Jak powiedzieć pracodawcy że już nie jesteśmy zainteresowani? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-09, 20:43   #1
abi2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Unhappy

Jak powiedzieć pracodawcy że już nie jesteśmy zainteresowani?


Cześć!
Od niedawna zaczełam nową pracę w małej restauracji. Byłam jak narazie na okresie próbnym pare dni w tygodniu. Jednak... knajpa nie ma zbyt wielkiego obrotu dlatego też dziwi mnie fakt ,że kierownik chce zatrudnić kolejną osobę (mnie).Podczas dni ,kiedy miałam się przyuczać zostałam po paru godzinach poproszona o pójcie do domu pod pretekstem ,że nie ma wielkiego ruchu i nic się nie nauczę. Kolejną dziwną rzeczą jest kompletny brak zainteresowania ze strony kierownika kiedy widzi mnie w pracy (wiem ,nie jestem najważniejszą osobą na świecie ale samo pytanie w stylu jak sobie radzę wprowadziłoby millszą atmosfere a tu nic). Dodam,że kiedy wcześniej rozmawiałam z nim wyrażał zadowolenie z mojego wkładu.Kiedy zapytałam co z dalszym grafikiem odpowiedział że da znać na następny dzień.Odpowiedzi oczywiście w dlaszym ciągu nie ma.
Teraz moje pytanie do was, gdyż kompletnie jestem zielona w tym temacie i nie wiem jak to rozegrać.Jak powedzieć ,że już nie jestem zainteresowana dalszą współpracą i chciałabym dostać moje wynagrodzenie za przepracowane dni?Wiem, że bez jakiejkowiel podpisanej umowy może mnie odesłać z pustymi rękami. :/
abi2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 17:25   #2
nowabiedronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Jak powiedzieć pracodawcy że już nie jesteśmy zainteresowani?

Cytat:
Napisane przez abi2222 Pokaż wiadomość
Cześć!
Od niedawna zaczełam nową pracę w małej restauracji. Byłam jak narazie na okresie próbnym pare dni w tygodniu. Jednak... knajpa nie ma zbyt wielkiego obrotu dlatego też dziwi mnie fakt ,że kierownik chce zatrudnić kolejną osobę (mnie).Podczas dni ,kiedy miałam się przyuczać zostałam po paru godzinach poproszona o pójcie do domu pod pretekstem ,że nie ma wielkiego ruchu i nic się nie nauczę. Kolejną dziwną rzeczą jest kompletny brak zainteresowania ze strony kierownika kiedy widzi mnie w pracy (wiem ,nie jestem najważniejszą osobą na świecie ale samo pytanie w stylu jak sobie radzę wprowadziłoby millszą atmosfere a tu nic). Dodam,że kiedy wcześniej rozmawiałam z nim wyrażał zadowolenie z mojego wkładu.Kiedy zapytałam co z dalszym grafikiem odpowiedział że da znać na następny dzień.Odpowiedzi oczywiście w dlaszym ciągu nie ma.
Teraz moje pytanie do was, gdyż kompletnie jestem zielona w tym temacie i nie wiem jak to rozegrać.Jak powedzieć ,że już nie jestem zainteresowana dalszą współpracą i chciałabym dostać moje wynagrodzenie za przepracowane dni?Wiem, że bez jakiejkowiel podpisanej umowy może mnie odesłać z pustymi rękami. :/
Dlaczego nie masz umowy? Ile już tam przepracowałaś? Obecnie od tamtej pory jak kazali wrócić ci do domu, nie pracowałas już tam?
nowabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 11:18   #3
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Jak powiedzieć pracodawcy że już nie jesteśmy zainteresowani?

Ja bym do niego poszła, powiedziała, że rezygnuję i chcę dostać pieniądze za przepracowane dni. Jak będzie coś kręcił, możesz postraszyć go Inspekcją Pracy Masz jakikolwiek dowód, że tam pracowałaś, kopię grafiku, strój roboczy?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 15:26   #4
abi2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: Jak powiedzieć pracodawcy że już nie jesteśmy zainteresowani?

W ten dzień kiedy mnie odesłał kierownik umówiłam się z nim, że przyjde na cały dzień w weekend.Po weekendzie brak kontaktu. Byłam tam niecały tydzień.Nie ma żadnego dowodu, że tam pracowałam oprócz oczywiscie wspólpracowników ,klientów i monitoringu.

Edytowane przez abi2222
Czas edycji: 2017-10-11 o 15:29
abi2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-11 16:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.