Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 09:57   #211
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja mam inne pytanie odnośnie kwasu hialuronowego.
To prawda,że nie można go używać pod oczy jak ktoś ma skłonności do worków pod oczami?
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:41   #212
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I


Edytowane przez matte21
Czas edycji: 2010-09-06 o 13:54
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:13   #213
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!!!!

Jestem od niedawna na wizażu i natknelam się na ten temat kilka dni temu. Moja cera jest w tragicznym stanie mam 25 lat i od kilkunastu lat walcze z trądzikiem! Używalam juz wszystkiego co mi przepisuja bezmyslni dermatolodzy lacznie z Aknenorminem ( Roaccutanem ) ... nie pomoglo. W moiejszym lub wiekszym stopniu pomagalo na chwilke lub dluzej ale juz mam dosyc ! mam cere bardzo ale to bardzo lojotokowa, z niesamowicie rozszerzonymi porami kratery!!!! po godzinie świecę się jak wysmarowana wazelina i moje pudry i fluidy slizgaja sie niczym na lodowisku!!! ale mam dosyc! mam dosyc uzywania antybiotykow i innych podobnych kosmetykow ktore doprowadzily moja cere do stanu tragicznego chcialabym sie opalic bo jade na wakacje, ale mam wielki wysyp na brodzie i okolicach ust! tam sie skupia moj trądzik, oprocz tego wiele zaskórnikow i grudek!
i tu jest moja prosba do jakiejs milej i uczynnej duszyczki! Chcialabym skorzystac z BU albo mazidel, jednak nie znam sie na tym kompletnie a do tego mam male dziekco i niestety nie mam czasu na analize tego calego tematu przeczytalam moze jedna trzecia ale ciezko mi cos dobrac dla siebie. Udalo mi sie poczytac o skrobii ziemniaczanej ktora sobie dzisiaj kupie, jak bede miala urlop to postaram sie zaglebic i przeczytac caly ten temat i przeanalizowac sklady jednak nie moge sie doczekac az cos kupie i uzyje - cos co da mi ulgę!!!! moglaby mi ktoras z was doradzic co kupic? moje gg 1410642, mail matte21@wp.pl lub po prostu tutaj na forum! Bylabym bardzo wdzieczna! Dziekuje z gory i pedze po skrobie! pozdraiwam was serdecznie!

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

aha i dodam ze uzywam obecnie CETAPHIL MD i emulsję, pudry mineralne EDM i Essence oraz fluid Colorstay Rimel. Glinka zielona na noc na wysuszenie pryszczy. Odlozylam wszystkie inne kremy masci i rozne specifiki bardzo mocne dot. leczenia! no a teraz moja skora sie bardzo poci w te duchoty i mam ktroste na kroscie
Witam!Zacznę tradycyjnie,czy szukałaś przyczyny trądziku?
Moim zdaniem to skoro tyle lat leczenia nie przynosi rezultatów należy szukać przyczyny gdzie indziej,wewnątrz organizmu.Minimum to badania hormonów(głównie testosteron,może prolaktyna,nie wiem dokładnie,nie mam trądziku),test na nużeńca skórnego,badanie pod kątem helicobacter pyroli(czy jakoś tak,taka bakteria pokarmowa),pasożyty pokarmowe(choć skoro to się ciągnie tyle lat to akurat wątpie czy to to).Może powinnaś pomyśleć o odstawienia fluidu?Zwłaszcza w takie upały,skóra powinna oddychać.
Na pewno musisz zrezygnować z kremów matujących(o ile używasz)a zamiast tego nawilżać(może humektan z kremów,lub jakieś mieszanki z żelu hialuronowego i jakiś olej).Dalej co do opalania,to jeśli odstawiłaś produkty uwrażliwiającena słońce mniej niż miesiąc temu to filtrowanie nadal obowiązuje,skóra regeneruje się miesiąc.Jeśli przyjmujesz tabletki anty to też filtry a nie opalanie,bo większe ryzyko przebarwień.
Aha,skrobia niektórych zapycha więc tutaj ostrożnie.
Z produktów z BU na pewno warto spróbować olejków myjących,żelu hialuronowego(ja akurat mam z mazideł),ja lubię olej z pestek malin ale mam inną skórę,więc mną się nie kieruj.Tutaj na pewno dzieczyny coś Ci doradzą.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:30   #214
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
a probowałas wypeelingowac wczesniej nos? U mnie po peelingu działały całkiem dorbze
oczywiście, parówka, potem peeling i płatek nivea... efektu zero
zresztą pilingi to u mnie codzienność
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:49   #215
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała juz pudru diamentowego i oleju kameliowego?
O oleju kameliowym mówiła mi koleżanka, która przywiozła sobie takowy z Japonii i była zachwycona jego działaniem. Szczegółów nie znam, ale mogę podpytać.
Coś mi się wydaje, że go zamówię.

