Ćwiczenia z Cindy Crawford - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-25, 15:42   #1
m-j
Raczkowanie
 
Avatar m-j
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 31
GG do m-j

kaseta cindy crawford


hej!chcialabym sie dowiedziec czy cwiczac przez caly czas te same cwiczenia mozna uzyskac jakies efekty czy raczej zmieniac cwiczenia, nie chodzi mi o o to zeby schudnac, ale o utrzymanie ladnej i zgrabnej sylwetki
m-j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 17:35   #2
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: kaseta cindy crawford

Ja nie wiem ale też mam ta kasetę... Szczerze to mi się nie chce już z nią ćwiczyć bo to dla mnie za szybko i się stresuję i nie mogę nadążyć Ale chodzę na siłownię i jest fajnie, tam często powtarzam ćwiczenia także chyba też coś dają
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-26, 10:26   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: kaseta cindy crawford

Moim zdaniem powinnaś urozmaicać ćwiczenia, organizm bardzo szybko się przyzwyczaja i możesz długo czekać na efekty. Może w ramach urozmaicenia zapiszesz się jak moja przedmówczyni na siłownię, albo na basen (możesz poprostu pływać lub wybrać aquaaerobik, który daje lepsze efekty niż zwykły aerobik), możesz też ściągniąć z netu filmiki z pilatesem albo z tae bo.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 13:40   #4
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Smile chce sciagnac Cindy !

Skad moge sciagnac cwiczenia Cindy Crawford dla kobiet po porodzie ?

i przy okazii... czy ktoras z was je robila, i jakie sa efekty ?

z gory dziekuje !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 19:12   #5
Carlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Ćwiczenia z Cindy Craword

Witam,czy może któraś z Was wypróbowała płytą z ćwiczeniami cindy i z jakim rezultatam?Zależy mi na zrzuceniu 3-4 kg i wyrzeźbieniu ciała.
Carlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 21:54   #6
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Craword

proponuje przeczytać watki podwieszone, używać wyszukiwarki, biegać, zapisać się na siłownię albo kupić hantelki do domu i ułożyć dietę...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 00:15   #7
WaxnMaedL
Raczkowanie
 
Avatar WaxnMaedL
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 128
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Craword

mialam kiedys cwiczenia pociazowe z cindi z jakiejs gazety, nie polecam
w tym przypadku tez doradzam bieganie
__________________

WaxnMaedL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 09:36   #8
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Craword

Ćwiczyłam kiedyś z Cindy z dwoma płytami(nie tymi z gazety).Bardzo mi się podobały treningi.Na jednej płycie(ja miałam kasetę) mnóstwo jest wypadów,trochę skakania i sporo ćwiczeń na ramiona,pewnie też jakaś część na brzuch.Natomiast druga płyta ma 3 treningi(2 dłuższe i 1 krótki).Ja ćwiczyłam zawsze te dwa dłuższe-miło wspominam.I naprawdę dają popalić-obydwie płytki(a raczej ćwiczonka na nich
Podobał mi się też zestaw ćwiczonek z Elle MacPherson(ćwiczenia wymieszane z aerobikiem).

Myślę,że jeżeli masz zamiar ćwiczyć 3 razy w tyg. i nastawisz się na dłuższy czas(jakieś 2-3 miesiące) to powinnaś wypracować sobie dużo lepszą sylwetkę.Z tym,że po ok. 1,5 miesiąca powinnaś coś dodać do treningu(jakieś inne ćwiczenia,dodatkowe serie,zwiększenie obciążenia)
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 16:00   #9
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Craword

Mnie te cwiczenia nie przekonaly. Efektow duzych tez nie bylo.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 16:45   #10
khymi
Przyczajenie
 
Avatar khymi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Craword

Sciągnęlam sobie ostatnio ćwiczenia Cindy Craford z 1992 roku:O
i są świetne..trwaja chyba z 2 godziny a wytrzymalam tylko 40 min.na drugi dzien wszytsko mnie bolało :P ale bylo ok..przynajmniej poczułam efekty na własnej skórze
zaczynają sie od zwykłych jednorazowych powtórzen a konczy sie na ciezszych i wyczerpojących potrójnych powtórek ktore są męczące

