Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 18:30   #2881
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Okazało się że nie mam tak źle, stacjonarnie mogę kupić wiele rzeczy. Znalazłam fajny sklep z eko żywnością, gdzie były kosmetyki Urtekram i Lavera. W drugim markecie spożywczym mieli Neobio, Urtekram i jeszcze jakieś kremy propolisowe, ale nie znana mi firma, pełno środków do sprzątania eko, proszki itp. A to moje zakupy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160331_008.jpg (135,7 KB, 42 załadowań)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 19:18   #2882
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną cerę i póki co mnie nie zapycha.

Czy są tu Krakowianki? Są karnety do wygrania na targi i kongres LNE 16-17 kwietnia EXPO w Krakowie.
ja się chyba wybiorę, bo mam zaproszenie. Ale ceny za bilety to są szalone
http://lne.pl/cennik-rejestracja

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Okazało się że nie mam tak źle, stacjonarnie mogę kupić wiele rzeczy. Znalazłam fajny sklep z eko żywnością, gdzie były kosmetyki Urtekram i Lavera. W drugim markecie spożywczym mieli Neobio, Urtekram i jeszcze jakieś kremy propolisowe, ale nie znana mi firma, pełno środków do sprzątania eko, proszki itp. A to moje zakupy:

ja jestem zadowolona z tej pasty

Mam ten tonik bez alkoholu Alva Rhassoul i czemu on tak paskudnie pachnie? Miał ktoś?
https://www.freshandeco.com.pl/pl_PL...rzy-100ml/3379
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-03-31 o 20:37
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 21:58   #2883
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Donoszę, że do Rossmanna weszło mydło Dudu-Osun 150g, 18zł.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Okazało się że nie mam tak źle, stacjonarnie mogę kupić wiele rzeczy. Znalazłam fajny sklep z eko żywnością, gdzie były kosmetyki Urtekram i Lavera. W drugim markecie spożywczym mieli Neobio, Urtekram i jeszcze jakieś kremy propolisowe, ale nie znana mi firma, pełno środków do sprzątania eko, proszki itp. A to moje zakupy:
U mnie też jest nie najgorzej z naturalnymi kosmetykami, lokalny rynek się rozrasta, przed dwoma laty nie szło tu nic kupić ekologicznego.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mam ten tonik bez alkoholu Alva Rhassoul i czemu on tak paskudnie pachnie? Miał ktoś?
https://www.freshandeco.com.pl/pl_PL...rzy-100ml/3379
Ten tonik znam właśnie z tego, że śmierdzi, ale ponoć też działa. Pewnie przez tę manukę w składzie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:15   #2884
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Moni wysłałam w końcu dziś przesyłeczkę Polecony priorytet. Przepraszam ze tak długo to trwało, ale wiedziałam, że w PL będziesz i tak dopiero w maju.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Wrzucam moją aktualną minimalistyczną kolorówkę
Jaki jest kolor tego rozu RMS? Cały czas rozmyślam o demure, ale mam dwa inne, Tata Harper i 100% pure. Ale czuję ze demure to mój kolor

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wrzucam "zajączkowe zakupy". Jak coś, to na Florame jest teraz jeszcze taniej, niż ja kupowałam (o jakieś 10-20 zł).
Florame ehh

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dostałam od testów od Linki filtr 100% pure Nawilżający Arganowy krem do Twarzy SPF 30 - oczywiście jest tłusty i gęsty, ale nie mazisty, ładnie się wchłania. Generalnie jest całkiem fajny i bardzo dobrze spisywał się jak podsuszyłam sobie porządnie zimą skórę. Teraz resztki zużywam pod oczy, pod korektor. Myślę, że dla suchej cery może sprawdzić się całorocznie
Ciesze się że Ci podpasował
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:23   #2885
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Czy te pasty się pienią?
Kupiłam kiedyś tę http://pl.iherb.com/Now-Foods-Xyliwh...-oz-181-g/6895 i się nie pieni. Czy może wszystkie pasty bez fluoru tak mają?
Tak, pienią się, to nie są takie pasty proszkowe, tylko normalna konsystencja.



Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Jaki jest kolor tego rozu RMS? Cały czas rozmyślam o demure, ale mam dwa inne, Tata Harper i 100% pure. Ale czuję ze demure to mój kolor
Tak, mam kolor demure - na stronie warszatu piękna wygląda na ciemniejszy niż jest w rzeczywistości. Na moim zdjęciu jest bardziej prawdziwy kolor. Też mam Tata Harper, taki bardziej ceglasty odcień
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2016-03-31 o 22:24
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:32   #2886
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Mam bardzo suche dłonie. Który krem do rąk z Florame polecacie?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:33   #2887
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Tak, mam kolor demure - na stronie warszatu piękna wygląda na ciemniejszy niż jest w rzeczywistości. Na moim zdjęciu jest bardziej prawdziwy kolor. Też mam Tata Harper, taki bardziej ceglasty odcień
demure tak mi właśnie wyglądał strasznie jestem ciekawa tego koloru, czy on nie jest czasem taki bardziej koralowy? takiego nie chcę
Nigdzie nie mogę znaleźć porównania ze 100% pure pink grapefriut (mam go i nie chcę kolejnego takiego samego) mogłabyś zerknąć? KLIK
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 22:53   #2888
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dorwałam niedawno (dzięki Sylwiusace ) maskarę Avril i jak dotąd, jestem oczarowana Moja LL zaczęła już trochę przysychać i bałam się, że zostanę na lodzie z dnia na dzień, więc postanowiłam ją wypróbować i tak: wydłuża i podkręca lepiej od LL, ale nie nadaje takiej objętości, jak ona; mam wrażenie, że nakłada się łatwiej i robi fajną firanę, ale muszę jeszcze popracować nad techniką- może się uda jeszcze coś ekstra z niej wykrzesać Efekt jest jednak więcej niż zadowalający, a przy tym nie podrażnia, nie osypuje się i trzyma na swoim miejscu cały dzień. Jakiś wysyp naturalnych maskar o przyzwoitej trwałości ostatnio, bo do tej pory miałam same pudła (btw- maskara z iherba Mineral Fusion, chociaż ma niezłe opinie, u mnie się nie sprawdziła- daje zbyt naturalny efekt; myślę jednak, że coś w niej jest, bo chociaż nie uwydatnia zbytnio rzęs, to jednak oko wygląda na podkreślone; prawdopodobnie zmieni więc właściciela niedługo w związku z tym ).
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 23:05   #2889
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;58223481]Dorwałam niedawno (dzięki Sylwiusace ) maskarę Avril i jak dotąd, jestem oczarowana Moja LL zaczęła już trochę przysychać i bałam się, że zostanę na lodzie z dnia na dzień, więc postanowiłam ją wypróbować i tak: wydłuża i podkręca lepiej od LL, ale nie nadaje takiej objętości, jak ona; mam wrażenie, że nakłada się łatwiej i robi fajną firanę, ale muszę jeszcze popracować nad techniką- może się uda jeszcze coś ekstra z niej wykrzesać Efekt jest jednak więcej niż zadowalający, a przy tym nie podrażnia, nie osypuje się i trzyma na swoim miejscu cały dzień. Jakiś wysyp naturalnych maskar o przyzwoitej trwałości ostatnio, bo do tej pory miałam same pudła (btw- maskara z iherba Mineral Fusion, chociaż ma niezłe opinie, u mnie się nie sprawdziła- daje zbyt naturalny efekt; myślę jednak, że coś w niej jest, bo chociaż nie uwydatnia zbytnio rzęs, to jednak oko wygląda na podkreślone; prawdopodobnie zmieni więc właściciela niedługo w związku z tym ).[/QUOTE]

