Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 20:02   #4771
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
no dokładnie. a dziwne jest to, ze właśnie ja byłam zawsze chłopczycą, bujałam sie z facetami i nie chodziłam w szpilach, sukinkach ani nie interesowałam się "babskimi tematami". a teraz sie interesuje i mimo to nie potrafie gadać z babami poza tym uważam, że faceci to dobrzy przyjaciele, na kobietach milion razy sie zawiodłam, zawistne są

ja to akurat pracuje z samymi kobietami w babińcu, jak jest facet to rodzynek normalnie i wydarzenie wielkie (szkoła)

ciekawi mnie to: anti aging mineral treatment
Winly, obiema rękami się podpisuję pod tym, co napisałaś, faceci potrafią być najlepszymi przyjaciółmi. Ja się nie "pasjonuję" ale lubię
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:08   #4772
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kurcze mam dokładnie tak samo, więc na zlocie nie tylko Ty siedziałabyś cicho. W ogóle Wizaż to jedyne miejsce, gdzie mogę tyle pogadać o kosmetykach, pielęgnacji i wszystkich innych typowo babskich tematach. Jakoś moich koleżanek aż tak te tematy nie interesują. Jakbym zaczęła nawijać o subtelnych tonach żółtych w podkładach, o świetnych właściwościach nawilżających frakcji sojowej, albo jakie to pędzle EDM są miękkie i przyjemne w użytku, wyszłabym na... hmm dziwaczkę.

A z facetami to mi się najlepiej pracuje. Zresztą mam taki zawód, że 90% towarzystwa to właśnie faceci. Ale z nimi robota idzie konkretnie i bez owijania na około, a to lubię najbardziej.
zaczęłyśmy spotkanie od stwierdzenia, że w końcu można pogadać o minerałach itp. i nie wyjść na wariatkę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:08   #4773
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
zrobiłam zymulacje wrzucilam do koszyka kilka różnych rzeczy za łączną kwotę 24$ i wysyłka wyszła 6,5 $, więc nie dużo
Aj Ty kusicielko
Zainteresowalo mnie kilka rzeczy,ale nie dam sie .....


a moze jeszcze pomysle
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:11   #4774
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Zaczynam się naprawdę czuć jak outsiderka... Teraz mam tyle różnych rzeczy na łbie, że kopara opada i zwyczajnie nie wyrabiam z podczytywaniem a co tu mówić o pisaniu.

Zazdraszczam spotkanka, w pracy naprawdę wszyscy mnie wkurzali przez to, że musiałam odbierać idiotyczne telefony i odpowiadać na jeszcze głupsze reklamacje ("klient martwi się że nie dostał faktury" - i co z tego? a może niech agent napisze JAKIEJ faktury, to mu chociaż duplikat wyślemy...) zamiast siedzieć z wami.

Złapałam się na tym, ze dawno nie zamawialam minerałów, ale mam już tego tyle że nie ogarniam...

I dlaczego nie mieli kiełbasy jałowcowej w Lidlu, miałam niecny plan zrobić makaron smażony...?

Za to odnowiłam zapasiki na Mazidłach i BU, zdziwiona odkryłam, że dokladając złotowkę do 50 g oleju kokosowego z BU mam ponad 100g na mazidłach - a ja muuuuszę mieć kokosa do włosów, zwłaszcza teraz, po morzu i słońcu.

Właśnie wczoraj byłam w Stegnie, ludzie to warstwami się układali. Na szczęście się nei poparzyłam - 30stka Lirenki dała radę, 50-tki niestety nie było. Ale naprawdę mało koloru złapałam, prawie w ogóle. I dobrze, nie chcę być zbytnio opalona, zbyt duży zamęt potem z dopasowaniem na nowo podkładu.

