było mniami
- do zupek dodawałam troszkę oliwy
- robiłam rumianek do picia
- dawałam dużo świeżego jabłuszka
-unikałam ryżowych kaszek, marchwi i gotowanego jabłka

Edytowane przez Isabell12
Czas edycji: 2014-10-29 o 09:52
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:00   #75
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Jedyne co załatwiłam to ze dzisiaj zrobia mu w kaliszu pantomograf prywatnie a gdzie z tym dalej isc to nie wiem zeby bylo w tym tygodniu. chyba do tej dentystki co bylam bo wydaje sie byc ok. No i lepsze takie zdjęcie niz rtg bo jednak to małe dziecko... oby go to przesłało juz boleć bo Zal mi go strasznie

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Ewcia najlepiej odebrać osobiście jak za daleko to zadzwoń o nr konta, wpłac i oby wysłali

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Albo lepiej napisz wiadomość to zawsze jakis dowód jest. Mnie jeszcze nikt nie wykiwał, ja nikogo tez nie, a juz troche udało mi sie sprzedać.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:04   #76
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
myslicie że to przesada za używane autko....adi o takim marzy a nowe kosztuje 485zł http://allegro.pl/auta-cars-tir-mani...tml?source=mlt
no to połowa ceny a i tak sporo, ech marzenia kosztują, a tak serio z tego co się orientuję to metalowe samochodziki drogie są, u nas starszak swego czasu miał fazę na hoot wells to bywało ze samochodzik kosztował 20-30 zł, mały kilka cm, także to co pokazujesz jeszcze ujdzie, ale zawsze możesz jeszcze pogrzebać w necie może coś jeszcze sie znajdzie

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość


Umarłam i nie żyję... a raczej ledwo żyję i umieram w pracy
Janek z tatą w domu, a ja z gorączką, bólem głowy i gardła walczę z systemem. I na dzień dobry jeszcze strzał od szefa... buuu... zły dzień... bardzo niedobry
oby się poprawił, albo szybko minął

angelikada jak tam "wasze" kolanka?

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jedyne co załatwiłam to ze dzisiaj zrobia mu w kaliszu pantomograf prywatnie a gdzie z tym dalej isc to nie wiem zeby bylo w tym tygodniu. chyba do tej dentystki co bylam bo wydaje sie byc ok. No i lepsze takie zdjęcie niz rtg bo jednak to małe dziecko... oby go to przesłało juz boleć bo Zal mi go strasznie

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Ewcia najlepiej odebrać osobiście jak za daleko to zadzwoń o nr konta, wpłac i oby wysłali

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Albo lepiej napisz wiadomość to zawsze jakis dowód jest. Mnie jeszcze nikt nie wykiwał, ja nikogo tez nie, a juz troche udało mi sie sprzedać.
dobrze że coś w końcu ruszyło, bidulek Leoś
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:05   #77
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ojej zdrowia życzę, mnie się udało domowymi sposobami uporać się z zatokami-ból nosa był cholerny i trwał 4-5 dni.
Nas raczej Młody pozarażał - Bartek od dwóch dni walczy, mnie siekło dzisiaj. Domowe sposoby raczej nie zadziałają- trza będzie się poszprycowac

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
problem w tym ze nie mam takiego sklepu jest jeden ale jak pana zapytałam co ludzie biora to mi pokazał fotelik jak z czasów prl za 79zł a nic innego nawet5 zbytnio nie polecał a ja o cenie nic nie mówiłam wiec nie miałam o czym rozmawiac to wyszłam
Wiesz co, ale ja bym fotelika bez przymierzenia nie kupiła
A gdzie najbliżej masz sklep, w którym te - konkretnie te - foteliki będą? Może jakaś wycieczka?

