Podkłady i korektory kryjące do fotografii - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 23:22   #61
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jaki podkład będzie najlepszy do zdięć?

Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.
Zapraszam do poczytania tego wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=563919&page=58
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 12:11   #62
MiniMonroe
Przyczajenie
 
Avatar MiniMonroe
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkład?

Witam wszystekie Pańie Jestem tu nowa i nie znalazłam podobnego wpisu na temat białej cery na zdjęciach. Próbowałam różnych podkładów , ktore okazały się beznadziejne, ważne jest też dla mnie aby po 2 h moja twarz nie świeciła się jak latarnia. Używałam : Maybelline Afinitone Mineral 10- twarz wydawała się żołtawa , po około godzinie błyszczala się ;'( ; Dr Irena Eris Anti! Acne- fluid matujący 110- na pierwszy rzut oka rewelacja, długotrwały efekt matujący ale problem z białą cera pozostała; i w końcu Avon matte mousse nude ^^ - totalna rewelacja , nie jestem już biała przy mocnym słońcu ale problem na zdjęciach jak był tak jest. Nie nakładam grubej warstwy podkładów , dodatkowo lekko dodaje puder transparentny Rimmel Stay Matte 001. Bardzo proszę o pomoc , co mam zrobić abym wyglądala normalnie na zdjęciach ponieważ wyglądam jakbym wpadła do miski z maką. Dziękuję z góry )
MiniMonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 13:07   #63
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Cytat:
Napisane przez MiniMonroe Pokaż wiadomość
Witam wszystekie Pańie Jestem tu nowa i nie znalazłam podobnego wpisu na temat białej cery na zdjęciach. Próbowałam różnych podkładów , ktore okazały się beznadziejne, ważne jest też dla mnie aby po 2 h moja twarz nie świeciła się jak latarnia. Używałam : Maybelline Afinitone Mineral 10- twarz wydawała się żołtawa , po około godzinie błyszczala się ;'( ; Dr Irena Eris Anti! Acne- fluid matujący 110- na pierwszy rzut oka rewelacja, długotrwały efekt matujący ale problem z białą cera pozostała; i w końcu Avon matte mousse nude ^^ - totalna rewelacja , nie jestem już biała przy mocnym słońcu ale problem na zdjęciach jak był tak jest. Nie nakładam grubej warstwy podkładów , dodatkowo lekko dodaje puder transparentny Rimmel Stay Matte 001. Bardzo proszę o pomoc , co mam zrobić abym wyglądala normalnie na zdjęciach ponieważ wyglądam jakbym wpadła do miski z maką. Dziękuję z góry )
....
do zdięć powinno używać się produktów nie zawierających SPF,czyli filtrów,bo one jakby ''odbijają'' światło od twarzy,stąd efekt odcinania się twarzy od reszty ciała i bladośc.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 16:32   #64
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Zgadzam się, najczęściej winne są filtry przeciwsłoneczne, obecne również w podkładach. Tyle, że one są bardzo pożyteczne, więc o ile nie zależy ci na zdjęciach w jakimś konkretnym dniu to nie rezygnowałabym z nich - po prostu do zdjęć rób inny makijaż, jeśli to możliwe.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 08:57   #65
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Borykałam się kiedyś z podobnym problemem. Mnie pomogło dobranie niezbyt ciemnego, ale jednak wyrazistego bronzera, dzięki któremu wymodelowałam twarz. Spróbuj i Ty. Buzia nie będzie wyglądać płasko i biało na zdjęciach tylko zostanie wyostrzona.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:32   #66
MiniMonroe
Przyczajenie
 
Avatar MiniMonroe
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Dobry pomysł z tym bronzerem jednak jestem dość blada i nie chcialabym mieć brązowych śladów na twarzy.
MiniMonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 11:14   #67
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Cytat:
Napisane przez MiniMonroe Pokaż wiadomość
Dobry pomysł z tym bronzerem jednak jestem dość blada i nie chcialabym mieć brązowych śladów na twarzy.
....
to wybierz jasny bronzer,albo puder do twarzy tylko o ciemniejszym odcieniu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 13:39   #68
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