Susanna- nie wiedziałam, że kwas na zwilżoną skórę, teraz spróbowałam i jest trochę lepiej, ale nadal mam lekkie uczucie ściągnięcia... Może zaliczam się do tych, którym kwas specjalnie nie służy, niestety.
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:51   #216
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
oczywiście, parówka, potem peeling i płatek nivea... efektu zero
zresztą pilingi to u mnie codzienność
A doczekałas az płatek zupełnie wyschnie - "na kamień"? U mnie za pierwszym razem po peelingu i parowce efekt byl swietny - sama bylam zdziwiona tymi sterczacymi z płatka "pałeczkami" wagrow Przy nastepnych uzyciach działanie osłabło - płatek wyciaga glownie zaskorniki ze skrzydełek nosa . Nie mniej cos tam robi u mnie, wiec czasem stosuje... ale masz racje - nie ma chyba nic tak naprawde super skutecznego na oczyszczenie porow . Kwasy z BU tez u mnie nie zdziałały cudow

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-07-24 o 12:54
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 13:08   #217
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez wurpdaborbuko Pokaż wiadomość
Susanna- nie wiedziałam, że kwas na zwilżoną skórę, teraz spróbowałam i jest trochę lepiej, ale nadal mam lekkie uczucie ściągnięcia... Może zaliczam się do tych, którym kwas specjalnie nie służy, niestety.
przeciez na stronie biochemicznej wszystko pisze z czym, w jakich proporcjach i w ogole jak stosowac zel hial..... dziwia mnie takie posty, ze sie nie wiedzialo. Przeciez zanim zacznie sie stosowac cos nowego, powinno sie dowiedziec cos o danym kosmetyku/stosowaniu. Chyba, ze tylko ja wychodze z takiego zalozenia:P
jak sie stosuje wedlug instrukcji, a jest z czyms dalej problem, to wtedy powinno pisac sie dopiero na forum... moje zdanie, sry
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-07-24 o 13:11
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 13:43   #218
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

O rany, kajam sie zatem, rzeczywiście zmarnowałam cenny czas Sussanny, od tej pory będę już zawsze doskonała i swietnie przygotowana aby nigdy więcej nie budzić twojego zdziwienia moją okazjonalną ignorancją!
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 13:46   #219
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

[QUOTE=matte21;13408499]Witajcie Dziewczyny!!!!

