Zanokcica?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-30, 12:20   #1
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975

Zanokcica??


Bolą mnie palce u stóp. Z wszelakich opisów w internecie podejrzewam, że to może być zanokcica. Wokół palców jest zaczerwienienie i boli, czasami jak przyduszę to chyba wypływa ropa. Wizytę u dermatologa mam dopiero za tydzień. Póki co moczę stopy w szarym mydle i okładam na noc aloesem. Nie wiem co mogłabym jeszcze zrobić do czasu wizyty bo karmię piersią. Może którejś z was przytrafiło się coś podobnego w czasie karmienia? A może to wcale nie jest zanokcica tylko brak mi jakichś witamin, zwłaszcza że problem nie dotyczy jednego palca tylko 4 (na dużych paluchach najbardziej + dwa mniejsze słabiej).
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 14:35   #2
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Zanokcica??

więc kup rivanol i rób okłady. Możesz również tribiotk kupić i smarować i moczyć we wrzątku z mydłem . Zanokcica to choroba wału przypaznokciowego . Ja się bujałam tym miesiąc aż znalazłam w necie taki środek kup koniecznie sobie ACIFUNGIN FORTE. 3 dni smarowania i pięknie się zagoiło. Kosztuje aż 12 zł .
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.