Avril mam już około 2 miesięcy i w miare używania wydaje sie nawet lepsza Daje bardziej wyrazisty efekt.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 23:09   #2890
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Florame ehh
Jeszcze niestety, muszą poczekać na testy, ale próbowałam raz olejku suchego.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Mam bardzo suche dłonie. Który krem do rąk z Florame polecacie?
Sama chciałam kupić krem do rak, ale nie potrafiłam się kompletnie zdecydować, więc odpuściłam. Jaśminowy i migdałowy pewnie ładnie pachną (mam lub miałam inne kosmetyki tej marki o tych zapachach i są bardzo ładne), ale jak z działaniem, to nie potrafię przewidzieć.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 23:17   #2891
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Avril mam już około 2 miesięcy i w miare używania wydaje sie nawet lepsza Daje bardziej wyrazisty efekt.
O, to super wiadomość- właśnie zależałoby mi, żeby zyskała na wyrazistości na rzęsach; ma też fajną, wmiarową szczotkę- jak dla mnie, bo ta Mineral Fusion ma taką z tych wielkich, zwężaną pośrodku

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-03-31 o 23:42
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 09:18   #2892
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Donoszę, że do Rossmanna weszło mydło Dudu-Osun 150g, 18zł.



U mnie też jest nie najgorzej z naturalnymi kosmetykami, lokalny rynek się rozrasta, przed dwoma laty nie szło tu nic kupić ekologicznego.



Ten tonik znam właśnie z tego, że śmierdzi, ale ponoć też działa. Pewnie przez tę manukę w składzie.
Sama jestem zaskoczona, że coś kupiłam. Sylveco, Biolaven to jest bez problemu dostępne, nawet kilka aptek to ma. Co do żywności, supermarkety nawet robią półki z tymi produktami bio. Nie jestem jednak jakąś fanką tych nasion wszystkich, płatków itp. za to warzywa i owoce chętniej kupuje te eko, są smaczniejsze.
W moim najbliższych Rossmann są tylko Alterra szampony, żele, mydła, nie ma kremów, nie ma Petal Fresh, nie ma Kneipp, olejków, strasznie ubogo. A w ogóle Rossmann coś zaczął podnosić ceny tych spożywczych rzeczy, mleka roślinne, bakalie, opłaca się tylko w promocji kupować. Nie lubię takich przekrętów cenowych, widzą, że coś popularne się zrobiło to zawyżają ceny, z kosmetykami eko też tak jest.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 10:12   #2893
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Tak, pienią się, to nie są takie pasty proszkowe, tylko normalna konsystencja.
To wezmę jakąś na próbę. Ta, którą zalinkowałam też ma normalną konsystencję ale myje się nią dziwnie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 10:21   #2894
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;58223481]Dorwałam niedawno (dzięki Sylwiusace ) maskarę Avril i jak dotąd, jestem oczarowana Moja LL zaczęła już trochę przysychać i bałam się, że zostanę na lodzie z dnia na dzień, więc postanowiłam ją wypróbować i tak: wydłuża i podkręca lepiej od LL, ale nie nadaje takiej objętości, jak ona; mam wrażenie, że nakłada się łatwiej i robi fajną firanę, ale muszę jeszcze popracować nad techniką- może się uda jeszcze coś ekstra z niej wykrzesać Efekt jest jednak więcej niż zadowalający, a przy tym nie podrażnia, nie osypuje się i trzyma na swoim miejscu cały dzień. Jakiś wysyp naturalnych maskar o przyzwoitej trwałości ostatnio, bo do tej pory miałam same pudła (btw- maskara z iherba Mineral Fusion, chociaż ma niezłe opinie, u mnie się nie sprawdziła- daje zbyt naturalny efekt; myślę jednak, że coś w niej jest, bo chociaż nie uwydatnia zbytnio rzęs, to jednak oko wygląda na podkreślone; prawdopodobnie zmieni więc właściciela niedługo w związku z tym ).[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Avril mam już około 2 miesięcy i w miare używania wydaje sie nawet lepsza Daje bardziej wyrazisty efekt.

Dziewczyny, mogłybyście wrzucić zdjęcia ?


Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
A w ogóle Rossmann coś zaczął podnosić ceny tych spożywczych rzeczy, mleka roślinne, bakalie, opłaca się tylko w promocji kupować. Nie lubię takich przekrętów cenowych, widzą, że coś popularne się zrobiło to zawyżają ceny, z kosmetykami eko też tak jest.
Rossmann od dawna tak robi Swego czasu obserwowałam to na produktach, które kupowałam regularnie, oczywiści do czasu Ostatnio tak podnieśli cenę na mleko kokosowe w puszcze, słonecznik .. Obraziłam się na nich za takie traktowanie klienta
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 10:34   #2895
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście wrzucić zdjęcia ?
Aktualnie nie mam jak, ale sama chętnie popatrzyłabym na ten "bardziej wyrazisty" efekt u Linki , bo nie wytrzymam aż 2 miesiące
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 10:49   #2896
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście wrzucić zdjęcia ?