Jestem od niedawna na wizażu i natknelam się na ten temat kilka dni temu. Moja cera jest w tragicznym stanie mam 25 lat i od kilkunastu lat walcze z trądzikiem! Używalam juz wszystkiego co mi przepisuja bezmyslni dermatolodzy lacznie z Aknenorminem ( Roaccutanem ) ... nie pomoglo. W moiejszym lub wiekszym stopniu pomagalo na chwilke lub dluzej ale juz mam dosyc ! mam cere bardzo ale to bardzo lojotokowa, z niesamowicie rozszerzonymi porami kratery!!!! po godzinie świecę się jak wysmarowana wazelina i moje pudry i fluidy slizgaja sie niczym na lodowisku!!! ale mam dosyc! mam dosyc uzywania antybiotykow i innych podobnych kosmetykow ktore doprowadzily moja cere do stanu tragicznego chcialabym sie opalic bo jade na wakacje, ale mam wielki wysyp na brodzie i okolicach ust! tam sie skupia moj trądzik, oprocz tego wiele zaskórnikow i grudek!
i tu jest moja prosba do jakiejs milej i uczynnej duszyczki! Chcialabym skorzystac z BU albo mazidel, jednak nie znam sie na tym kompletnie a do tego mam male dziekco i niestety nie mam czasu na analize tego calego tematu przeczytalam moze jedna trzecia ale ciezko mi cos dobrac dla siebie. Udalo mi sie poczytac o skrobii ziemniaczanej ktora sobie dzisiaj kupie, jak bede miala urlop to postaram sie zaglebic i przeczytac caly ten temat i przeanalizowac sklady jednak nie moge sie doczekac az cos kupie i uzyje - cos co da mi ulgę!!!! moglaby mi ktoras z was doradzic co kupic? moje gg 1410642, mail matte21@wp.pl lub po prostu tutaj na forum! Bylabym bardzo wdzieczna! Dziekuje z gory i pedze po skrobie! pozdraiwam was serdecznie!

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------
Witam mam 24 lata i tradzik sie u mnie niedawno skonczyl. Niezupelnie, ale juz jest duzo lepiej. Wprawdzie nie mialam bardzo nasilonego stanu. Nie jestem kosmetyczka, ani dermatologiem i moge mowic tylo bazujac na wlasnym doswiadczeniu, ale proponowalabym zalagodzic troszke stan skory. Pamietam, ze jak stosowalam wszelkie masci i toniki wysuszajace bylo duzo gorzej. Moze olejek myjacy (polecam pomaranczowy) na to hydrolat oczarowy. Chwale sobie dzialanie olejku lemon, łagodzi stany zapalne i nie wysusza. Ewentualnie jakis lekki krem na dzien (stosuje aa lub ivostin, ale to na naczynka) Odkrylam swietny podklad dermablend, stosuje od 2 lat - nie zapycha a krycie swietne. Mysle, ze powinnas zrobic badania hormonalne w tej sprawie, moze wymaz gardla. Pewna nie jestem. Moze herbata z bratka albo drozcze doustnie. Zycze powodzenia
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:40   #220
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
A doczekałas az płatek zupełnie wyschnie - "na kamień"? U mnie za pierwszym razem po peelingu i parowce efekt byl swietny - sama bylam zdziwiona tymi sterczacymi z płatka "pałeczkami" wagrow Przy nastepnych uzyciach działanie osłabło - płatek wyciaga glownie zaskorniki ze skrzydełek nosa . Nie mniej cos tam robi u mnie, wiec czasem stosuje... ale masz racje - nie ma chyba nic tak naprawde super skutecznego na oczyszczenie porow . Kwasy z BU tez u mnie nie zdziałały cudow
Robiłam wszystko wg instrukcji, wysechł mi w tym czasie "na kamień" - efektu naprawde nie było. Tzn może kilka (dosłownie) wągrów wyciągnął, ale nie było efektu wizualnego Robiłam trzy podejścia.
U mnie kwasy, retinoidy itd ogólnie zdziałały dużo (teraz wyskakują mi dwa - trzy nieduże pryszcze przed okresem albo i nie, a wcześniej miałam silny trądzik), ale tych zaskórników niestety nic nie rusza
Teraz rozpoczynam kolejny raz próby z Brevoxylem, może akurat będzie jakiś pozytywny efekt, kiedyś coś tam działał

