Kosmetyki NeoStrata i Mene&Moy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-26, 21:39   #1
Becky28
Przyczajenie
 
Avatar Becky28
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10

Kosmetyki NeoStrata i Mene&Moy


Czy któraś z was używała kosmetyków tych firm? Proszę o opinie.
Jestem bardzo ciekawa zwłaszcza kremu AHA 10%:
http://www.bio-med.pl/aha8_filtr.html
co o nim myślicie?
Zamierzam go kupić i wypróbować ok września/października, chyba że jeszcze znajdę coś bardziej godnego uwagi. Stosowałam już słabe kwasy - Effaklar K, jednak nic a nic na mnie nie działał.
Teraz używam tego kremu:
http://www.bio-med.pl/oil-frelotion.html
i jak na razie jest całkiem nieźle, super poprawy nie stwierdziłam, ale w porównaniu do stosowanych dotychczas jest całkiem fajnie. Jak myślicie, czy mogę stosować ten krem w sezonie letnim? Nie zamierzam się opalać, ale nie chcę też nakładać na niego dodatkowych filtrów, bo wszystko mnie zapycha.
Bardzo zainteresowały mnie też kosmetyki Mene&Moy System zwłaszcza linia z kwasem AHA przeznaczona do peelingów domowych, może ktoś używał?
http://www.bio-med.pl/glycolic_masque1.html
Becky28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 08:10   #2
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Kosmetyki NeoStrata i Mene&Moy

też używalam tego oil-free w zeszłym roku, razem z mężem, bo jest super lekki i starczył na baardzo długo.
Mene&Moy używałam z serii z wit C, taki 20% chyba 2 czy 3 lata temu, Neostraty też różne: z 30% kw glikolowym, był za mocny na buzię, skończył jako krem do ramion i pupy Z PHA -Renewal, bardzo mi służył.
Generalnie: myślę, że to godne polecenia kosmetyki, tylko za drogie.
Ostatnia moja uwaga: nie kupowałabym kremu z kwasem na dzień, nieważne ile ma filtru, latem kwasy odstawiam, a na dzień stosuje tylko SPF 50 pod makijaż a na noc inne substancje, ale nie glikol.
wrzesien/październik to dobry pomysł, może kup sobie czysty 10, 15% krem glikolowy bez filtra na noc, a na dzień stosuj filtry?
pzdr,
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 23:49   #3
wiola24p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki NeoStrata i Mene&Moy

up
wiola24p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 00:01   #4
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki NeoStrata i Mene&Moy

Hello, uzywalam Mene&Moy z wit. c i bardzo mi sluzyl, zostaly mi jakies resztki kremu pod oczy z tej serii oraz filtr SPF 30 z wit. C dla mieszanej cery (!) ktory jest ok, ladnie sie wchlania i bardzo go lubie.
Neostraty Renewal Plus tez jest rzeczywiscie godny polecenia. Dawno juz nie uzywam na codzien bo szaleje z nowosciami, ale polozony na syfy gruba warstwa na noc przyspiesza wylazenie / niszczenie. Mialam natomiast mieszane odczucia co do 30% Mene&moy, ja mialam chyba maseczke Advanced i byla potworna w uzyciu, chociaz cera po niej ladnie czyscila sie i jasniala. Nie dalam rady jednakze Mam nadzieje, ze pomoglam, generalnie jak stwierdzila poprzedniczka, to dobre kosmetyki ale drogie i dosc trudno dostepne (ja zamawialam z Bio-medu)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 10:12   #5
palczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki NeoStrata i Mene&Moy

Witam ja używam kilku kosmetyków firmy Neostrata. I tak do peelingu zestaw citriate (notabene nazywa się zestawem peelingu domowego). Wykonuje się go dwa razy tygodniu a składa się on z dwóch produktów: płatków nasączone roztworem kwasu cytrynowego i kremu do twarzy Bionic. Jestem bardzo zadowolona ze stosowania tego zestawu. Oprócz tego używałam w okresie zimy kremu do rąk i musze powiedzieć że jest super do tej pory zimą zawsze miałam przesuszoną skórę i zaczerwienienia na rękach a w tym roku nic takiego się nie pojawiło wieć jak ktoś ma tego typu problemu to gorąco polecam ten krem. Tak naprawdę to jedyną "wadą" tych kosmetyków jest to że są dość drogie ale moim zdaniem lepiej wydać trochę więcej i mieć gwarancję egfektów. Poza wszystkim to odsyłam do działu recenzji produków tutaj na wizaz.pl gdzie jest sporo recenzji kosmetyków Neostrata.
Co do zakupów to znam lepsze miejsce na kupno, czy warto skorzystać z poleconego sklepu przeze mnie sklepu - sanusmarket.pl ocenicie same.
http://www.sanusmarket.pl/neostrata-company-m-112.html
palczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.