callanetics - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 21:34   #751
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Cool Dot.: Callanetics

Więc tak przeczytałam ten wątek tyle tu zachwytów zobaczyłam nad callanetcsem jakei to sa wspaniale rezultaty ze sobie sciagnelam film. no i sie zanudzialm na smierc przy tych cwiczeniach i nie wiem co w nich jest tkaieog ze niby maja dizałac tkaie cuda? Na co one wpływają? spalaja tkanke tłuszczową , modelują sylwetkę?jakos trudno mi uwierzyc ze moga dawac takei cudowne efekty?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:24   #752
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Ja tez jak pierwszy raz zobaczylam film to stwierdzilam, ze nudziarstwo i 2 tygodnie lezal w kompie nieruszany.
W koncu jednak otworzylam jeszcze raz i sprobowalam i bardzo mi sie spodobalo.
Zeby sie przekonac czy naprawde dziala, musisz po prostu sprobowac, skoro nie wierzysz naszym relacjom.

P.S. Dzis kolezanka oswiadczyla mi, ze spacjalnie wstala wczesniej przed pojsciem na uczelnie, zeby podwiczyc callanetics Ja nie mam az takiego samozaparcia ;-)
A! i tez jej sie bardzo podoba. Stwierdzila, ze Callan jest slodka z tymi swoimi "oh, tou have wonderful stretch"
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 23:04   #753
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Ash
Ja tez jak pierwszy raz zobaczylam film to stwierdzilam, ze nudziarstwo i 2 tygodnie lezal w kompie nieruszany.
W koncu jednak otworzylam jeszcze raz i sprobowalam i bardzo mi sie spodobalo.
Zeby sie przekonac czy naprawde dziala, musisz po prostu sprobowac, skoro nie wierzysz naszym relacjom.

P.S. Dzis kolezanka oswiadczyla mi, ze spacjalnie wstala wczesniej przed pojsciem na uczelnie, zeby podwiczyc callanetics Ja nie mam az takiego samozaparcia ;-)
A! i tez jej sie bardzo podoba. Stwierdzila, ze Callan jest slodka z tymi swoimi "oh, tou have wonderful stretch"
Moja mama też dziwi się jak możemy z siorką ćwiczyć takie nudziarstwo - "noga w górę i trzymasz licząc do 100 eee" i się z nas śmieje. A mi się to podoba i bardzo dobrze się po nim czuję. Moja siostra też lubi komentarze Callan, jej ulubione to "mmm lovely". Ja dziś dodatkowo zrobiłam całe pump it i boję się, że rano będą straszne zakwasy .

PS. dla Ash. Nie mogę zmienić Ci karmy, pisze, że muszę trochę poczekać, albo dotknąć paru innych użytkowników .
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 09:36   #754
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Callanetics

jennifer2006 sprobuj pocwiczyc caly zestaw wizazowy i na drugi dzien zobaczysz czy cwiczenia dzialaja czy nie ja ledwo sie ruszalam.
Teraz jestem wielka fanka callanetics. Cellulit ledwie widoczny, nogi i pupa faaajne, boczki i brzuszek tez. Mam teraz troche do nadrobienia po swietach bo sobie za bardzo pozwalalam ale wiem,ze 2 tyg i jestem z powrotem w formie.
Pozdrawiam
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 09:53   #755
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Callanetics

Dziewczyny, szukałam po stronach i nie mogę znaleźć tego linku do ściągnięcia filmiku z ćwiczeniami Callanetics. Mogłybyście go tutaj jeszcze wyrzucić? Z góry dzięki i pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 10:05   #756
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Callanetics

Dziewczyny ćwiczycie calanetcs z Mariolą Bojarską czy macie jeszcze jakies inne filmiki??
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:15   #757
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Callanetics

Yoolia,ja wogole nie cwicze z Bojarska. Wlaczammuzyczke i cwicze te z wizazu tylko, zamieniam jedynie te na posladki na inne bo te wizazowe jakos na mnie nie dzialaja
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 13:31   #758
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Callanetics