I kiedy ja obejrzę pozostałe 45 odcinków Blood+, kiedy mój TŻ żąda oglądania Rzymu i Death Note...?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:17   #4775
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

wlasnie spojrzalam w lustro i cofnelam sie, zeby spojrzec jeszcze raz (czyli efekt pod tytulem: wow, zaskakujaco dobrze w tym wygladam ) a mam dzis twarz oprószoną rozwietlaczem EGM- tibetian gold i róż EGm tropical melon- cudnie moje kolorki
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:28   #4776
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna, która przebywa więcej z facetami niż z kobietami i to woli, są konkretni i w miarę prości w obsłudze (świadomie generalizuję) Nie przepadam za plotkami itp. Poza tym baby często są kłótliwe i obrażają się o byle co, są zazdrosne i kręcą, poza tym to roztkliwianie się, analizowanie, brr. W liceum miałam 24 chłopaków w klasie, raj Znacznie łatwiej jest mi dogadać się z facetami. A wizaż zaspokaja moją potrzebę rozmawiania o kosmetykach, bo koleżanki to się tym tak średnio interesują.


Widzisz Selene to nie takie trudne
Hanneke-dobra masz pamiec...podejrzewam ze codziennie duzo zagubionych owieczek trafia nie tam gdzie trzeba...chociaz teraz zastanawiam sie czy nie trafilam wlasnietam , gdzie powinnam
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:31   #4777
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ej, czyli nie odstaję generalnie od reszty. myslalam, że to ja dziwna jestem, bo na ogól obracam się w typowo męskim towarzystwie, a koleżanek u mnie brak (na palcach jednej ręki mogę policzyć te, z którymi utrzymuję kontakty).
Za to męskie towarzystwo zawsze mi jakoś bardziej odpowiadało i nigdy nie miałam problemów z odnalezieniem się w nim Moi przyjaciele to właśnie mężczyźni. I cenię sobie ich bardzo, choć plotkom oczywiście na moim osiedlu nie ma końca, bo jak to tak? Samotna kobieta przebywająca z facetami? No to przecież OCZYWISTE, że łączy ich nie tylko przyjaźń ...
Koszmar...

a ja się dzisiaj załatwiłam peelingiem wulkanicznym z ZSK. Do tej pory używałam go bez problemu,a dzisiaj nałożylam go na twarz wymydloną mydełkiem afrykańskim i ... takiego buraka dawno nie miałam.. Twarz mnie piecze, jest czerwona i podkład mi po prostu zjechał z twarzy...wyglądam jeszcze gorzej niż na spotkaniu
W ogóle mam wrażenie, że psia kupka mi skórę przesusza.. A tak lubię to uczucie czystości, jakie daje Chyba będę musiała pomyśleć o jakimś mega mocnym nawilżeniu, bo nie mam zamiaru z niej zrezygnować.. I chętnie zapisałabym sie na jakieś zakupy większego kawałka
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 20:35   #4778
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
no dokładnie. a dziwne jest to, ze właśnie ja byłam zawsze chłopczycą, bujałam sie z facetami i nie chodziłam w szpilach, sukinkach ani nie interesowałam się "babskimi tematami". a teraz sie interesuje i mimo to nie potrafie gadać z babami poza tym uważam, że faceci to dobrzy przyjaciele, na kobietach milion razy sie zawiodłam, zawistne są

ja to akurat pracuje z samymi kobietami w babińcu, jak jest facet to rodzynek normalnie i wydarzenie wielkie (szkoła)

ciekawi mnie to: anti aging mineral treatment
jestem w szoku, ja też tak mam, że jesteście jedynymi babami, z którymi tak mi się dobrze rozmawia o wszystkim i z którymi rozmawiam o kosmetykach, pielęgnacji itp

w pracy to i kobiety, ale niereformowalne, więc nawet nie próbuje, bo potraktują mnie jak wariatkę, albo faceci, albo babochłopy
i zupełnie nie mam z kim tak poplotkować ani przyznać się do stanu posiadania
a poza tym większość osób twierdzi, że wcale nie posiadam kosmetyków - kosmetyczka, do której czasem chodzę, proponowała, że mi jakiś tusz pozyczy na ślub (mam chyba blisko 10)
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:37   #4779
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

