Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 12:34   #1
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19

Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.


Spotykam sie juz od jakiegos czasu z zonatym mezczyzna, ktory moglby byc moim ojcem. Jestem nim zafascynowana, a na dodatek mam dzieki niemu dostatnie zycie. On jednak kocha swoja zone i nigdy od niej nie odejdzie, nas natomiast laczy przyjazn i seks, odskocznia od codziennosci. Jest to mezczyzna o jakim zawsze marzylam, wyksztalcony, inteligentny, bardzo przystojny, dba i troszczy sie o mnie. Z mojej strony to jest zauroczenie, wiem juz o tym.

Niedawno jednak poznalam poprzez internet starszego ode mnie o 10lat chlopaka (ja mam 23), ktory szuka kogos na stale, bo chce sie juz statkowac. Rowniez jest wyksztalcony, inteligentny i niebiedny. Rozmawia mi sie z nim bardzo dobrze, jednak on oczekuje juz spotkania na zywo, a ja nie wiem czy jest sens sie umowic, gdyz ani troche, jak sie okazalo po czasie, nie odpowiada mi on z wygladu :/

Co mam robic? Siedziec u boku faceta, ktory nie bedzie dla mnie nikim na stale, lecz w ktorego jestem zapatrzona i ktory mnie finansuje...
...Czy sprobowac stworzyc cos z chlopakiem, ktory jest jak mi sie wydaje dobra partia na meza, ale kompletnie nie w moim typie?
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:36   #2
Paulinusia411
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 110
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Fascynacje starszym żonatym facetem szybko mijają.. ponieważ my kobiety chcemy mieć faceta tylko dla siebie, dzielenie sie po dłuższym czasie nie wchodzi w gre.
Pytanie do Ciebie czy to chodzi o o niego czy o jego pieniądze?
To że ma pieniądze + fajnie wygląda to dla ciebie jak widać wygodne połączenie.
Zauroczenie? powiedziała bym ze chcesz się dowartościować..

A część druga twojego wpisu? na temat chłopaka poznanego przez Internet...
mój komentarz jest taki ze chyba jeszcze nie myślisz poważnie....
Paulinusia411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:47   #3
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez nick_jej Pokaż wiadomość
Spotykam sie juz od jakiegos czasu z zonatym mezczyzna, ktory moglby byc moim ojcem. Jestem nim zafascynowana, a na dodatek mam dzieki niemu dostatnie zycie. On jednak kocha swoja zone i nigdy od niej nie odejdzie, nas natomiast laczy przyjazn i seks, odskocznia od codziennosci. Jest to mezczyzna o jakim zawsze marzylam, wyksztalcony, inteligentny, bardzo przystojny, dba i troszczy sie o mnie. Z mojej strony to jest zauroczenie, wiem juz o tym.

Niedawno jednak poznalam poprzez internet starszego ode mnie o 10lat chlopaka (ja mam 23), ktory szuka kogos na stale, bo chce sie juz statkowac. Rowniez jest wyksztalcony, inteligentny i niebiedny. Rozmawia mi sie z nim bardzo dobrze, jednak on oczekuje juz spotkania na zywo, a ja nie wiem czy jest sens sie umowic, gdyz ani troche, jak sie okazalo po czasie, nie odpowiada mi on z wygladu :/

Co mam robic? Siedziec u boku faceta, ktory nie bedzie dla mnie nikim na stale, lecz w ktorego jestem zapatrzona i ktory mnie finansuje...
...Czy sprobowac stworzyc cos z chlopakiem, ktory jest jak mi sie wydaje dobra partia na meza, ale kompletnie nie w moim typie?
no to chyba oczywiste co robić...

po co tracić czas na niby-związek z kimś pokroju faceta z którym 'jesteś'? zobacz jakim jest człowiekiem skoro oszukuje rodzinę. warto?

masz szanse na normalne życie. nawet się nie zastanawiaj. od toksycznego romansu trzeba się odciąć. w końcu się uda
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:50   #4
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

