Montale Amandes Orientales 3,26/1ml - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 19:06   #61
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cieszę się że odleweczki docierają.
Jako wygi wizażowe poradźcie mi co rozbierać następnym razem?
Montale Chocolate Greedy (było, ale siostra napiera...)
Praline Santal (było, ale bym chciała...)
Kilian Aphrodisiac ( drogi bo 7,60 za ml)?
szozda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:26   #62
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Odebralam Dziekuje slicznie Wszystko super pooznaczane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:33   #63
Milentuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 467
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Odlewka odebrana więc bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję pierwszej rozbiórki
Milentuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 20:07   #64
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Dziewczyny i Sebastianie!
Odlewki wysłane zostały dziś rano.
Te osoby które chciały eko (oprócz bandy Pozzzziomki) i Tigrinhy która jeszcze nie zapłaciła, a ma już zmienioną kwotę w rozliczeniu, dostaną zwrot 2 zł, okazało się że przesyłka ekonomiczna, gabaryt A kosztuje 4,20, po dodaniu cen kopert, taśm, folii, kwotę wysyłki zaokrągliłam do 5,50 więc w niedzielę pozwracam Wam na konto pieniążek.
Proszę o informację czy zwrot dotarł.
Pozdrawiam

banda Pozzzziomki
__________________
Rozbieram :
Pilne poszukuję biorę każdą ilość Washed Cotton No.784 Gap


wymianka zapachowa
wymianka książkowa
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 20:10   #65
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Cieszę się że odleweczki docierają.
Jako wygi wizażowe poradźcie mi co rozbierać następnym razem?
Montale Chocolate Greedy (było, ale siostra napiera...)
Praline Santal (było, ale bym chciała...)
Kilian Aphrodisiac ( drogi bo 7,60 za ml)?
Ten wygląda smakowicie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 20:12   #66
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Cieszę się że odleweczki docierają.
Jako wygi wizażowe poradźcie mi co rozbierać następnym razem?
Montale Chocolate Greedy (było, ale siostra napiera...)
Praline Santal (było, ale bym chciała...)
Kilian Aphrodisiac ( drogi bo 7,60 za ml)?
Rozbieraj to, co sama najbardziej chciałabyś mieć
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 21:28   #67
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez edziakalitowa Pokaż wiadomość

banda Pozzzziomki
Dopiero teraz to doczytalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 07:17   #68
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Banda Pozzzziomki brzmi dobrze...
Bardzo dobrze że wszystko sprawnie dociera.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 08:14   #69
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Mam i ja ... swoja niedolaną odlewkę, wieczorkiem wstawie zdjęcie.
Czemu nie sprawdziłaś wcześniej jak wygląda 5 ml w tym atomku? Nie chcę oczywiście zwrotu ani nic z tych rzeczy ale dziwi mnie to, że to pierwsza rozbiórka i nie chciało Ci się nawet zorientować jak się robi odlewki i ile ma być płynu przy danej pojemności... bardzo dziękuje za gratis i za rozbiórkę , zapachu jeszcze nie testowałam.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:21   #70
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Mam nauczkę, nie wiem ile płynu brakowało ale starałam się aby były pełne.
Następną rozbiórkę dokładnie odmierzę strzykawką.
Jak zużyję atomizery które mam, będę robiła w 10 ml i odmierzała strzykawką
I oczywiście mogę odlewkę przyjąć i zwrócić pieniądze.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:59   #71
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Ja również potwierdzam odbiór
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 19:56   #72
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Mam nauczkę, nie wiem ile płynu brakowało ale starałam się aby były pełne.
Następną rozbiórkę dokładnie odmierzę strzykawką.
Jak zużyję atomizery które mam, będę robiła w 10 ml i odmierzała strzykawką
I oczywiście mogę odlewkę przyjąć i zwrócić pieniądze.
Wstawiam zdjęcia, dodam, ze nie psikałam jeszcze z odlewki.
Nie chcę zwacać odlewki ani zwrotu pieniężnego bo to jest kwestia kilku psików zapewne ale powiem szczerze, że zdjęcia przed wysłaniem też mi się nie podobają , wystarczyło poczytać instrukcje robienia odlewek i zobaczenia w innych rozbiórkach jak wyglądają pełne atomki i samplery. 5 ml plastiki po wlaniu do nich 5 ml płynu są wypełnione ok. 2 mm poza miejsce gdzie zaczyna się szyjka a po zakręceniu atomizera praktycznie płyn sięga do samej góry.
Dziewczyny, sadząc po zdjęciu w pierwszym poście to nie tylko ja dostałam niepełny atomek, skoro nikt nic nie zgłasz rozumiem, że jakimś cudem tylko ja dostałam taką odlewkę?

