Kosmetyki Urban Decay - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 16:58   #31
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Super
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 23:02   #32
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

dzięki! teraz tylko czekam aż marka pojawi się w PL... Miejmy nadzieję, że tak się stanie bo to naprawdę porządne kosmetyki, do tego mają ciekawy design i sa takie... hmm luzackie!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 08:28   #33
onyxxx
Raczkowanie
 
Avatar onyxxx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Z ... domu
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Śliczne te kosmetyki. Szczególnie Primmer... Po euforii ogladania i używania zerknij na YT są tam takie filmiki jak odzyskać zawartośc Primmera . Ze względu na bajeranckie opakowanie ma tyle przestrzeni gdzie nie dociera aplikator i... zostaje w nim polowa! To tak z troski Na przyszłość bo aż żal takiego dobra !
onyxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 09:08   #34
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

OOOO dzięki wieeelkie
No z tym opakowaniem to prawda! Wykombinowane jak nie wiem! Chociaż z dugiej strony, ja na przykład też mam podobne sytuacje, że nie umiem wydobyć resztek z błyszczyków, na przykład, które mają proste opakownia - po prostu aplikator nie sięga i koniec
Ale dzięki za cenną radę!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:52   #35
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Kasiu a ta baza UD ona jest taka pudrowa, czy też delikatnie rozświetla powiekę? Masz porównanie z ArtDeco?
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 23:04   #36
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasiu a ta baza UD ona jest taka pudrowa, czy też delikatnie rozświetla powiekę? Masz porównanie z ArtDeco?
nie mam porównania z Art Deco, mam jedynie Lumenkę (niestety nie działa na mnie zbyt dobrze ) Baza daje raczej pudrowy efekt, mam wrażenie,że wygładza nawet lekko powieki. Niektóre dziewczyny na MUA twierdzą, że lekko przesusza, aczkolwiek ja nie czułam takiego efektu Raczej nie zauważyłam efektu rozświetlania, nie Ja czasem na nią daję Paint w odcieniu Bare Canvas,co juz daje lekkie rozświetlenie,a i utrwala całą resztę Ale bazę UD z całego serca polecam,do tak przetłuszczających się powiek jak moje, na które nawet Lumenka nie działa
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 23:56   #37
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
OOOO dzięki wieeelkie
No z tym opakowaniem to prawda! Wykombinowane jak nie wiem! Chociaż z dugiej strony, ja na przykład też mam podobne sytuacje, że nie umiem wydobyć resztek z błyszczyków, na przykład, które mają proste opakownia - po prostu aplikator nie sięga i koniec
Ale dzięki za cenną radę!
Tu masz fajny filmik od pana Enkore, o tym jak sie dostac do resztek blyszczyka. Proscizna, ale sama bym na to nie wpadla

http://www.youtube.com/watch?v=GYSmkWWe4z4&feature=user
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 01:01   #38
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasiu a ta baza UD ona jest taka pudrowa, czy też delikatnie rozświetla powiekę? Masz porównanie z ArtDeco?
Wiem, ze pytanie nie bylo skierowane do mnie, ale postanowilam przylaczyc sie do watku (i grona wielbicielek UD). Ten Primer jest rzeczywiscie rewelacyjny, w porownaniu do art deco - na pewno latwiej i przyjemniej sie go naklada, ma o wiele bardziej przyjemna konsystencje, pozostawia powieki gladziutkie, choc moim zdaniem nie pudrowe, ale raczej ... normalne. Swieze, zwarte i gotowe na przyjecie cieni. Kolor na moich jest zdecydowanie neutralny, zupelnie jakby go nie bylo. A najlepszy punkt programu to to, ze cienie trzymaja sie na nim pokazowo! Nawet Ingloty (do ktorych osobiscie mam sporo zastrzezen) po calusienkim dniu chodzenia w upalach i wilgoci, wieczorem wygladaja jak swiezo nalozone !!! Jestem pod ogromnym wrazeniem tego kosmetyku.