Dziewczyny ja to Was chyba muszę wycałować
Poczytałam sobie cały wątek fitness i od 5 dni intensywnie ćwiczę.
Calanetiks + a6w. I powiem , że jestem pod ogromnym wrażeniem . To naprawdę działa ! . Do tego robię sobie peeling kawowy 3-5 razy w tygodniu i wyglądam jakbym miała lekką opaleniznę ( na twarz , dekold ,szyję ) też stosuję. Oprócz tego staram się dobrze odżywiać.
np. Ciemne pieczywko ( ulubione ze śliwką ), w ciągu dnia biały ser z jogurtem i chrupkami corn , a na obiadek ( indyk + ryż lub jakaś inna kasza i warzywka na patelnie horteksu , ale bez ziemniaków.)
W ciągu 10 dni (dieta+ ćwiczenia) schudłam 2 kg ( nie wiem czy to dużo , czy mało , ale się cieszę ).
Czasami pozwalam sobie na batona , lub chipsy ( małą paczkę ).
Nie wiem dlaczego wcześniej nie weszłam na wątek fitness.
Do wakacji muszę wyglądać jak niezła laseczka . Jestem taka zawzięta , że nic mnie nie powstrzyma !!! . Moim celem jest ładna i zgrabna sylwetka.
Mam 173 i ważę 58 kg. Chciałabym ważyć 53 kg
Pozdrawiam
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:36   #759
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Callanetics

Agaaa-a, 2gratuluje sukcesow!! 2 kg to w sam raz, zwlaszcza,ze stracilas je w ciagu 2 tyg. Unikniejsz efektu jojo.
Tak trzymac!!!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:45   #760
nikka85
Rozeznanie
 
Avatar nikka85
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 637
Dot.: Callanetics

Ja też na początku uważałam to za wielkie nudziarstwo, a moja mama jak na początku zobaczyła moje ćwiczenia to z przerażeniem w oczach zapytała "dziecko stało ci się coś...?" ja najchętniej ćwicze przy swojej muzyce. aha i im więcej efektów sie widzi po tych ćwiczeniach tym mniej stają się nudne i tym więcej sensnu nabierają.
__________________
Olfactive Studio Still life in Rio ----> niech ktoś coś
nikka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:04   #761
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Callanetics

Ja sie też dołączam Czytam sobie i czytam ten wasz wątek, ale chyba nie przebrnę.

Strasznie jestem ciekawa czy to da efekty... Z dziewczynami mamy termin 15 czerwca na ostateczne mierzenie a ja chce schudnąć nawet 8 kg. Nie wspomnę o tym by zrzucic centymetry z newralgicznych punktów.

Dzisiaj zaczynam robić pierwsze ćwiczenia. Mam nadzieję, że podołam.
A czy dziewczyny, które ćwiczą już dłużej mogą pochwalic sie swoimi efektami? Tzn. ile schudły, ile straciły cm, w jakim czasie i ile ćwiczeń tygodniowo robiły.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 14:36   #762
madziaana
Raczkowanie
 
Avatar madziaana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 250
Dot.: Callanetics

Witam
Ja jak zwykle głupie pytania
Ale..jeżlei ebde cwiczyc callanetics ten z wizazu to cyz ebz zadnej diety (mam zamiar tylko wyrzucic pieczywo i zmieniaczki i ewntualnie makarony;p) to beda i tka efekty? Naprawde jzu pi 2 tygodniahc tka jak pisze? Czy jak to jest?
Pozdrawiam;*
madziaana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:06   #763
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Po callaneticsie nie gubi sie kilogramow, raczej ksztaltuje sie i wysmukla sylwetke. Ja stracilam pare gramow, a moje uda wygladaja coraz lepiej, sa coraz gladsze. Jestem juz troche wezsza w biodrach i pupa mi sie podnosi i zmniejsza
madziaana, jesli dolozysz lekka dietke, to spokojnie za 2 tygodnie bedziesz sie cieszyc z efektow
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:38   #764
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Callanetics