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
przeciez na stronie biochemicznej wszystko pisze z czym, w jakich proporcjach i w ogole jak stosowac zel hial..... dziwia mnie takie posty, ze sie nie wiedzialo. Przeciez zanim zacznie sie stosowac cos nowego, powinno sie dowiedziec cos o danym kosmetyku/stosowaniu. Chyba, ze tylko ja wychodze z takiego zalozenia:P
jak sie stosuje wedlug instrukcji, a jest z czyms dalej problem, to wtedy powinno pisac sie dopiero na forum... moje zdanie, sry
"Sry", ale czasem się czegoś po prostu nie zauważy
Ja na przykład zawsze czytam wszystko, wydawałoby się, dokładnie przed użyciem, a tego o zwilżonej skórze dowiedziałam sie przy okazji z wizażu. Po prostu przeoczyłam tą informację, albo nie zapamiętałam. Straszne.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:19   #221
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
"Sry", ale czasem się czegoś po prostu nie zauważy
Ja na przykład zawsze czytam wszystko, wydawałoby się, dokładnie przed użyciem, a tego o zwilżonej skórze dowiedziałam sie przy okazji z wizażu. Po prostu przeoczyłam tą informację, albo nie zapamiętałam. Straszne.
Dokładnie. Już bez przesady... Zazwyczaj zamawiamy kilka, jeśli nie kilkanaście rzeczy. A to oznacza kilka/kilkanaście opisów właściwości/zastosowania/przechowywania/sporządzania. Można coś przeoczyć albo przeczytać i zapomnieć. Tym bardziej jeśli dopiero się człowiek "wdraża" w to wszystko - biochemię, kosmetyki, zalezności co można z czym łączyć, a czego nie mieszać itp itd Akurat informację o stosowaniu żelu hialuronowego na wilgotną twarz ja również zapomniałam. Zapomniałam, bo sądzę, że czytałam wszystko od deski do deski ale z nadmiaru informacji.. wiadomo.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 15:39   #222
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Dokładnie. Już bez przesady... Zazwyczaj zamawiamy kilka, jeśli nie kilkanaście rzeczy. A to oznacza kilka/kilkanaście opisów właściwości/zastosowania/przechowywania/sporządzania. Można coś przeoczyć albo przeczytać i zapomnieć. Tym bardziej jeśli dopiero się człowiek "wdraża" w to wszystko - biochemię, kosmetyki, zalezności co można z czym łączyć, a czego nie mieszać itp itd Akurat informację o stosowaniu żelu hialuronowego na wilgotną twarz ja również zapomniałam. Zapomniałam, bo sądzę, że czytałam wszystko od deski do deski ale z nadmiaru informacji.. wiadomo.
Własnie. Po to też powstał taki watek zeby sie wymieniac doswiadczeniami i korygowac nawzajem błedy w stosowaniu biochemii.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 21:51   #223
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziekuje dziewczyny za odpowiedz, robilam wszelakie badania - chociaż o nużeńcu skórnym nie wiedzialam z wymazu z krosty na twarzy wyszedl mi ronkowiec zlocisty - i swego czasu mialam czyraki na ciele, ale dermatolog mi powiedziala ze kazdemu taki gronkowiec wychodzi a przyczyna mojego tradziku sa hormony- ktore nota bene wyszly mi dobre w badaniach! biore teraz spowrotem diane 35, wczesniej jasmin, i nie widze poprawy. Juz z tym ze mam pryszcze sie pogodzilam - ale chcialabym skrocic czas ich gojenia sie! moje pryszcze potrafie mieć miesiac czasu!!! codziennie sie paskudza i cieknie mi z nich woda czasem z chusteczką musze jechac do rpacy bo leci po brodzie przepraszam za drastyczne opisy ale tak jest!!! wiec mam pytanie! czy w tych sklepach z naturalnymi kosmetykami jest cos na punktowe stosowanie? uzywam glinki na noc i to jak narazie jest najlepsze~! aha, i skrobie kupilam i uzylam i po godzinie i tak bylam swiecaca. mzoe nie az tak jak zawsze ale jakos srednio mi pomogla! jutro sprobuje ejszcze raz! dziekuje dziewczyny i nie klocicie sie jak komus nie pasuje cos co ktos pisze to po prostu niech nie czyta albo oleje! bez zlosliwosci! buzi pa
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:41   #224
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja w sumie tez sie zastanawiam nad tym calym uzywaniem robionych samemu produktów... nie powiem, sprawia mi to wielką przyjemnosc, tak zrobic sobie maseczke czy cos ale... ogolnie mam, nie chcąc sie chwalić, bardzo w porządku cere, bez niespodzianek, przebarwien, naczynek i czego tam jesccze, chociaz mam malutkie zaskorniki na platkach nosa.(i nie umiem sie ich pozbyc) skóra ani mi wysycha ani przetluszcza. wlasciwie od dziecka nic z nią nie robilami ona byla sobie taka ladna.
ale czytając Was i widząc jakie spektakularne zmiany nie raz Wam sie przytrafiają tez stosuje sobie te rozne cuda i..no w sumie u mnie nic sie nie zmienia, cere mam baardzo jasną to nawet rozjasnienia nie widac
i wlasciwie to zastanawiam sie czy w moim przydaku to ma sens? bo to czasochlonna zabawa i czasem trudna... myslicie ze skora odwdzięczy mi sie w przyszlosci? ze to majakies znaczenie na taką dluuuuuższą mete?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 01:57   #225
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ultrafiolet88- Szczęściaro ja na Twoim miejscu , dbałabym o cere profilaktycznie .
Sama witC , jest warta zachodu , a poza tym hydrolaty są takie przyjemne w stosowaniu i nic nie trzeba mieszać , olejki do mycia twarzy są fajne i łatwe do zrobienia
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 02:42   #226
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