Rossmann od dawna tak robi Swego czasu obserwowałam to na produktach, które kupowałam regularnie, oczywiści do czasu Ostatnio tak podnieśli cenę na mleko kokosowe w puszcze, słonecznik .. Obraziłam się na nich za takie traktowanie klienta


Jak zobaczyłam czekoladę Ritter sport za 7,59 to myślałam że padnę
2 zł na jednym produkcie, ta czekolada jest w tesco za 5 zł , a w promocji i za 3zł , to tylko przykład,
szampony Alterra z 9 zł na 6zł przeceniają, to się nazywa promocja?
aby tam kupować trzeba ciągle śledzić gazetki promocyjne, a nie bardzo mi się chce, jak zajrzę nieraz i coś mi w oko wpadnie to kupię.
I tak chyba wolę kupować przez internet kosmetyki eko.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:49   #2897
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam czekoladę Ritter sport za 7,59 to myślałam że padnę
2 zł na jednym produkcie, ta czekolada jest w tesco za 5 zł , a w promocji i za 3zł , to tylko przykład,
szampony Alterra z 9 zł na 6zł przeceniają, to się nazywa promocja?
aby tam kupować trzeba ciągle śledzić gazetki promocyjne, a nie bardzo mi się chce, jak zajrzę nieraz i coś mi w oko wpadnie to kupię.
I tak chyba wolę kupować przez internet kosmetyki eko.

Nieźle pojechali

Generalnie coraz bardziej denerwuje mnie monopol Rossmanna. Obok mojej pracy są 4, obok domu to samo, i to takie z dojściem na piechotę Na początku rzeczywiście sporo tam kupowałam, obecnie regularnie tylko żwirek dla kotów - który też ostatnio podrożał chyba o 2 złote

Kosmetyki i chemię eko wolę kupować w mniejszych sklepach. Częściowo zamawiam przez net, częściowo kupuję stacjonarnie. Wszystko zależy od dostępności tego co potrzebuję.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 14:07   #2898
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Sama jestem zaskoczona, że coś kupiłam. Sylveco, Biolaven to jest bez problemu dostępne, nawet kilka aptek to ma. Co do żywności, supermarkety nawet robią półki z tymi produktami bio. Nie jestem jednak jakąś fanką tych nasion wszystkich, płatków itp. za to warzywa i owoce chętniej kupuje te eko, są smaczniejsze.
W moim najbliższych Rossmann są tylko Alterra szampony, żele, mydła, nie ma kremów, nie ma Petal Fresh, nie ma Kneipp, olejków, strasznie ubogo. A w ogóle Rossmann coś zaczął podnosić ceny tych spożywczych rzeczy, mleka roślinne, bakalie, opłaca się tylko w promocji kupować. Nie lubię takich przekrętów cenowych, widzą, że coś popularne się zrobiło to zawyżają ceny, z kosmetykami eko też tak jest.
Tak, u mnie też z Sylveco i jej markami nie ma żadnego problemu z dostępnością i ceny są takie, jak w internetowych sklepach, teraz mi doszło Nacomi, wcześniej Hauschka i Bio Labell.

