praca w banku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-21, 22:59   #1
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen

Sygma Bank


Witam serdecznie
Wlasnie wczoraj bylam na rozmowie kwalifikacyjnej w sygma banku i praktycznie juz dostalam ta prace ale z nieznanych mi powodow mam dziwne (zle) przeczucia do tej pracy...
Byc moze na forum jest ktos kto tam pracowal badz pracuje i moglby mi co nieco opowiedziec o tym..
Bylabym bardzo wdzieczna
juz raz dalam sie nabrac i wolalabym tym razem uniknac rozczarowania
moze ktos wie jak wygladaja plany sprzedazowe i czy rzeczywiscie da sie wyrobic 100%
Pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na jakakolwiek odpowiedz
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 14:36   #2
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Sygma Bank

podnosze temat! Również jestem zainteresowana jakąkolwiek informacja na temat tego banku
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 14:41   #3
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
praca w banku

Przeszukałam całe archiwum i nie znalazłam takiego tematu, dlatego postanowiłam założyć wątek w którym wymieniałybyśmy się doświadczeniami oraz informacjami dot. banków, jak również mogłybyśmy przestrzegać się przed bankami w których są słabe zarobki i zbyt wysokie plany sprzedażowe
Zapraszam do dyskusji na temat rozmów kwalifikacyjnych do banku, zarobkach, wymaganiach pracodawcy, atmosfery w pracy itp!

Jutro ide na rozmowe kwalifikacyjną do Millenium. Chciałabym sie dowiedzieć, jaka opinie ma ten bank wśród pracowników, oraz na jakie zarobki moge liczyc na poczatku?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:01   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: praca w banku

Połączyłam dwa podobne wątki, z czego jeden przesunęłam z ogłoszeń o pracę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 11:15   #5
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: praca w banku

Zapomnij o tym, ze da sie zrobic plan w 100%... one są tak ułożone, zeby nie dalo sie ich wykonac. Sprzedaz usług bankowych to prawie akwizycja...
Tak mówi moja mama - dyrektor banku z 25letnim stazem

powodzenia
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 23:01   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Zapomnij o tym, ze da sie zrobic plan w 100%... one są tak ułożone, zeby nie dalo sie ich wykonac.
da sie. moj TZ zrobil na dobrej fali nawet 120%
tyle, ze takie wychylanie sie powoduje podwyzszanie planow, wiec nic dobrego.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:10   #7
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: praca w banku

zapraszam na priv zainteresowanych
PS: jest różowo-tylko to nie jest praca dla stłamszonych szarych myszek. to handel- handluje sie finansami -produktami bankowymi- nie jest to proste bo ludzie sie tego boja.
trzeba realizowac plany sprzedazowe -dzieki temu dostaje sie dodatek motywacyjny do podstawy a do tego np. od kazdego kredytu , pozyczki, karty pieniazki- nic tylko lapac klientow.
jesli zrealizuje sie 200% planu niejednokrotnie dostaje sie 2x tyle za ten sam produkt bankowy- czyli np. nie 100 zł od karty kredytowej a 200 zł.
Idzie wyciagnac naprawde dobre pieniadze.
tylko -to jest tryb pracy zadaniowej- nie czasowej- pracujesz sam na siebie i sam nadajesz sobie zarobki- ile zrobisz tyle masz.
jest ciezko ale WARTO- pieniadze sa OK.
Pozdrawiam


hahaha- a plany nie sa takie zle! i wiekszosc je realizuje.
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 11:20   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez coca-coliczka Pokaż wiadomość
zapraszam na priv zainteresowanych
PS: jest różowo-tylko to nie jest praca dla stłamszonych szarych myszek. to handel- handluje sie finansami -produktami bankowymi- nie jest to proste bo ludzie sie tego boja.
trzeba realizowac plany sprzedazowe -dzieki temu dostaje sie dodatek motywacyjny do podstawy a do tego np. od kazdego kredytu , pozyczki, karty pieniazki- nic tylko lapac klientow.
jesli zrealizuje sie 200% planu niejednokrotnie dostaje sie 2x tyle za ten sam produkt bankowy- czyli np. nie 100 zł od karty kredytowej a 200 zł.
Idzie wyciagnac naprawde dobre pieniadze.
tylko -to jest tryb pracy zadaniowej- nie czasowej- pracujesz sam na siebie i sam nadajesz sobie zarobki- ile zrobisz tyle masz.
jest ciezko ale WARTO- pieniadze sa OK.
Pozdrawiam


hahaha- a plany nie sa takie zle! i wiekszosc je realizuje.
Czyli AKWIZYCJA? Może od razu pisz, o co chodzi, a tak w ogóle to dział ogłoszeń o pracy jest gdzie indziej.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:26   #9
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: praca w banku

