nowa koleżanko? jesteś tu? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 19:31   #1
Pascudna_Maddy
Przyczajenie
 
Avatar Pascudna_Maddy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 21
Talking

nowa koleżanko? jesteś tu? :)


cześć dziewczyny!

postanowiłam zrobić pierwszy krok ku nowej znajomości z końcem liceum skończyły się znajomości. poszukuję koleżanki realnej, wirtualnej od niedawna mieszkam w Grudziądzu, przeprowadziłam się tu wraz z córkami za miłością mam 22 lata, czytam Kinga, słucham metalu. koleżanko, nie daj się długo szukać

pozdrawiam, Magda
Pascudna_Maddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:51   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez Pascudna_Maddy Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!

postanowiłam zrobić pierwszy krok ku nowej znajomości z końcem liceum skończyły się znajomości. poszukuję koleżanki realnej, wirtualnej od niedawna mieszkam w Grudziądzu, przeprowadziłam się tu wraz z córkami za miłością mam 22 lata, czytam Kinga, słucham metalu. koleżanko, nie daj się długo szukać

pozdrawiam, Magda
hej. widzę, że lubimy te same książki, muzykę nieco lżejszą preferuję ale też mocne brzmienia i jesteśmy w tym samym wieku. Jedyne co nas bardzo różni to dzieci, ja sobie nie wyobrażam mieć ich już teraz i nie trawię gadania ciągle o dzieciątkach (fu!).
Swoją drogą masz 2 córki czy więcej? myślisz, że znalezienie faceta w wieku 22 lat, z dziećmi jest możliwe? bo dla mnie to wiek, kiedy jest najwięcej zabawy, studia, szaleństwo, wyjazdy, spontaniczność a dzieci ograniczają i nie wydaje mi się, żeby faceci w tym wieku chcieli się pakować w związek z dzieciatą.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:08   #3
Pascudna_Maddy
Przyczajenie
 
Avatar Pascudna_Maddy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 21
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

hehehe bez obawy, o swoich "dzieciątkach" nie gadam bez przerwy córki mam dwie, bliźniaczki i jesteśmy zdania z partnerem, że to wystarczy w ciążę świadomie zaszłam w maturalnej. tak, tak świadomie. i w dużej mierze dlatego zostałam "bez koleżanek". zawsze byłam "ponad" rówieśniczkami pod względem podejścia do życia. imprezy itp nigdy nie miały dla mnie znaczenia. papieros jeden w życiu a piwo nie mocniejsze od redsa kilka związków mam za sobą, byli to fakt "chłopcy" w moim wieku wtedy i fakt, nie były to związki trwałe. rok to był max. związałam się z przyjacielem jest starszy ale to tylko metryka. rozumiemy się jak łyse konie

Edytowane przez Pascudna_Maddy
Czas edycji: 2014-06-02 o 20:13
Pascudna_Maddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:16   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez Pascudna_Maddy Pokaż wiadomość
hehehe bez obawy, o swoich "dzieciątkach" nie gadam bez przerwy córki mam dwie, bliźniaczki i jesteśmy zdania z partnerem, że to wystarczy w ciążę świadomie zaszłam w maturalnej. tak, tak świadomie. i w dużej mierze dlatego zostałam "bez koleżanek". zawsze byłam "ponad" rówieśniczkami pod względem podejścia do życia. imprezy itp nigdy nie miały dla mnie znaczenia. papieros jeden w życiu a piwo nie mocniejsze od redsa kilka związków mam za sobą, byli to fakt "chłopcy" w moim wieku wtedy i fakt, nie były to związki trwałe. rok to był max. związałam się z przyjacielem jest starszy ale to tylko metryka. rozumiemy się jak łyse konie
napisałaś, że przeprowadziłaś się za miłością a masz partnera? nie ogarniam.

mnie też nie kręciły imprezy, alkohol a faceta mam jednego, pierwszego, od 7 lat ale nie byłam na tyle hm... "nierozsądna" żeby robić sobie dzieci w maturalnej i się zastanawiać kto mnie utrzyma i jak ja sobie w życiu poradzę bez wykształcenia.

dzieci w tak młodym wieku nie czynią Cię "ponad" a wręcz przeciwnie one były ponad Tobą jak myślały o przyszłości a nie o dzieciach w wieku 18-19 lat, na ledwo starcie życia, gdzie teraz bez studiów nie ma pracy.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:25   #5
Pascudna_Maddy
Przyczajenie
 