o nie, nie, nie... wlasnie zakochałam się w sztucznych rzesach MINK
http://www.youtube.com/watch?v=eqp0vaDwx5g
z Coastal Scents
Niech mi ktoś powie, że 30$ to za dużo za nie!
Kurczę, no nie dam przecież 100 zł za sztuczne rzęsy... Ale widzialyście, jak one naturalnie wyglądają?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:41   #4780
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ej, czyli nie odstaję generalnie od reszty. myslalam, że to ja dziwna jestem, bo na ogól obracam się w typowo męskim towarzystwie, a koleżanek u mnie brak (na palcach jednej ręki mogę policzyć te, z którymi utrzymuję kontakty).
Za to męskie towarzystwo zawsze mi jakoś bardziej odpowiadało i nigdy nie miałam problemów z odnalezieniem się w nim Moi przyjaciele to właśnie mężczyźni. I cenię sobie ich bardzo, choć plotkom oczywiście na moim osiedlu nie ma końca, bo jak to tak? Samotna kobieta przebywająca z facetami? No to przecież OCZYWISTE, że łączy ich nie tylko przyjaźń ...
Koszmar...

a ja się dzisiaj załatwiłam peelingiem wulkanicznym z ZSK. Do tej pory używałam go bez problemu,a dzisiaj nałożylam go na twarz wymydloną mydełkiem afrykańskim i ... takiego buraka dawno nie miałam.. Twarz mnie piecze, jest czerwona i podkład mi po prostu zjechał z twarzy...wyglądam jeszcze gorzej niż na spotkaniu
W ogóle mam wrażenie, że psia kupka mi skórę przesusza.. A tak lubię to uczucie czystości, jakie daje Chyba będę musiała pomyśleć o jakimś mega mocnym nawilżeniu, bo nie mam zamiaru z niej zrezygnować.. I chętnie zapisałabym sie na jakieś zakupy większego kawałka
Zazdrosze Ci Cathy...ja tez od dziecka mialam wiecej kolegow niz kolezanek..jednak ktoregos dnia sie zmienilo..przestalam byc kolezanka- stalam sie dla nich kobietą..fakt nie dla wszystkich...ale to juz nidgy nie byli ci sami koledzy.
Najpierw dogryzali ze mi cos spod bluzki wystaje i sie smiali , pozniej nie bylo im do smiechu
I to byly jeszce fajne czasy...aż..poznalam moją milosc w wieku 16 lat
Musialam niestety wiekszosc kolegow odstawic, z wlasnej checi, irytowaly mnie flirty i nie mialam na nie ochoty...bo byl ON, gdzie wczesniej sprawialo mi to przyjemnosc....takze nawet dobrzy koledzy kiedys znikną
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:42   #4781
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ale mi tego nie brakuje tzn kogoś z kim mogę pogadać o wszystkim i nigdy mi nie brakowało, plotkowanie nie kręciło jakoś zbytnio nigdy, niestety gdzie dużo kobietek tam i mnóstwo nieporozumień, wiem co mówie, będąc w liceum byłam w klasie, w której było 30 kobiet był totalny burdello. Potem poszłam na mat-inf gdzie były 3 dziewczyny i 16 chłopców Jaki spokój był Och no myślałam, że mnie nikt nie zrozumie, a Tu tyle nas Faceci są konkretni to fakt, za to ich lubię
a szczególnie uwielbiam matematyczny sposób rozumowania
też tak miałam, do dziś dogaduję się z kolegami z mat-fiz-mat (zwanego u nas mat -kwadrat), bo mamy taki sam sposób myślenia
tylko mi ze studiami odbiło i często się z wieloma osobami nie mogłam/mogę dogadać
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 20:50   #4782
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Zazdrosze Ci Cathy...ja tez od dziecka mialam wiecej kolegow niz kolezanek..jednak ktoregos dnia sie zmienilo..przestalam byc kolezanka- stalam sie dla nich kobietą..fakt nie dla wszystkich...ale to juz nidgy nie byli ci sami koledzy.