Ja w Rossmannie u siebie nie mam prawie nic, nawet jak dalej pojadę, to też rossmanny nie są duże i też jest niewiele więcej, dopiero w Krakowie się można obkupić. Nie wiem nawet czy to dudu osun u mnie będzie. Nigdy nie widziałam kosmetyków tutaj polecanych typu petal fresh, Caramance, Ava, nawet serum korygujące Bielendy jest niedostępne w tych mniejszych rossmannach i w ogóle wszelkie kosmetyki cieszące się uznaniem, tzw. perełki. W takich mniejszych rossmannach upychają chłam i nie dają dobrych produktów, bo by się to gorsze nie sprzedawało. Z eko marek to jedynie pędzle eco tools zawsze u mnie mieli i alterrę. Nawet nie ma tej nowej marki Mommy me, czy jakoś tak.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Rossmann od dawna tak robi Swego czasu obserwowałam to na produktach, które kupowałam regularnie, oczywiści do czasu Ostatnio tak podnieśli cenę na mleko kokosowe w puszcze, słonecznik .. Obraziłam się na nich za takie traktowanie klienta
Ja kupuję u nich czasem mleka roślinne, w promocji nigdzie nie jest taniej niż tam, a składy dobre. nie wiedziałam, że podrożało.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 19:25   #2899
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nieźle pojechali

Generalnie coraz bardziej denerwuje mnie monopol Rossmanna
. Obok mojej pracy są 4, obok domu to samo, i to takie z dojściem na piechotę Na początku rzeczywiście sporo tam kupowałam, obecnie regularnie tylko żwirek dla kotów - który też ostatnio podrożał chyba o 2 złote

Kosmetyki i chemię eko wolę kupować w mniejszych sklepach. Częściowo zamawiam przez net, częściowo kupuję stacjonarnie. Wszystko zależy od dostępności tego co potrzebuję.
i będzie coraz gorzej. Rossmann ma apetyt na cały, polski rynek kosmetyczny. Niedługo chcą dobić do 1800 sklepów w Polsce, a w roku 2015 zgarnęli prawie 7 mld zł. Rossmann wybija konkurencję.

U mnie choć jest dużo eko sklepów, to tylko ci najlepsi zostaną. Jest przesyt eko produktów.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 21:29   #2900
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Korah ja tez kupuje mleka roślinne w Rossmannie.

Postaram się zrobić zdjęcie oka z Avril. Zobaczę jak wyjdzie ;-)

Dziś kupiłam odżywkę do włosów Zatik oczywiście w tk maxx.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 22:16   #2901
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
demure tak mi właśnie wyglądał strasznie jestem ciekawa tego koloru, czy on nie jest czasem taki bardziej koralowy? takiego nie chcę
Nigdzie nie mogę znaleźć porównania ze 100% pure pink grapefriut (mam go i nie chcę kolejnego takiego samego) mogłabyś zerknąć? KLIK
Demure jest tak pomiędzy peach glow a cranberry glow, nie jest koralowy
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 09:32   #2902
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

Dziś kupiłam odżywkę do włosów Zatik oczywiście w tk maxx.
my mieliśmy szampon kokosowy i był bardzo średni.

Wczoraj byłam w Sephorze, w poszukiwaniu ochrony przeciwsłonecznej. Miotam się strasznie, nie wiem, jak tą pielęgnację dzienną sobie teraz zorganizować
W każdym razie taka historia, że podchodzi do mnie miła pani z Shiseido (nawiasem mówiąc fajna marka, choć nie naturalna, ale przyznaję, kolorowki naturalnej nie używam już...) no i ta pani mnie zagaduje i proponuję krem z filtrem. Ja na to, że dzięki, pielęgnacji używam tylko naturalnej. I wywiązała się dyskusja, pani była zdania, że nie ma czegoś takiego jak całkowicie naturalna pielęgnacja i że mnie ktoś najwyraźniej oszukał, że jest
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 09:38   #2903
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah ja tez kupuje mleka roślinne w Rossmannie.

Postaram się zrobić zdjęcie oka z Avril. Zobaczę jak wyjdzie ;-)

Dziś kupiłam odżywkę do włosów Zatik oczywiście w tk maxx.
Dobre są.
Zrób, ja lubię, jak wrzucacie części swojego ciała
Czekam na opinię

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
I wywiązała się dyskusja, pani była zdania, że nie ma czegoś takiego jak całkowicie naturalna pielęgnacja i że mnie ktoś najwyraźniej oszukał, że jest
Oczywiście Widzę, że to jakaś nowa strategia sprzedawców syntetyków, bo już ostatnio ktoś to samo pisał o olejach, że w sklepie jej powiedzieli, że nie ma czegoś takiego, jak 100% olej roślinny i każdy zawiera parafinę.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-04-02 o 09:40
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 09:40   #2904
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
my mieliśmy szampon kokosowy i był bardzo średni.

