Brak oceny w usosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-09, 09:01   #1
weronika122
Raczkowanie
 
Avatar weronika122
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 137

Brak oceny w usosie


Hej
Mam taka sytuację, ze zdalam wszystkie przedmioty i mam wpisy w indeksie, ale dwóch wykładowców nie wpisało jeszcze oceny do usosa. Jak wiadomo 15 marca konczy sie semestr i troche sie boje. Jak pytalam na grupie kilka tyg temu to inni tez nie mieli. Czy dziekanat moze mi to wpisac zamiast tych wykładowców? czy jak oni tego nie wypełnia do 15 marca to zostne skreślona z listy studentów?
weronika122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 11:36   #2
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Brak oceny w usosie

Cytat:
Napisane przez weronika122 Pokaż wiadomość
Hej
Mam taka sytuację, ze zdalam wszystkie przedmioty i mam wpisy w indeksie, ale dwóch wykładowców nie wpisało jeszcze oceny do usosa. Jak wiadomo 15 marca konczy sie semestr i troche sie boje. Jak pytalam na grupie kilka tyg temu to inni tez nie mieli. Czy dziekanat moze mi to wpisac zamiast tych wykładowców? czy jak oni tego nie wypełnia do 15 marca to zostne skreślona z listy studentów?
Idź do dziekanatu albo osobiście do wykładowców, żeby wpisali Ci ocenę. Proponuję Ci bardziej to drugie.
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 11:37   #3
weronika122
Raczkowanie
 
Avatar weronika122
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 137
Dot.: Brak oceny w usosie

a co jak nie wpisza? bo w takiej sytuacji jest cały rok, wiec chyba całego roku nie skreśla
weronika122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 12:10   #4
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Brak oceny w usosie

Przejdź się do wykładowcy albo jak ci się nie chce to zadzwoń do sekretariatu katedry i po prostu powiedz, że nie masz jeszcze wpisanej oceny i cię to niepokoi. Tyle.
Skoro cały rok nie ma jeszcze wpisanych ocen to zapewne jeszcze ich nie wpisywali, wiec możesz się dopytać kiedy to zrobią.

Zamkniętego USOSa można otworzyć i wpisać ocenę nawet po tym terminie, gorzej jak ci uznają to jako niezdanie semestru i wtedy będziesz musiała kombinować z warunkiem z tego przedmiotu.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-09 13:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.