Czyli, że jak to wyglada...? że jak chcę cos stracić za kg, to napierw muszę zrzucić tłuszczyk a dopiero potem ćwiczyć callanetics? Bo ja nadwagi żadnej nie mam. Po prostu mam za duzo w udach i brzuchu i mam boczki. Z tego co czytałam to dziewczyny mówiły, że boczki gubiły i uda smuklały itd. To jak to jest? Bo ja wiem, że waga nie jest najważniejsza tylko liczą sie wymiary, a mięśnie ważą więcej od tłuszczu.

Czy to wiec jest tak, że tłuszcz sie spala, ale mięśni przybywa i w ten sposób waga niewiele sie zmienia?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 16:13   #765
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Czyli, że jak to wyglada...? że jak chcę cos stracić za kg, to napierw muszę zrzucić tłuszczyk a dopiero potem ćwiczyć callanetics? Bo ja nadwagi żadnej nie mam. Po prostu mam za duzo w udach i brzuchu i mam boczki. Z tego co czytałam to dziewczyny mówiły, że boczki gubiły i uda smuklały itd. To jak to jest? Bo ja wiem, że waga nie jest najważniejsza tylko liczą sie wymiary, a mięśnie ważą więcej od tłuszczu.

Czy to wiec jest tak, że tłuszcz sie spala, ale mięśni przybywa i w ten sposób waga niewiele sie zmienia?
Na tym to pewnie polega. Ja, gdy zabierałam się za ćwiczenia, to od razu sobie powiedziałam, że nie wchodzę na wagę. Bardziej chodzi mi o efekty wizualne- umięśniony brzuszek [heh... ], wąska talia, no ogólne wyszczuplenie ciała A ile mi waga pokaże to jakoś mnie nie obchodzi- ważne, żeby pozbyć się tłuszczyku
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:00   #766
nikka85
Rozeznanie
 
Avatar nikka85
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 637
Dot.: Callanetics

ArBuziak! dokładnie tak samo jak Ty, nie wchodze na wage, bo tak jak mi się przynajmniej wydaje, callanetics nie polega na zrzucaniu kilogramów, tylko na wysmuklaniu sylwetki . Przed ćwiczeniami tak samo jak i w trakcie nie stosowałam żadnej diety. Chodziło mi głownie o to aby moje ciało nabrało kształtów i jędrności, aby wygłądało na zadbane i właśnie takie efekty się uzyskuje. Mam wrażenie, że z mojej talii zniknęlo troche tłuszczyku, posladki sie podnoszą i uda mają coraz ładniejszy kształt, są gładsze
__________________
Olfactive Studio Still life in Rio ----> niech ktoś coś
nikka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:49   #767
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Callanetics

ja wstalam wczoraj i dzisiaj tez o 6 i cwiczylam rano na czczo, swietne uczucie, czujesz sie ze tak dobrze zaczelas dzien polecam polecam wszystkim spioszkoma takim jak ja

callanetics jest swietny, ja wole to nic spocic sie i zmeczyc bo co tu mowic troszku len ze mnie

a Callan ma taki spokojny glos, no nie?? jeszcze jest cos takiego co mnie rozbraja nie umiem tego dobrze zapisac ale brzmi to tak jakos oohhh that's lovely did it czy cos takiego...po tym patrzeniu do tylu
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:50   #768
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Callanetics

tak callanetics jest boski
mam ladniejsze wciece w talii ahhhh
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 19:26   #769
icee_dissy
Raczkowanie
 