no ja wiem ze są fajne i w ogole to swietna zabawa i przyjemnosc.
Tylko wiesz...
Zamowilam na mazidlach ostatnio za 150zl a teraz szykuje z bU za ponad 100zl..
w portfelu pusto a efekty takie jak po kremikach Ziaji za 5 zl
mam nadzieje jednak ze to ekokosmetykowanie zaowocuje i po 80tce bede wygladać jak 20latka
swoja droga zaraz pogrzebie w czelusciach wizazu szukając czegos na te paskudne male kropki przy nosie i przynajmniej moze mi sie uda cos chociaz polepszyc na pysku
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 03:02   #227
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
no ja wiem ze są fajne i w ogole to swietna zabawa i przyjemnosc.
Tylko wiesz...
Zamowilam na mazidlach ostatnio za 150zl a teraz szykuje z bU za ponad 100zl..
w portfelu pusto a efekty takie jak po kremikach Ziaji za 5 zl
mam nadzieje jednak ze to ekokosmetykowanie zaowocuje i po 80tce bede wygladać jak 20latka
swoja droga zaraz pogrzebie w czelusciach wizazu szukając czegos na te paskudne male kropki przy nosie i przynajmniej moze mi sie uda cos chociaz polepszyc na pysku
Dobra , nie szalej tak , niech ci to sprawia przyjemność jak najdłużej .
kupuj wtedy kiedy pełny portwel , na razie nic cię nie goni.
Na zaskórniki większości pomaga kwas salicylowy , ale ja go nie używam w lecie , bo jest fotouczulający .
Najlepsza profilaktyka przeciwzmarszczkowa - to krem z filtrem , na razie nic więcej ci nie potrzeba i sen jest dobry jeszcze , ja wlaśnie ide spać
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 10:00   #228
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
z wymazu z krosty na twarzy wyszedl mi ronkowiec zlocisty - i swego czasu mialam czyraki na ciele, ale dermatolog mi powiedziala ze kazdemu taki gronkowiec wychodzi a przyczyna mojego tradziku sa hormony- ktore nota bene wyszly mi dobre w badaniach!
Bo te badania są tak naprawdę o kant tyłka rozbić ;-) Trądzik nie jest zależny od stałego wzrostu hormonów, tylko od ich skoków. Badania często wychodzą dobre, a przyczyna tkwi w hormonach. Przy czym diane35 czy inne tabletki anty nie są najlepszym rozwiązaniem. Przydałby się dobry endokrynolog, który specjalizowałby się w takich przypadkach...niestety sama takiego nie znam
Gronkowiec wychodzi każdemu bo wchodzi w skład naturalnej flory bakteryjnej, tak jak i propionibacterium acne. Nie ich obecność jest szkodliwa tylko ilość. Zresztą zabicie bakterii eliminuje tylko jedną przyczynę i to nie najważniejszą... Próbowałaś zmasowanego ataku? Przydałaby się suplementacja, albo dieta ( np. bogata w kwas linolowy, cynk, drożdże, MSM... )+odpowiednia pielęgnacja ( może być BU jeśli chcesz spróbować )+higiena ( częsta zmiana pościeli, jednorazowe ręczniki do twarzy... ) + ew. leczenie hormonalne ( ale pod okiem kogoś rozgarniętego ;-) ). Wiem, że trądzik to piekło, ale nie da się go pokonać jednym sposobem - trzeba go gnębić z kilku stron naraz. Mam nadzieję, że w końcu Ci się uda
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 10:18   #229
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Dobra , nie szalej tak , niech ci to sprawia przyjemność jak najdłużej .
kupuj wtedy kiedy pełny portwel , na razie nic cię nie goni.
Na zaskórniki większości pomaga kwas salicylowy , ale ja go nie używam w lecie , bo jest fotouczulający .
Najlepsza profilaktyka przeciwzmarszczkowa - to krem z filtrem , na razie nic więcej ci nie potrzeba i sen jest dobry jeszcze , ja wlaśnie ide spać
Masz racje, zamowie sobie chyba tylko jakis puder i cos dla mamy i poki co wykorzystam co mam, a filtr tak tak wiadomo
Chyba podnioslas mnie na duchu
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 11:12   #230
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
a wiecie może jaki efekt uzyskałabym gdybym zmieszała humektan z żelem hialuronowym w odwrotnych proporcjach? czyli więcej żelu a tylko trochę kremu, może uzyskałabym większy mat albo wieksze nawilzanie? robił ktoś tak już?
przepraszam za upierdliwość i ponawiam pytanie
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:38   #231
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ale za to moze sciągac, bo mnie na przyklad wieksze ilosci hialuronku sciagają,moją mame tez,i Wizazanki tez czesto tak piszą. i to mozebyc nie przyjemnew sumie

