Partnerka na studniówkę - od zaraz! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 18:39   #31
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez jolkah Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale co to za desperacja żeby szukac KOGOKOLWIEK po całej Polsce byleby tylko z kimś iść?
Serio u Was w szkole to takie fest ważne żeby mieć partnera na studniówce? Nie wiem czemu takie spiny w związku z tym..

Tym bardziej się cieszę, że moje liceum jest bodaj jednym z niewielu w Polsce gdzie jest zakaz zabiera osób towarzyszacych na studniówke Tzn niepisany zakaz, oficjalnie tradycja. Wszyscy się bawia ze soba i integruja na koniec miedzy klasami. Bawilam sie swietnie i nie bylo akcji z ludzmi z zewnatrz
Bardzo fajna tradycja Nie ma spin i stresu typu "Jejku wszyscy z kimś idą tylko ja będę sam/sama" Szkoda,że w mojej szkole nie było takiej tradycji
Odnośnie pociągu..to ja do Gdyni miałabym jakieś 17 h drogi pociągiem!
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!

Edytowane przez adziorek1990
Czas edycji: 2012-02-06 o 18:41
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 18:58   #32
eJolanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z zachodu
Wiadomości: 1 492
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

ojej wspolczuje ale mam nadzieje ze uda Ci sie kogos znalesc zapytaj mamy, babci moze akurat babcia ma znajomą co ma wnuczke albo mama kolezanke co ma corke sprobuj tak czesto takie szare myszki gdzies siedza zaciagnij jezyka w najblizszym otoczeniu
__________________
R
eJolanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 19:05   #33
Cocos_
Raczkowanie
 
Avatar Cocos_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 383
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Może zapytaj się jakichś dziewczyn młodszych o rok, o 2 lata, które są 'słynne'(chodzą na różne dyskoteki,etc.) w szkole? Pewnie by się zgodziły. Studniówka to fajna impreza. Z sukienką na ostatnią chwilę też pewnie by problemu nie miały, jeśli by były typem dziewczyn 'rozrywkowych'.
Ewentualnie popytaj kolegów, może jakaś ich siostra by się zgodziła?
Spokojnie, jeszcze masz sporo czasu. Na pewno jakaś chętna,dobroduszna się znajdzie.

Sama chętnie bym poszła,no, ale niestety.
Województwo podlaskie to wyklucza.

Powodzenia w 'łowach'.


btw.jest jeszcze,np.strona, na której umieszcza się właśnie takie ogłoszenia, tj."poszukuję partnera/partnerki na studniówkę", są też ogłoszenia, w których też dziewczyny same piszą, że chętnie by się wybrały, jako osoba towarzysząca. Więc, jeśli nikt się nie zgłosi, to może zgłoś się Ty. (?)
__________________
bez przekąsek i gazowanych napojów: 100 dni
07.06 - 16.09




01.05.2010



Edytowane przez Cocos_
Czas edycji: 2012-02-06 o 19:14
Cocos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 20:01   #34
potrzebna_pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

dziś cały dzień kombinowałem, zeby znaleźć jednak partnerkę którą chociaż znam.. jestem blisko rozwiązania, ale na odpowiedź ostateczną muszę poczekać.
w odpowiedzi na ostatni post - szukałem po ogłoszeniach, nic nie ma.

Edytowane przez potrzebna_pomoc
Czas edycji: 2012-02-12 o 17:57
potrzebna_pomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 20:09   #35
Cocos_
Raczkowanie
 