Co do reszty - swietne sa tez konturowki do oczu 24/7. Kupilam ostatnio caly zestaw Velvet Rope (5 kredek za $29, chyba wersja limitowana, do obejrzenia tutaj: http://www.urbandecay.com/index.cfm?...114b107c416dTR) i jestem zachwycona. Sa mieciutkie, latwe w aplikacji, trzymaja sie rewelacyjnie przez caly dzien, super kolory, az zastanawiam sie nad zakupem tego drugiego zestawu, zeby miec caly komplet ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:51   #39
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Dziękuje dziewczynki za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie mam porównania z Art Deco, mam jedynie Lumenkę (niestety nie działa na mnie zbyt dobrze ) Baza daje raczej pudrowy efekt, mam wrażenie,że wygładza nawet lekko powieki. Niektóre dziewczyny na MUA twierdzą, że lekko przesusza, aczkolwiek ja nie czułam takiego efektu Raczej nie zauważyłam efektu rozświetlania, nie Ja czasem na nią daję Paint w odcieniu Bare Canvas,co juz daje lekkie rozświetlenie,a i utrwala całą resztę Ale bazę UD z całego serca polecam,do tak przetłuszczających się powiek jak moje, na które nawet Lumenka nie działa
Ja nie mam problemu z trwałością cieni na powiekach, raczej szukałam sposobu na niezbieranie się cieni w załamaniach. Mi całkiem odpowiada ArtDeco, ale co mi szkodzi sprawdzic i zapytac, może znajdę cos lepszego Artdeco ma właśnie takie malutkie drobinki, które mi bardzo odpowiadają, nawet na niepomalowaną cieniami powiekę czasem drobinke rozprowadze i przy padaniu światła powieka jest taka rozświetlona i wygląda to super. Z kolei moja siostra woli pudrowe wykończenie i właśnie dla niej myślałąm o bazie UDPP,bo MAC jej nie odpowiada ze względu na opakowanie- trzeba nabierac baze palcem, a z kolei to opakowanie z gąbeczką może przysporzyc sensacji pod koniec uzytkowania

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Wiem, ze pytanie nie bylo skierowane do mnie, ale postanowilam przylaczyc sie do watku (i grona wielbicielek UD). Ten Primer jest rzeczywiscie rewelacyjny, w porownaniu do art deco - na pewno latwiej i przyjemniej sie go naklada, ma o wiele bardziej przyjemna konsystencje, pozostawia powieki gladziutkie, choc moim zdaniem nie pudrowe, ale raczej ... normalne. Swieze, zwarte i gotowe na przyjecie cieni. Kolor na moich jest zdecydowanie neutralny, zupelnie jakby go nie bylo. A najlepszy punkt programu to to, ze cienie trzymaja sie na nim pokazowo! Nawet Ingloty (do ktorych osobiscie mam sporo zastrzezen) po calusienkim dniu chodzenia w upalach i wilgoci, wieczorem wygladaja jak swiezo nalozone !!! Jestem pod ogromnym wrazeniem tego kosmetyku.

Co do reszty - swietne sa tez konturowki do oczu 24/7. Kupilam ostatnio caly zestaw Velvet Rope (5 kredek za $29, chyba wersja limitowana, do obejrzenia tutaj: http://www.urbandecay.com/index.cfm?...114b107c416dTR) i jestem zachwycona. Sa mieciutkie, latwe w aplikacji, trzymaja sie rewelacyjnie przez caly dzien, super kolory, az zastanawiam sie nad zakupem tego drugiego zestawu, zeby miec caly komplet ...
Tak sobie właśnie myślałam, że łatwiej sie nakłada, przynajmniej baza w pojemniku nie ma kontaktu z palcami. A co do kredek do oczu to . Kolory zestawu Velvet rope przynajmniej na zdjęciu sa super Szkoda, że nie wysyłają do PL
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 18:56   #40
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Tu masz fajny filmik od pana Enkore, o tym jak sie dostac do resztek blyszczyka. Proscizna, ale sama bym na to nie wpadla

http://www.youtube.com/watch?v=GYSmkWWe4z4&feature=user
ja tak robię z każdym błyszczykiem

Te kredki 24/7 są śliczne, ślinię się do fotek ze stronki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:43   #41
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

ile kosztuje ta baza pod cienie?
Czy jest dobra?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 19:14   #42
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