Isabell
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:06   #78
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem ze praca dobrze mi robi
Jak przy Zuzi ubolewalam ze muszę wracać (miała wtedy 7mscy wiec pewnie tez inaczej), tak teraz nie robi to na mnie wrazenia ja wracam steskniona, dzieci stesknione. Dużo się przytulamy po powrocie mam kontakt z ludźmi i malo stresująca prace. Tylko zarobki mogłyby być wyższe ale nie można mieć wszystkiego
ja też staram się myśleć pozytywnie, tylko jakoś nie wyobrażam sobie tego rozstania
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:10   #79
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
Nadrobilam i idę spać jutro na 12 spotkanie w sprawie wyborów :p bo siedzę w komisji wiec kaska wleci chociaż tyle dobrego
siedzialam w komisji raz i nigdy wiecej

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Bajka, Ja-ika a zmienialyscie kremy na rozstepy po pierwszej ciąży? Więcej się smarowalyscie? Co zrobilyscie ze przy drugiej ciąży nic nie było?
ja w pierwszej smarowalam sie chyba milione kosmetykow
palmers, z babydream oliwka i lioton, jakis smierdzuch nie pamietam nazwy, zwykla oliwka, kremem z vichy, no i mustela, a i tak wyszly. to wszytsko zalezy od skory i predyspozycji. jesli masz elastyczna to nic nie wylezie. ja mam slaba. w drugiej ciazy kupilam mustele i w sumie prawie w ogole sie nia nie smarowalam, no i bio oil ktorym tez jakos skrednio. brzuch wielkosciowo byl taki sam jak w pierwszej, mysle ze wiecej nie wylazlo, bo skora z rozstepami ma juz swoje powiekszenie ze tak powiem ani jeden nie wyszedl.

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Kredki są bez sensu dla takich maluchow bo nie maja jeszcze nacisku w ręce
Najlepiej farby lub pisaki
Sa takie jadalne ale nie wiem gdzie można je dostac
Amela bazgroli kredkami, chociaz chetniej to je trzyma w buzi


czy mozna samemu zrobic prasowanke w domu ? Blanka w piatek idzie na bal halloween, skompletowalam jej stroj czarownicy, ale koszulke kupilam zwykla czarna, i chcialabym cos na nia nalepic. hmmm albo moze farbkami do tkanin? kuzwa malo czasu mam
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 10:28   #80
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

kurczaki jedne no!!!!!
ja tu siedzę a mały wtargną do łazienki i wylał cały swój płyn do kąpieli , który ktoś postawił na sedesie,
jejuuuuu !!!! kto postawił ten płyn na kiblu no , ooooch..........
łazienka do mycia, dziecko do mycia i przebrania, płynu nie ma a z dobrych to pachnie w łazience truskawkami

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
czy mozna samemu zrobic prasowanke w domu ? Blanka w piatek idzie na bal halloween, skompletowalam jej stroj czarownicy, ale koszulke kupilam zwykla czarna, i chcialabym cos na nia nalepic. hmmm albo moze farbkami do tkanin? kuzwa malo czasu mam
ja robiłam starszakowi też strój na jakieś przebieranki do szkoły
i tak, kupiłam w pasmanterii dwustronną termiczną taśmę do podklejania , powycinałam z różnych materiałów ( wtedy to był kosmita, ) elementy tego stworka i zaprasowałam na koszulce
fajny prosty sposób i nie drogi, taśma jest tania i ma różne szerokości

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez rollercoaster_86 Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim Mam pytanie: Czy któraś z Was kupowała już dla dziecka farbki do malowania palcami??? Czy to muszą byc jakies specjalne z certyfikatem? Gdzie je można kupić? w sklepie stacjonarnym, czy na allegro??


---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Bajka, Ja-ika a zmienialyscie kremy na rozstepy po pierwszej ciąży? Więcej się smarowalyscie? Co zrobilyscie ze przy drugiej ciąży nic nie było?
amelka, jeśli chodzi o brzuch to ja smarowałam tylko oliwką , robiłam masaż i poszczypywałam tak lekko skórę na brzuchu i tak prawie codziennie po prysznicu najczęściej przed telewizorem zeby nie wisieć w łazience
i na brzuchu nie mam ani jednego

Edytowane przez Isabell12
Czas edycji: 2014-10-29 o 10:41
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:30   #81
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez rollercoaster_86 Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim Mam pytanie: Czy któraś z Was kupowała już dla dziecka farbki do malowania palcami??? Czy to muszą byc jakies specjalne z certyfikatem? Gdzie je można kupić? w sklepie stacjonarnym, czy na allegro??

