NIE SZYJCIE SUKIENEK W MaJa NA KASZTANOWEJ W KRAKOWIE!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-25, 10:52   #1
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215

NIE SZYJCIE SUKIENEK W MaJa NA KASZTANOWEJ W KRAKOWIE!!!


UWAGA WCIĘŁO PIERWSZY POST UŻYTKOWNICZKI OlaAnia i AUTOMATYCZNIE DRUGA WYPOWIEDZ W TYM WĄTKU STALA SIE TĄ PIERWSZĄ, AKURAT WYPADŁO PECHOWO NA MNIE. ORYGINALNY POST OlaAnia brzmiał:

Cytat:
Napisane przez OlaAnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Krakowa i okolic- dobrze wam radze- nie szyjcie swoich sukienek w salonie MaJa na al. Kasztanowej w Krakowie!!!
Właścicielka jest wstrętną oszustką!
Nałapała naiwnych dziewczyn mówiąc że szyje piękne suknie za 800 zł a tak naprawdę odwala robotę i beznadziejnie szyje.
Inne krawcowe oceniają jej sukienki następującą: materiał kupiony za grosze, krzywe sukienki (mój przypadek).
Rewelacją było jak mojej koleżance kazała sobie samej w dniu ślubu!!!! doszyć koronkę!!! Bo ma tyle pracy. To sorki ale za co my płacimy.
Ostrzegajcie wszystkich, którzy się do pani O. wybierają.
Pozdrawiam.
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-07 o 13:24
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:28   #2
jjaakkuubb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: NIE SZYJCIE SUKIENEK śLUBNYCH W MaJa w KRAKOWIE!!!

Moja żona też miała u niej szyć sukienkę tylko chyba wtedy nie miała salonu w Krakowie tylko gdzieś tam dalej. Ale jak byliśmy zamówić sukienkę to była niezła afera, że sukienka nie jest taka jak miaął być. Nie wiem o co chodziło bo szybko wyszliśmy. Ale widocznie coś w tym jest.

------------------------
Nasz synek ma 1 roczek
jjaakkuubb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:51   #3
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: NIE SZYJCIE SUKIENEK śLUBNYCH W MaJa w KRAKOWIE!!!

Hejka. Ja też znam niepochlebną opinię na temat tej pracowni (kiedyś już o tym na forum pisałam). Kiedyś Maja mieściła się w Krzeszowicach i to tam znajoma szyła swoją sukienkę. Nieterminowość, ciągłe przesuwanei terminów przymiarek było na porządku dziennym. Jak tylko znajoma usiadła do stołu, odpruła jej się koronka. Generalnie podobno jest miło, ale tylko przy zamawianiu sukni Dla podejrzewających o antyreklamę - nie mam w tym żadnego interesu. Sama miałam tam szyć swoją suknię (ślub w październiku), ale po kilku opiniach zrezygnowałam....
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 16:08   #4
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 243
NIE SZYJCIE SUKIENEK W MaJa NA KASZTANOWEJ W KRAKOWIE!!!

uwaga oszusci na forum!!!! OlaAnia nie kłam!

Uwaga oszustka pisze to na 3 roznych forach, chyba chce sie pozbyc konkurencji oj nie ladnie nie ladnie!

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-07 o 13:25 Powód: post pod postem
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 16:50   #5
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
NIE SZYJCIE SUKIENEK W MaJa NA KASZTANOWEJ W KRAKOWIE!!!

Gryzeldo a do kogo Twoja opinia się odnosi jeżeli można wiedzieć?
Przeglądnij wątek śłubny. Temat omawianej pracowni poruszany był już nie jeden raz przez różne osoby, więc może jakaś prawda w tym jest? Może OlaAnia rzeczywiście przesadziła z umieszczeniem swojego tematu na 3 forach, ale ja nie wiem czy ja nie zrobiłabym tego samego, aby ustrzec przyszłe panny młode przed niepotrzebnym stresem. Pozatym jeżeli ktoś jest nierzetelny, antyreklama jak najbardziej mu się należy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy o klienta naprawdę powinno się dbać. Jest tyle innych miejsc, gdzie można uszyć sobie suknię za stosunkowo nie duże pieniądze a przynajmniej potraktowane będziemy tak jak na to zasługujemy.
Takie jest moje zdanie. Wiadomo, iż każdy zrobi co mu się podoba, ale jeżeli nie jestem zadowolona z jakiejś usługi to otwarcie o tym mówię.
Tak na marginesie mój znajomy i jego narzeczona mimo negatywnych opinii zdecydowali się na szycie ubiorów dla siebie na Kasztanowej. Ślub mają tydzień po moim (październik), więc zobaczymy jak im to wszystko wyjdzie.
A jeżeli ktoś nie wyrabia się z terminami to albo więcej krawcowych niech zatrudni albo nie przyjmuje tyle zleceń. Nie trudno nachapać się pieniędzmi kosztem nerwów i łez przyszłych nowożeńców. Ale jak ktoś patrzy tylko na siebie to tak jest....

