Moj Problemos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 16:42   #1
julita18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 26
Talking

Moj Problemos


czesc yhmmm zastanawiam sie czy mozna,ze sie tak wyraze schudnac na twarzy bo jesli tak to jak:P??
bo moj problem wyglada tak przy wroscie 171 wazylam 66 kg-dokladnie zapamietalam te liczbe(moja rodzicielka oznajmila mi kiedy jej powiedzialam ile waze,ze tyle to ona wazyla w ciazy) glupio mi sie tak zrobilo,spojrzalam w lustro i dostrzeglam ze do szkieleta to mi bardzo daleko wiec przestalam jesc slodycze,smazone potrawy w nadmiarze,jadlam mieso-z wyjatkiem chudego drobiu and indyka,cala mase jogurtow i serkow homogenizowanych(bo sa niesamowicie slodkie),ciemne pieczywo, wlasciwie wszelkie warzywa,owoce,sery zolte i nie zolte:P i cwiczylam.po 3 miechach waze 55 kg i wszystko ze mna jest git:P (bo kilka lat temu mialam anoreksje i wtedy to garsciami tracilam wlosy,bylo mi okrutnie zimno,o okresie to moglam pomarzyc,no ale wyszlam z tego) i wszystko bylo by super gdyby nie to,ze teraz to moja twarz wydaje mi sie byc za pulchna do mojej sylwetki.czy sa na to jakies sposoby oprocz zaprzestania jedzenia(bo jak kiedys nie jadlam moja buzia przypominala z ksztaltu hmmm szczura).
pozdrawiam Was
__________________
Everything what I do I do for men
julita18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:40   #2
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Moj Problemos

Julita, zbyt wystające kości policzkowe i twarz, którą kształtem przyrównałaś do głowy szczura, nie wygląda dość 'zdrowo' i czesto nie jest tak naprawde oznaką utraty tkanki tłuszczowej. Być może taki 'układ' na twarzy np. 'pucołowate' policzki, jakie mają niektórzy z nas są zapisane w genach, czyli w indywidualnym kształcie twarzy. Nie zaprzestawaj jedzenia.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.