$16.
A czy jest dobra ... dla mnie rewelacja!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 20:33   #43
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Co do bazy UDPP, ostatnio natrafilam na youtube na mase filmikow o tym jakie ogromne ilosci produktu kryja sie w tubce po jej przecieciu, kiedy myslimy, ze juz nam sie skonczyla. Warto rozbroic opakowanie, bazy starczy jeszcze na kilka miesiecy uzywania.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 00:12   #44
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Oh, ja uwielbiam kosmetyki UD, najbardziej chyba moim zdaniem warto jest skupic sie na kosmetykach na oczu. Baza jest zdecydowanie najslawniejsza, ale ich pojedyncze cienie i cale palety tez sa uwielbiane. Mnie korcily przez dlugi czas, nie moglam sie na nic zdecydowac, az w koncu dojrzalam po raz pierwszy ta paletke ponizej i byla taka sliczna, ze nie moglam sie powstrzymac Jestem bardzo zadowolona, bo kolory sa dobrze napigmentowane, dobrze sie trzymaja (no moze poza Midnight Cowboy - a ostrzegano mnie, ostrzegano!) a dodany pedzelek jest bardzo pomocny. Tylko od razu informuje, ze kolory UD sa glownie na wieczorne wyjscia nizli do pracy (zwlaszcza moja paleta, Skull i Deluxe).

Strasznie mnie tez korca ich kredki do oczu 24/7 , maja boskie kolory i niesamowicie dlugo sie trzymaja (przynajmniej na mojej dloni )
http://www.urbandecay.com/categories...SizeSetof5.cfm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 301_01.jpg (106,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 301_03.jpg (73,8 KB, 106 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 22:51   #45
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
$16.
A czy jest dobra ... dla mnie rewelacja!
baza jest naprawdę G.E.N.I.A.L.N.A.! nie mialam lepszej! UD do polskich sklepów!!!Niezależnie jaką Sephora/DOuglas itp by sobie zażyczyli cenę za tę bazę, kupiłabym ją natychmiast po wykończeniu tego opakowania które mam! z ręką na sercu!

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Oh, ja uwielbiam kosmetyki UD, najbardziej chyba moim zdaniem warto jest skupic sie na kosmetykach na oczu. Baza jest zdecydowanie najslawniejsza, ale ich pojedyncze cienie i cale palety tez sa uwielbiane. Mnie korcily przez dlugi czas, nie moglam sie na nic zdecydowac, az w koncu dojrzalam po raz pierwszy ta paletke ponizej i byla taka sliczna, ze nie moglam sie powstrzymac Jestem bardzo zadowolona, bo kolory sa dobrze napigmentowane, dobrze sie trzymaja (no moze poza Midnight Cowboy - a ostrzegano mnie, ostrzegano!) a dodany pedzelek jest bardzo pomocny. Tylko od razu informuje, ze kolory UD sa glownie na wieczorne wyjscia nizli do pracy (zwlaszcza moja paleta, Skull i Deluxe).