Avatar Cocos_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 383
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
dziś cały dzień kombinowałem, zeby znaleźć jednak partnerkę którą chociaż znam.. jestem blisko rozwiązania, ale na odpowiedź ostateczną muszę poczekać. właśnie dziękuję samemu sobie że wpadłem na ten pomysł i odważyłem się zapytać, bo jeśli wypali to będzie meeega dobrze. dziękuje wszystkim za wsparcie, współczucie dla tych które tutaj uparcie prowokowały, ale cały czas bądźcie w pogotowiu bo jeszcze nic nie wiadomo! może coś nie wypali jednak to będziecie mogły mnie wyśmiać
w odpowiedzi na ostatni post - szukałem po ogłoszeniach, nic nie ma. trzymajcie kciuki żeby wypalił mi mój ostatni pomysł.
No to brawo. A widzisz - myślenie nie boli .
Kciuki trzymamy! A jakże!
__________________
bez przekąsek i gazowanych napojów: 100 dni
07.06 - 16.09




01.05.2010


Cocos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 20:22   #36
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
dziś cały dzień kombinowałem, zeby znaleźć jednak partnerkę którą chociaż znam.. jestem blisko rozwiązania, ale na odpowiedź ostateczną muszę poczekać. właśnie dziękuję samemu sobie że wpadłem na ten pomysł i odważyłem się zapytać, bo jeśli wypali to będzie meeega dobrze. dziękuje wszystkim za wsparcie, współczucie dla tych które tutaj uparcie prowokowały, ale cały czas bądźcie w pogotowiu bo jeszcze nic nie wiadomo! może coś nie wypali jednak to będziecie mogły mnie wyśmiać
w odpowiedzi na ostatni post - szukałem po ogłoszeniach, nic nie ma. trzymajcie kciuki żeby wypalił mi mój ostatni pomysł.

Kciuki lecą za powodzenie pomysłu!
Daj znać jak będziesz coś wiedzieć
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 20:38   #37
iggi0212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 400
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Autorze
Jak nie masz innej alternatywy, nikogo na "już" nie możesz znaleźć, nie boisz się, że ktoś Ci dupę obrobi i szkoda Ci żeby kasa przepadła, to weź jakiegoś kumpla

Odnośnie tego co napisałeś, może faktycznie czas Cię pili, ale mogłeś najpierw zainteresowanym po kontakcie na pw posłać swoje zdjęcie, bo takim wyjazdem z grubej rury o tych fotkach, to mogłeś niejedną kandydatkę zniechęcić.

PAMIĘTAJ! Piszesz na BABSKIM forum, a my mamy na pewne kwestie inne spojrzenie niż faceci
Daj nam później znać, czy kogoś znalazłeś.
iggi0212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 08:46   #38
potrzebna_pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez iggi0212 Pokaż wiadomość
mogłeś najpierw zainteresowanym po kontakcie na pw posłać swoje zdjęcie,
dalej się nie rozumiemy.. eh.. trzeba wszystko dosłownie? to przecież oczywiste że jeżeli ktoś zapyta o tą studniówkę to wysyłam zdjęcie (bo przecież ta osoba robi mi przysługę a nie na odwrót) ale też zanim dojdzie do jakiegoś spotkania chciałbym też zobaczyć zdjęcie tej dziewczyny - to jest OCZYWISTE. naprawdę nie łapcie mnie za słówka.
a w tej chwili czekam do jutra na odpowiedź i w międzyczasie zapytam jeszcze awaryjnie jednej osoby.. mam nadzieję że się uda, bo jeśli nie - wracam do punktu wyjścia.
potrzebna_pomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:56   #39
Dziewucha
Zakorzenienie
 
Avatar Dziewucha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ukraina
Wiadomości: 3 737
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
dalej się nie rozumiemy.. eh.. trzeba wszystko dosłownie? to przecież oczywiste że jeżeli ktoś zapyta o tą studniówkę to wysyłam zdjęcie (bo przecież ta osoba robi mi przysługę a nie na odwrót) ale też zanim dojdzie do jakiegoś spotkania chciałbym też zobaczyć zdjęcie tej dziewczyny - to jest OCZYWISTE. naprawdę nie łapcie mnie za słówka.
a w tej chwili czekam do jutra na odpowiedź i w międzyczasie zapytam jeszcze awaryjnie jednej osoby.. mam nadzieję że się uda, bo jeśli nie - wracam do punktu wyjścia.
Moja dobra rada już nic nie tłumacz, bo to nie ma sensu jak się tutaj któraś uprze na swoje zdanie. Tylko, żebyś nie zapomniał nam dać znać jaki będzie finał tej historii
__________________
ha!