Tak samo z kredkami?? Polecacie jakieś dla naszych maluchów??
Moja córa nie ma takich farbek i raczej to jeszcze nie dla niej, bo by palce oblizywała i raczej nie rozumiałaby przeznaczenia tej zabawy.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:45   #82
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

lula nawiązując do poprzedniego wątku, ubranka śliczne, a swoją drogą to nie zła jesteś , z całego serca Ci zyczę oby kolejna była córeczka
(bo ubranka już czekają) i sobie też życzę, bardzo bym chciała
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:47   #83
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem ze praca dobrze mi robi
Jak przy Zuzi ubolewalam ze muszę wracać (miała wtedy 7mscy wiec pewnie tez inaczej), tak teraz nie robi to na mnie wrazenia ja wracam steskniona, dzieci stesknione. Dużo się przytulamy po powrocie mam kontakt z ludźmi i malo stresująca prace. Tylko zarobki mogłyby być wyższe ale nie można mieć wszystkiego

No i super tez liczę na taki efekt jak juz znajdę prace


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
kurczaki jedne no!!!!!
ja tu siedzę a mały wtargną do łazienki i wylał cały swój płyn do kąpieli , który ktoś postawił na sedesie,
jejuuuuu !!!! kto postawił ten płyn na kiblu no , ooooch..........
łazienka do mycia, dziecko do mycia i przebrania, płynu nie ma a z dobrych to pachnie w łazience truskawkami

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------


ja robiłam starszakowi też strój na jakieś przebieranki do szkoły
i tak, kupiłam w pasmanterii dwustronną termiczną taśmę do podklejania , powycinałam z różnych materiałów ( wtedy to był kosmita, ) elementy tego stworka i zaprasowałam na koszulce
fajny prosty sposób i nie drogi, taśma jest tania i ma różne szerokości

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------




---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



amelka, jeśli chodzi o brzuch to ja smarowałam tylko oliwką , robiłam masaż i poszczypywałam tak lekko skórę na brzuchu i tak prawie codziennie po prysznicu najczęściej przed telewizorem zeby nie wisieć w łazience
i na brzuchu nie mam ani jednego

Dobrze ze choć te truskawki w powietrzu sie unoszą niezły psotnik


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:48   #84
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

hejo
nawet nie mowie jaka mielismy noc, porazka
My juz po zakupach, Bartek w drodze powrotnej zrobil taka awanture, ze szok, ale po kiepskiej nocy jest + to byla pora drzemki wiec mnie to nie dziwi. Ale juz spi, ja odpoczywam, TZ pojechal do kolegi, a za 2h przyjdzie facet naprawiac piekarnik przyszla mi czapka z ali, czekalam nie cale 2 tygodnie! ale jeszcze nie odpakowalam, maly wstanie to obczaje
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:50   #85
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jedyne co załatwiłam to ze dzisiaj zrobia mu w kaliszu pantomograf prywatnie a gdzie z tym dalej isc to nie wiem zeby bylo w tym tygodniu. chyba do tej dentystki co bylam bo wydaje sie byc ok. No i lepsze takie zdjęcie niz rtg bo jednak to małe dziecko... oby go to przesłało juz boleć bo Zal mi go strasznie

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Ewcia najlepiej odebrać osobiście jak za daleko to zadzwoń o nr konta, wpłac i oby wysłali

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Albo lepiej napisz wiadomość to zawsze jakis dowód jest. Mnie jeszcze nikt nie wykiwał, ja nikogo tez nie, a juz troche udało mi sie sprzedać.

No to dobrze ze cos ruszyło. Daj znac co powie dentystka i trzymam kciuki zeby wszystko było ok!