A może po prostu masz za jasny podkład? Ostatnio często widuję dziewczyny u których twarz i szyja są jasne i podkład jest teoretycznie dobrze dobrany bo nie odcina się od szyi natomiast nie pasują do reszty ciała bo skóra na ciele jest ciemniejsza Spróbuj w niezbyt słoneczny dzień ustawić duże lustro tak żeby móc zobaczyć całą sylwetkę przodem do okna i zobacz czy twoja twarz i szyja pasują do reszty ciała
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:48   #69
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
A może po prostu masz za jasny podkład? Ostatnio często widuję dziewczyny u których twarz i szyja są jasne i podkład jest teoretycznie dobrze dobrany bo nie odcina się od szyi natomiast nie pasują do reszty ciała bo skóra na ciele jest ciemniejsza Spróbuj w niezbyt słoneczny dzień ustawić duże lustro tak żeby móc zobaczyć całą sylwetkę przodem do okna i zobacz czy twoja twarz i szyja pasują do reszty ciała
Bo skóra na ciele często jest ciemniejsza... tak samo na szyi. Na szyi jest nadmiar skóry umożliwiający ruch, podobnie jak np. na łokciu i pod pachami. U wielu osób to się objawia tym, że skóra w tych miejscach jest ciemniejsza (boki szyi, pachy, łokcie, kolana, kłykcie). Poza tym na twarzy skóra jest delikatniejsza i może się np zaróżowić itp. i też będzie inny kolor.

Filtr powinno się nakładać również na szyję, a przy szczególnie mocnym efekcie "ciemnych plam" najlepiej trochę pozłuszczać, użyć rozjaśniających kosmetyków i nie zapominać o filtrze i zasłanianiu się od słońca.

Wg mnie nie warto na siłę dobierać podkładu pod kolor szyi, bo podkład dobiera się pod kolor twarzy, a pomalowanie pod kolor szyi może dać dopiero dziwne i nienaturalne efekty.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:58   #70
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Ja mam cerę dużo ciemniejszą niż reszta ciała (biało blade)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 16:09   #71
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Wg mnie nie warto na siłę dobierać podkładu pod kolor szyi, bo podkład dobiera się pod kolor twarzy, a pomalowanie pod kolor szyi może dać dopiero dziwne i nienaturalne efekty.
To o czym mówisz bardzo mocno nie sprawdza się u osób z cerą naczynkową lub zaróżowioną np. w wyniku zmian trądzikowych albo tak jak u mnie z niewiadomego powodu bardziej różowawą niż na ciele Gdybym miała dobierać podkład do twarzy to musiałby być mocno różowy i kompletnie odcinałby mi się od szyi i reszty ciała a używając podkładu bardzo żółtego nadaję twarzy kolor pasujący do reszty Tak samo np. w przypadku osób które opalają ciało a chronią twarz przed słońcem i stosują wysokie filtry - jeśli w tym przypadku dobierałyby podkład do rzeczywistego koloru twarzy wyglądałyby nienaturalnie.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 17:00   #72
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

