do posiadaczek - Tigi Curls Rock krem wspomagający skręt włosa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 20:50   #31
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: do posiadaczek - Tigi Curls Rock krem wspomagający skręt włosa

MagJa, ja mam włosy bardzo kręcone. Chyba nie są zbyt sztywne. Gdy są mokre nie wydają się specjalnie gęste, ale po wyschnięciu jest ich dużo. Nakładam 2 "wyciśnięcia" Pierwsza aplikacja była porażką, gdyż użyłam za dużo preparatu (4 psiki) i włosy były poklejone. Podczas drugiej aplikacji użyłam ze strachu za mało (1 porcję). Metodą prób i błędów doszłam do dwóch wyciśnięć i jest ok.

Powtórze za Sabbath - dlaczego chcesz mieć sztywne włosy? Mnie ta sztywność przeszkadza, ale występuje ona tylko pierwszego dnia. Moim marzeniem są jedwabiście miękkie, niesianowate loki, ale preparatu czyniącego takie cuda jeszcze nie znalazłam.
Tak na marginesie - Tigi odkryłam dzięki recenzji Sabbath - dziękuję
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 00:03   #32
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: do posiadaczek - Tigi Curls Rock krem wspomagający skręt włosa

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Tak pro forma: po co Ci sztywne włosy?!
Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
MagJa, ja mam włosy bardzo kręcone. Chyba nie są zbyt sztywne. Gdy są mokre nie wydają się specjalnie gęste, ale po wyschnięciu jest ich dużo. Nakładam 2 "wyciśnięcia" Pierwsza aplikacja była porażką, gdyż użyłam za dużo preparatu (4 psiki) i włosy były poklejone. Podczas drugiej aplikacji użyłam ze strachu za mało (1 porcję). Metodą prób i błędów doszłam do dwóch wyciśnięć i jest ok.

Powtórze za Sabbath - dlaczego chcesz mieć sztywne włosy? Mnie ta sztywność przeszkadza, ale występuje ona tylko pierwszego dnia. Moim marzeniem są jedwabiście miękkie, niesianowate loki, ale preparatu czyniącego takie cuda jeszcze nie znalazłam.
Tak na marginesie - Tigi odkryłam dzięki recenzji Sabbath - dziękuję
Już Wam tłumaczę. Nie chodzi mi tyle o sztywne włosy, ile o ich usztywnienie na takim poziome, żeby się loki zaraz nie rozlatywały. Mam naprawdę miękkie i cienkie włosy i z tego powodu bez ich utrwalenia połączonego z usztywnieniem zaraz mam albo strąki albo siano. I niestety, ale Tigi działa podobnie, bo u mnie nie czuć usztywnienia A też nakładam 2 pompki Tylko drugą nie zawsze taką maksymalną. Jedna to było stanowczo za mało, a 3 za dużo. Także 2 jest najlepiej, ale i tak to nie to
A marzenie mam takie samo jak Ty, tornado I najbliższe mym marzeniom było właśnie Osmo.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:47   #33
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: do posiadaczek - Tigi Curls Rock krem wspomagający skręt włosa

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Tak na marginesie - Tigi odkryłam dzięki recenzji Sabbath - dziękuję
I ja dziękuję za te słowa.
Miło mi, że mogłam Tobie pomóc w "dokonaniu tego odkrycia". Po to piszemy recenzje, prawda?


MagJa - ja też mam miękkie i cienkie włosy. Bez stwierdzania, czy to urodne, czy nie bardzo napiszę, że w dotyku autentycznie przypominają jedwab (szczegolnie po odżywce Kallos), pojedynczy włos jest cieniutki i delikatny. Jednak loki są sprężyste i rozprostowane wracają do pierwotnego kształtu, nie "rozsypują się".
Tez nakładam niecałe dwie pompki (włosy mam cieniowane, do łopatek; skręcone są krótsze oczywiście).

Mamy tu dowód na to, że ten sam kosmetyk może mieć zupełnie różny wpływ na pozornie tego samego typu włosy (albo skórę, albo cokolwiek).
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:39   #34
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: do posiadaczek - Tigi Curls Rock krem wspomagający skręt włosa

hej dziewczynki, mam pytanko niedawno kupilam sobie te tigi i nie wiem w jaki sposob wy go uzywacie?? na mokre, wycisniete w reczniku, polsuche czy suche?? bo to raczej wazne i wplywa na efekt
lolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.