Problem z sukienką na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 19:21   #1
04d6edbca65d223c8db6d1d357e2e5d42ed8c77d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15

Problem z sukienką na wesele


Cześć! Z pewnych źródeł wiem, że mogłabym liczyć na Waszą pomoc przy wyborze sukienki na wesele.
Mam 23 lata i chłopięcą sylwetkę: wąskie biodra, mały biust (65 b/c), do tego praktycznie brak wcięcia w talii i krótkie nogi (jakby tego było mało - jestem jeszcze ogólnie niska, 157 cm). Te wszystkie wymiary spędzają mi sen z powiek od dwóch tygodni, bo uganiam się za sukienką na wesele i niestety nie znalazłam żadnej, która by na mnie dobrze leżała (a przegrzebałam już chyba wszystkie sklepy w mieście). Jeśli coś mierzę to albo dana sukienka uwypukla któryś mój mankament i wyglądam karykaturalnie, albo nawet leży ładnie, ale niczego nie podkreśla, jest nijaka i chyba nie na 20-latkę. Chciałabym w takich chodzić za 20 lat, ale może niekoniecznie teraz .
Z takich moich marzeń sukienkowych to jeszcze wolałabym uniknąć wszelkiej maści błyszczących sukienek z typowo weselnych materiałów - po prostu nie podobają mi się.
Szczególnie by mnie ucieszyły rady od osób z podobnymi sylwetkami .
I wolałabym uniknąć sukienek np. z Asosa (mimo że są bardzo ładne), bo jeśli 95% mierzonych sukienek leży na mnie po prostu źle, to wolę nie ryzykować z kupnem przez internet.
Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc w doprowadzeniu mnie do ładu po tylu nerwowych dniach spędzonych w przymierzalniach .
04d6edbca65d223c8db6d1d357e2e5d42ed8c77d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 10:09   #2
czarna_2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 133
Dot.: Problem z sukienką na wesele

Skoro masz takie problemy z kupnem to nie wybieraj sukienki przez internet, idź i szukaj, macaj, przymierzaj, pytaj, i jeszcze raz przymierzaj

Musisz zrównoważyć proporcje, kup sukienkę którą podkreślisz talie (lub właśnie jej brak), sukienki typu bombka też wchodzą w grę, szukaj sukienek ze zwiewnych materiałów, o, może być odcinana pod biustem, wtedy nie będzie widać że nie masz bioder, i/albo wiązana na szyje, stworzy to takie optyczne złudzenie, i będzie się wydawało że masz jednak te kobiece krągłości
czarna_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 10:53   #3
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Problem z sukienką na wesele

Ja bym celowała w modne teraz sukienki rozkloszowane - są w Zarze, Orsayu, czy H&M.
Na pewno kojarzysz.
Dodając do niej paseczek, "tworzysz" sobie talię.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 18:50   #4
04d6edbca65d223c8db6d1d357e2e5d42ed8c77d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Problem z sukienką na wesele

Cytat:
Napisane przez czarna_2011 Pokaż wiadomość
Skoro masz takie problemy z kupnem to nie wybieraj sukienki przez internet, idź i szukaj, macaj, przymierzaj, pytaj, i jeszcze raz przymierzaj
Być może wyraziłam się nieprecyzyjnie, nie szukałam sukienki w internecie, zwiedziłam chyba wszystkie sklepy w mieście i dostawałam już alergii na widok napisu przymierzalnia .

Dzięki za rady, szczególnie od Debrah, jakoś tak wyszło, że dziś upolowałam sukienkę w Zarze .
04d6edbca65d223c8db6d1d357e2e5d42ed8c77d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:51   #5
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Problem z sukienką na wesele

A czy możesz wkleić zdjęcia tej sukienki? Również jestem na etapie szukania i mam podobny problem, niestety na razie nic nie znalazłam. Na początku szukałam sukienki takiej jak opisuje Debrah (nawet jak jakaś sztuka się trafiła to leżała na mnie koszmarnie ) Teraz z każdym dniem - i wzrastaniem lekkiej desperacji, szukam i przymierzam wszystko w swoim rozmiarze, ale na razie nic.
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:05   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Problem z sukienką na wesele

a moze jakas waska sukienka?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 12:03   #7
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Problem z sukienką na wesele

Celebre- może pododawaj jakieś zdjęcia - tego co było " na nie" - będzie łatwiej kombinować dalej i selekcję robić.
Jeśli problem jest z brakiem widocznej talii - odpadają sukienki proste, wszystko musi mieć wcięcie.
Pokaż co mierzyłaś.


Galaretka Agrestowa: świetnie że się udało! która to sukienka?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 16:00   #8
04d6edbca65d223c8db6d1d357e2e5d42ed8c77d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Problem z sukienką na wesele

Moja zdobycz z Trafaluca. Zdjęcie zapożyczyłam ze strony Zary. Na wieszaku nie sprawiała tak ciekawego (moim zdaniem) wrażenia, ale jak już przymierzyłam . Jedyna wada, że materiał nie jest najcieńszy (ale i nie najgrubszy). Może nie jest taka typowo weselna, ale takie było moje założenie. Ogólnie pierwszy raz w życiu jestem zadowolona z zakupu sukienkowego .
04d6edbca65d223c8db6d1d357e2e5d42ed8c77d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 19:59   #9
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Problem z sukienką na wesele

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Celebre- może pododawaj jakieś zdjęcia - tego co było " na nie" - będzie łatwiej kombinować dalej i selekcję robić.
Jeśli problem jest z brakiem widocznej talii - odpadają sukienki proste, wszystko musi mieć wcięcie.
Pokaż co mierzyłaś.


Galaretka Agrestowa: świetnie że się udało! która to sukienka?
U mnie w regionie prym wiodą sukienki gorsetowe obcisłe. A ja mam ledwie zaznaczoną talię i malutki biuścik. Są wśród nich i dobre rozmiarowo i nwet nie spadają z biustu ale moje chude ręcę wyglądają wtedy jak 2 patyki Jeżeli są sukienki takie jak pokazała GalaretkaAgrestowa to zwisają mi pod pachami. Czyli tak źle i tak niedobrze.
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.