Strasznie mnie tez korca ich kredki do oczu 24/7 , maja boskie kolory i niesamowicie dlugo sie trzymaja (przynajmniej na mojej dloni )
http://www.urbandecay.com/categories...SizeSetof5.cfm
piękne palety!!!! zwłaszcza podoba mi się kolorek "Grifter" czy coś w tym stylu, ten różyk jasny! no Bomba!!!!!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 20:30   #46
saraswathi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Witam!
A czy ktoś wie w jaki sposób można nabyć primer potion? Też się naoglądałam na youtubie jak to wszystkie dziewczyny właśnie tego używają.
saraswathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 20:36   #47
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez saraswathi Pokaż wiadomość
Witam!
A czy ktoś wie w jaki sposób można nabyć primer potion? Też się naoglądałam na youtubie jak to wszystkie dziewczyny właśnie tego używają.
Możesz kupic na Ebay, albo poprosic kogos kto jest za granicą, żeby Ci kupił. W Pl niestety nie ma tych kosmetyków w sklepie.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 23:02   #48
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Tanyia ma rację - można sprowadzić przez kogoś (najtaniej i njwygodniej) albo prze ebay zamówić. Tylko na ebayu strasznie drogo ją widziałam... No ale baza jest warta każdej kasy!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:55   #49
saraswathi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Faktycznie na ebayu trochę drogo wychodzi, ale szukając informacji na temat Primer Potion znalazłam na youtubie recenzję porównującą Urban Decay Primer Potion z Too Faced Shadow Insurance i wynika z tego, że są bardzo podobne.
saraswathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 15:05   #50
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Ja mam Primer Potion. Faktycznie poprawia i ujednolica koloryt powieki, faktycznie przedluza zywot cieni (chyba w nieskonczonosc....). Ale jak dla mnie ma jedna wade - KOSZ_MAR_NIE naklada sie na nia cienie. Totalna masakra. Tworzy taka "tepa" powloke na powiedze, co powoduje, ze pedzel nie przesuwa sie gladko po nasmarowanej tym powiece, tylko jakby przykleja? wlasciwie nie przykleja tylko to jest takie uczucie, jakby nagle cos powodowalo niesamowite tarcie. Przyczepnosc lepsza niz na najlepszym asfalcie na autostradzie brrrrrrrrrr To tez powoduje, ze duzo trudniej jest stopniowac intensywnosc koloru i duzo trudniej sie mieszaja cienie i rozciera. Mam tez baze BeneFitu i jest duzo przyjemniejsza w uzyciu. Fakt, UD bardziej skuteczna, jak sie do tego przypapra cienie, to tylko woda i duuuuzo zelu do demakijazu to ruszy, BeneFit nie jest az tak pancerny, ale na co dzien - po prostu przyjemniejszy w uzyciu. Na dodatek UD wazy sie w kontakcie z np YSL Touche eclat i tworzy smugi nie do zdarcia. Jesli minimalnie wyjade UDPP na eclata to juz moge zmywac cale oko, bo mam gluta i smugi.