Najpierw dogryzali ze mi cos spod bluzki wystaje i sie smiali , pozniej nie bylo im do smiechu
I to byly jeszce fajne czasy...aż..poznalam moją milosc w wieku 16 lat
Musialam niestety wiekszosc kolegow odstawic, z wlasnej checi, irytowaly mnie flirty i nie mialam na nie ochoty...bo byl ON, gdzie wczesniej sprawialo mi to przyjemnosc....takze nawet dobrzy koledzy kiedys znikną
Selene, ale ja też przez to przechodziłam Każdy kumpel z piaskownicy z czasem zmieniał się albo w kogoś kompletnie mi obcego, z kim nie mogłam się dogadać, albo wręcz odwrotnie - kończyło się na spotykaniu się Dopiero po wielu latach moje grono przyjaciól jakoś się ustabilizowało i teraz wiem, że żaden z nich nie będzie próbował ciągnąć mnie do łóżka, a jednocześnie w środku nocy mogę zadzwonić i się wypłakać, gdy jest mi źle..
tylko, że ja mam ponad 30 -tkę
a we flirtowaniu nie widzę nic złego, jeżeli nie przekracza się pewnych granic i wiemy, że takie niewinne zabawy nikomu krzywdy nie zrobią.. mówię o flirtowaniu z przymrużeniem oka
i nigdy nie rozumialam czegoś takiego, jak "odstawienie kolegów, bo jest ON". No dobrze, jest, ale to nie znaczy, że mam nie odezwać się wiecej do żadnego przedstawiciela płci męskiej Faceci są naprawdę świetnymi kumplami. A już najgorzej jest, kiedy nie można spędzać czasu nawet z koleżanką... Takich związków nigdy nie rozumiałam i nie chcę zrozumieć
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:00   #4783
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Smile Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Selene, ale ja też przez to przechodziłam Każdy kumpel z piaskownicy z czasem zmieniał się albo w kogoś kompletnie mi obcego, z kim nie mogłam się dogadać, albo wręcz odwrotnie - kończyło się na spotykaniu się Dopiero po wielu latach moje grono przyjaciól jakoś się ustabilizowało i teraz wiem, że żaden z nich nie będzie próbował ciągnąć mnie do łóżka, a jednocześnie w środku nocy mogę zadzwonić i się wypłakać, gdy jest mi źle..
tylko, że ja mam ponad 30 -tkę
a we flirtowaniu nie widzę nic złego, jeżeli nie przekracza się pewnych granic i wiemy, że takie niewinne zabawy nikomu krzywdy nie zrobią.. mówię o flirtowaniu z przymrużeniem oka
i nigdy nie rozumialam czegoś takiego, jak "odstawienie kolegów, bo jest ON". No dobrze, jest, ale to nie znaczy, że mam nie odezwać się wiecej do żadnego przedstawiciela płci męskiej Faceci są naprawdę świetnymi kumplami. A już najgorzej jest, kiedy nie można spędzać czasu nawet z koleżanką... Takich związków nigdy nie rozumiałam i nie chcę zrozumieć

No to widocznie nie mialam szczescia do kolegow...wyjechalam ponad rok temu do Norwegii...i ostatnich dwoch kumpli powiedzilao ze cos tam do mnie czuli caly czas , ale ja bylam z kims zwiazana i nie powiedzieli mi o tym...moj swiat sie zawalil przez chwile...wiedzieli o mnie wszytstko , o moich problemach , czasami nawet problemach w zwiazku...jedyne co moge byc im wdzieczna ze nigdy nie wykorzystali tego czego wiedzieli, nie dazyli do mojego rozstania...wrecz przeciwnie pomagali mi...chce miec juz 30 lat
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:01   #4784
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja na szczęście mam kuzynkę, którą zaraziłam stanikami i minerałami więc mam z kim pogadać, tylko ona w Gdańsku a ja we Wro.

