od dzisiaj Zaczynam..:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-31, 13:44   #31
batik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

ja chce w soote zrobic sobie wodnika... moj kumpel chudnie po takim dniu 2 kg z czego 1 mu wraca a 1 nie... poza tym to dobre oczyszczenie, bo dzien przed i dzien po trzeba zdrowo jesc jakies warzwka, jogurciki itp.. i zoladek sie kurczy..
nie chce sie glodzic i codziennie jem raczej normalnie, a tylko wieczorami sie ograniczam... chcialam nie jesc wegli ale straszne to jest upierdliwe.. probuje jesc mniejsze porcje, ale nie jest to latwe, bo jestem wegetarianka i w zasadzie szybko robie sie glodna.. za to staram sie jesc inaczej tzn bez pieczywa bialego, bez ziemniakow, makaronow.. i slodycze.. moja zguba:P chrom pomaga... cwicze silowo domku co 2gi dzien no i jezdze na rowerku - w zaleznosci od tego ile mam sil od 15 do 50min dziennie...
nie chce szybko schudnac, chce efektywnie.. no i tez z 15kg (no tak do 55kg najmniej.. najwyzej? no w sensie takim, ze mniej nie chce wazyc )
170cm/68kg/24lata
batik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 23:22   #32
fineska
Raczkowanie
 
Avatar fineska
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 92
GG do fineska
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

hej sloneczka!
miodzia9 a mozesz wkleic te tamilee na www.wyslijto.pl i podac mi linka to sobie sciagne!tylko nie wiem czy nie trzeba wczesniej podzielic tego pliczku??
a skuteczne sa te cwiczonka tak w ogole??ja nie chce miec tyle w bioderkach co mam

dzis zmykam szybciutko...

buziaczki
fineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 12:35   #33
_Monic_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

Witam dziewczynki i jak idzie odchudzanie??? mialyscie juz jakis kryzys?? mnie wczoraj naszło na slodkie (jestem uzalezniona od slodycz) i wypiłam soczek marchwiowy z truskawka zeby zasycic ochote na slodkie:/ Piszcie jak Wam idzie Trzymam mocno kciuki zebyscie dotrwały do swojego wymarzonego celu i utracily to co jest zbedne na ciałku
_Monic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 13:24   #34
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

ja już zrzuciłam 1kg od poniedziałku jestem happy a wczoraj myślałam że rzuce się na słodycze:/ byłam ze znajomymi w pizzeri, gdzie oni jedli pizze i pili cole a ja wode niegadowaną(starałam się na nich nie patrzeć :P, za dużo chęci mi naorbili) a potem pojechaliśmy do supermarketu ;/ jejq, tam wstrząs przezyłam;/ nabrali tyle słodyczy.. ale jestem taka szcześliwa że to wytrwałam! nic nie wziełam tlyko gume do zucia i wode niegazowaną:P a ja mam małe pytanko, czy w czasie diety moża rzuc gumę?(bez cukru) czy to też się zalicza jako słodycze? bo od wczoraj non stop rzuje, przynajmniej zmniejsza mi troche apetyt:P tak mi się zdaje dzisiaj ide wieczorkiem na aerobic wiec mam nadzieję że moje kilogramy będą szły do dołu a moje mięśnie zastąpia tłuszcz wiec ide wytrwale przez swoje zdrowe odzywianie
fineskaćwiczenia sa skuteczne, ja widziałam rezutaty już po 2 tygodniach ćwiczeń, ale potem przestałam bo mi sie nie chciało cwiczyć postaram się załączyć tam te ćwiczenia, tlyko zabardzo nie wiem jak to zorbić, ale poprosze chłopaka jest specem od tych spraw komputerowych BuŚka jutro napiszę swoje następne osiągniecia..
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 13:57   #35
_Monic_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

miodzia9 bravko ))) trzymaj tak dalej i nie daj sie ) Ja tez rzuje gume do bo wtedy nie chce mi sie jesc wiec chyba mozna
_Monic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 14:45   #36
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

od dzis dieta 1000kcl
dolaczam sie do was
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 20:37   #37
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

Hey i jak tam wam idzie?? Ja wczoraj uległam pokusie i zjadłam troche ananasów z puszki i wypiłam sobe piffko :/ Ogólnie to robie brzuszki i nawet we wtorek jeździłam 45 min na rowerku.. HEh i teraz cierpie na wykładach bo nie moge wysiedzieć 1,5 godz na obolałym tyłku :/.. Niestety czego sie nie zrobi dla piękności prawda?? 3majcie sie..
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 23:55   #38
fineska
Raczkowanie
 