Jeszcze linki :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=krawcowa

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=krawcowa

Oczywiście, że są i przeciwnicy i zwolennicy. I tak jak napisałam. Mój znajomy mimo wiedzy w nieterminowość zdecydował się z narzeczoną na szycie u Maji swoich strojów.
Linki podałam głównie ze względu na ocenę Gryzeldy. Dlaczego sądzi, że ktoś kto uważa, że ktoś jest przeciw jakiejś pracowni odrazu musi być uszustem?? Szczerze mówiąc to mnie to trochę dotknęło, ale to już inna para kaloszy

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-07 o 13:03 Powód: post pod postem
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 22:19   #6
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: NIE SZYJCIE SUKIENEK śLUBNYCH W MaJa w KRAKOWIE!!!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Oczywiście, że są i przeciwnicy i zwolennicy. I tak jak napisałam. Mój znajomy mimo wiedzy w nieterminowość zdecydował się z narzeczoną na szycie u Maji swoich strojów.
Linki podałam głównie ze względu na ocenę Gryzeldy. Dlaczego sądzi, że ktoś kto uważa, że ktoś jest przeciw jakiejś pracowni odrazu musi być uszustem?? Szczerze mówiąc to mnie to trochę dotknęło, ale to już inna para kaloszy
Nie bierz tego tak do siebie , patrząc obiektywnie można ten wątek zrozumieć albo jako rzeczywiscie przestroge albo jako zniechęcenie przyszłych(możliwych) klientów do skorzystania z usług tej krawcowej (konkurencja).Gryzelda raczej jest za tą drugą opcją

Pozdrawiam.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 07:03   #7
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: NIE SZYJCIE SUKIENEK śLUBNYCH W MaJa w KRAKOWIE!!!

Dla mnie osobiście wystarczy kilka takich opini żebym zupełnie zrezygnowała z takich usług...

a może to jest kwestia ceny? ja kupiłam swoja sukienkę za 1700 zl i jak patrzyłam na ceny to była jedna z tańszych, więc jeśli szyje sukienki za 800 zl to może nie ma się co dziwić

jeśli już byłabym zmuszona kupić sukienkę do 1000 zl kupiłabym ją od kogoś.. tylko raz używana i często naprawdę są przepiękne kroje i style. właścicielki często chcą po prostu otrzymać zwrot choć części kosztów a nie zarobić na niej
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 07:36   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: NIE SZYJCIE SUKIENEK śLUBNYCH W MaJa w KRAKOWIE!!!

Cytat:
Napisane przez OlaAnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Krakowa i okolic- dobrze wam radze- nie szyjcie swoich sukienek w salonie MaJa na al. Kasztanowej w Krakowie!!!
Właścicielka jest wstrętną oszustką!
Nałapała naiwnych dziewczyn mówiąc że szyje piękne suknie za 800 zł a tak naprawdę odwala robotę i beznadziejnie szyje.
Inne krawcowe oceniają jej sukienki następującą: materiał kupiony za grosze, krzywe sukienki (mój przypadek).
Rewelacją było jak mojej koleżance kazała sobie samej w dniu ślubu!!!! doszyć koronkę!!! Bo ma tyle pracy. To sorki ale za co my płacimy.
Ostrzegajcie wszystkich, którzy się do pani O. wybierają.
Pozdrawiam.
OlaAnia napisałaś aż trzy identyczne posty. To po pierwsze zaśmiecanie forum, po drugie jeśli masz zarzuty tak dużego kalibru, dobrze by było to udokumentować.
Rozumiem Twoją złość czy rozżalenie, ale oszustwo to mocne słowo.
Wątki pójdą do połączenia.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 09:37   #9
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: NIE SZYJCIE SUKIENEK śLUBNYCH W MaJa w KRAKOWIE!!!

A ja mam takie małe pytanie czemu mój post który był drugi w tym wątku stał się teraz pierwszy i wyszło na to, że to ja założyłam cały ten wątek??
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 11:03   #10
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: NIE SZYJCIE SUKIENEK śLUBNYCH W MaJa w KRAKOWIE!!!

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
A ja mam takie małe pytanie czemu mój post który był drugi w tym wątku stał się teraz pierwszy i wyszło na to, że to ja założyłam cały ten wątek??
hehe fajnie to wygląda
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 11:19   #11
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: NIE SZYJCIE SUKIENEK śLUBNYCH W MaJa w KRAKOWIE!!!

Cytat:
Napisane przez Beatka212 Pokaż wiadomość
hehe fajnie to wygląda
No super
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-17 o 15:13
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.