szozda, niczego nie oczekuję, bardzo dziękuję za rozbiórkę, chciałabym tylko, żebyś poważniej podeszła do tematu i tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7926.jpg (60,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7927.jpg (59,7 KB, 91 załadowań)
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:36   #73
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Odlewki wyglądające na niepełne zostały dopsikane - te dwie z największymi ubytkami i takich na 100 % nikt nie dostał.
Przykro mi że tak się stało. Chciałam żeby wypadło dobrze.
Następne dokładnie odmierzone zostaną strzykawką.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:51   #74
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Co do zapachu to maznęłam się rurką od atomka i póki co czuję cały czas piżmo i bardzo jestem zdziwiona, że nie ma go w składzie
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:55   #75
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia, dodam, ze nie psikałam jeszcze z odlewki.
W mojej było jeszcze mniej, a nie sądzę, żeby mi mama wypsikała
Nie pisałam, bo od niedawna "bawię się" w zakupy i nie miałam pojęcia jak powinien wyglądać prawidłowo napełniony atomek.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2014-02-27 o 20:56
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 02:03   #76
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Oj tam gryx od razu na prowincji...
Więzienie w Koronowie to macie całkiem pokaźne...
Jesteś drugą Wizażanką, która ma takie właśnie skojarzenia (ale co tam więzienie, jak wokół takie piękne okoliczności przyrody)
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sadząc po zdjęciu w pierwszym poście to nie tylko ja dostałam niepełny atomek, skoro nikt nic nie zgłasz rozumiem, że jakimś cudem tylko ja dostałam taką odlewkę?
Ja przekonany byłem, że odlewki były odmierzane strzykawką (mimo, że też mnie poziom płynu nieco zdziwił), no ale spoko-luz
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 07:24   #77
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Jesteś Ja przekonany byłem, że odlewki były odmierzane strzykawką (mimo, że też mnie poziom płynu nieco zdziwił), no ale spoko-luz
No luz... a przy takiej ilości odlewek we flaszce zostaje 10-12 ml gratis
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 10:08   #78
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Proszę o wyjaśnienie, dlaczego na zdjęciu odlewek poziom płynu w piątkach jest różny? Z tego, co widzę, wszystkie odlewkowiczki brały 5ml, więc nie mam pojęcia, skąd te różnice w zapełnieniu atomków.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 10:30   #79
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Czuję że oberwę za to co napiszę, ale nic to, ćwiczę się w odwadze cywilnej, asertywności i głośnym wyrażaniu swojego zdania

Jak dla mnie rozbiórka była zorganizowana szybko, sprawnie i sympatycznie plus jeszcze ten gratis. Nie przyglądałam się swojej odlewce - nigdy tego nie robię - więc nie wypowiem się czy czegoś brakowało, ale oceniając całość widać, że Szozda bardzo się starała. Dobrze że ktoś jej zwrócił uwagę żeby nie popełniała tego błędu w przyszłości, ale dalsze drążenie tematu wydaje mi się już dosyć nieuprzejme wobec niej. Na jej miejscu poczułabym się jakby ktoś mi sugerował że chciałam sobie za darmo przywłaszczyć tych kilka mililitrów
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 10:43   #80
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Temat drążyć będę, bo, jako moderacja, mamy taki obowiązek.
Mniejsze przypały usprawiedliwiacie, "nic się przecież nie stało" piszecie, ale jak sprawa powtarza się nagminnie albo przerodzi w większy przekręt, to od razu krzyk, że modki nie dopilnowały. Ludzie, odrobinę konsekwencji.