...
po pierwsze,Koleżanka ma problem z bladością twarzy na fotografiach,co jest wynikiem obecnosci filtrów w jej kosmetykach najprawdopodobniej...w normalnym świetle wygląda ok. Po drugie dobieranie koloru podkładu pod kolor twarzy jest totalnym błedem...jeżeli szyja jest duzo jasniejsza od twarzy a tak bywa bo okolica pod brodą generalnie jest w zacienieniu.to trzeba zwrócić uwage na koloryt dekoltu i mniej więcej wszystko ujednolicić w jednej tonacji. Zawsze mozna sie wspomóc niezbyt ciemnym brązującym pudrem jesli trzeba cos dociemnic.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 18:39   #73
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
To o czym mówisz bardzo mocno nie sprawdza się u osób z cerą naczynkową lub zaróżowioną np. w wyniku zmian trądzikowych albo tak jak u mnie z niewiadomego powodu bardziej różowawą niż na ciele Gdybym miała dobierać podkład do twarzy to musiałby być mocno różowy i kompletnie odcinałby mi się od szyi i reszty ciała a używając podkładu bardzo żółtego nadaję twarzy kolor pasujący do reszty Tak samo np. w przypadku osób które opalają ciało a chronią twarz przed słońcem i stosują wysokie filtry - jeśli w tym przypadku dobierałyby podkład do rzeczywistego koloru twarzy wyglądałyby nienaturalnie.
Mam naczynkową, ale nie maluję twarzy na kolor tak żółty jak moja szyja, kiedy się opali, bo to nie jest kolor mojej twarzy. Tak samo jak kolor kolana nie jest kolorem moich łydek i ud. Moja twarz przed naczynkami była jasna z lekkim oliwkowym odcieniem i taki kolor podkładu mi najbardziej pasuje. Zwykle przy popękanych naczynkach można znaleźć na twarzy jakieś normalne miejsca, choćby gdzieś na szczęce, skroni - i taki kolor jest bardziej miarodajny niż szyja akurat. Żeby ocenić zaczerwienienie twarzy porównuję twarz z dłońmi, bo te mają mniej więcej właściwy kolor - akurat u mnie. Skóra naczynkowa nie jest różowa tylko ma popękane naczynka, tak jak materiał może być np biały w drobny czerwony wzorek i z daleka wygląda na różowy. Różowa jest skóra o różowawym tonie i wtedy jest taka na całym ciele.

I nie mówię, że każdy ma malować twarz na kolor inny niż szyja, tylko że trzeba się dobrze zastanowić czy akurat szyja u kogoś jest właściwym wzorem koloru dla twarzy. Bo może być różnie - można mięć twarz jaśniejszą albo ciemniejszą od reszty, bardziej zaróżowioną itp. i trzeba się zastanowić co, jak i dlaczego. Na pewno nie warto smarowac twarzy zupełnie innym kolorem, chyba że przy przebarwieniach albo popękanych naczynkach właśnie.

Jak ktoś opala cała ciało oprócz twarzy to po pierwsze powinien się zastanowić czy ma ochotę na zmarszczki i przebarwienia na szyi i dekolcie, a jeśli jednak tak i zamierza kontynuować to przyciemnienie twarzy wymaga innych zabiegów niż kupienie podkładu w kolorze wiele ciemniejszym od twarzy - raczej będzie potrzebny samoopalacz i umiejętne użycie bronzera. Natomiast nakładanie bezbarwnego filtru na szyję i odsłonięty dekolt nie jest złym pomysłem i może w przyszłości zaprocentować.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:33   #74
MiniMonroe
Przyczajenie
 
Avatar MiniMonroe
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Biała twarz na zdjęciach i w słońcu- jak się tego pozbyć i dobrać idealny podkł

Dzięki dziewczyny lece do jakiegoś dobrego kosmetycznego )
MiniMonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 00:00   #75
xxBlack
Przyczajenie
 
Avatar xxBlack
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
podkład wyglądający dobrze na zdjęciach

cześć dziewczyny!
możecie polecić mi podkład, który dobrze wygląda na zdjęciach? chodzi o zdjęcia z fleszem, na których zawsze buzia wychodzi blado w stosunku do ciała. domyślam się, że to przed spf w podkładach, ale wychodzi na to, że chyba w każdym mam jakiś filtr chociaż nie na każdym jest to napisane.
proszę o konkretne nazwy produktów
xxBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 09:13   #76
lenamagda19
Przyczajenie
 
Avatar lenamagda19
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 1
Dot.: podkład wyglądający dobrze na zdjęciach

Cześć kochana! znam taki podkład który bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach, buźka jest aksamitna, bardzo dobrze tez kryje niedoskonałości Buźka wygląda porcelanowo, cudo!