w pracy koleżanki mam fajne - chociaż niereformowalne, natomiast facetów, których mam facetami bym nie nazwała - tylko cio... mi.

ja też miałam zawsze kolegów
Teraz mam udaną paczkę znajomych i jest git - chociaż przyjaciółek kobiet mam tylko 2 - ale uważam, że to i tak bardzo dużo.

Bo baby to wredne są
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:02   #4785
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Bo baby to wredne są
poza tymi na tym forum
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:03   #4786
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dokładnie, podpisuję się obiema łapkami pod tym co napisała Cathy (jedynie jestem przed 30). Bodajże Pastereczka wklejała kiedyś świetne grafy.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:05   #4787
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

acha..zapomnialabym..Cathy..co to jest psia kupa???
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:06   #4788
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
poza tymi na tym forum
tu się zgadzam


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
acha..zapomnialabym..Cathy..co to jest psia kupa???
to jest to
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:08   #4789
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

I jak dodac jakies zdjecie w swoim profilu???? szukam ..szukam i znalezc nie moge



Cofam pytanko..juz znalazlam...jakos tak bezosobowo sie czulam bez foty

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-03 o 21:16
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 21:13   #4790
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
I jak dodac jakies zdjecie w swoim profilu???? szukam ..szukam i znalezc nie moge
widzę,że się jednak udało
a psia kupka to nasza nazwa na mydełko afrykańskie z Coastal Scents.. Jak dla mnie bomba, gdyby nie to, że szczypie w oczy (ale to moja wina, bo tusz też nim zmywam ) i nieco wysusza... ale wydajne jak diabli i oczyszcza rewelacyjnie. W dodatku rzeczywiście ogranicza ilosć niespodzianek na twarzy

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-03 o 21:15
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:15   #4791
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wlasnie spojrzalam w lustro i cofnelam sie, zeby spojrzec jeszcze raz (czyli efekt pod tytulem: wow, zaskakujaco dobrze w tym wygladam ) a mam dzis twarz oprószoną rozwietlaczem EGM- tibetian gold i róż EGm tropical melon- cudnie moje kolorki
Heh, no to gratuluję efektu Ja chyba jednak podaruję sobie MADa na rzecz rzeczy() mi obecnie niezbędnych, czyli CC, zakładka Nails

Naprawdę nikt ię nie zlituje, żeby zrobić wspólne z CC? Nie lubię się prosić, sama bym to dawno zrobiła, ale nie mam stałego adresu, a zanim będe miała, to minie połowa września i zanim przyjdzie to Teraz na wątku szał na mniej znane sklepy z Nyx, ale tm nie mają lakierków
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ej, czyli nie odstaję generalnie od reszty. myslalam, że to ja dziwna jestem, bo na ogól obracam się w typowo męskim towarzystwie, a koleżanek u mnie brak (na palcach jednej ręki mogę policzyć te, z którymi utrzymuję kontakty).
Za to męskie towarzystwo zawsze mi jakoś bardziej odpowiadało i nigdy nie miałam problemów z odnalezieniem się w nim Moi przyjaciele to właśnie mężczyźni. I cenię sobie ich bardzo, choć plotkom oczywiście na moim osiedlu nie ma końca, bo jak to tak? Samotna kobieta przebywająca z facetami? No to przecież OCZYWISTE, że łączy ich nie tylko przyjaźń ...
Koszmar...