Dalej czekam na wyjaśnienie że strony organizatorki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 15:43   #81
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

W wątku nr 27 napisałam że do odlewek dopsikałam i tak było.
Właściwie dopiero wklejając to zdjęcie i otwierając je zobaczyłam braki, gołym okiem ich nie widziałam.
Powinnam była mierzyć strzykawką, ale tego nie zrobiłam.
Z części nawet mi się ulewało i musiałam wycierać atomki.
Każdy dostał w gratisie 1 ml perfum i w najtańszym przypadku było to Montale Mukhallat w najdroższym Dolce Acqua Profumum Roma, oczywiście wszystko w nowych samplerkach. A było to kilkanaście mililitrów im kilkanaście nowych samplerek. Chciałam żeby było miło z okazji pierwszej rozbiórki.... Ale raczej nie jest.
Ponad to zwracałam ludziom pieniądze- bo za list eko zapłaciłam 4,20 po zaokrągleniu zsumowałam do 5,50 więc zarabianie na listach wydawało mi się nie w porządku (swoją drogą wnikliwy moderator powinien sprawdzać ceny jakie organizatorzy rozbiórek krzyczą sobie za list eko w plastiku... w stosunku do realnej ceny znaczka i koperty)

Więc za kur.....o uważam imputowanie mi że usiłuję coś zaoszczędzić lub zachachmęcić, jakieś mililitry na perfumach o wartości niecałych 330 zł.
Dopuściłam się niedbalstwa i nie mam nic więcej dodania, chociaż zaczynam się czuć jak po popełnieniu przestępstwa.
Jeżeli trzeba wyślę flakon Amandesa z resztą zawartości , może być na ma rzecz wizażu lub osoby najbardziej poszkodowanej, ale nie zgadzam się z sugestiami że chce sobie zdefraudować perfumy.
To chyba na tyle.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 22:45   #82
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
W wątku nr 27 napisałam że do odlewek dopsikałam i tak było.
Właściwie dopiero wklejając to zdjęcie i otwierając je zobaczyłam braki, gołym okiem ich nie widziałam.
Powinnam była mierzyć strzykawką, ale tego nie zrobiłam.
Z części nawet mi się ulewało i musiałam wycierać atomki.
Każdy dostał w gratisie 1 ml perfum i w najtańszym przypadku było to Montale Mukhallat w najdroższym Dolce Acqua Profumum Roma, oczywiście wszystko w nowych samplerkach. A było to kilkanaście mililitrów im kilkanaście nowych samplerek. Chciałam żeby było miło z okazji pierwszej rozbiórki.... Ale raczej nie jest.
Ponad to zwracałam ludziom pieniądze- bo za list eko zapłaciłam 4,20 po zaokrągleniu zsumowałam do 5,50 więc zarabianie na listach wydawało mi się nie w porządku (swoją drogą wnikliwy moderator powinien sprawdzać ceny jakie organizatorzy rozbiórek krzyczą sobie za list eko w plastiku... w stosunku do realnej ceny znaczka i koperty)