Jest to podkład z firmy ASTOR Mattitude HD Jest super! POLECAM!

Nie jest stosunkowo drogi, można go dostać w ROSSMANIE bez promocji kosztuje 45 zł. Jednak zdarza sie promocja i wtedy go mozna kupić za grosze Pozdrawiam


lenamagda19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 20:36   #77
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: podkład wyglądający dobrze na zdjęciach

Make up forever HD
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 01:09   #78
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: podkład wyglądający dobrze na zdjęciach

Manhattan powder matt lub rimmel Stay matte.
Jak dla mnie nie zastąpione, super matowe bez koniecznosci używania pudru
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 23:32   #79
emiluskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 6
Dot.: podkład wyglądający dobrze na zdjęciach

Revlon Photoready - jak sama nazwa wskazuje. Średnio kryjący, ale krycie można budować, nie ciemnieje, pomimo filtra nie jest blady.
Studniówki, wesela, imprezy - idealny! Po przypudrowaniu trzyma się całą noc
emiluskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 21:15   #80
xxBlack
Przyczajenie
 
Avatar xxBlack
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: podkład wyglądający dobrze na zdjęciach

ooo właśnie, studniówka niedługo, muszę chociaż wtedy dobrze wyglądać na zdjęciach! zastanawiałam się nad tym revlonem, ale gdzieś przeczytałam, że i tak wychodzi blado, więc się zdezorientowałam
no ale nic, chyba go wypróbuję!
btw, może puder też ma znaczenie?

dzięki dziewczyny za odpowiedzi
xxBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 21:47   #81
Blondi8989
Przyczajenie
 
Avatar Blondi8989
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 21
Dot.: podkład wyglądający dobrze na zdjęciach

hmmm dużo wizażystek przy sesjach używa kosmetyków Kryolanu i twierdzą, że są najlepsze. Podpytam o konkretny puder/podkład i dam znać
Blondi8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 22:14   #82
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dobry podklad w kompakcie,ktory wyglada dobrze na zdjeciach,w kamerze ISTNIEJE taki

Czy moglybyscie polecic jakis naprawde dobry podklad w kompakcie ktory wyglada dobrze na zdjeciach w kamerze ? na slub.dla cery mieszanej/tlusta

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2015-01-09 o 22:17
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 07:45   #83
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dobry podklad w kompakcie,ktory wyglada dobrze na zdjeciach,w kamerze ISTNIEJE

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Czy moglybyscie polecic jakis naprawde dobry podklad w kompakcie ktory wyglada dobrze na zdjeciach w kamerze ? na slub.dla cery mieszanej/tlusta
Poczytaj ten wątek
Myślę, że powinnaś szukać podkładów z HD w nazwie lub opisie produktu
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 00:14   #84
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: podkład wyglądający dobrze na zdjęciach

Cytat:
Napisane przez xxBlack Pokaż wiadomość
zastanawiałam się nad tym revlonem, ale gdzieś przeczytałam, że i tak wychodzi blado, więc się zdezorientowałam
no ale nic, chyba go wypróbuję!
btw, może puder też ma znaczenie?

:
REVLON nie polecam na zdjeciach bardzo brzydko wychodzi ,wrecz oszpeca




Sluchajcie jak ma sie karnacje CHLODNA Mleczna- różano-beżowa -szyja bardziej chlodny jasny beż-taka troche Krolowa Sniegu ,to jaki kolor podkladu mam znajomej dobrac ?
W jej karacjji nie ma zadnych zlotawych,zoltosci ,zamiast zoltosci jest mleczny beż.

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2015-01-14 o 00:24
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 01:14:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.