Avatar icee_dissy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Jestem po pierwszym callaneticsie . A wy wykonujecie am i pm po sobie czy am np. rano a pm po jakimś czasie? Narazie zrobiłam tylko am, pm będe dzisiaj przez noc ściągać . I powiem tak ; podczas ćwiczeń ciało miałam jak galareta. Dosłownie! Wszystko mi się trzęsło . To dobrze czy źle? ..no, a spocona w ogóle nie jestem !
__________________
Coś chyba na głowę komuś padło. Jakieś miliony .
icee_dissy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 20:33   #770
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Mozna razem i oddzielnie. Ja wykonuje weiczorem razem, bo rano nie chce mi sie wstawac
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:34   #771
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez magda*M
Dziewczyny, szukałam po stronach i nie mogę znaleźć tego linku do ściągnięcia filmiku z ćwiczeniami Callanetics. Mogłybyście go tutaj jeszcze wyrzucić? Z góry dzięki i pozdrawiam
Callanetics am
http://www.megaupload.com/?d=BWK39YN4

http://www.megaupload.com/?d=7TQRJBLP

http://www.megaupload.com/?d=ZENOJ2DQ

http://www.megaupload.com/?d=CHTY5W8B

http://www.megaupload.com/?d=91KZ679R


Callanetics pm
http://www.megaupload.com/?d=BSSRX935

http://www.megaupload.com/?d=WFQ5W3L7

http://www.megaupload.com/?d=RUH4ULRX

http://www.megaupload.com/?d=GN1VXYD8
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 23:01   #772
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez icee_dissy
Jestem po pierwszym callaneticsie . A wy wykonujecie am i pm po sobie czy am np. rano a pm po jakimś czasie? Narazie zrobiłam tylko am, pm będe dzisiaj przez noc ściągać . I powiem tak ; podczas ćwiczeń ciało miałam jak galareta. Dosłownie! Wszystko mi się trzęsło . To dobrze czy źle? ..no, a spocona w ogóle nie jestem !

Ja też tak miałam na początku, jakieś mrowienie w mięśniach, albo się trzęsłam . Wszystko dlatego, że moje mięśnie byly za słabe. Teraz już nie mam "drgawek", pracuję jeszcze nad tym, żeby się lepiej rozluźnic podczas tych ćwiczeń. Dziś załatwilam sobie 60-minutowy Callanetics z Callan na kasecie VHS , bo robienie am i pm razem (rozgrzewka-ćwiczenia, znowu rozgrzewka) trochę mi przeszkadzało. Jak uda mi się zgrać na płytkę to Wam udostępnię, choć narazie nie znam nikogo kto ma do tego sprzęt . Callanetics robię po to, by ciałko miało odpowiednie kształty, a żeby zgubić kilogramy ćwiczę Pump it.
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 23:25   #773
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Callanetics

Koniecznie kogos znajdz i udostepnij!!!
Ja cwicze razem am i pm i po prostu przy pm nie robie rozgrzewki, bo juz jestem rozgrzana po am

A w ogole to mnie zbijcie, bo wczoraj glupio stracilam czas, poszlam pozno spac, nie wyspalam sie i dzis podobnie, z ta roznica, ze pojde 1,5 h wczesniej spac, no i nie cwiczylam 2 dni!!!
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 00:05   #774
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Callanetics

A ja własnie skończyłam zestaw ćwiczeń z wizażu. Kilka ćwiczeń jest bardzo łatwych, ale najgrosze są te na brzuch i to na nogi gdzie trzeba powoli kucać i machać biodrami. Ciekawe czy bede miec jutro jakieś zakwasy. ćwiczenia rozciagajace nie sprawiają mi problemów, bo jestem nawet rozciagnięta, ale widzę, ze brzuch muszę pocwiczyc zdecydowanie. No i na 100% będzie mnie boleć szyja, bo juz sie czuję jakby mnie ktos złapał i ścisnął.

Też będe robic callanetics razem z Pump it up. Może szybciej zgubię. Callanetics będę robic codziennie przez 2 tygodnie. Właśnie ściagam sobie am i pm, bo tak z kartki ćwiczyc to kiepsko jest bardzo. Należało by sie nauczyc tego na pamieć wszytskiego, a tak musiałam co chwila patrzeć na notatki. :/ No i mam kłopot z tym stoperem, bo mam owszem w telefonie, ale co chwila muszę patrzeć na licznik i mam wrazenie, że wtedy robie źle bo przekręcam głowę i zmieniam ustawienie kregosłupa. Dlatego lepiej mi ćwiczyc z płytki bedzie. Przynajmniej będe wiedziałą co sie kiedy dzieje itd.