Wczoraj byłam w Sephorze, w poszukiwaniu ochrony przeciwsłonecznej. Miotam się strasznie, nie wiem, jak tą pielęgnację dzienną sobie teraz zorganizować
W każdym razie taka historia, że podchodzi do mnie miła pani z Shiseido (nawiasem mówiąc fajna marka, choć nie naturalna, ale przyznaję, kolorowki naturalnej nie używam już...) no i ta pani mnie zagaduje i proponuję krem z filtrem. Ja na to, że dzięki, pielęgnacji używam tylko naturalnej. I wywiązała się dyskusja, pani była zdania, że nie ma czegoś takiego jak całkowicie naturalna pielęgnacja i że mnie ktoś najwyraźniej oszukał, że jest
Ja też wczoraj rozmawiałam o tym samym w Douglas, kupowałam Shine on JMO (chyba go masz prawda? bo wydaje mi się że czytałam Twoją recenzję na kwc)
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 09:47   #2905
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Postaram się zrobić zdjęcie oka z Avril. Zobaczę jak wyjdzie ;-)

Fajnie dzieki


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Sephorze, w poszukiwaniu ochrony przeciwsłonecznej. Miotam się strasznie, nie wiem, jak tą pielęgnację dzienną sobie teraz zorganizować
W każdym razie taka historia, że podchodzi do mnie miła pani z Shiseido (nawiasem mówiąc fajna marka, choć nie naturalna, ale przyznaję, kolorowki naturalnej nie używam już...) no i ta pani mnie zagaduje i proponuję krem z filtrem. Ja na to, że dzięki, pielęgnacji używam tylko naturalnej. I wywiązała się dyskusja, pani była zdania, że nie ma czegoś takiego jak całkowicie naturalna pielęgnacja i że mnie ktoś najwyraźniej oszukał, że jest
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj rozmawiałam o tym samym w Douglas, kupowałam Shine on JMO (chyba go masz prawda? bo wydaje mi się że czytałam Twoją recenzję na kwc)

Nowy kierunek w szkoleniach personelu
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:13   #2906
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście wrzucić zdjęcia ?




Rossmann od dawna tak robi Swego czasu obserwowałam to na produktach, które kupowałam regularnie, oczywiści do czasu Ostatnio tak podnieśli cenę na mleko kokosowe w puszcze, słonecznik .. Obraziłam się na nich za takie traktowanie klienta
Można się zbuntować, kiedy ceny podskakują aż tak bardzo . To nie są różnice paru groszy.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i będzie coraz gorzej. Rossmann ma apetyt na cały, polski rynek kosmetyczny. Niedługo chcą dobić do 1800 sklepów w Polsce, a w roku 2015 zgarnęli prawie 7 mld zł. Rossmann wybija konkurencję.

U mnie choć jest dużo eko sklepów, to tylko ci najlepsi zostaną. Jest przesyt eko produktów.
Też zauważam, że upadają nowo otwierane sklepy, tylko stare z ugruntowaną pozycją się trzymają. Poza tym w Polsce chyba wciąż oszczędza się na kosmetykach, dlatego dużo ludzi chodzi do Rossmann, bo pod ręką jest, a na promocji to można się obkupić. Akcje -40% na kolorówkę, to dopiero jest zbyt, nie ważne że szminki, tusze pomacane, niechlujne, stare lakiery śmierdzące, niektórzy nie wybrzydzają.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
my mieliśmy szampon kokosowy i był bardzo średni.