A co, musisz wybrać któregoś z nich? To przymus jakiś?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:56   #5
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;25219154]A co, musisz wybrać któregoś z nich? To przymus jakiś?[/QUOTE]


no właśnie
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:57   #6
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Szczerze mówiąc śmieszy mnie twój post i to, że chcesz wybierać pomiędzy dwojgiem facetów z których obaj powiedzmy "nie sa dla ciebie".
Jeden jest starszym facetem-bo sama powiedziałaś, że mógłby być Twoim ojcem-z którym jesteś DLA PIENIĘDZY I SEKSU, drugi natomiast nie odpowiada Ci z wyglądu. Dziewczyno, jestes młoda-mam tyle lat co ty. Chcesz żyć tylko i wyłącznie dostatnio, miec pieniądze na wszystkie zachcianki i od czasu do czasu pójść do łóżka z nie długo dziadkiem?

Nigdy nie zrozumiem dziewczyn, które maja problem taki jaki Ty tutaj przedstawiłaś. Wolałabym żyć skromnie, bez seksu, niż przyklejać sobie łatkę taką jaką nie długo Ty bedziesz miała. Dobrze wiesz, że facet nie odejdzie od żony.Więc po co Ci on? I jego pieniądze? Nie masz większych aspiracji? czemu nie poszukasz soibie faceta w swoim wieku, który da Ci miłość stabilnośc, szczęście?
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:59   #7
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez nick_jej Pokaż wiadomość
Spotykam sie juz od jakiegos czasu z zonatym mezczyzna, ktory moglby byc moim ojcem. Jestem nim zafascynowana, a na dodatek mam dzieki niemu dostatnie zycie. On jednak kocha swoja zone i nigdy od niej nie odejdzie, nas natomiast laczy przyjazn i seks, odskocznia od codziennosci. Jest to mezczyzna o jakim zawsze marzylam, wyksztalcony, inteligentny, bardzo przystojny, dba i troszczy sie o mnie. Z mojej strony to jest zauroczenie, wiem juz o tym.

Niedawno jednak poznalam poprzez internet starszego ode mnie o 10lat chlopaka (ja mam 23), ktory szuka kogos na stale, bo chce sie juz statkowac. Rowniez jest wyksztalcony, inteligentny i niebiedny. Rozmawia mi sie z nim bardzo dobrze, jednak on oczekuje juz spotkania na zywo, a ja nie wiem czy jest sens sie umowic, gdyz ani troche, jak sie okazalo po czasie, nie odpowiada mi on z wygladu :/

Co mam robic? Siedziec u boku faceta, ktory nie bedzie dla mnie nikim na stale, lecz w ktorego jestem zapatrzona i ktory mnie finansuje...
...Czy sprobowac stworzyc cos z chlopakiem, ktory jest jak mi sie wydaje dobra partia na meza, ale kompletnie nie w moim typie?
I wszystko jasne. Może rusz się i sama zarób?
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 10:02   #8
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Ale dlaczego koniecznie musisz wybrać między tymi dwoma? Tego kwiatu jest pół światu, a Ty masz 23 lata, nie jesteś żadną starą panną na ostrzu noża, tylko młodą dziewczyną przed którą jeszcze całe życie.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:24   #9
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

skoro odpowiada Ci to, ze masz sponsora.. nie czujesz sie czasami jak panna lekkich obyczajow? uklad jasny seks i przyjazn za kasę. zadnych uczuc, bo zony nie zostawi. hmm, rzeczywiscie swetny ten facet.

nie badz taka plytka i naiwna.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:29   #10
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
niebiedny.
- widzę, że to główne kryterium doboru faceta. Sama jesteś za leniwa, by samej zarobić kasę, więc najpierw żonaty sponsor, teraz- kolejny, no i ma kasę. Dalej będziesz mogła leżeć i pachnieć.
Cudne. Albo jesteś trollem, albo zdecydowanie wróżka przy urodzeniu jednego daru poskąpiła: rozumu.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:08   #11
fb8a5b9a760b102056c530f8f24b81e13eb06fc2_5dae38949ff92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 208
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Jestes panna nastawiona tylko na kase - a takich panienek nie potrafie zrozumiec.
Gdzie jest powiedziane,ze musisz wybrac miedzy tymi dwoma?Z doswidczenia wiem,ze jak jest 2 facetow na horyzoncie to z zadnym z nich nie bedzie ok,poczekaj na trzeciego.
Poza tym,nie zal Ci zony faceta,z ktorym sypiasz?
Jestes egoistyczna materialistka.
fb8a5b9a760b102056c530f8f24b81e13eb06fc2_5dae38949ff92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 11:18   #12
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- widzę, że to główne kryterium doboru faceta.
No gdzie, jeszcze musi być ładny