Co do innych kosmetykow - ja, niestety :-[ jestem maniaczka opakowan i lubie powiew luksusu w stylu YSL czy chocby Burzuja, a UD mnie w tym wzgledzie nie powala takze sie jeszcze nie skusilam. Poza tym zdaje sie, ze oni z cieni do oczu maja glownie dosc intensywne kolory, a ja raczej preferuje naturalne badz klasyczne typu szarosci.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 15:13   #51
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Ja mam Primer Potion. Faktycznie poprawia i ujednolica koloryt powieki, faktycznie przedluza zywot cieni (chyba w nieskonczonosc....). Ale jak dla mnie ma jedna wade - KOSZ_MAR_NIE naklada sie na nia cienie. Totalna masakra. Tworzy taka "tepa" powloke na powiedze, co powoduje, ze pedzel nie przesuwa sie gladko po nasmarowanej tym powiece, tylko jakby przykleja? wlasciwie nie przykleja tylko to jest takie uczucie, jakby nagle cos powodowalo niesamowite tarcie. Przyczepnosc lepsza niz na najlepszym asfalcie na autostradzie brrrrrrrrrr To tez powoduje, ze duzo trudniej jest stopniowac intensywnosc koloru i duzo trudniej sie mieszaja cienie i rozciera. Mam tez baze BeneFitu i jest duzo przyjemniejsza w uzyciu. Fakt, UD bardziej skuteczna, jak sie do tego przypapra cienie, to tylko woda i duuuuzo zelu do demakijazu to ruszy, BeneFit nie jest az tak pancerny, ale na co dzien - po prostu przyjemniejszy w uzyciu. Na dodatek UD wazy sie w kontakcie z np YSL Touche eclat i tworzy smugi nie do zdarcia. Jesli minimalnie wyjade UDPP na eclata to juz moge zmywac cale oko, bo mam gluta i smugi.
Hmm, ciekawe ... moze za duzo tej bazy nakladasz? Moze za krotko czekasz az wyschnie ? Pytam, bo az nie moge uwierzyc, po tym co przeczytalam. Ja z ta baza nie mam najmniejszego problemu! O zadnym "tepactwie" nie wspominajac ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 15:22   #52
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Hmm, ciekawe ... moze za duzo tej bazy nakladasz? Moze za krotko czekasz az wyschnie ? Pytam, bo az nie moge uwierzyc, po tym co przeczytalam. Ja z ta baza nie mam najmniejszego problemu! O zadnym "tepactwie" nie wspominajac ...
Napewno nie nakladam jej za duzo, bo nakladam jej naprawde minimalnie, jak to bazy. Czekam przynajmniej kilka minut az wyschnie. Mimo tego, wystarczy, ze ociupinka dotknie Eclata i glut gotowy. Tepactwo jest. Moze to moja skora tak, a nie inaczej reaguje na te baze. Ale jak naloze baze BF to normalnie przesuwam po oku pedzlem, a po UDPP zapomnij. Tarcie pierwsza klasa. Generalnie efekt koncowy jest super, ale to upierdliwe aplikowanie sprawia, ze uzywam jej jedynie na wazniejse okazje.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 15:27   #53
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Hmm, ciekawe ... moze za duzo tej bazy nakladasz? Moze za krotko czekasz az wyschnie ? Pytam, bo az nie moge uwierzyc, po tym co przeczytalam. Ja z ta baza nie mam najmniejszego problemu! O zadnym "tepactwie" nie wspominajac ...
Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Napewno nie nakladam jej za duzo, bo nakladam jej naprawde minimalnie, jak to bazy. Czekam przynajmniej kilka minut az wyschnie. Mimo tego, wystarczy, ze ociupinka dotknie Eclata i glut gotowy. Tepactwo jest. Moze to moja skora tak, a nie inaczej reaguje na te baze. Ale jak naloze baze BF to normalnie przesuwam po oku pedzlem, a po UDPP zapomnij. Tarcie pierwsza klasa. Generalnie efekt koncowy jest super, ale to upierdliwe aplikowanie sprawia, ze uzywam jej jedynie na wazniejse okazje.
Każda skóra działa na kosmetyk inaczej, a co za tym idzie kosmetyk może się różnie zachowywac, albo idealnie przylegac, albo np ważyc się. Stąd pewnie te różne opinie. Ja moja siostrę przekonałam do bazy UDPP i jest nadzwyczajnie zadowolona, cienie jej się nie zbierają w załamaniach, trwają cały dzień, a i baza podoba jej się z tego względu, że nie musi w opakowaniu dotykac jej palcem, dopiero na powiece.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 20:02   #54
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Ja uzywam UDPP w ten sposob, ze nie czekam po nalozeniu. Nakladam najpierw dosyc plaskim pedzelkiem jasny cien bazowy i tak jakby wklepuje w powieke. Potem dodaje inne kolory i normalne cieniuje i maziam i wychodzi ok. Na czystej bazie od razu tez mi sie ciezko cieniuje.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 20:06   #55
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

zycze sobie ta paletke!
a czy ktos testowal blyszczace smakowe balsamy?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 21:26   #56
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Napewno nie nakladam jej za duzo, bo nakladam jej naprawde minimalnie, jak to bazy. Czekam przynajmniej kilka minut az wyschnie. Mimo tego, wystarczy, ze ociupinka dotknie Eclata i glut gotowy. Tepactwo jest. Moze to moja skora tak, a nie inaczej reaguje na te baze. Ale jak naloze baze BF to normalnie przesuwam po oku pedzlem, a po UDPP zapomnij. Tarcie pierwsza klasa. Generalnie efekt koncowy jest super, ale to upierdliwe aplikowanie sprawia, ze uzywam jej jedynie na wazniejse okazje.
wiem, o czym piszesz, bo mi taki efekt tworzy się na Inglotowym Duraline, tak zachwalanym na tym forum. Może rzeczywiście masz taki rodzaj powieki który tak a nie inaczej reaguje na tę konkretną bazę. Moje powieki nie lubią się z Lumenką, i godzinę po nałożeniu makijażu świecą sie jak te "złe oczy Tuska" na mojej powiece baza UDPP zachowuje się wzorowo. Żebym ja wiedziała jak się zgłasza kosmetyki na KWC... Ja nakładam jej tak sssstrasznie tyci, malutko. wklepuję, czekam chwilkę i jadę z koksem nie mam problemów

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Każda skóra działa na kosmetyk inaczej, a co za tym idzie kosmetyk może się różnie zachowywac, albo idealnie przylegac, albo np ważyc się. Stąd pewnie te różne opinie. Ja moja siostrę przekonałam do bazy UDPP i jest nadzwyczajnie zadowolona, cienie jej się nie zbierają w załamaniach, trwają cały dzień, a i baza podoba jej się z tego względu, że nie musi w opakowaniu dotykac jej palcem, dopiero na powiece.
cieszę się, że Siostrze baza przypadła do gustu Właściwie to co piszesz, w moim odczuciu oddaje cały urok tej bazy i jej zalety. nic dodać nic ująć.