a ja się dzisiaj załatwiłam peelingiem wulkanicznym z ZSK. Do tej pory używałam go bez problemu,a dzisiaj nałożylam go na twarz wymydloną mydełkiem afrykańskim i ... takiego buraka dawno nie miałam.. Twarz mnie piecze, jest czerwona i podkład mi po prostu zjechał z twarzy...wyglądam jeszcze gorzej niż na spotkaniu
W ogóle mam wrażenie, że psia kupka mi skórę przesusza.. A tak lubię to uczucie czystości, jakie daje Chyba będę musiała pomyśleć o jakimś mega mocnym nawilżeniu, bo nie mam zamiaru z niej zrezygnować.. I chętnie zapisałabym sie na jakieś zakupy większego kawałka
Heh, mnie bawią takie domysły, pamiętam kiedyś na samym początku nielubienia mojego TŻta przez rodziców, zrobiliśmy w trójkę dywersję ze znajomym z osiedla i przez dwa tygodnie się niby z nim "prowadzałam" Ale były jazdy

Mnie psia kupka też wysuszyła i niestaty musiałam odstawić. A żel Pure Zone o dziwo nie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Zazdrosze Ci Cathy...ja tez od dziecka mialam wiecej kolegow niz kolezanek..jednak ktoregos dnia sie zmienilo..przestalam byc kolezanka- stalam sie dla nich kobietą..fakt nie dla wszystkich...ale to juz nidgy nie byli ci sami koledzy.
Najpierw dogryzali ze mi cos spod bluzki wystaje i sie smiali , pozniej nie bylo im do smiechu
I to byly jeszce fajne czasy...aż..poznalam moją milosc w wieku 16 lat
Musialam niestety wiekszosc kolegow odstawic, z wlasnej checi, irytowaly mnie flirty i nie mialam na nie ochoty...bo byl ON, gdzie wczesniej sprawialo mi to przyjemnosc....takze nawet dobrzy koledzy kiedys znikną
Jak są dobrzy, to nie znikną. Zgadzam się z tym, co niżej napiała Cathy, ale nie kazdy musi lubić to, co inni, oczywiście

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Selene, ale ja też przez to przechodziłam Każdy kumpel z piaskownicy z czasem zmieniał się albo w kogoś kompletnie mi obcego, z kim nie mogłam się dogadać, albo wręcz odwrotnie - kończyło się na spotykaniu się Dopiero po wielu latach moje grono przyjaciól jakoś się ustabilizowało i teraz wiem, że żaden z nich nie będzie próbował ciągnąć mnie do łóżka, a jednocześnie w środku nocy mogę zadzwonić i się wypłakać, gdy jest mi źle..
tylko, że ja mam ponad 30 -tkę
a we flirtowaniu nie widzę nic złego, jeżeli nie przekracza się pewnych granic i wiemy, że takie niewinne zabawy nikomu krzywdy nie zrobią.. mówię o flirtowaniu z przymrużeniem oka
i nigdy nie rozumialam czegoś takiego, jak "odstawienie kolegów, bo jest ON". No dobrze, jest, ale to nie znaczy, że mam nie odezwać się wiecej do żadnego przedstawiciela płci męskiej Faceci są naprawdę świetnymi kumplami. A już najgorzej jest, kiedy nie można spędzać czasu nawet z koleżanką... Takich związków nigdy nie rozumiałam i nie chcę zrozumieć
Ja też lubię poflirtowac, do tej pory zresztą, a w gronie dobrych znajomych to bezpieczniejsze, niż z obcymi, bo oni znają nasze poczucie humoru i zwykle nie nadpisują love story. Też mnie denerwuje odstawianie znajomych, bo facetowi się nie podobają. Nie jestem najlepszym przykładem, bo przyjaciół spokojnie licze na palcach jednej ręki, ale mam znajomych o różnym stopniu bliskości, płci obojga (choć 95% to mężczyźni) przekrój wieku tez dość spory, ale nie wyobrażam sobie zrezygnowania ze znajomości tylko z tego powodu. Rzadko miałam sytuacje typu "wiesz, nie lubię jego/jej", ale wtedy oczekiwałam konkretnych argumentów i podawałam swoje, o w końcu z rzeczonym czlowiekiem znałam się x lat i nie zamierzałam tego wyrzucać do śmieci.