Moja odpowiedź: ani jeden, ani drugi. Poszukaj takiego, co ich obu (razem wziętych) przebije i kasą i urodą. Że co ? Że ty nie dasz rady ?

Poza tym jak dla mnie to tu nie ma rozterki pt. rozum a serce.
Serca to ja tu za grosz nie widzę (jak już, to inną, niżej położoną część ciała ).

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:22
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:32   #13
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez nick_jej Pokaż wiadomość
Spotykam sie juz od jakiegos czasu z zonatym mezczyzna, ktory moglby byc moim ojcem. Jestem nim zafascynowana, a na dodatek mam dzieki niemu dostatnie zycie. On jednak kocha swoja zone i nigdy od niej nie odejdzie, nas natomiast laczy przyjazn i seks, odskocznia od codziennosci. Jest to mezczyzna o jakim zawsze marzylam, wyksztalcony, inteligentny, bardzo przystojny, dba i troszczy sie o mnie. Z mojej strony to jest zauroczenie, wiem juz o tym.
No, każda dziewczynka marzy o tym, żeby jej książę z bajki był żonaty
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:24   #14
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No gdzie, jeszcze musi być ładny

Moja odpowiedź: ani jeden, ani drugi. Poszukaj takiego, co ich obu (razem wziętych) przebije i kasą i urodą. Że co ? Że ty nie dasz rady ?

Poza tym jak dla mnie to tu nie ma rozterki pt. rozum a serce.
Serca to ja tu za grosz nie widzę (jak już, to inną, niżej położoną część ciała ).
A rozum?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:30   #15
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez Paulinusia411 Pokaż wiadomość
Pytanie do Ciebie czy to chodzi o o niego czy o jego pieniądze?
Mysle, ze tak naprawde chodzi o calosc. Wszystko razem wziete sprawilo, ze zwrocilam na niego uwage.
Cytat:
Zauroczenie? powiedziała bym ze chcesz się dowartościować..
Z tym sie raczej nie zgodze, bo fakt, ze jestem ta druga, czyli mniej wazna, raczej odwartosciowuje.

Cytat:
A część druga twojego wpisu? na temat chłopaka poznanego przez Internet...
mój komentarz jest taki ze chyba jeszcze nie myślisz poważnie....
Staram sie myslec powaznie, dlatego mysle o tym, zeby sie przelamac i nie zwracac uwagi na jego wyglad, ktory mi nie odpowiada. Mozecie o mnie zle myslec, ale wyglad w doborze partnera jednak jakies znaczenie ma, no chyba,ze jest to zwiazek platoniczny...

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;25219154]A co, musisz wybrać któregoś z nich? To przymus jakiś?[/QUOTE]
To nei przymus, ale brakuje mi kogos u boku. Chcialabym poznac kogos do zycia, a nie tylko na doskoki z tym, ze obawiam sie tez, ze nowo z nowopoznanym chlopakiem moze nic nie wyjsc, a wtedy strace badz co badz "mily" i korzystny dla mnie "uklad" ze starszym Panem.

Edytowane przez nick_jej
Czas edycji: 2011-02-20 o 13:10
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:33   #16
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 462
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