ściagałam z mininova.org wpisując "shape cindy craford" ,to są torenty wiec musisz do tego ściagnac specjalny program

Pozdrawiam i życze przyjemnego tracenia kilogramów z Cindy
__________________
Khymyy

"Miłość to obietnica przyszłego bólu.."
6.08-20.08.2008
TURCJA


khymi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:32   #11
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Craword

Cwiczyłam tylko kilka razy z Cindy, ale zakwasy miałam gigantyczne, ledwno sie ruszałam przez 2 nastepne dni - mozne systematyczne cwiczenia działaja
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 12:20   #12
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Wink Ćwiczenia z Cindy Crawford

ĆWICZENIA Z CINDY CRAWFORD
Zakładam wątek, bo po prześledzeniu forum nie znalazłam żadnego poświęconego - bez wątpienia - fenomenalnym ćwiczeniom wykonywanym przez Cindy Crawford

Zacznijmy od tego,że (kiedyś na vhs) jej workoutów pojawiły się trzy.
Aerobic- Cindy Crawford - Shape Your Body (Fitness)
- The next challenge
- A New Dimension


Pierwszy workout(Shape your body) podzielony jest na trzy części, przy czym ta zawarta na końcu całego video poświęcona jest na skondensowanie ćwiczeń w 10 min.(dla osób, które nie mają czasu na ćwiczenia trwające ok.40 min)
http://www.youtube.com/watch?v=EW0dXVHjGSw

SHAPE YOUR BODY
Workouty z pierwszej części (Shape your body) dostępne są na youtube
Pierwszy workout(muzyka z oryginalnej płyty tak nie brzmi, dlatego polecam ściągnięcie z jakiegoś portalu[bodajże na chomiku,emule] ,bo nie wiem czy jest jeszcze w sprzedaży)
http://www.youtube.com/watch?v=Th0nM...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=WawIl...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=u_URQ...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=h2eXj...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=N7vh8...eature=related
Drugi workout
http://www.youtube.com/watch?v=D8d4c...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=q0UOk...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wEcyN...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=tetiG...eature=related
I trzeci
http://www.youtube.com/watch?v=EW0dXVHjGSw

NEW CHALLENGE
Do znalezienia na emule
Dwa linki przykładowe
http://www.youtube.com/watch?v=xY2EkG08z9A
http://www.youtube.com/watch?v=rSD0N32REOg

NEW DIMENSION
Moim zdaniem obok pierwszego workoutu z Shape your body , ten należy do najlepszego. Cindy Crawford nagrała go po urodzeniu swojego synka, więc dostosowane są dla kobiet : a) które dawno nie ćwiczyły i chcą zacząć stopniowo wracać do kondycji, b) kobiet po ciąży , i ogólnie,dla wszystkich walczących ze swoją sylwetka, i guess Podzielony jest na trzy części, Każdy workout zawiera stałe elementy na dane partie ciała(przy czym są to różne ćwiczenia). Znajdziemy cardio, abdominals, sekcje ćwiczeń na ramiona, solidne rozgrzewki i ćwiczenia pomagające rozciągnąć ciało.
Do ściągnięcia przez emule(bdb wersja,podobnie jak poprzedni zestaw)
Dodatkowo - w tym zestawie uczestniczy dodatkowo trenerka fitness
http://www.youtube.com/watch?v=2xsxPpvUTdc

Zachęcam do tych cwiczeń, sama od dzisiaj zaczynam od nowa korzystać z możliwości jakie dają mojemu ciału. Miałam małą przerwę i po niej - wręcz brakuje mi ćwiczenia z Cindy. Do tej pory utrapieniem było ćwiczenie bez wyznaczonego tempa, potrafiłam się wręcz ociągać z wykonywaniem ćwiczeń, a tutaj ,przy narzuconym tempie, jestem zmuszona się dostosować.