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

a w ogole, czy ktos uzywal na dluzszą mete eclipty i zauwazyl ze wlosy rosną nowe?? albo chociaz przestają wypadać??
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 12:54   #232
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny za odpowiedz, robilam wszelakie badania - chociaż o nużeńcu skórnym nie wiedzialam z wymazu z krosty na twarzy wyszedl mi ronkowiec zlocisty - i swego czasu mialam czyraki na ciele, ale dermatolog mi powiedziala ze kazdemu taki gronkowiec wychodzi a przyczyna mojego tradziku sa hormony- ktore nota bene wyszly mi dobre w badaniach! biore teraz spowrotem diane 35, wczesniej jasmin, i nie widze poprawy. Juz z tym ze mam pryszcze sie pogodzilam - ale chcialabym skrocic czas ich gojenia sie! moje pryszcze potrafie mieć miesiac czasu!!! codziennie sie paskudza i cieknie mi z nich woda czasem z chusteczką musze jechac do rpacy bo leci po brodzie przepraszam za drastyczne opisy ale tak jest!!! wiec mam pytanie! czy w tych sklepach z naturalnymi kosmetykami jest cos na punktowe stosowanie? uzywam glinki na noc i to jak narazie jest najlepsze~! aha, i skrobie kupilam i uzylam i po godzinie i tak bylam swiecaca. mzoe nie az tak jak zawsze ale jakos srednio mi pomogla! jutro sprobuje ejszcze raz! dziekuje dziewczyny i nie klocicie sie jak komus nie pasuje cos co ktos pisze to po prostu niech nie czyta albo oleje! bez zlosliwosci! buzi pa
Skonsultuj się z innym dermatologiem.