A ja nie rozumiem, czemu niektóre dziewczyny spotykają się z zajętymi facetami. Choćby nie wiem jak ktoś mi się podobał, to jak ma dziewczynę/żonę to sobie odpuszczę. Przecież same jesteśmy kobietami i wiemy jak boli zdrada. Po co kogoś tak krzywdzić?
Elph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:34   #17
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez forumkowiczka Pokaż wiadomość
Wolałabym żyć skromnie, bez seksu, niż przyklejać sobie łatkę taką jaką nie długo Ty bedziesz miała.
mysle, ze tak naprawde chyba nigdy nie zylas w biedzie skoro to napisalas, a gdybac jest latwo. Co do "latki" sie zgodze i nie bede sie wypierac, ze to kure*two.
Cytat:
Nie masz większych aspiracji? czemu nie poszukasz soibie faceta w swoim wieku, który da Ci miłość stabilnośc, szczęście?
Juz mam za soba zwiazki z rowiesnikami, zawsze bylam wierna, staralam sie by bylo ok i na kazdym sie zawiodlam :/ Poza tym starsi mi sie bardziej podobaja, moze to tez przez nich. Tak naprawde dopiero przy tym "kochanku" poczulam sie szczesliwa. Mimo, ze jestem tylko na doczepke.
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:35   #18
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Ty nie możesz być prawdziwa, zdecydowanie jesteś z kosmosu ze swoim tokiem rozumowania. Najgorsze, że nawet nie wiesz, że mając tak w główeczce poukładane, nie masz szans na dobry i satysfakcjonujący związek z mężczyzną. Bo przyznajmy, bzyknięcie za kasę od czasu do czasu przez dowartościującego się żonkosia- związkiem trudno nazwać.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:37   #19
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
I wszystko jasne. Może rusz się i sama zarób?
Nie wiem czy to mialo byc chamskie, zlosliwe czy smieszne? Mam prace, zarabiam juz niezle mimo, ze dawniej tak nie bylo. Ps. uswiadomie Cie, ze im kobieta wiecej zarabia tym bardziej wyksztalconego i ustawionego partnera sobie szuka. Oczywiscie nie kazda, ale w wiekszosci Pani mgr ze sprzataczem sie nie wiaze, wiec chyba zyjesz w mylnym przeswiadczeniu.
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 12:43   #20
sea breeze
Raczkowanie
 
Avatar sea breeze
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 137
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

masz 23 lata, cale zycie przed Toba, wiec dlaczego MUSISZ wybierac miedzy dwoma facetami?
__________________
"I have never judged myself by other people’s standards. I have always expected a great deal of myself, and if I fail, I fail myself."
sea breeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:53   #21
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
Ale dlaczego koniecznie musisz wybrać między tymi dwoma? Tego kwiatu jest pół światu, a Ty masz 23 lata, nie jesteś żadną starą panną na ostrzu noża, tylko młodą dziewczyną przed którą jeszcze całe życie.
Moze jestem mloda, ale chyba przestaje sie taka czuc. Mam za soba juz kilka nieudanych zwiazkow. Nigdy wczesniej nie zwracalam uwagi na pieniadze. Bylam z chlopakami, ktorzy nie mieli kompletnie niczego. Nie mam wiec ani wspomnien z wycieczek, ani tamtych zwiazkow, bo sie na nich zawiodlam. Moze jestem materialistka, ale nie chce sie wiecej martwic o pieniadze i chce w przyszlosci miec wlasne miejsce, a nie caly czas zyc na wynajomowanym, ze stresem kiedy kaza sie wyprowadzic.
Tych 2 Panow zrobilo na mnie bardzo dobre wrazenie, jak rzadko mi sie to zdarza. Sa to mezczyzni bardzo inteligentni i kulturalni...gentlemani. Wolalabym staly zwiazek, bo jestem osoba calkiem samotna i juz mi to doskwiera, ale boje sie, ze jesli bede chciala od zycia zbyt wiele to zostane z niczym.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
skoro odpowiada Ci to, ze masz sponsora.. nie czujesz sie czasami jak panna lekkich obyczajow?
Tak- czasami sie tak czuje, a nawet wiem, ze nia jestem.
Cytat:
uklad jasny seks i przyjazn za kasę. zadnych uczuc, bo zony nie zostawi. hmm, rzeczywiscie swetny ten facet.
Z mojej strony mysle, ze sa jakies uczucia, bo teraz gdy rozwazam "odejscie" czuje, ze by mi go brakowalo (nie tylko pod wzgledem finansowym, bo wiem, ze zaraz ktos to napisze). Mysle, ze jestesmy dla siebie przyjaciolmi, ale wiem, ze on kocha zone, a ja jestem chwilowa.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- widzę, że to główne kryterium doboru faceta. Sama jesteś za leniwa, by samej zarobić kasę, więc najpierw żonaty sponsor, teraz- kolejny, no i ma kasę. Dalej będziesz mogła leżeć i pachnieć.
Moj post byl dlugi i na jego podstawie mozna wyciagnac wiele wnioskow, ktore odnosilyby sie tak do mnie jak i do owych Panow, ale oczywiscie znajda sie zawistne kobiety, ktore wylapia z tekstu tylko to co im odpowiada i podsumuja mnie jednym zdaniem w najgorszy mozliwy sposob. Gratuluje, mozesz oczerniac dalej tylko nie wiem jaki tego sens. I dla Twojej wiadomosci nie leze i nie pachne caly czas, chyba Cie poniosla wyobraznia.
Nie wierze tez, ze sa kobiety, ktore naprawde W OGOLE nie zwracaja uwagi na status przyszlych partnerow... Kazda by chyba wolala bussinesmana od ulotkarza. Po co to zaklamanie.
Cytat:
Albo jesteś trollem, albo zdecydowanie wróżka przy urodzeniu jednego daru poskąpiła: rozumu.
Wiesz czym sie rozni malpa od czlowieka? Tym, ze czlowiek oceniajac dana sytuacje potrafi sie postawic na czyims miejscu i spojrzec na dana sprawe z innego punktu widzenia. Ty chyba masz z tym problemy wiec Twoja wypowiedz na nic sie tu nie zdala. I nie zycze sobie bys mnie obrazala. Zolc wylana...