Koniec, eseju, proszę o wyrozumialośc, nie zakładałam jeszcze tematu

PS. Pliki do ściągnięcia można znaleźć wpisując do wyszukiwarki tytuły workoutów
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 06:46   #13
NOIQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

Ja mam wszystkie trzy części i także gorąco polecam. Najpierw miałam na VHS, ale po latach kupiłam na allegro DVD. Koszt nieduży, przynajmniej wtedy. Mi najbardziej pasuje "Cindy Crawford: kształtuj swoje ciało" bo ma intensywne treningi trwające ok. 40 min, ale zgadzam się, że dla osób które dawno nie ćwiczyły najlepszy będzie "Nowy Wymiar".
NOIQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:54   #14
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

Ja też mam na VHS i są super, bardzo je lubiłam... ale po jakimś czasie, jak już doszłam do lepszej kondycji to okazały się za wolne
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 13:17   #15
betkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

Super ćwiczenia
betkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 17:26   #16
atram889
Przyczajenie
 
Avatar atram889
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

A ja pamiętam jak byłam mała (jakieś 10 lat?, lata '90 w każdym bądź razie) stawałam obok siostry i ćwiczyłam z nią razem właśnie do Shape your body Cindy Crawford;p siostra miała wtedy około 22 lat, oczywiście wszystko na kasecie VHS (ach te czasy).
Teraz sama mam ochotę ściągnąć sobie te wersje bo pamiętam, że ćwiczenia, które wykonywała wtedy Cindy były świetne, naprawde można było się namęczyć wykonując wszystkie serie
Poza tym Cindy to moja ulubiona modelka tamtych lat, ideał piękna, szkoda, że teraz modelki to takie chudzinki
atram889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 10:39   #17
Dusia100
Przyczajenie
 
Avatar Dusia100
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

Ja też ćwiczyłam / ćwiczę do "Kształtuj swoje ciało ". Mam ten film na kompie i codziennie ćwiczę.. raz trening 1 raz 2 ;] pierwszy to bardziej ćwiczenia na rozciąganie, wyszczuplenie, drugi trening to ćwiczenia siłowe .. ćwiczę 2 tygodnie i już widzę efekty .. zwłaszcza na brzuchu i ramionach ,m że już nie wspomnę o tym że mam więcej siły ;] na prawdę poprawia mi to samopoczucie. jak na razie nie brakuje mi zapału, bo widzę efekty. Chcę zobaczyć co będzie po 2 miesiącach ...
Dusia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 14:30   #18
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

Właśnie skończyłąm pierwszy trening ;D Na początku ćwiczenia nóg - w miarę sobie poradziłam, ręce też, ale ćwiczenia brzucha to już u mnie tragedia. Ja nawet 10 brzuszków nie daję rady zrobić, więc się nie dziwię Film ściągnęłam przez Aresa, ale niestety po hiszpańsku ... Ćwiczę, ćwiczę a tu nagle pojawia się WORKOUT 2 i tak sobie myślę, to to samo? Znowu rozgrzewka, rozciąganie, skłony itp. O co chodzi?

I tu właśnie nasuwa się moje pytanie: Czy ćwiczenia nr. 2 są uzupełnieniem do części pierwszej? Czy wystarczy ćwiczyć tylko część pierwszą/drugą?
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:06   #19
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

Cytat:
Napisane przez daisy_002 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłąm pierwszy trening ;D Na początku ćwiczenia nóg - w miarę sobie poradziłam, ręce też, ale ćwiczenia brzucha to już u mnie tragedia. Ja nawet 10 brzuszków nie daję rady zrobić, więc się nie dziwię Film ściągnęłam przez Aresa, ale niestety po hiszpańsku ... Ćwiczę, ćwiczę a tu nagle pojawia się WORKOUT 2 i tak sobie myślę, to to samo? Znowu rozgrzewka, rozciąganie, skłony itp. O co chodzi?

I tu właśnie nasuwa się moje pytanie: Czy ćwiczenia nr. 2 są uzupełnieniem do części pierwszej? Czy wystarczy ćwiczyć tylko część pierwszą/drugą?
W zaleznosci od nastroju mozesz wybrac 1sza lub 2ga czesc. Bron boze obie pod rzad.