Przepraszam, że tak ostro.

edit: Selene i tu jest właśnie dobry przykład na różnicę między przyjacielem mężczyzną a kobietą. Baba nie przestawałaby knuć, byleby tylko dostać to, co jej się wydaje, że chce.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-08-03 o 21:18
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:24   #4792
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja też lubię poflirtowac, do tej pory zresztą, a w gronie dobrych znajomych to bezpieczniejsze, niż z obcymi, bo oni znają nasze poczucie humoru i zwykle nie nadpisują love story. Też mnie denerwuje odstawianie znajomych, bo facetowi się nie podobają. Nie jestem najlepszym przykładem, bo przyjaciół spokojnie licze na palcach jednej ręki, ale mam znajomych o różnym stopniu bliskości, płci obojga (choć 95% to mężczyźni) przekrój wieku tez dość spory, ale nie wyobrażam sobie zrezygnowania ze znajomości tylko z tego powodu. Rzadko miałam sytuacje typu "wiesz, nie lubię jego/jej", ale wtedy oczekiwałam konkretnych argumentów i podawałam swoje, o w końcu z rzeczonym czlowiekiem znałam się x lat i nie zamierzałam tego wyrzucać do śmieci.
ja też lubię, a najśmieszniej jest jak na taki flirt patrzą znajomi, którzy mojego znajomego od flirtu nie znają - i potem słyszę komentarze, że jak ja mogłam na oczach tż flirtować z innym a ja mam ubaw, bo to tylko kolega i to tżta bardziej niż mój
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:29   #4793
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a szczególnie uwielbiam matematyczny sposób rozumowania
też tak miałam, do dziś dogaduję się z kolegami z mat-fiz-mat (zwanego u nas mat -kwadrat), bo mamy taki sam sposób myślenia
tylko mi ze studiami odbiło i często się z wieloma osobami nie mogłam/mogę dogadać
hej
matko czytam i juz nie wyrabiam czasowo, a co dopiero coś napisać
witam i rozumem Cię kochana jako umysł matematyczno, ścisły, jakim ja jestem. Pomyśl że mój TZ to humanista, og towarzystwo też, męczarnia. Jak ja tęsknie do czasów Politechniki, wszyscy podobnie myślący, wszystko klarowne pomyślane, oj oj jak mi czasem źle. A jeszcze moja cała rodzina to matematycy albo mechanicy. Ogólnie wszyscyśmy prości jak równanie matematyczne z jedna niewiadomą. Mój TZ jak ma problem to go wałkuje, analizuje itp, a ja rozwiązuję i już!
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:30   #4794
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ja też lubię, a najśmieszniej jest jak na taki flirt patrzą znajomi, którzy mojego znajomego od flirtu nie znają - i potem słyszę komentarze, że jak ja mogłam na oczach tż flirtować z innym a ja mam ubaw, bo to tylko kolega i to tżta bardziej niż mój
Ja nie odstawilam flirtu bo chlopak , tylko wiekszosc kolegoww na tych zartach sie nie znalo ..i chcialo wejsc mi do lozka ..a potrafie pikantnie zazartowac...i lubie co najgorsze szkoda ze niektorzy faceci tego jako zart nie odbieraja
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:32   #4795
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
poza tymi na tym forum
to jak dobrze że tu trafiłam i jestem "z" forum
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:36   #4796
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja nie odstawilam flirtu bo chlopak , tylko wiekszosc kolegoww na tych zartach sie nie znalo ..i chcialo wejsc mi do lozka ..a potrafie pikantnie zazartowac...i lubie co najgorsze szkoda ze niektorzy faceci tego jako zart nie odbieraja
no właśnie - facet myśli, że jak się uśmiechniesz i coś powiesz to już jesteś jego.
a ja lubię tak o z podtekstem pogadać i na tym sie kończy