Wczoraj byłam w Sephorze, w poszukiwaniu ochrony przeciwsłonecznej. Miotam się strasznie, nie wiem, jak tą pielęgnację dzienną sobie teraz zorganizować
W każdym razie taka historia, że podchodzi do mnie miła pani z Shiseido (nawiasem mówiąc fajna marka, choć nie naturalna, ale przyznaję, kolorowki naturalnej nie używam już...) no i ta pani mnie zagaduje i proponuję krem z filtrem. Ja na to, że dzięki, pielęgnacji używam tylko naturalnej. I wywiązała się dyskusja, pani była zdania, że nie ma czegoś takiego jak całkowicie naturalna pielęgnacja i że mnie ktoś najwyraźniej oszukał, że jest
Dobre ja ostatnio jak powiedziałam że znam się na składzie i chce sobie przeczytać, a Pani do mnie że skład jest po angielsku i nic z tego nie będę wiedzieć.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:16   #2907
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj rozmawiałam o tym samym w Douglas, kupowałam Shine on JMO (chyba go masz prawda? bo wydaje mi się że czytałam Twoją recenzję na kwc)
Miałam, mialam... Dawno nic z JMO nie kupowałam, choć wiele ich kosmetyków bardzo mi pasowało.
W Douglasie online rabaty do 20%
Mają trochę naturalsów, min Santaverde w #chyba) dobrej cenie (lepszej niż w "moim" naturalnym sklepie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:17   #2908
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dobre ja ostatnio jak powiedziałam że znam się na składzie i chce sobie przeczytać, a Pani do mnie że skład jest po angielsku i nic z tego nie będę wiedzieć.
to tez dobre. Uswiadomilas pania ze znasz angielski i ci to nie zrobi roznicy w jakim jezyku jest sklad?
Chcialabym widziec jej mine
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:09   #2909
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ostatnio w firmowym sklepie JMO było -25%, a ponieważ potrzebowałam czegoś ekstra dla początkującej naturomaniaczki, to wymyśliłam sobie, że wezmę kosmetyczkę z miniproduktami do włosów i ciała, maseczkę nagietkową nawilżająco-tonizującą i parę próbek do twarzy i włosów, żeby się zapoznała z ofertą (a dla siebie próbkę mleczka różanego do włosów- bo to jakaś nowość chyba ); natomiast mgiełkę z mącznicą dokładali gratis do większych zamówień
Niestety paczka się spóźniła i musiałam wykroić prezencik ze swoich zbiorów (które, jak się zapewne domyślacie, nie ucierpiały zbytnio ), za to zostałam z pięknie zapakowaną w firmowy, kolorowy karton paczką
Ponoć od przybytku głowa nie boli, ale jednak dla początkującej minimalistki trochę problem
Nie chce mi się zwracać (dostawa była za free ), więc musi chyba poczekać na następną solenizantkę, a ta się zapozna z całkiem inną ofertą i ciekawa jestem, czy jej przypadnie do gustu i ugruntuje w ukierunkowaniu na naturę ; wybrałam JMO, bo wydawało mi się, że to taki pewniak naturalsowy, ale wyszło niestety inaczej

I dali jeszcze -15 % na następne zakupy do końca kwietnia...- no nie pomagają

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-04-02 o 13:56
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:29   #2910
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zrób, ja lubię, jak wrzucacie części swojego ciała
a masz jakieś ulubione?

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Można się zbuntować, kiedy ceny podskakują aż tak bardzo . To nie są różnice paru groszy.

Też zauważam, że upadają nowo otwierane sklepy, tylko stare z ugruntowaną pozycją się trzymają. Poza tym w Polsce chyba wciąż oszczędza się na kosmetykach, dlatego dużo ludzi chodzi do Rossmann, bo pod ręką jest, a na promocji to można się obkupić. Akcje -40% na kolorówkę, to dopiero jest zbyt, nie ważne że szminki, tusze pomacane, niechlujne, stare lakiery śmierdzące, niektórzy nie wybrzydzają.
powiem ci, że u mnie sklepy typu Sephora czy Douglas nadal mają się dobrze. Padło kilka tego typu sklepów np. Marionnaud, ale nadal takie sklepy nie znikają z mapy, a Rossmann czy Hebe czy Natura też przyciągają tłumy. Najgorzej mają małe sklepy. A naturalne to już w ogóle pod górkę.
Mnie za to przeraża to, że w Polsce na 1 miejscu jednak nadal stoi makijaż, a pielęgnacja jest zaniedbana. Na lakier czy błyszczyk to chętnie wydają, lecz na dobry krem już trudniej wyciągnąć portfel. smutne to.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-04-02 o 19:30
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.