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Słońce wyszło wreszcie hurra! Mam nadzieje ze to dobry znak przed zlobkiem dzisiejszym

Bąbel zasnął czas na kawkę


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:52   #86
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
lula nawiązując do poprzedniego wątku, ubranka śliczne, a swoją drogą to nie zła jesteś , z całego serca Ci zyczę oby kolejna była córeczka
(bo ubranka już czekają) i sobie też życzę, bardzo bym chciała
Szczerze to mi naprawde plec jest obojetna, zalezy mi tylko na zdrowiu maluszka bo i drugi syn mnie baardzo ucieszy i coreczka rowniez
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 11:08   #87
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Hej witam się w nowym wątku jestem nabieżąco, alenigdy nie mam czasu odpisać eh Maja chora. Zapalenie oskrzeli. Dzisiaj mamykontrolną wizytę. Oby było lepiej Tż wyjechał na delegacje i zostawił mnie samą zchorym dzieckiem i T ! Jak tylko Majusia wyzdrowieje to przenosze sie do mamy, a co...
Konczy sie październik, a Majabyła w żłobku w tym m-cu 6 dni. W poprzednim też 6. Jak żyć? Jak pracować? 1 grudnia wracam. Jak bardzo siecieszylamz powrotu, tak terazbardzo mi sie nie chce.chyba jesienna aura mnie tak nastraja i oczywiście strach o dziecko. Puszczacie zakatarzone do żłobka?

Maja jeszcze nie chodzi samodzielnie jakby co za jedną rękę drepta,ale sama sie boi.

Tyle u nas. Pozdrawiam
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 11:11   #88
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
czy mozna samemu zrobic prasowanke w domu ? Blanka w piatek idzie na bal halloween, skompletowalam jej stroj czarownicy, ale koszulke kupilam zwykla czarna, i chcialabym cos na nia nalepic. hmmm albo moze farbkami do tkanin? kuzwa malo czasu mam
Są i farbki i gotowe "naprasowańce" i taśmy dwustronne do naprasowywania - dobra pasmanteria powinna miec

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
kurczaki jedne no!!!!!
ja tu siedzę a mały wtargną do łazienki i wylał cały swój płyn do kąpieli , który ktoś postawił na sedesie,
jejuuuuu !!!! kto postawił ten płyn na kiblu no , ooooch..........
łazienka do mycia, dziecko do mycia i przebrania, płynu nie ma a z dobrych to pachnie w łazience truskawkami
Wizaż szkodzi
Ale przynajmniej ładnie pachnie i Dziecia się będzie łatwo myło

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Szczerze to mi naprawde plec jest obojetna, zalezy mi tylko na zdrowiu maluszka bo i drugi syn mnie baardzo ucieszy i coreczka rowniez
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 11:15   #89
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Hej witam się w nowym wątku jestem nabieżąco, alenigdy nie mam czasu odpisać eh Maja chora. Zapalenie oskrzeli. Dzisiaj mamykontrolną wizytę. Oby było lepiej Tż wyjechał na delegacje i zostawił mnie samą zchorym dzieckiem i T ! Jak tylko Majusia wyzdrowieje to przenosze sie do mamy, a co...
Konczy sie październik, a Majabyła w żłobku w tym m-cu 6 dni. W poprzednim też 6. Jak żyć? Jak pracować? 1 grudnia wracam. Jak bardzo siecieszylamz powrotu, tak terazbardzo mi sie nie chce.chyba jesienna aura mnie tak nastraja i oczywiście strach o dziecko. Puszczacie zakatarzone do żłobka?

Maja jeszcze nie chodzi samodzielnie jakby co za jedną rękę drepta,ale sama sie boi.

Tyle u nas. Pozdrawiam
Jesli ma tylko katar to bym puscila
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 11:28   #90
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

dzis pani z h&m zmiazdzyla system kompletowalam stroj dla Blanki, szukalam wiec czarnej bluzki. w h&m byl dwupak czarna z biala za 39,90. no to biore. na mailu mialam jeszcze 25% znizki z newslettera. ide do kasyi na wstepie pani mi nowi ze nie mozna z maila i trzeba miec drukowany no to sie poklocilam ze ostatnio z maila spisywala, no to wiec ok, przyjela, skasowala, zaplacilam i poszlam. w domu patrze a dziewczyna zamiast 25% obnizyc to wbila 25 zl wiec za dwie bluzki zaplacilam 14,90zl zamiast 29
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.