Lasting performance z allegro - oryginał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-31, 20:01   #1
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100

Lasting performance z allegro - oryginał?


witam,
dziewczyny jak sądzicie - czy to oryginalny LP (różni się od standardowej wersji brakiem gwiazdki na opakowaniu, kolor light champagne sprzedawany w USA):
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=841708 15
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:47   #2
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

coś dziwnie tanio i jeszcze taki gratis, zastanawiające

a tak wyglądaja na stronce max factora:
http://www.maxfactor.com/products/face/lp-liqmak.jsp
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:59   #3
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Ha, dla mnie najbardziej podejrzana jest nie cena (te podkłady mogą podlegać teraz wyprzedaży) a opakowanie
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 15:49   #4
Quentin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 55
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Co sądzicie o tej akucji:

http://www.allegro.pl/item165997951_...35_ml_org.html

Może ktoś kupował ten podkład na allegro i zna pewnego sprzedawcę.Cena kusząca .
Quentin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 16:25   #5
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Mysle, ze na Allegro kosmetyki warto kupic jedynie od Super Sprzedawcow, bo to swiadczy o wiarygodnosci sprzedawcy. Raz kupilam tusz na Allegro Max Factora 2000 calori, sadze, ze byla to podrobka, poniewaz tusz uwazany jest za genialny, a zakupiony na allegro byl taki sobie, nie bylam zadowolona, jednak wtedy nie kupowalam od Super Sprzedawcy tylko dziewczynyz mojego miasta....
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 16:45   #6
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Cytat:
Napisane przez Krówka-Toffi Pokaż wiadomość
Raz kupilam tusz na Allegro Max Factora 2000 calori, sadze, ze byla to podrobka, poniewaz tusz uwazany jest za genialny, a zakupiony na allegro byl taki sobie, nie bylam zadowolona, jednak wtedy nie kupowalam od Super Sprzedawcy tylko dziewczynyz mojego miasta....
Moje pytanie w tej kwestii to czy używałaś tego tuszu wcześniej, bo napisałaś "uważany". Tusz Max Factor Masterpiece też jest uważany za genialny więc spróbowałam i się zawiodłam, był beznadziejny.
Ja często kupuje kosmetyki sprowadzane z Ameryki, są tańsze (nawet o 40%), a jakość się nie różnią.
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 16:48   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Cytat:
Napisane przez Krówka-Toffi Pokaż wiadomość
Mysle, ze na Allegro kosmetyki warto kupic jedynie od Super Sprzedawcow, bo to swiadczy o wiarygodnosci sprzedawcy. Raz kupilam tusz na Allegro Max Factora 2000 calori, sadze, ze byla to podrobka, poniewaz tusz uwazany jest za genialny, a zakupiony na allegro byl taki sobie, nie bylam zadowolona, jednak wtedy nie kupowalam od Super Sprzedawcy tylko dziewczynyz mojego miasta....
Tak, tak, Super Sprzedawca

A wiecie ilu SS sprzedaję nędzne podróby??? Nie ma się co sugerować komentarzami czy tytułem SS. Niestety za każdym razem trzeba dokładnie sprawdzić sprzedawany produkt- poproś o zdjęcia dokładne tyłu i przodu podkładu i porównaj każdy detal z oryginalnym, jeżeli taki masz w domu.

Zwróć szczególną uwagę na numery, adres itp.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 08:09   #8
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Ja juz nigdy nie kupie zadnego kosmetyku na allegro, zeby nie wiem jak byl tani. Ostatnio kupilam dwufazowy tusz do rzes od "super sprzedawcy" skusilam sie liczba kupujacych, bo ponad 100 osob kupowalo wtedy ten tusz. Cena tez byla rewelacyjna wiec kupilam. Tusz okazal sie ewidentna podrobka. Opakowanie bylo identyczne jak w sklepie, ale z baza bylo cos nie tak. Byla calkiem wysuszona i innego koloru niz w sklepie. I tak to jest z tymi aukcjami. Podkladu nie odwazylabym sie kupic bo jeszcze cos mi sie z twarza stanie. Moze byc przeterminowane albo cos. Wole kupic w sklepie i miec pewnosc, niz caly czas sie zastanawiac czy to oryginal.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 08:53   #9
Quentin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 55
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Dzięki dziewczyny za rady.Glamour_girl chybamnie przekonałaś Dzięki- na pewno bym cały czas się zastanawiała czy to na pewno oryginał. Chociaż zastanawiam się czy w sklepie moze być podróba?? Tyle się słyszy o podrabianych alkoholach...może to już przesadna podejrzliwość ...
Quentin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:38   #10
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Jesli kupisz w Rossmanie czy drogeri Natura lub innej to na pewno bedzie oryginal
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:33   #11
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Ja juz nigdy nie kupie zadnego kosmetyku na allegro, zeby nie wiem jak byl tani. Ostatnio kupilam dwufazowy tusz do rzes od "super sprzedawcy" skusilam sie liczba kupujacych, bo ponad 100 osob kupowalo wtedy ten tusz. Cena tez byla rewelacyjna wiec kupilam. Tusz okazal sie ewidentna podrobka. Opakowanie bylo identyczne jak w sklepie, ale z baza bylo cos nie tak. Byla calkiem wysuszona i innego koloru niz w sklepie. I tak to jest z tymi aukcjami. Podkladu nie odwazylabym sie kupic bo jeszcze cos mi sie z twarza stanie. Moze byc przeterminowane albo cos. Wole kupic w sklepie i miec pewnosc, niz caly czas sie zastanawiac czy to oryginal.
Dokładnie
Kosmetyki ze średnich półek uważam, że nawet nie warto kupować na allegro (problem jest wtedy gdy dana osoba nie moze u siebie w mieście kupić tego kosmetyku, to chyba jest zmuszona kupić na allegro ).
Oszczędza się może 15-20zł a nie wiadomo czy oryginał i czy świeże. Na wysokopółkowych ja łatwiej poznaję podróby, ze średniej półki miałabym problemy bo nie zawsze mam w domu taki sam kosmetyk z perfumerii.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 12:14   #12
kathja86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 179
Dot.: Lasting performance z allegro - oryginał?

Moja kolezanka tez zamowila pare sztuk LP na allegro. I co?? Kompletna porazka- naklejki pozdzierane, powycierane, "szyjki" opakowan cale upackane podkladem, w dodatku kolor i zapach wogole nie przypominajacy oryginalu. Ewidentnie widac, ze to podrobka

I smia mowic, ze to sa oryginaly, tylko ze w drodze sie pewnie troche zniszczyly.. Wolne zarty..
Ludzi sprzedajacych takie rzeczy nalezy tak traktowac:b acik:
kathja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.