Tez jestem fanka cwiczen Cindy. Dawno temu mialam je na vhs, potem na dvd, teraz na twardym dysku podlaczonym do telewizora.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 18:02   #20
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Cwiczenia z Cindy Crawford

Witajcie
Ktora z was cwiczy z Cindy Crowford i czy widzi juz efekty?
Ja zaczelam pare dni temu " "nowe wyzwanie" i "shape your body" cwiczenia te sa bardzo ciezkie zwlaszcza te oststnie ale chyba warto.

Wpisjcie sie
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 18:24   #21
K-Kasieńka
Raczkowanie
 
Avatar K-Kasieńka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 35
Dot.: Cwiczenia z Cindy Crawford

Ja ćwiczyłam dawno temu i efekty były REWELACYJNE!!Teraz kupiłam sobie cały zestaw i od czasu do czasu ćwiczę. Mam nadzieję że niedługo sie zmobilizuję do codziennych ćwiczeń i znowu efekty będą
K-Kasieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 18:58   #22
Butterfly07
Rozeznanie
 
Avatar Butterfly07
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 550
Dot.: Cwiczenia z Cindy Crawford

Ja też ćwiczę z Cindy (Shape Your Body), ale że z moją dietą różnie bywa, to tak samo i z efektami ale ogólnie bardzo je lubię i dobrze się po nich czuję, więc zamierzam kontynuować i cierpliwie czekać na efekty... oczywiście przeplatając je z innymi ćwiczeniami, żeby mi się za szybko nie znudziły.

A poza tym znalazłam na forum podobny wątek (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=455849), więc tutaj też można trochę poczytać
Butterfly07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:51   #23
huginn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Cwiczenia z Cindy Crawford

Od kilku dni ćwiczę "Nowy wymiar", zestaw A i B na zmianę, jest idealny dla kogoś kto mocno zapuścił się w ćwiczeniach. Wcześniej przez 4 dni próbowałam Jillian Michaels 30 day shred, ale było za ciężko przy mojej kondycji, nie wyrabiałam, i te zakwasy... Oczywiście po 5 dniach "Nowego wymiaru" trudno oczekiwać na efekty. I chyba nie będę czekać na jakieś super efekty, tylko niedługo poszukam sobie nieco bardziej wymagających ćwiczeń, i nieco dłuższych, bo zestawy z nowego wymiaru mogłyby być przynajmniej kilka minut dłuższe.
Generalnie polecam, znam ten program od lat, bo moja mama ma go na VHS Dlatego, gdy nie dałam rady z 30 day shred, od razu pomyślałam, o znanym wcześniej "Nowym wymiarze". A do Jillian jeszcze wrócę
huginn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 21:59   #24
Butterfly07
Rozeznanie
 
Avatar Butterfly07
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 550
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

Wróciłam do ćwiczeń z Cindy, więc odkopuję wątek... tym bardziej, że za wiele wpisów tu nie ma

Od wczoraj ćwiczę Shape Your Body... oczywiście nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz, lubię do nich wracać od czasu do czasu. A u Was jak tam, pamiętacie jeszcze? Ćwiczycie czasem?
Butterfly07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 06:37   #25
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

Ja zaczęłam ćwiczyć z Cindy gdzieś tak od połowy marca. Dodatkowo wykonywałam jeszcze inne ćwiczenia po treningu w zależności od tego który robiłam, czasem to było jakieś rozciąganie, albo ćwiczenia siłowe, ostatnio to były ćwiczenia Tamilee Webb.
Wykonywałam zestawy Next Chalange tak po 2 razy w tygodniu i Shape your Body A i B na zmianę, a czasami wybierałam sobie po prostu z tego kawałki które mi odpowiadają. Nowy wymiar mi nie pochodził raz chyba tylko ćwiczyłam całość. Bardzo lubię te zestawy, zwłaszcza że jest dużo ćwiczeń z hantlami i tylu ćwiczeń na poszczególne partie ciała to jeszcze nigdzie nie znalazłam. A jak ćwiczenia robiły sie za łatwe to po prostu stosowałam dodatkowe obciążenie, gumy na nogi do wymachów, albo ciężarek przy brzuszkach, wykroki nigdy za trudne nie były ale można sobie wziąć w garść ciężarek. Teraz przerwałam trochę ćwiczenie z Cindy bo robię Brazil Butt Lift.