Avatar fineska
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 92
GG do fineska
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

czesc sloneczka!
miodzia9 bylabym bardzo wdzieczna gdyby ci sie udalo wkleic te cwiczonka wlasnie tam!z gory podziekuj swojemu facetowi
ja wlasnie naogladalam sie zdjec w "galerii" gdzie mamay porownanie przed i po! niektore z nas osiagnely po prostu niesamowite efekty! chyba jednak mozna tylko na jakos sie nie garne do tego!ale dzis trenowalam swoja silna wole i nie zjadlam pysznych wafelkow i pysznych ciasteczek karpatek ktore wczoraj z mezem robilismy! jestem z siebie dumna! ale jak zauwazylam po przegladnieciu "galerii" trzeba dodac tez cwiczonka do tego wszystkiego! moje bioderka po ciazy wygladaja jeszcze obficiej! i smiesznie wygladam majac duzo duzo mniej w taliii niz w bioderkach! jakos to do wakacji trzeba pokonac! zoatal luty, marzec. kwiecien, maj ,czerwiec czyli w sumie 5 miechow dobrej pracy nad soba i jakies efekty do wakacji chyba mozna zobaczyc! tylko ja nie bardzi wiem jak to ma byc z moja dieta bo jak wczesnioej pisalam karmie mala piersia i musze cos zjadac zeby mala byla zdrowiutka i rosla!!!!jakos damy sobie chyba rade
aha... i podaje linki do sciagniecia swietnego ukladu aerobiku :
to ćwiczenia "Pump it up" podzielony na 5 częsci:
1. Heat - http://www.wyslijto.pl/?file_id=0000...42894354164172
2. Dance it out - http://www.wyslijto.pl/?file_id=0000...35526140418856
3. Pump it up - http://www.wyslijto.pl/index.php?fil...93887655245331
4. Bums & Tums - http://www.wyslijto.pl/?file_id=0000...14376267451965
5. Chill - http://www.wyslijto.pl/?file_id=0000...71986822583683

na prawde sa swietne i takie...hmmmmsexi niektore te ruchy!!!

ale ja potrzebuje tamillee o posladkach (glownie) i brzuszku bo po ciazy cosik tan sie na nim wlecze

caluski i buziaczki<cmok>
pa
fineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:54   #39
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

kochana finesko mam już te ćwczenia na kompie, tylko poprostu zostało mi to załączyć na tej stronie.. jeżeli się nie pogniewasz, załącze to jak przyjde z siłowni, bo już troszke mi się śpieczy buziaczki
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 13:28   #40
chocolate12
Przyczajenie
 
Avatar chocolate12
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

Witam dziewczyny! ostatnio nie miałam czasu i nie zaglądałam na wizaż a tu prosze powstał wątek w sam raz dla mnie. No ja ewidentnie muszę się wziąć za siebie bo dzisiaj rano przeżyłam szok : 69 kg !! Mam 175 cm wzrostu i to jest zdecydowanie za dużo . No więc od dzisiaj (czwartek ) z chęcią się do was przyłączam i czekam z niecierpliwością na pierwsze efekty ćwiczeń i diety.
__________________
"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego."
chocolate12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:12   #41
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

ojejq finesko niechcą mi się załączyc te filmiki z tymi ćwiczeniami tamilee.. spróbuje póżniej.. bo jedna częśc mi się ładowała 35min, i nie wiem czy się coś zacieło, czy cos innego..
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 12:38   #42
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

Cytat:
Napisane przez miodzia9
ojejq finesko niechcą mi się załączyc te filmiki z tymi ćwiczeniami tamilee.. spróbuje póżniej.. bo jedna częśc mi się ładowała 35min, i nie wiem czy się coś zacieło, czy cos innego..
Nie uda Ci się załączyć tych plików, bo one są za duże! Też już kiedyś sprawdzałam, bo ktoś prosił o udostępnienie, ale na stronie wiraźnie pisze, że można załadować pliki tylko do ..... MB (już nie pamiętam do ilu). W każdym razie pliki z Tamilee były większe i nie mieszczą się w limicie.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:51   #43
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

Może sprpobuj umieścic je na http://www.yousendit.com/
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:57   #44
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: od dzisiaj Zaczynam..:)

Cytat:
Napisane przez *chocolate*
Może sprpobuj umieścic je na http://www.yousendit.com/
Na yousendit też się nie da tej wielkości Ale znalazłam strone na którą można załadować aż 500 MB !!!!!! Z tym, że nie używałam jej jeszcze i nie wiem czy się sprawdza. Oto link: http://www.filefactory.com/
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.