No to lezę spać, bo jutro do pracy.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 05:48   #775
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Callanetics

dziewczynki gdzie mozna znalesc filmik z Callanetics?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 07:09   #776
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Atram- Ash parę postów wyżej wkleiła linki do filmiku

eastgirl- wykombinuj coś i wrzuć nam tutaj ten filmik!

A tak w ogóle to z dnia na dzień lepiej mi się ćwiczy Tylko nadal mam problem ze zrobieniem kołyski bioder i unoszeniem nóg W sumie wszystkie inne ćwiczenia idą mi lekko i sprawiają przyjemność, a te nadal są trochę problematyczne...
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 07:43   #777
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Callanetics

oj to byloby super eastgirl jakby cie sie udalo!! koniecznie znajdz kogos ja moze sobie zafunduje ksiazke z allegro bo ktos z lublina sprzedaje to bym miala bez kosztow transportu:P

ja cwiczylam juz ze 14 razy i nadal sprawiaja mi trudnosci cwiczenia na brzuch z jedna noga w gorze, zwlaszcza na lewa strone:P ta kolyska bioder i jeszcze to z pm co kleczysz, do tylu i podnosisz sie, tak z przodu uda bola:P ale zakwasow nie mialam nigsy po callaneticsie...tylko po cwiczeniach tak z godzinke dwie czuje miasnie a potem nic
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 08:15   #778
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Callanetics

A no właśnie mnie też bolały uda z przodu przy tym ćwiczeniu i to tak jakby mi ise miały zaraz rozedrzeć. Ale spoko, nie rozerwały się.

Dzisiaj mam lekkie zakwasy, ale nie jest tragicznie. Czuję, ze w sumie, że coś zrobiłam, ale dzisiaj będzie wiecej pracy. Dzisiaj planuję poćwiczyć przy callenatics pm i potem przy pump it up. Do tego pokręcę hula hop.

Obiecałam sobie robić callanetics codziennie przez dwa tygodnie i zobaczę jakie będą efekty. Czas na schudnięcie mam do 15 czerwca, wiec jakby co będę ćwiczyć i cwiczyć, aż zobacze jakieś zadowalające wyniki.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 08:44   #779
Selphie22
Raczkowanie
 
Avatar Selphie22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 373
Dot.: Callanetics

Dziewczynki mam pytanko, bo ćwiczę codziennie Callanetics i Tamilly Webb na pośladki i strasznie mnie bolą mięśnie, na poczatku taki przyjemny ból ale teraz troszkę się to robi uciązliwe, słyszałam że w Tamilly powinno się robić jeden dzien przerwy zeby nie przetrenowac danej grupy mięsni... wiecie cos o tym?
__________________


78-77-76-75-74-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60


" Ty idziesz swoją drogą
Ja też pójdę twoją drogą"
L.Cohen
Selphie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:24   #780
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Selphie22
Dziewczynki mam pytanko, bo ćwiczę codziennie Callanetics i Tamilly Webb na pośladki i strasznie mnie bolą mięśnie, na poczatku taki przyjemny ból ale teraz troszkę się to robi uciązliwe, słyszałam że w Tamilly powinno się robić jeden dzien przerwy zeby nie przetrenowac danej grupy mięsni... wiecie cos o tym?
Wydaje mi się, że być może zbyt duży wycisk dajesz swoim mięśniom, nie jestem pewna czy to dotyczy akurat podanych przez Ciebie ćwiczeń [nie widziałam ćwiczeń TB], ale gdzieś czytałam, że mocno męczące lub siłowe ćwiczenia trzeba wykonywać z min. jednodniowym odstępem. Spróbuj tak zrobić, może w tym tkwi problem
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 21:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.