Edytowane przez nick_jej
Czas edycji: 2011-02-20 o 12:57
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:57   #22
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Wiesz, na co zwracałam uwagę, gdy zdecydowałam się, że to ten, a nie inny mężczyzna zostanie moim mężem? Nie na to , co posiada (bo zaczynaliśmy z podobnego pułapu), ale czy jest życiowo zaradny i nie ma w sobie cech Ferdka Kiepskiego- dobrze wybrałam.
I nie, nie chciałabym mieć męża/faceta biznesmena, bo nie interesują mnie faceci, którzy ożenili się z pracą.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:15   #23
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

[1=fb8a5b9a760b102056c530f 8f24b81e13eb06fc2_5dae389 49ff92;25221122]Jestes panna nastawiona tylko na kase [/quote] TEZ, ale na pewno nie TYLKO.
Cytat:
Poza tym,nie zal Ci zony faceta,z ktorym sypiasz?
Jestes egoistyczna materialistka.
Tak, tym razem pomyslalam o sobie, bo zycie mnie nauczylo, ze egoisci jednak zyja lepiej. Co do zony mojego kochanka, to on jej nie zaniedbuje, to jest wrecz "szczesliwe malzenstwo" sama bym o takim marzyla, a on mial juz wczesniej kochanki i wiem, ze gdyby nie ja, to zdradzalby ja teraz z inna. To jemu powinno byc zal zony, nie mi. Ja moge walczyc z wlasnym sumieniem, z jego nie bede.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No gdzie, jeszcze musi być ładny
Nie ladny, tylko znosny. Zadna z Was nie miala nigdy dylematu, ze poznalyscie interesujacego faceta, ale odrzucal Was wygladem? Mysle, ze choc czesci z Was sie to zdarzylo.

Cytat:
Moja odpowiedź: ani jeden, ani drugi. Poszukaj takiego, co ich obu (razem wziętych) przebije i kasą i urodą. Że co ? Że ty nie dasz rady ?
No wlasnie mysle, ze nie dam rady. Nie jestem osoba z "wyzszych sfer", nie jestem ustawiona i nie jestem zbyt pewna siebie. Sama sie dziwie, ze tacy faceci zwrocili na mnie uwage. A przynajmniej ten drugi, bo przy pierwszym, wiem, ze przynajmniej poczatkowo glownie chodzilo o wyglad.[/QUOTE]