Edytowane przez Dziewucha
Czas edycji: 2012-02-07 o 09:57
Dziewucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 10:12   #40
iggi0212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 400
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
dalej się nie rozumiemy.. eh.. trzeba wszystko dosłownie? to przecież oczywiste że jeżeli ktoś zapyta o tą studniówkę to wysyłam zdjęcie (bo przecież ta osoba robi mi przysługę a nie na odwrót) ale też zanim dojdzie do jakiegoś spotkania chciałbym też zobaczyć zdjęcie tej dziewczyny - to jest OCZYWISTE. naprawdę nie łapcie mnie za słówka.
a w tej chwili czekam do jutra na odpowiedź i w międzyczasie zapytam jeszcze awaryjnie jednej osoby.. mam nadzieję że się uda, bo jeśli nie - wracam do punktu wyjścia.
Uczepiłam się tego, ponieważ z Twojego postu wynikało, że wraz ze "zgłoszeniem" zainteresowanej chcesz od razu zdjęcie, to raz. A dwa, pomyśl logicznie - obcy facet chce od dziewczyn, osiemnasto-, dziewiętnastoletnich zdjęcia... Trochę to trąci "niebezpieczeństwem w sieci", nie sądzisz?

Edytowane przez iggi0212
Czas edycji: 2012-02-07 o 10:18
iggi0212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 10:19   #41
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez iggi0212 Pokaż wiadomość
Uczepiłam się tego, ponieważ z Twojego postu wynikało, że wraz ze "zgłoszeniem" zainteresowanej chcesz od razu zdjęcie, to raz. A dwa, pomyśl logicznie - obcy facet chce od dziewczyn, osiemnasto-, dziewiętnastoletnich zdjęcia... Trochę to trąci "niebezpieczeństwem w sieci", nie sądzisz?
a to on dyskryminuje starsze dziewczyny? kurde, to nawet nie mialam szansy
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 10:36   #42
potrzebna_pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez iggi0212 Pokaż wiadomość
Trochę to trąci "niebezpieczeństwem w sieci", nie sądzisz?
widzisz, rozgryzłaś mnie. jestem 40-letnim zboczeńcem na rencie i wyłudzam zdjęcia młodych dziewczyn, bo mi zablokowali naszą-klasę i facebook'a...

ręce opadają.
potrzebna_pomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:43   #43
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Hej!

Jeśli masz czyste zamiary życze CI jak najlepiej.

Ale jak wyżej Ci koleżanka napisała jak Ci się trafi uparty okaz, to nic nie wskórasz
Lepiej się wtedy w polemike nie wdawac, bo Cie admin bloknie i CI nic juz nie pomoze
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 13:01   #44
Dziewucha
Zakorzenienie
 
Avatar Dziewucha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ukraina
Wiadomości: 3 737
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez iggi0212 Pokaż wiadomość
Uczepiłam się tego, ponieważ z Twojego postu wynikało, że wraz ze "zgłoszeniem" zainteresowanej chcesz od razu zdjęcie, to raz. A dwa, pomyśl logicznie - obcy facet chce od dziewczyn, osiemnasto-, dziewiętnastoletnich zdjęcia... Trochę to trąci "niebezpieczeństwem w sieci", nie sądzisz?
Nie przesadzaj przecież chłopak też wyśle swoje. Poza tym po co by mu były zdjęcia obych dziewczyn w internecie jest ich pełno, jakby szukał takich wrażeń to by sobie wszedł na fb nk czy inne takie. Jedna dziewczyna która się zdecyduje z własnej nieprzymuszonej woli wyśle chłopakowi swoje normalne zdjęciem, nie musi od razu podawać adresu i numeru konta. Naprawdę to takie niebezpieczne... Szukasz dziury w całym.
__________________
ha!
Dziewucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:49   #45
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Ja tylko swoje zdanie wyrażam. Przecież mogę. No nie? Noo


Ale się uśmiałam.