Owszem, gronkowiec złocisty może wchodzić w skład flory bakteryjnej skóry czy nosa, ale nie oznacza to, że nie może powodować infekcji, wręcz przeciwnie, jest to jeden z najpopularniejszych patogenów człowieka. Wiele szczepów gronkowca wytwarza czynniki zjadliwości, które np. powodują powstawanie właśnie ropni i czyraków na skórze.

Przy robieniu wymazów ze skóry warto jest od razu robić antybiogram, niektóre szczepy gronkowca są bowiem wielolekooporne.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 14:44   #233
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

no wlasnie jesli chodzi o tego gronkowca to sa rozne opinie ale to chyba nie dyskusja na tym forum a leczenie mialam wielotorowe i nic z tego. dziekuje za odp. jesli wymyslicie jakas miksture tradzikową albo cos dla tlustej cery to proszę dac znac pozdrawiam
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 16:48   #234
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Dobra , nie szalej tak , niech ci to sprawia przyjemność jak najdłużej .
kupuj wtedy kiedy pełny portwel , na razie nic cię nie goni.
Na zaskórniki większości pomaga kwas salicylowy , ale ja go nie używam w lecie , bo jest fotouczulający .
Najlepsza profilaktyka przeciwzmarszczkowa - to krem z filtrem , na razie nic więcej ci nie potrzeba i sen jest dobry jeszcze , ja wlaśnie ide spać
Zgadzam sie co do czarnych kropeczek na nosie Od wieku dojrzewania do blisko 30-stki byly moja zmora. Gdy pojawil mi sie tzw. tradzik doroslych stosowalam wspomagajaco leczenie peeling kwasem migdalowym i pozniej mikrodermabrazje. Lekarz zalecil mi stosowanie regularne kosmetykow z kwasem salicylowym i od ponad 4 lat moj nos nie widzial tych zaskornikow na nosie a wczesniej cuda czynilam i Oprocz tego uzywam w gorszych okresach (po lecie i opalaniu) isotrexin.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 21:07   #235
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

kupie go w zwyczajnej aptece? tego salicyla?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 21:22   #236
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
kupie go w zwyczajnej aptece? tego salicyla?
Kwas salicylowy jest dostępny w Mazidłach i ZSK.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 15:07   #237
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

witajcie, mam pytanie, który z toników z kwasem z BU jest najlepszy na początek i który pomoże się pozbyć plam po trądziku? skłaniam się ku temu mleczno-różanemu, bo ma dużo pozytywnych opini. dobry wybór?

Edytowane przez kathy8998
Czas edycji: 2009-07-26 o 18:16
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 17:20   #238
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam pytanie odnośnie pudru bambusowego: czy moze stanowić też baze ale pod zwykły płynny podkład?

aha, i jeszcze jak sie zamawia te oleje myjące do twarzy to w czym wy to potem mieszacie? macie jakis specjalny pojemnik?

Edytowane przez samotna w sieciiiiiii
Czas edycji: 2009-07-26 o 17:43
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 18:10   #239
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie pudru bambusowego: czy moze stanowić też baze ale pod zwykły płynny podkład?

aha, i jeszcze jak sie zamawia te oleje myjące do twarzy to w czym wy to potem mieszacie? macie jakis specjalny pojemnik?
.......
moim zdaniem bambusowy nadaje się do wykanczania makijażu na podkład niz pod spód,w przeciwienstwie do pudru perłowego.

olejek myjący jest w białej płaskiej butelce i dolewasz tylko do niego emuglator z oddzielnej fiolki i razem wstrząsasz,i tyle ...nie potrzebujesz dodatkowego pojemnika.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 19:03   #240
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kathy8998 Pokaż wiadomość
witajcie, mam pytanie, który z toników z kwasem z BU jest najlepszy na początek i który pomoże się pozbyć plam po trądziku? skłaniam się ku temu mleczno-różanemu, bo ma dużo pozytywnych opini. dobry wybór?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.