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No, każda dziewczynka marzy o tym, żeby jej książę z bajki był żonaty
Zbedna ironia, czy naprawde nie zrozumialas co chcialam przekazac?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Elph Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem, czemu niektóre dziewczyny spotykają się z zajętymi facetami. Choćby nie wiem jak ktoś mi się podobał, to jak ma dziewczynę/żonę to sobie odpuszczę. Przecież same jesteśmy kobietami i wiemy jak boli zdrada. Po co kogoś tak krzywdzić?
Dawniej mialam takie samo zdanie, ale jak widac poglady sie z mieniaja i to nie bez powodu, lecz nie o tym jest ten top.
Dla jasnosci- mimo, ze jest to facet o jakim wydaje mi sie, ze zawsze marzaylam, to nie odwazylabym sie starac mu rozbic rodzine. Dla mnie to co teraz robie nie jest rozbijaniem rodziny, bo wszystko jest tajemnica, on z zona zyje dobrze i wiem, ze ja kocha, bo sam mi to powiedzial.
Prawda taka, ze zadowalam sie w tym przypadku ochlapami i nie odwazylabym sie posunac z nim dalej, nawet gdyby chcial... Przynajmniej tak mi sie teraz wydaje.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sea breeze Pokaż wiadomość
masz 23 lata, cale zycie przed Toba, wiec dlaczego MUSISZ wybierac miedzy dwoma facetami?
Bo czuje, ze juz nic lepszego mi sie w zyciu nie trafi i nie wiem czemu tzw. "dobra partia" zwrocila na mnie uwage. Poza tym, moi ex nie dorównuja zadnemu z tych Panow do piet. Nie jestem super wyksztalcona, zarabiam na tyle by sie utrzymac, ale bez szalenstw, pochodze z ubogiej, patologicznej rodziny. Naprawde wierzycie w to, ze mam duze szanse na dostatnie i szczesliwe zycie? A co ja niby mam do zaoferowania potencjalnemu partnerowi. Poki co, chyba tylko wyglad i osobowosc, ktora tez nie kazdemu odpowiada.
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:18   #24
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

A mnie zastanawia co mają w głowie kobiety, które są kochankami żonatych facetów.
Może po prostu poszukaj wolnego sponsora.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:23   #25
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Wiesz, na co zwracałam uwagę, gdy zdecydowałam się, że to ten, a nie inny mężczyzna zostanie moim mężem? Nie na to , co posiada (bo zaczynaliśmy z podobnego pułapu), ale czy jest życiowo zaradny i nie ma w sobie cech Ferdka Kiepskiego- dobrze wybrałam.
I nie, nie chciałabym mieć męża/faceta biznesmena, bo nie interesują mnie faceci, którzy ożenili się z pracą.
Zapewniam Cie, ze zwracam uwage nie tylko na pieniadze. Po prostu TEZ na to patrze. Najpierw zwracam uwage, na to czy ktos odpowiada mi jako czlowiek, potem na majetnosc, a nie na odwrot. Biznesmena podalam tylko przykladowo, dla porownania. Panowie typu F. Kiepskiego mnie nie interesuja. To nie sa osoby, ktore sie dorobily np.na sprzedazy samochodow etc., a jedynym ich atutem jest gruby portfel.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia co mają w głowie kobiety, które są kochankami żonatych facetów.
Może po prostu poszukaj wolnego sponsora.
Skoro Cie to zastanawia, to polecam przeczytac caly ten watek, mysle, ze to moze co nieco wyjasnic.
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:24   #26
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Jesteś z patologicznej rodziny? DDA? Pisałaś coś o biedzie...
Idź do psychologa, bo jesteś na dobrej drodze do spieprzenia sobie życia, nawet nie wiedząc o tym.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:29   #27
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;25224548]Jesteś z patologicznej rodziny? DDA? Pisałaś coś o biedzie...
Idź do psychologa, bo jesteś na dobrej drodze do spieprzenia sobie życia, nawet nie wiedząc o tym.[/QUOTE]
Nie wierze, ze psycholodzy cos daja. Do psychologa, by mnie nikt nawet sila nie zaciagnal. Dawniej tez byla patologia i bieda, a ludzie jakos zyli nie chodzac co tydzien na tego typu rozmowy. Staram sie narazie po prostu odwrocic zla karte i wybierac tylko wyksztalconych i niebiednych mezczyzn, bo biedy, menelstwa i prostactwa mam juz dosc.
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:39   #28
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Wiesz autorko, że Twój tok myślenia w tych kategoriach pewnie nie jest zbyt dobry, szczególnie w tak młodym wieku, ale z drugiej strony bardzo dobrze Cię rozumiem.
Osoby, które poruszają kwestie materialne w tym wątku, lub dziwią się że masz 'sponsora', ich wybór, ale wg. mnie jest w nich więcej zakłamania niz w Tobie.
Wolę osoby takie jak Ty, mówiące prawdę w oczy, niż tłum 'moralnie poprawnych' ludzi, którzy nawet na internetowym forum nie są w stanie wyrazić swojej szczerej opinii. Co jest w realu, nie chcę myśleć.