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
Nie oceniaj ludzi zbyt szybko, bo o pewnych rzeczach nie masz pojęcia. Tyle ode mnie.


Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
widzisz, rozgryzłaś mnie. jestem 40-letnim zboczeńcem na rencie i wyłudzam zdjęcia młodych dziewczyn, bo mi zablokowali naszą-klasę i facebook'a...

ręce opadają.



Powodzenia ! I życzę przyjemnej zabawy na studniówce!
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 18:24   #46
potrzebna_pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

na razie czekam na odpowiedź.. jeśli nie wyjdzie to chyba będę zmuszony pójść z koleżanką, która nie wiem do końca jak sie zachowa (%). ale w sumie lepiej tak niż samemu albo z nieznajomą z forum, chociaż nie wątpie że tutaj też można poznać ciekawe osoby

oczywiście dam znać po jak było, z kim się było, jak się bawiło i może nawet jakieś foto wrzucę

Edytowane przez potrzebna_pomoc
Czas edycji: 2012-02-12 o 17:58
potrzebna_pomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 18:38   #47
Cocos_
Raczkowanie
 
Avatar Cocos_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 383
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Uda się, uda.
Dziewczyna zareagowała dobrze na propozycję?
__________________
bez przekąsek i gazowanych napojów: 100 dni
07.06 - 16.09




01.05.2010


Cocos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 23:11   #48
xxchemicznaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxchemicznaxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 4 170
GG do xxchemicznaxx
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
na razie czekam na odpowiedź.. kurcze, żeby się udało to będzie super. siedzę jak na szplikach do tej pory bo jeśli nie wyjdzie to chyba będę zmuszony pójść z koleżanką, która nie wiem do końca jak sie zachowa (%). ale w sumie lepiej tak niż samemu albo z nieznajomą z forum, chociaż nie wątpie że tutaj też można poznać ciekawe osoby

oczywiście dam znać po jak było, z kim się było, jak się bawiło i może nawet jakieś foto wrzucę
Koniecznie!
Gdybym nie mieszkała miliony km od Ciebie to chętnie bym poszła, lubie Studniówki i byłam juz na 3 haha ;d
__________________
The world is ours, if we want it
xxchemicznaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:29   #49
szaloona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez jolkah Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale co to za desperacja żeby szukac KOGOKOLWIEK po całej Polsce byleby tylko z kimś iść?
Serio u Was w szkole to takie fest ważne żeby mieć partnera na studniówce? Nie wiem czemu takie spiny w związku z tym..

Tym bardziej się cieszę, że moje liceum jest bodaj jednym z niewielu w Polsce gdzie jest zakaz zabiera osób towarzyszacych na studniówke Tzn niepisany zakaz, oficjalnie tradycja. Wszyscy się bawia ze soba i integruja na koniec miedzy klasami. Bawilam sie swietnie i nie bylo akcji z ludzmi z zewnatrz
o matko...ale sie ciesze, że u mnie nie było takiej tradycji. Nie wyobrażam sobie zostawić swojego chłopaka w domu i iść sama sie bawić... I jeszcze moze potem mu opowiadać jak dobrze się bez niego bawiłam
szaloona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 20:36   #50
potrzebna_pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

na razie nie wszystko idzie po mojej myśli. najważniejsze jest, to że w razie czego już kogoś znalazłem na 99%.

Edytowane przez potrzebna_pomoc
Czas edycji: 2012-02-12 o 17:59
potrzebna_pomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:09   #51
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
na razie nie wszystko idzie po mojej myśli, ale zobaczymy jutro. najważniejsze jest, to że w razie czego już kogoś znalazłem na 99%.
Trzymam kciuki!