Aggie co Cie ugryzlo?
wrzuć na luz
chyba nie masz 5 latek i doskonale sobie zdajesz sprawe ze niektore dane dot. zarobków sa objete klauzula i jest wyraznie zastrzezone ze nie wolno nikomu pracujemu udzielac takich informacji
nie ma co sie pienic- to zadne ogloszenie!
poza tym wiesz ile jest bankow? o czym Ty gadasz? jakie ogloszenia pracy?!
a jesli nie wiesz na czym polega praca doradcy ds. produktow bankowych to sie nie oddzywaj- z akwizycja nie ma to nic wspolnego!!!!!!!!!!
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:29   #10
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez coca-coliczka Pokaż wiadomość
Aggie co Cie ugryzlo?
wrzuć na luz
chyba nie masz 5 latek i doskonale sobie zdajesz sprawe ze niektore dane dot. zarobków sa objete klauzula i jest wyraznie zastrzezone ze nie wolno nikomu pracujemu udzielac takich informacji
nie ma co sie pienic- to zadne ogloszenie!
poza tym wiesz ile jest bankow? o czym Ty gadasz? jakie ogloszenia pracy?!
a jesli nie wiesz na czym polega praca doradcy ds. produktow bankowych to sie nie oddzywaj- z akwizycja nie ma to nic wspolnego!!!!!!!!!!
Twój post wygloądał bardzo podejrzanie - super zarobki, ale informacje na PW - uznałam więc, że chcesz werbować ludzi do pracy. Skoro piszesz anonimowo, nie rozumiem, czemu takie tajemnice, żeby prosic o kontakt na PW - i dlatego zwróciłam uwagę, że to wygląda dość dziwnie i zasugerowałam dział ogłoszeń o pracę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:31   #11
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez coca-coliczka Pokaż wiadomość
a jesli nie wiesz na czym polega praca doradcy ds. produktow bankowych to sie nie oddzywaj- z akwizycja nie ma to nic wspolnego!!!!!!!!!!
A jeśli Ty nie wiesz na czym polega moderacja i konieczność wyłapywania ogłoszeń, to... i tak dalej, i tak dalej....
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 10:55   #12
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: praca w banku

dziewczyny, czy romowa kwalifikacyjna w ing wygląda tak samo jak w innych bankach, typu Millenium, Polbank itp.?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:40   #13
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: praca w banku

witam ponownie
Zastanawiam się czy jest może na forum ktoś kto pracuje jako Analityk bankowy/finansowy/kredytowy???
Interesuje mnie taka praca i mam w zwiazku z tym kilka pytań:
1. jak mniej wiecej wyglada sciezka kariery?
2. czy trudno zdobyc taka prace?
3. jakie sa wymagania?
4. jakie zarobki?
bede wdzieczna za pomoc
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:20   #14
ksenia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: praca w banku

Witam
Ja pracowałam w sygma parę miesięcy i dałam sobie spokój, plan ciężki do wyrobienia, poza tym jak nie ma hostess sama biegasz z ulotkami i rozdajesz klientom, nikogo nie interesuje jak to zrobisz ale masz zdobyć klienta na kartę. Nie polecam.
ksenia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:22   #15
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: praca w banku

Słyszałam, ze plany są cieżkie do wyrobienia, ale jak ich nie wyrobisz, to dostaniesz podstawe. A postawa nie jest mała...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:44   #16
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 57
Dot.: praca w banku

podstawa chyba właśnie jest mała?
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:46   #17
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: praca w banku