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ja uzywam UDPP w ten sposob, ze nie czekam po nalozeniu. Nakladam najpierw dosyc plaskim pedzelkiem jasny cien bazowy i tak jakby wklepuje w powieke. Potem dodaje inne kolory i normalne cieniuje i maziam i wychodzi ok. Na czystej bazie od razu tez mi sie ciezko cieniuje.
Ja czekam, ale też pierwsze co na nią daję to cień bazowy (MAC Eyeshadow Bisque - super odcień właściwie niewidoczny) idopierona tak "zaimpregnowaną" powiekę nakładam kolor. Działa.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:19   #57
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Zakupilam baze UDPP z mysla o pigmentach NYX jestem juz po testach i musze przyznac ze to rewelacja cienie trwaja i trwaja ... nie zbieraja sie w zalamaniu i nie blakna...gdyby nie Wizaz nie mialabym pojecia ze pod cienie nalezy nalozyc baze (lepiej pozno niz wcale:P)...Dzieki
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 20:26   #58
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

kasiaj85- Duraline to nie jest baza, tego się nei daje solo na powiekę tylko od razy wymieszane z cieniem- spróbuj tak, kreski np. są pięknie nazycone kolorem i trwaja bez końca
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 18:38   #59
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

rzyrafko: Mój błąd, przepraszam za nieścisłość - wiem, że Duraline to przede wszystkim płyn w którym delikatnie moczy sie pędzel i następnie w cień go - siup! - i na powiekę. Niby to przedluża żywotność cieni. Niby... Bo u mnie jakoś się ten sposób nie sprawdził, a już niestety totalną tragedią były te właśnie kreski zrobione pędzelkiem umoczonym w duraline (dodam że używam słowa "umoczonm" gdyż nie wiem jak to inaczej określić... z pędzelka mi nie kapie, wycieram nadmiar płynu i ogolnie stosuję go dość oszczędnie). Dlaczego tragedią? Ano dlatego, że nawet mimo tego, że czekałam z zamkniętymi oczami żeby wszystko ladnie wyschło, to i tak za każdym razem wychodziło mi na powiece ksero kreski... i jesli ktoś zna jakieś magiczne tricki JAK stosować Duraline to ja chetnie się dowiem, bo trochę szkoda mi wyrzucić taką buteleczkę dużą...
Posłusznie natomiast melduję, że makijaż wykonany dzisiaj o godzinie 13.30 na bazie UDPP trzyma się nadal, przetrwawszy moje kuchenne boje z krojeniem cebuli włącznie!
Właśnie to mi się w tej bazie podoba, że nie zbiera się nic w załamaniu powieki! Zero! dzisiaj natomiast malowałam po niej cieniami prasowanymi MAC i muszę stwierdzić, że naprawdę nie mam problemów z rozprowadzeniem ani roztarciem tych cieni na powiece! Może to kwestia pędzla albo ja już nie wiem... Ale używam zwykłych z Sephory...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 09:37   #60
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Hmm, ja go użuwam tak: w pojemniczku po soczewce nakrapiam pół kropelki, dodaję zeskrobany cień/albo sypki i mieszam aż użyskam odpowiednią intensywność i gęstośc koloru no i nakładam cienkim pędzelkiem kreseczki, wysycha chwilkę i moge szaleć do rana Na całą powiekę jeszcze nie próbowałam, mam baze inglota pod cienie i ona mi wystarcza na razie.
A powieki mam tłuste dość

No to nie wiem, co u Ciebie nie tak- może za mało cienia dodajesz?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-19 20:56:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.