Seksuolog -czy i gdzie szukać pomocy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-15, 22:54   #1
asiax8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4

Seksuolog -czy i gdzie szukać pomocy?


Hej Na wizażu jestem już kilka dobrych lat, jednak założyłam nowe konto by opisać mój problem.
Najpierw więc go opiszę: mam 24 lata, mój partner jest moim pierwszym, współżyjemy półtora roku. Niestety nasze początki nie były dobre, mój pierwszy raz nie wynikał z miłości. On nie wiedział że jest moim pierwszym. Bardziej zależało mi niż jemu. Jednak wszystko skończyło się szczęśliwym związkiem. Problem leży w tym że w ciągu ponad roku regularnego współżycia nie miałam ani razu orgazmu. Mój chłopak miał wcześniej kilka partnerek wiem że dochodziły napomknął mi o tym jak jeszcze byliśmy koleżeństwem. Strasznie mnie mój problem dobija, zwłaszcza ostatnio -często płaczę z tego powodu. Dodam że sama dochodzę masturbując się od czasów nastoletnich, myślę że dotyczy mnie zespół zakodowanych reakcji seksualnych Choć z drugiej strony moje początkowe stosunki również mogły wpłynąć na jakieś moje zahamowania...
Wydaje mi się że bez pomocy seksuologa-psychologa się nie obędzie, niestety z pieniędzmi u mnie krucho, jeszcze studiuję, czy jest mozliwość wizyty bezpłatnej, na nfz? Czy potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego? Przeszukałam Internet ale żadnej konkretnej informacji nie znalazłam. Poszukiwałabym specjalisty, może któraś z Wizażanek ma jakieś doświadczenia i może kogoś polecić? Mieszkam w 40 tys mieście mogę podać nazwę w wiadomości prywatnej chciałabym zachowac tu anonimowość. Ewentualnie kogoś sprawdzonego w niewygórowanych cenach? Chcielibyśmy oczywiście pójść we dwoje. A może ktoś miał/ma podobne problemy i zna receptę i drogę do sukcesu w łóżku? Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez asiax8989
Czas edycji: 2014-01-15 o 22:56
asiax8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 23:46   #2
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Seksuolog -czy i gdzie szukać pomocy?

Niestety, seksuologia nie jest refundowana przez NFZ.
Mogę polecić kilka osób z Warszawy i Łodzi, być może mieszkasz w pobliżu któregoś z tych miast.
Pomysł z wizytą razem z Partnerem jest świetny.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 02:43   #3
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Seksuolog -czy i gdzie szukać pomocy?

Cytat:
Napisane przez asiax8989 Pokaż wiadomość
Hej Na wizażu jestem już kilka dobrych lat, jednak założyłam nowe konto by opisać mój problem.
Najpierw więc go opiszę: mam 24 lata, mój partner jest moim pierwszym, współżyjemy półtora roku. Niestety nasze początki nie były dobre, mój pierwszy raz nie wynikał z miłości. On nie wiedział że jest moim pierwszym. Bardziej zależało mi niż jemu. Jednak wszystko skończyło się szczęśliwym związkiem. Problem leży w tym że w ciągu ponad roku regularnego współżycia nie miałam ani razu orgazmu. Mój chłopak miał wcześniej kilka partnerek wiem że dochodziły napomknął mi o tym jak jeszcze byliśmy koleżeństwem. Strasznie mnie mój problem dobija, zwłaszcza ostatnio -często płaczę z tego powodu. Dodam że sama dochodzę masturbując się od czasów nastoletnich, myślę że dotyczy mnie zespół zakodowanych reakcji seksualnych Choć z drugiej strony moje początkowe stosunki również mogły wpłynąć na jakieś moje zahamowania...
Wydaje mi się że bez pomocy seksuologa-psychologa się nie obędzie, niestety z pieniędzmi u mnie krucho, jeszcze studiuję, czy jest mozliwość wizyty bezpłatnej, na nfz? Czy potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego? Przeszukałam Internet ale żadnej konkretnej informacji nie znalazłam. Poszukiwałabym specjalisty, może któraś z Wizażanek ma jakieś doświadczenia i może kogoś polecić? Mieszkam w 40 tys mieście mogę podać nazwę w wiadomości prywatnej chciałabym zachowac tu anonimowość. Ewentualnie kogoś sprawdzonego w niewygórowanych cenach? Chcielibyśmy oczywiście pójść we dwoje. A może ktoś miał/ma podobne problemy i zna receptę i drogę do sukcesu w łóżku? Bardzo proszę o pomoc.
też miałam takie problemy z pierwszym facetem, wynikało to z niedoświadczenia i blokowałam się psychicznie bo jako 18 latka miałam straszne problemy z akceptacją ciała, pomimo tego, że wszystko mialam na miejscu, z wiekiem wszystko mi przeszło i nie mam już takich problemów, może tez ci przejdzie z czasem
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 12:51   #4
nadijahh
Raczkowanie
 
Avatar nadijahh
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Восток!
Wiadomości: 353
Dot.: Seksuolog -czy i gdzie szukać pomocy?

Istnieją poradnie seksuologiczne, które pracują w ramach ubezpieczenia.

Wejdź na stronę NFZtu, na dole strony jest informator o zawartych umowach, wybierasz swój oddział NFZ, upewnij się, że w rubryce 'rodzaj świadczenia' masz wybrane 'wszystkie', a następnie przy nazwie produktu, po kliknięciu na kropeczki wpisz 'seksuolog' i voila! Jeśli w Twoim oddziale NFZtu są jakiekolwiek poradnie patologii współżycia, to na pewno tam się o nich dowiesz.

Pozostaje jeszcze kwestia, jak z "jakością" leczenia w takich miejscach, ale opinii możesz już szukać w internecie
__________________
"...И твердит он, смотря на закат, и на берег — покинутый узкий: этот город вернётся назад, Севастополь останется русским..."
nadijahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 17:11   #5
Fengniao
Przyczajenie
 
Avatar Fengniao
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 27
Dot.: Seksuolog -czy i gdzie szukać pomocy?

A może spróbuj mu pokazać od czego CI dobrze? Poprowadź jego rękę i poeksperymentujcie
__________________
Wzrost 160
było 71 -> jest 65 ->będzie 47
Fengniao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 22:07   #6
asiax8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Seksuolog -czy i gdzie szukać pomocy?

Próbowaliśmy, ale niewiele z tego wyszło -jego ręką nawet w bardzo podobny sposób jak siebie dotykam, nie jest nawet w połowie tak przyjemnie Może ja się za bardzo stresuje jego obecnością?

Dziękuję za wszelkie wskazówki!
asiax8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 00:39   #7
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Seksuolog -czy i gdzie szukać pomocy?

moim zdaniem za bardzo skupiasz się na tym żeby dojść, zamiast przestać myśleć i dać się porwać zabawie i przyjemności To raz, a dwa nie wszystkie kobiety mają orgazm podczas stosunku czy pieszczotach z partnerem, mimo że podczas masturbacji osiągają go bezproblemowo. Jedne się go uczą szybciej, drugie wolniej a jeszcze inne wcale. Więc zamiast myśleć 'dojdę? Nie dojdę?' zacznij się bawić i cieszyć tym co robicie
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 00:39:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.