[1=330ac05f58e92fb009c16c7 28075bdbac5dfe64a_5eb9d90 34ca21;7354447]podstawa chyba właśnie jest mała?[/quote]
Podstawa wynosi 1160 netto!!! To przecież nie jest tak mało! Ja po studiach, jako księgowa mam najniższą krajową!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:22   #18
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Podstawa wynosi 1160 netto!!! To przecież nie jest tak mało! Ja po studiach, jako księgowa mam najniższą krajową!
a w ktorym to banku? bo wg mnie to malo.
moj TZ bez komplenie zadnego doswiadczenia i w dodatku w trakcie studiow dostal wieksza podstawe...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:44   #19
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a w ktorym to banku? bo wg mnie to malo.
moj TZ bez komplenie zadnego doswiadczenia i w dodatku w trakcie studiow dostal wieksza podstawe...
Sygma bank raczej można porównać do Cetelem banku, ponieważ jest to bank, nie posiadajacy placówek, a istniejący jedynie w punktach kredytowych w marketach. Dlatego też zarobki w takich bankach, jak Eurobank, Millenium Polbank, są znacznie wyższe, ale jest również więcej obowiązków, pracy i odpowiedzialności
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 20:07   #20
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
witam ponownie
Zastanawiam się czy jest może na forum ktoś kto pracuje jako Analityk bankowy/finansowy/kredytowy???
Interesuje mnie taka praca i mam w zwiazku z tym kilka pytań:
1. jak mniej wiecej wyglada sciezka kariery?
2. czy trudno zdobyc taka prace?
3. jakie sa wymagania?
4. jakie zarobki?
bede wdzieczna za pomoc


dołączam się do pytania
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:20   #21
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
witam ponownie
Zastanawiam się czy jest może na forum ktoś kto pracuje jako Analityk bankowy/finansowy/kredytowy???
Interesuje mnie taka praca i mam w zwiazku z tym kilka pytań:
1. jak mniej wiecej wyglada sciezka kariery?
2. czy trudno zdobyc taka prace?
3. jakie sa wymagania?
4. jakie zarobki?
bede wdzieczna za pomoc
Moj tz jest analitykiem w jednej z cetrali banku Dostałprace, bo wczesniej mial ram praktyki. Jego kariera, no coz to dopiero początek.

wymagania- biegła znajomośc języka angielskiego, wiekszosc danych i sporządzanie raportow po angielsku.

Wymagania- studia o kieryunku ekonomicznym.

Zarobki- nie można narzekać

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Słyszałam, ze plany są cieżkie do wyrobienia, ale jak ich nie wyrobisz, to dostaniesz podstawe. A postawa nie jest mała...
Możesz nawet dostac upomnienie

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Podstawa wynosi 1160 netto!!! To przecież nie jest tak mało! Ja po studiach, jako księgowa mam najniższą krajową!
Podstawa zalezy od banku
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 07:15   #22
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Moj tz jest analitykiem w jednej z cetrali banku Dostałprace, bo wczesniej mial ram praktyki. Jego kariera, no coz to dopiero początek.

wymagania- biegła znajomośc języka angielskiego, wiekszosc danych i sporządzanie raportow po angielsku.

Wymagania- studia o kieryunku ekonomicznym.

Zarobki- nie można narzekać
lemoorka bardzo dziękuje za odpowiedź
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 15:09   #23
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: praca w banku

a jest moze ktos na forum kto pracuje w Citi Handlowym??
Jakie tam sa warunki pracy? Interesuje mnie zwlaszcza stanowsiko doradcy ds. klienta indywidualnego
Bede wdzieczna za kazda informacje
pozdrawiam
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:29   #24
zuzza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 19
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
witam ponownie
Zastanawiam się czy jest może na forum ktoś kto pracuje jako Analityk bankowy/finansowy/kredytowy???
Interesuje mnie taka praca i mam w zwiazku z tym kilka pytań:
1. jak mniej wiecej wyglada sciezka kariery?
2. czy trudno zdobyc taka prace?
3. jakie sa wymagania?
4. jakie zarobki?
bede wdzieczna za pomoc
Analityk finansowy a kredytowy to duża różnica. Analityk finansowy robi zestawienia, analizy raportów itp. wymagana jest znajmość konkretnych programów komputerowych (access czy jakieś takm inne, biegle excel), zapewne doświadczenie oraz w zależności od kadry zarządzającej jakiś obcy język+oczywiście wykształcenie ekonomiczne/matematyczne. To tylko moje podejrzenia, bo ja się na analitykach kredytowych znam A tu potrzebne: wykształcenie ekonomiczne chociaż życie pokazuje, że nie zawsze, doświadczenie ale od czegoś trzeba zacząć więc najczęściej na drodze awansu wewnętrznego, znajomość przepisów podatkowych i bilansowych. Pracę taką zdobyć dość trudno, bo analitycy pracują w centralach banków i np. firm leasingowych, a tych w zależności od miasta kilka lub kilkanaście (ale to chyba tylko Wawa). W Krakowie to raczej kiepsko. W każym razie jeżeli się nie ma doświadczenia na konkretnym stanowisku to najłatwiej chyba po księgowości, controlingu, albo awans wewnętrzny z innego stanowiska (po prostu doświadczenie w bankowości). Co do zarobków to jest całkiem ok Mam nadzieję, że coś pomogłam.
zuzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:43   #25
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: praca w banku