Więc za kur.....o uważam imputowanie mi że usiłuję coś zaoszczędzić lub zachachmęcić, jakieś mililitry na perfumach o wartości niecałych 330 zł.
Dopuściłam się niedbalstwa i nie mam nic więcej dodania, chociaż zaczynam się czuć jak po popełnieniu przestępstwa.
Jeżeli trzeba wyślę flakon Amandesa z resztą zawartości , może być na ma rzecz wizażu lub osoby najbardziej poszkodowanej, ale nie zgadzam się z sugestiami że chce sobie zdefraudować perfumy.
To chyba na tyle.
Domyślam się, że nie postanowiłaś zrobić ineteresu życia na 30 zł ale wyszło jak wyszło. Tylko Ty nawaliłaś i jeszcze masz pretensje i używasz wulgaryzmów, licz się ze słowami bo to nie bazar.
Jeżeli nie psikałaś do strzykawki to nie dziwne, ze się ulewało bo jak się psika bezpośrednio do atomka i poziom płynu jest wysoko to woda się odbija i wylatuje a nie dlatego, że już jest jej tam tak pełno...
Nie chciało Ci się zerknąć jak prawidłowo zrobić odlewkę (a jest instrukcja ze zdjęciami), sama musiałaś wziąć udział w 3 wcześniej i też nie zwróciłaś uwagi jakie Ty odlewki otrzymałaś?
Co do ceny przesyłek to mogłabyś pomyśleć, że nie każda poczta tak samo traktuje przesyłki i czasami wszystko liczą jako gab. B, nawet małe sample.
I tak, dopuściłaś się niedbalstwa, masz w nosie współrozbierających i obrażasz tych, którzy ośmielili się napisać jak wyglądały ich odlewki.
Nadto zdjęcie wstawia się z odlewkami gotowymi do wysyłki a nie potem sobie do nich dolewasz.
Jakbyś uważnie śledziła swój wątek to zauważyłabyś, że dawno pisałam Ci jak powinna 5 ml wyglądać ale sobie to olałaś, nie chciało Ci się sprawdzić i dokonać poprawek.

Mnie jako uczestnikowi rozbiórki nie podoba się Twoja postawa i tyle

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2014-02-28 o 22:46
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:51   #83
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

1. Jeżeli zrobiłam interes (bez premedytacji) to na złotówkę lub dwie, nie 30 (bo sama zauważyłaś że to ubytek kilku psików) więc ile brakowało w samplu - ćwierć mililitra? 1/4 z 3,26 zł.?
2. Co do poczty to nie pisz bzdur!!! Mają ujednolicone ceny i wszędzie te same przepisy- takie same w Barczewie jak, w Warszawie i identyczne standardy.
Na każdej poczcie panie mają obowiązek używać miarki do sprawdzania wymiarów wysyłki jak i wagi- jeśli tego nie robią możesz się tego domagać, jeśli nie mają miarki gabarytowej muszą wysłać jako gabaryt A.
List taki jaki otrzymałaś czyli samplerka plastikowa 5 ml (przepraszam 4,80 ml ) owinięta folią i w kopercie (za 70 gr) jest gabarytem A i w wersji ekonomicznej kosztuje 4,20, w wersji prorytetowej 5,50 lub 5,60.
Zaokrąglenia więc o prawie połowę są nadużyciem i ilości 20 wysyłek dają no ile?
Kilkadziesiąt złotych i to jest wałek w pełni świadomy, a nie ubytek "kilku psików".
3. Do nie odmierzenia płynu strzykawką się przyznaję, ile razy mam to jeszcze zrobić? Przeprosiłam i następnym razem (o ile moderator zgodzi się na drugą rozbiórkę) zrobię to jak należy.
4. Jeśli chodzi o brzydkie słówko zostało wykropkowane więc wg prawa internetowego może być użyte. I będą go używała w przypadku gdy ktoś sugeruje mi świadome defraudowanie mililitrów.
5. To była moja pierwsza rozbiórka i jeżeli pierwsze trzy są sprawdzające to znaczy że istnieje możliwość niedociągnięć.
Jestem gotowa poodsyłać wszystkim poszkodowanym pieniądze ze brakujące krople. Nawet tak jak we wczorajszym poście napisałam mogę odesłać całą flachę która mi została, ewentualne po 1 ml w fiolce wszystkim.
Nie mam pomysłu co mogę zrobić innego i jak inaczej się wytłumaczyć.
Sprawę oceni moderatorka, może podpowie co mam zrobić i jak tę sytuację rozwiązać.
Nie sprawdzałam nigdy ilości płynów w samplerkach które otrzymałam, szczerze to nawet do głowy mi nie przyszło.
Naprawdę mam wrażenie jakby stało się coś strasznego a ja stałabym przed strasznym prokuratorem.
Poczekam jednak na sędziego.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 10:04   #84
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
2. Co do poczty to nie pisz bzdur!!! Mają ujednolicone ceny i wszędzie te same przepisy- takie same w Barczewie jak, w Warszawie i identyczne standardy.
Na każdej poczcie panie mają obowiązek używać miarki do sprawdzania wymiarów wysyłki jak i wagi- jeśli tego nie robią możesz się tego domagać, jeśli nie mają miarki gabarytowej muszą wysłać jako gabaryt A.
List taki jaki otrzymałaś czyli samplerka plastikowa 5 ml (przepraszam 4,80 ml ) owinięta folią i w kopercie (za 70 gr) jest gabarytem A i w wersji ekonomicznej kosztuje 4,20, w wersji prorytetowej 5,50 lub 5,60.
Zaokrąglenia więc o prawie połowę są nadużyciem i ilości 20 wysyłek dają no ile?
Kilkadziesiąt złotych i to jest wałek w pełni świadomy, a nie ubytek "kilku psików".
Wysłałam setki odlewek więc tak jakby chyba wiem lepiej jak panie na pozcie liczą za przesyłki to raz, dwa, że jak się porządnie zawinie w bomble to i mały sampler nie przejdzie przez miarkę.
Nadto ja się kłocić z paniami na poczcie nie będę ale widzę, ze Ty sobie z tym doskonale zawsze poradzisz
Cytat:
Napisane przez szozda
4. Jeśli chodzi o brzydkie słówko zostało wykropkowane więc wg prawa internetowego może być użyte. I będą go używała w przypadku gdy ktoś sugeruje mi świadome defraudowanie mililitrów.
Tak tak, w myśl zasady: to jest moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę

Miłego dnia
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 10:44   #85
blackcurrant82
Raczkowanie
 
Avatar blackcurrant82
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Dziewczyny dajcie już Szoździe spokój. Popełniła grzech zaniedbania, jeszcze na swoją zgubę pokazała to na zdjęciu i nie poprawiła (czemu się akurat dziwię i po co w ogóle upubliczniała brakoróbstwo), ale mleko się już wylało i nie róbcie już z niej defraudatorki łącznie może 1-2 ml. Poza tym przeprosiła i kilka razy zaproponowała różne formy rekompensaty. A to, że "walnęła mięsem"? Każdemu się zdarzy Jest to jej pierwsza rozbiórka, człowiek uczy się na błędach, a myślę, że po tej akcji będzie się mocno pilnować.

Podoba mi się, że wywalczyła na poczcie gab. A i oddała pieniądze. Jak się chce, to można bardzo dobrze zabezpieczyć przesyłkę i zmieści się w A. Panie na poczcie często z rozpędu klasyfikują przesyłkę jako B i nieraz musiałam prosić o zmierzenie jej, bo w domu specjalnie tak cyrklowałam, żeby było się zmieścić w tych 20 mm. Dostałam już wiele plastikowych sampli opłaconych jako B, a znaczek był z A. Więc tu Szozda ma u mnie wielkiego plusa.

Jest piękna pogoda (przynajmniej u mnie), dajmy już spokój waśniom i chodźmy na spacer (albo myjmy okna ).
blackcurrant82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 11:18   #86
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Dlatego też napisałam, że wiem, że nie miała takiego zamiaru, po prostu tak wyszło. Napisałam też, że nie chodzi mi o ten ubytek bo jakbym dostała mniej to też zapach bym spokojnie przetestowała i poznała natomiast nie zrozumiem tego, że ktoś podchodząc do pierwszej rozbiórki nie rozeznał się wcześniej w temacie, nie poczytał, nie zapytał (a miał napisane nawet w PW i w wątku jak to powinno wyglądać, napisałam co i jak żeby pomóc bo właśnie może nie sprawdziła co i jak)... a co najdziewniejsze nie zastanowiło go to, że w atomkach o tej samej pojemności są różne poziomy płynu, no ja tego nie pojmuję, przykro mi... i tylko takie mam zastrzeżenia, ja nikogo nie obrażałam i nie używałam wylgaryzmów, nawet wykropkowanych.
A że rozbiórka była sprawna, z miłym gratisem to jak najbardziej zgadzam, nie twierdziłam inaczej .