Wracając do tematu - nie sądze, że masz jakikolwiek wybór tak naprawdę. Pan nr 1, może Cię rzucić w każdej chwili, pobawi sie, pobawi i odstawi. Więc nie sądzę, że jakakolwiek opcja 'wyboru' tutaj istnieje. Co najwyżej to on wybiera, bo jest starszy, ma pieniądze, pozaycję i wie, że takich jak Ty on może mieć na pęczki.
Co do Pana nr 2, to też nie ma takiej pewności, że jest tu jakiś wybór.
Pospotykacie się jakis czas, zaiskrzy lub nie, powiedzmy ze się z nim prześpisz, ale facet też musi chcieć być w takim związku, a potem sie z Tobą ożenić. Skoro mówsz, że masz doświadczenie, to znaczy, że wiesz, że nie zawsze (niestety) kobieta może pstryknąć paluszkami i zażądać ten, lub ten, bo dany obiekt wykazał jakąś inicjatywę, czy pokazał zaintersowanie - od tego, do związku, a końcu do ołtarza, jeszcze daaaaaaaaaaaaleka droga.

Rozumiem, że założyłaś ten temat, bo poprzednio byłaś z facetami, którzy obecnym opcjom nie dorastają do pięt, podekscyotwałaś się tym, że możesz mięć takiego fajnego faceta i stąd ten temat.
Nie ma w tym nic złego, mało tego, nawet to popieram, ale to nie znaczy, ze musisz od razu pchac sie w jakis zwiazek z nimi.
Wspaniale, ze Twoje standardy poszly w gore i z calego serca zycze Ci, zebys pewnego dnia 'załapała' takiego faceta o jakim marzysz, ale pamiętaj, że najpierw ten facet powienien Ci odpowiadac pod wzgledem charakteru, tego jaki jest etc.., bo bedziesz musiala spedzic z nim cale swoje zycie.

Tez spotykam sie od czasu do czasu z bardzo dobrze ustawionym facetem, ale jak pomysle, ze mialabym z nim spedzic reszte swojego zycia, to wiem, ze niewarto... Życie jest za krótkie, żeby się tak sprzedać, i pomimo tego, że imponuje mi inteligencją, portfelem i czym tam jeszcze, to nigdy bym się nie zdecydowała na ślub.

Poczekaj kilka lat, porozgladaj sie i wybierz mądrze kiedys swojego partnera, ale nie za wszelką cenę - i to się tyczy zarówno ceny materialnej - czyli ślub tylko dlatego, że ktoś jest ustawiony, czy też ślubu z miłości - kto ma tylko miłość do zaoferowania.
Trzeba znaleźć jakiś półśrodek i tego Ci życzę
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:42   #29
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

No tak, bo posiadanie sponsora jest całkiem normalne
Nie mam pytań.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:45   #30
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Pomijając kwestię Twoich wartości i światopoglądu -bo przecież każdy ma inne i nie mnie jest Cię oceniać - pytanie: dlaczego balansujesz na krawędzi wyboru tylko tych dwóch mężczyzn? Żonatego zostaw, skoro nie chcesz być zapchajdziurą, w znajomość z tym który Ci nie odpowiada też nie wchodź - co za problem? Facetów na świecie jest na tyle dużo, że wielu z nich spełniłoby Twoje górnolotne wymagania.

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-02-20 o 13:50
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.