Prośba o pomoc. Jaki mam teraz kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 10:28   #1
Semiramis584
Przyczajenie
 
Avatar Semiramis584
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Question

Prośba o pomoc. Jaki mam teraz kolor?


Witam Kochane Wizażanki! Otóż tak, w ubiegłym tygodniu byłam u fryzjera i pozwoliłam sobie na taki kolor jaki jest na zdjęciu. Fryzjerka powiedziała mi, że niestety ten kolor po 3 umyciach mi się spłucze. I faktycznie tak jest. Jednak nie chce mi się znowu iść do niej i płacić ponownie z jakieś 100 zł żeby nałożyła mi farbę.
I tu rodzi się moje pytanie do osób które być może mają podobny kolor bądź znają się na rzeczy. Jaki to kolor? I jakiej farby powinnam teraz użyć?
Bardzo serdecznie proszę o odpowiedzi.

Zdj__cie0332.jpg
__________________
...bo nie wszystko czego nie możesz zrozumieć jest złem, które trzeba zniszczyć...

Edytowane przez Semiramis584
Czas edycji: 2011-09-13 o 10:38
Semiramis584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 10:56   #2
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Prośba o pomoc. Jaki mam teraz kolor?

Cytat:
Napisane przez Semiramis584 Pokaż wiadomość
Witam Kochane Wizażanki! Otóż tak, w ubiegłym tygodniu byłam u fryzjera i pozwoliłam sobie na taki kolor jaki jest na zdjęciu. Fryzjerka powiedziała mi, że niestety ten kolor po 3 umyciach mi się spłucze. I faktycznie tak jest. Jednak nie chce mi się znowu iść do niej i płacić ponownie z jakieś 100 zł żeby nałożyła mi farbę.
I tu rodzi się moje pytanie do osób które być może mają podobny kolor bądź znają się na rzeczy. Jaki to kolor? I jakiej farby powinnam teraz użyć?
Bardzo serdecznie proszę o odpowiedzi.

Załącznik 4221585

Jak dla mnie to jest "truskawkowy blond" czyli taki rudy, myślę że z poziomu "8" - oznaczenie farb (pierwsza cyfra określająca kolor). Idz do hurtowni fryzjerskiej i kup farbę - drogeryjnych nie polecam. Mysle, ze na pewno Ci tam doradzą odpowiedni odcien, a jak nie to szukaj własnie czegos z poziomu 8-9 z drugą cyfrą 3 - czyli np. 8.3 - (3 oznacza złociste, rudawe odcienie). Mam nadzieje, ze pomoglam
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 13:19   #3
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Prośba o pomoc. Jaki mam teraz kolor?

Hmm to jakiś blond przechodzący w rudy, ale farby drogeryjnej nie polecam.
nie każdy ma w mieście hurtownie fryzjerską, ale możesz kupić farbę na necie. może spytaj fryzjerki jaka to była farba?
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 12:10   #4
Semiramis584
Przyczajenie
 
Avatar Semiramis584
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Prośba o pomoc. Jaki mam teraz kolor?

Wielkie dzięki dziewczyny za rady! Jestem po 3 myciu i kolor kompletnie, doszczętnie jest spłukany... Nie wiem tylko jak to zrobić bo z tego co pamiętam fryzjerka nakładała mi kilka razy farbę (z4-5) i nie wiem czy jak położę raz jeden rodzaj farby to czy będzie ok... Obecnie jestem załamana.
__________________
...bo nie wszystko czego nie możesz zrozumieć jest złem, które trzeba zniszczyć...
Semiramis584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.