Avatar Pascudna_Maddy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 21
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

za miłością, którą jest mój partner. wykształcenie mam maturalne i to mi bardzo odpowiada. studia nie znaczą, że zaraz karierę się zrobi. nie mam tak zaawansowanej szkoły, stać mnie na dzieci, jestem dobrą matką mimo młodego wieku i to mi wystarczy
Pascudna_Maddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:29   #6
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez Pascudna_Maddy Pokaż wiadomość
za miłością, którą jest mój partner. wykształcenie mam maturalne i to mi bardzo odpowiada. studia nie znaczą, że zaraz karierę się zrobi. nie mam tak zaawansowanej szkoły, stać mnie na dzieci, jestem dobrą matką mimo młodego wieku i to mi wystarczy
stać Ciebie czy partnera? bo jak Cię zostawi to sobie poradzisz? z dwójką dzieci?

wiadomo, ze studia nie znaczą od razu, że zrobi się karierę ale w tych czasach wykształcenie tylko średnie niemal od razu przekreśla jakąkolwiek karierę i porządną, dobrze płatną pracę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:38   #7
Pascudna_Maddy
Przyczajenie
 
Avatar Pascudna_Maddy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 21
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

piszesz w celu poznania mnie czy oceniasz moje możliwości finansowe? treść mojego pierwszego posta jest skierowana do osób poszukujących nowych znajomych, tak jak ja szukam.
Pascudna_Maddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 23:10   #8
Trochofora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Skoro dziewczyna prowadzi taki, a nie inny styl życia to chyba bez sensu jest zasypywanie jej pytaniami o pieniądze, dzieci itd. Zawsze mi się wydawało, że warto najpierw poznać osobowość, zainteresowania i mentalność drugiej osoby... Cóż, jak widzę są różne podejścia do tego tematu :/

W każdym razie, Autorko! Życzę Ci abyś znalazła koleżanki w "realu" jak i tu- na Wizażu Na pewno ktoś się do Ciebie odezwie
Trochofora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 08:50   #9
Pascudna_Maddy
Przyczajenie
 
Avatar Pascudna_Maddy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 21
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

dziękuję za miłe słowo. mój wątek jak najbardziej aktualny
Pascudna_Maddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 19:11   #10
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez Trochofora Pokaż wiadomość
Skoro dziewczyna prowadzi taki, a nie inny styl życia to chyba bez sensu jest zasypywanie jej pytaniami o pieniądze, dzieci itd. Zawsze mi się wydawało, że warto najpierw poznać osobowość, zainteresowania i mentalność drugiej osoby... Cóż, jak widzę są różne podejścia do tego tematu :/