heja
czy ktoś z was pracował w ING Bank Śląski?? idę tam na rozmowę w sprawie pracy w czwartek i zastanawiam się czy bedzie mi sie tam lepiej pracowało niż w obecnym miejscu pracy?? jak wyglądają szkolenia, na jaki okres jest zawierana umowa?? staram sie o stanowisko doradcy. Pozdr
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:08   #26
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: praca w banku

to wszystko zależy od tego jakie prowizje dostajecie od kredytów, kart kredytowych itp
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 19:47   #27
zaklinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: praca w banku

Jakich zarobków można się spodziewać w City handlowym na stanowiskuSpec. ds. produktów kredytowych? Proszę o pilną odp.
Idę tam na rozmowę a obecnie pracuję w innym banku ale bardzo mało zarabiam.
Ostro tam cisną na plany?
zaklinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 12:39   #28
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: praca w banku

Ja znalazlam oferte pracy w pewnym banku na stanowisku doradca klienta. Obowiazki maja byc takie jak np. sprzedaz produktow bankowych w obszarze klientow detalicznych, pozyskiwanie i obsluga klientów, obsługa kasowo-dysponencka, organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami itp

Czy któras z Was miała taką pracę i może podzielić się wrażeniami? Zastanawiam się nad złożeniem tam aplikacji, ale nie wiem czy bym podołała

Nie jest wymagane nic szczególnego poza obsługą komputera i wykształceniem minimum średnim

Nie jest powiedziane, że muszę mieć doswiadczenie na podobnym stanowisku, wiec chyba by mi w razie czego wytlumaczyli np.w jaki sposob sprzedawac itp?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 13:56   #29
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: praca w banku

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja znalazlam oferte pracy w pewnym banku na stanowisku doradca klienta. Obowiazki maja byc takie jak np. sprzedaz produktow bankowych w obszarze klientow detalicznych, pozyskiwanie i obsluga klientów, obsługa kasowo-dysponencka, organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami itp
czyli nie tylko doradca klienta, ale rowniez kasjer. moj TZ pracuje na takim stanowisku i jest niezadowolony. to jest mnozenie obowiazkow na jednym stanowisku. nie dosc, ze musisz robic plany i sprzedawac produkty to jeszcze bawisz sie w kase i ciazy na tobie ogromna odpowiedzialnosc finansowa. najgorsze jest to, ze teraz wiekszosc bankow tak robi w ramach ciecia etatow.
jezeli nie przeszkadza ci taki nawal odpowiedzialnosci i obowiazkow za pewno calkiem przecietna place to ok. moj TZ juz mysli o zmianie pracy



Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Nie jest powiedziane, że muszę mieć doswiadczenie na podobnym stanowisku, wiec chyba by mi w razie czego wytlumaczyli np.w jaki sposob sprzedawac itp?
niekoniecznie ci wytlumacza. niestety wiele bankow oszczedza na szkoleniach dla pracownikow i masz sie niby nauczyc obserwujac kolegow. jak trafisz na pozadny bank, nie szczedzacy na szkolenia to moze byc ok, a jak trafisz na taki, ktory tnie koszty gdzie sie da to pierwsze miesiace moga byc dla ciebie bardzo trudne i stresujace. szczegolnie jesli nigdy na takim stanowisku nie pracowalas...

zdradzisz jaki to bank?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 19:15   #30
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: praca w banku

Dzieki za informacje
Chodzilo o GetinBank- teraz w kilku miastach prowadza nabor na takie stanowisko...Jest to dosc blisko mojego miejsca zamieszkania (spacerkiem kilkanascie minut) wiec w razie czego mialabym pod reka prace...
A kasa mi potrzebna na studia...

Troszke mnie wystraszylas tymi obowiazkami To bylaby moja pierwsza praca, wiec jednak troche balabym sie takiej odpowiedzialnosci
A jesli moge spytac, to orientujesz sie ile na takim stanowisku mozna zarabiac?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 18:35:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.