Pewnie to co najbardziej interesuje to efekty. Pewnie tego nie uznacie za rewelację ale ja jestem zadowolona. Za bardzo nie wykonywałam przez ten czas ćwiczeń cardio bo dopiero niedawno zaczęłam jeździć więcej na rowerze, ale po rowerze efekty w ciągu tygodnia było widać. Przy ćwiczeniach cardio pewnie byłyby lepsze. Poza tym nie zawsze trzymałam dietę ale starałam się pilnować 1800 Kcal. Efekt był taki że przez 2 miesiące z 79 kg ubyło mi tylko 2 kg, z linii barków ubyło mi 4 cm, z talii 2 cm, z uda z najszerszej części po 1 cm nie wiem jak po środku, ale po ciuchach widzę że sporo ubyło z dolnej części, z brzucha ubyło 3 cm ale to dopiero przy końcu. Na tych miejscach mi najbardziej zależało ale niestety mam tak że jak zaczynam chudnąc to w innych miejscach. I tak z szyi mi zeszło 1,5 cm, w nadgarstkach zmieniałam długość paska od zegarka bo zaczął spadać, z twarzy straciłam drugi podbródek, z kostki, kolana i łydki zeszło po centymetrze, no i właśnie uda zaczęły mi szczupleć tez od dołu którego nie zmierzyłam.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 12:13   #26
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Ćwiczenia z Cindy Crawford

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam ćwiczyć z Cindy gdzieś tak od połowy marca. Dodatkowo wykonywałam jeszcze inne ćwiczenia po treningu w zależności od tego który robiłam, czasem to było jakieś rozciąganie, albo ćwiczenia siłowe, ostatnio to były ćwiczenia Tamilee Webb.
Wykonywałam zestawy Next Chalange tak po 2 razy w tygodniu i Shape your Body A i B na zmianę, a czasami wybierałam sobie po prostu z tego kawałki które mi odpowiadają. Nowy wymiar mi nie pochodził raz chyba tylko ćwiczyłam całość. Bardzo lubię te zestawy, zwłaszcza że jest dużo ćwiczeń z hantlami i tylu ćwiczeń na poszczególne partie ciała to jeszcze nigdzie nie znalazłam. A jak ćwiczenia robiły sie za łatwe to po prostu stosowałam dodatkowe obciążenie, gumy na nogi do wymachów, albo ciężarek przy brzuszkach, wykroki nigdy za trudne nie były ale można sobie wziąć w garść ciężarek. Teraz przerwałam trochę ćwiczenie z Cindy bo robię Brazil Butt Lift.

Pewnie to co najbardziej interesuje to efekty. Pewnie tego nie uznacie za rewelację ale ja jestem zadowolona. Za bardzo nie wykonywałam przez ten czas ćwiczeń cardio bo dopiero niedawno zaczęłam jeździć więcej na rowerze, ale po rowerze efekty w ciągu tygodnia było widać. Przy ćwiczeniach cardio pewnie byłyby lepsze. Poza tym nie zawsze trzymałam dietę ale starałam się pilnować 1800 Kcal. Efekt był taki że przez 2 miesiące z 79 kg ubyło mi tylko 2 kg, z linii barków ubyło mi 4 cm, z talii 2 cm, z uda z najszerszej części po 1 cm nie wiem jak po środku, ale po ciuchach widzę że sporo ubyło z dolnej części, z brzucha ubyło 3 cm ale to dopiero przy końcu. Na tych miejscach mi najbardziej zależało ale niestety mam tak że jak zaczynam chudnąc to w innych miejscach. I tak z szyi mi zeszło 1,5 cm, w nadgarstkach zmieniałam długość paska od zegarka bo zaczął spadać, z twarzy straciłam drugi podbródek, z kostki, kolana i łydki zeszło po centymetrze, no i właśnie uda zaczęły mi szczupleć tez od dołu którego nie zmierzyłam.
Nie tyle co brak cardio, co duzo jedzenia. 1800 kalorii dziennie to nie jest mala suma - i mysle, ze to glownie zawinilo. Aktualnie jestem na 1200-1300, a i tak mam wrazenie, ze jem duzo, to co dopiero 1800.

Cwiczenia uwielbiam i polecam
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 13:13:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.