P.S.
u mnie nie ma ładnej pogody, jest szaro i buro
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 11:23   #87
blackcurrant82
Raczkowanie
 
Avatar blackcurrant82
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Asiula zgadzam się z tym co mówisz. Następnym razem, o ile takowy nastąpi, na pewno będzie już poprawnie

PS. U mnie właśnie się zachmurzyło. Coś mi się zdaje, że moje pięknie wymyte okno w kuchni, długo takie nie zostanie...
blackcurrant82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 11:39   #88
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Dziękuję za wsparcie Tigrinha i Blackcurrant.
Teraz w atmosferze skandalu (i cały czas podkreślam że przyznaje się do winy, bo gdybym zrobiła wszystko jak należy dziś inne wpisy byśmy czytali) odnoszę wrażenie że jeśli nawet dostanę od moderatorów zgodę na następną rozbiórkę to raczej nie będzie chętnych żeby wziąć w niej udział.
Zostałam zdyskredytowana, niewiarygodna i to wydaje mi się niesprawiedliwe, bo finansowo dołożyłam do tej rozbiórki, sprężałam się czasowo (fakt przyłożyłam się za mało), zwróciłam nadwyżki z poczty (i bynajmniej z nikim nie musiałam kłócić się o gabaryt listu).
Zainwestowałam za szybko również w duże ilości kopert, atomizerów.
Ale jak zapamięta mnie wizaż, jako tą co wysyła niepełne odlewki, bo chce zdefraudować sobie kilka mililtrów.
Jako złodziejkę. A to jest nieprawda i czuje się z tym bardzo źle.
Poczekam na decyzję Cbr.
Przyjmę karę lub polecenia z godnością, dyskutować nie będę, bo moje zaniedbanie jest bezsporne i nie do usprawiedliwienia.
Pozdrawiam.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 11:44   #89
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Jeśli chodzi o niewłaściwe napełnienie odlewki to przy którejś rozbiórce dostałam dokładnie tak samo napełniony atomizer od wizażanki, która nie robiła swojej pierwszej rozbiórki, tylko którąś z kolei, więc raczej powinna wiedzieć jak wygląda te 5ml. Szozda faktycznie nie zrobiła tego jak należy, ale nie ona pierwsza. Sądzę, że przy następnej rozbiórce już będzie lepiej

Co do cen za przesyłki to faktycznie zależy to od widzi mi się pani na poczcie, dlatego trzeba się domagać zmierzenia
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 12:17   #90
blackcurrant82
Raczkowanie
 
Avatar blackcurrant82
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Montale Amandes Orientales 3,26/1ml

Szozda oddychaj Smród na pewno będzie się chwilę ciągnął, ale w tym wątku zostało już chyba wszystko wyjaśnione i chyba tylko bardzo negatywnie nastawiona osoba mogłaby Cię uznać za człowieka niewartego zaufania. Poza tym dotyczy to tylko kilku odlewek, a wszyscy Cię chwalą za szybkość, sprawność, gratisy i zwrot kasy za przesyłkę. A przy okazji wyszło, że nie wszystkie rozbiórki są perfekcyjne, więc głowa do góry. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia zaliczyłaś wtopę (Ale Twoja była spektakularna )

PS. Ja i tak podziwiam osoby zajmujące się rozbiórkami, bo parę razy rozbierałam flakony na potrzeby własne, tylko na dwie osoby, i to była jakaś masakra. A hurtowego rozbierania, jak Wy to robicie, nie wyobrażam sobie
blackcurrant82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-06 14:42:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.