W każdym razie, Autorko! Życzę Ci abyś znalazła koleżanki w "realu" jak i tu- na Wizażu Na pewno ktoś się do Ciebie odezwie
w necie to ani nie poznasz osobowości człowieka, ani jego mentalności, może Ci wcisnąć WSZYSTKO. Ja nie wierzę w takie cudowne wirtualne przyjaźnie itp.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 18:05   #11
123magdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 7
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
w necie to ani nie poznasz osobowości człowieka, ani jego mentalności, może Ci wcisnąć WSZYSTKO. Ja nie wierzę w takie cudowne wirtualne przyjaźnie itp.
hej masz racje ze mozna wcisnac wszystko ale ja w ten sposób poznałam mojego obecnego partenra . jest o 4 lata starszy , tez na poczatku dziwne mi sie wydawało ze do mnie pisze i w ogóle ale spotkalismy sie i jestesmy razem do teraz ,trzy lata mineło. Było roznie , zdazyły sie kłamstwa i to duze , zastanawiałam sie wtedy czy tego nie skonczyc , ale potem stwierdziłam ze jest tyle tudzi na swiecie , którzy jeszcze wiecej sa pokreceni i w sumie kazdy ma swoje za uszami ,wiec dałam spokój. Zdazało sie ze miałam potem chwile watpliwosci, zobaczymy co bedzie dalej, mimo tego ze go kocham to czasem mam ochote wywalic go przez okno ale chłopy to chłopy .
a co do kolezanki to mysle ze znajdzie jakaś znajomosć
123magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 18:58   #12
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez 123magdalena Pokaż wiadomość
hej masz racje ze mozna wcisnac wszystko ale ja w ten sposób poznałam mojego obecnego partenra . jest o 4 lata starszy , tez na poczatku dziwne mi sie wydawało ze do mnie pisze i w ogóle ale spotkalismy sie i jestesmy razem do teraz ,trzy lata mineło. Było roznie , zdazyły sie kłamstwa i to duze , zastanawiałam sie wtedy czy tego nie skonczyc , ale potem stwierdziłam ze jest tyle tudzi na swiecie , którzy jeszcze wiecej sa pokreceni i w sumie kazdy ma swoje za uszami ,wiec dałam spokój. Zdazało sie ze miałam potem chwile watpliwosci, zobaczymy co bedzie dalej, mimo tego ze go kocham to czasem mam ochote wywalic go przez okno ale chłopy to chłopy .
a co do kolezanki to mysle ze znajdzie jakaś znajomosć
też poznałam TŻ przez gadu-gadu i jesteśmy razem zaraz 7 lat ale tak czy siak uważam, że dopóki się nie spotkaliśmy to się nie poznaliśmy i też dlatego bym uważała z szukaniem koleżanek w necie
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:08   #13
AnonimowaZolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Nie rozumiem osób które zamiast pomóc , lub starać się chociaż trochę zrozumieć negują każdego i wytykają błędy.. nie dziwię się że niektóre osoby nie mają przyjaciół / znajomych:-/ to przykre
AnonimowaZolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:46   #14
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez AnonimowaZolza Pokaż wiadomość
Nie rozumiem osób które zamiast pomóc , lub starać się chociaż trochę zrozumieć negują każdego i wytykają błędy.. nie dziwię się że niektóre osoby nie mają przyjaciół / znajomych:-/ to przykre
a Ty sobie założyłaś koto bo co? bo Ci się nie podoba, że się nie liżemy po tyłkach, za przeproszeniem? to idź na jakiś wątek wzajemnej adoracji.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 00:01   #15
AnonimowaZolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Jak widzę urażona duma boli nie muszę się Ci z niczego tłumaczyć i wyjaśniać ... widzisz , nie każdy toleruje brak szacunku dla innych... A jeśli tak bardzo lubisz wojować z innymi , to po wypowiadasz się w takich postach? poszukaj sobie mocnych dyskusji... Dziewczyna szuka przyjaciółki a Ty czepiasz się jej życia.. Spójrz na swoje a nie oceniasz innych są ludzie którzy mają w sobie takie coś jak empatia , Ty jej nie masz wcale
AnonimowaZolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:43   #16
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez AnonimowaZolza Pokaż wiadomość
Jak widzę urażona duma boli nie muszę się Ci z niczego tłumaczyć i wyjaśniać ... widzisz , nie każdy toleruje brak szacunku dla innych... A jeśli tak bardzo lubisz wojować z innymi , to po wypowiadasz się w takich postach? poszukaj sobie mocnych dyskusji... Dziewczyna szuka przyjaciółki a Ty czepiasz się jej życia.. Spójrz na swoje a nie oceniasz innych są ludzie którzy mają w sobie takie coś jak empatia , Ty jej nie masz wcale
chwila, nie oceniałam, pytałam a chyba od pytań zaczyna się znajomość. poza tym nikt więcej się nie zgłosił więc nie mam wyrzutów sumienia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 21:38   #17
AnonimowaZolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
chwila, nie oceniałam, pytałam a chyba od pytań zaczyna się znajomość. poza tym nikt więcej się nie zgłosił więc nie mam wyrzutów sumienia.


Widocznie inaczej spoglądamy na świat i na znaczenie słów i wypowiedzi

Każdy ma prawo mieć kogoś bliskiego , bez znaczenia jest to czy go stać na dzieci , czy ma szkołę i jakie wykształcenie ...
AnonimowaZolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 21:41   #18
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez AnonimowaZolza Pokaż wiadomość
Widocznie inaczej spoglądamy na świat i na znaczenie słów i wypowiedzi

Każdy ma prawo mieć kogoś bliskiego , bez znaczenia jest to czy go stać na dzieci , czy ma szkołę i jakie wykształcenie ...
każdy ma prawo wyjść z domu, a jak nie wychodzi a szuka w necie to już jest coś nie tak.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 23:43   #19
AnonimowaZolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: nowa koleżanko? jesteś tu? :)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
każdy ma prawo wyjść z domu, a jak nie wychodzi a szuka w necie to już jest coś nie tak.
Oczywiście , każdy ma świadomy wybór co robi i jak , według mnie nie nam to oceniać czy to dobre czy złe.

Co do wcześniejszych wpisów na prawdę nie rozumiem Twojego podejścia , może dlatego , że sama jestem młodą matką i jakoś poznałam swojego obecnego partnera przez skype Zawsze otaczało mnie grono znajomych , nie miałam problemu z kontaktem z ludzimi ... jednak jestem pewna , że dla nieśmiałych ludzi internet to jedno z lepszych miejsc gdzie mogą się otworzyć i poznać kogoś ... bo nie każdy ma tyle odwagi i śmiałości aby w realu poznawać ludzi i z nimi rozmawiać

To jak układamy nasze życie i plany , jest naszym małym światem

Edytowane przez AnonimowaZolza
Czas edycji: 2014-06-23 o 23:44
AnonimowaZolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-24 00:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.