Mam nadzieję że jednak wszystko uda się po Twojej myśli.
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:23   #52
Dziewucha
Zakorzenienie
 
Avatar Dziewucha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ukraina
Wiadomości: 3 737
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

A więc dalej oczekujemy na dobre wieści
__________________
ha!
Dziewucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 22:25   #53
xxchemicznaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxchemicznaxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 4 170
GG do xxchemicznaxx
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
na razie nie wszystko idzie po mojej myśli, ale zobaczymy jutro. najważniejsze jest, to że w razie czego już kogoś znalazłem na 99%.
Zawsze coś! Trzymam kciuki
__________________
The world is ours, if we want it
xxchemicznaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 23:39   #54
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 00:27   #55
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Życzę powodzenia w szukaniu jednak wśród własnego grona a nie obcych ludzi. Kilka (no dobra, kilkanaście ) lat temu byłam w podobnej sytuacji, jak Ty- z przyczyn, które nazwijmy obiektywnymi, nie mogłam pójść na studniówkę z moim ówczesnym facetem a nie chciałam iść sama. Zaprosiłam dobrego kolegę, na szczęście miał czas- zabawa była przednia i miło ją wspominam do dzisiaj. Jeśli jednak nie znalazłabym wtedy nikogo chętnego wśród znajomych, to poszłabym sama- wydaje mi się, że lepiej już stracić pieniądze, niż zabrać na imprezę kogoś kompletnie obcego, z kim nie będziesz się czuł komfortowo. Poza tym licz się z tym, że zapraszając obcą dziewczynę, która nie zna nikogo spośród Twoich koleżanek i kolegów, będziesz musiał poświęcić jej więcej czasu tak, by nie czuła się zostawiona sama sobie. Nie mówiąc już o tym, o czym któraś z Wizażanek już wcześniej wspomniała- jak trafisz na pannę, która lubi rzucać mięsem a na dokładkę się upije, to będziesz miał niezłego klopsa. Powodzenia w szukaniu wśród 'swoich'!

Tak przy okazji- niezły mam ubaw z umoralniającej dyskusji, jaka się wywiązała. A ubaw stąd, że zawsze mnie rozkładają na łopatki ludzie chcący pouczać innych a sami mający podstawowy problem z rozumieniem tekstu pisanego. Zupełnie jak w komedii Szekspira- wiele hałasu o nic.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 00:54   #56
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
na razie nie wszystko idzie po mojej myśli, ale zobaczymy jutro. najważniejsze jest, to że w razie czego już kogoś znalazłem na 99%.

Czekam na pomyślne wieści
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 12:53   #57
potrzebna_pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

no i pomyślnych wieści .. brak.

Edytowane przez potrzebna_pomoc
Czas edycji: 2012-02-12 o 17:59
potrzebna_pomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:35   #58
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

Cytat:
Napisane przez potrzebna_pomoc Pokaż wiadomość
no i pomyślnych wieści .. brak. straszny tydzień, nic mi nie wyszło z tego co planowałem brak odpowiedzi, i jeszcze 'awaryjna' osoba się wykruszyła.. jeśli padnę przed 30-tką, to na pewno przez którąś z was, drogie Panie .

No to buba
Ech....
I jush nikt kompletnie nie przychodzi Ci do głowy?
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:45   #59
potrzebna_pomoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

niestety, wszystkie możliwości wyczerpane. jedyna opcja to ktoś kogo w ogóle nie znam, po znajomości.. myślałem że studniówka to tylko dobra zabawa, no ale jak widać nic nie jest różowe.
potrzebna_pomoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:49   #60
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Partnerka na studniówkę - od zaraz!

nie masz zadnej kuzynki? albo ktorys kolega nie ma siostry, albo kuzynki?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.