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
to jak dobrze że tu trafiłam i jestem "z" forum
jak nie jak tak
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:41   #4797
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI jesteś piękna - oglądałam zdjęcia na blogu (od którego nota bene się uzależniłam), tak myślę, ze te złośliwe komentarz, to dlatego, że tamte osoby zazdrościły Ci jak byłaś modelką i kiedy teraz uważają że maja sie do czego przyczepić to mogą sobie ulżyć

a swoja drogą widzę, że każda z nas jest za blada w społeczeństwie gdzie ideał urody i zdrowia to rumiane, ale wychudzone dziewczę
ja dla wszystkich wglądam na chorą - blada, a jak jestem zmęczona i mało umalowana to bardzo podkrążone oczy
zwykle chuda, chociaż ostatnio sie zapuściłam, teściowa mi w żartach wytknęła
a swoja drogą, po pierwszym spotkaniu była przekonana, że jestem w żałobie po kimś bliskim, chora i wogóle bardzo mi współczuła
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:46   #4798
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Talking Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
no właśnie - facet myśli, że jak się uśmiechniesz i coś powiesz to już jesteś jego.
a ja lubię tak o z podtekstem pogadać i na tym sie kończy
hihi..tez lubie zaczepiac ale nie kazdego mozna...ech faceci...chociaz bez nich smutno..i to jak bardzo

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
no właśnie - facet myśli, że jak się uśmiechniesz i coś powiesz to już jesteś jego.
a ja lubię tak o z podtekstem pogadać i na tym sie kończy



jak nie jak tak
Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
WI jesteś piękna - oglądałam zdjęcia na blogu (od którego nota bene się uzależniłam), tak myślę, ze te złośliwe komentarz, to dlatego, że tamte osoby zazdrościły Ci jak byłaś modelką i kiedy teraz uważają że maja sie do czego przyczepić to mogą sobie ulżyć

a swoja drogą widzę, że każda z nas jest za blada w społeczeństwie gdzie ideał urody i zdrowia to rumiane, ale wychudzone dziewczę
ja dla wszystkich wglądam na chorą - blada, a jak jestem zmęczona i mało umalowana to bardzo podkrążone oczy
zwykle chuda, chociaż ostatnio sie zapuściłam, teściowa mi w żartach wytknęła
a swoja drogą, po pierwszym spotkaniu była przekonana, że jestem w żałobie po kimś bliskim, chora i wogóle bardzo mi współczuła
A co to za blog??? ciekawska jestem jak na pierwszy dzien..wybacz
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:47   #4799
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

uważam, że przesadzacie z nazywaniem kobiet "babami", z tym że knują, plotkują, są niekonkretne itp. Nie namawiam do solidarności jajników, w ogóle nie lubię segregacji ze względu na płeć. Może nie jestem ekspertem w sprawie przyjaźni, bo jedna ręka ma za wiele palców żeby policzyć moich przyjaciół, ale oprócz rozwielitkowego który przyjacielem jest przede wszystkim, potem kochankiem mam dwoje bliższych ludzi obojga płci oraz mamę myślę, że niewazne co ma się w spodniach, ważne co w głowie.

nie zniosłabym gdyby ktoś mi wybierał kogo mam lubić. W ogóle nie wchodzi to w grę.

Klasę w LO miałam językową- damską i było spokojnie i ładnie pachniało nawet po wfie

Cath, Ty to jesteś najlepszą partią w okolicy, co się dziwisz że plotkują

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-03 o 21:48
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:48   #4800
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
hej
matko czytam i juz nie wyrabiam czasowo, a co dopiero coś napisać
witam i rozumem Cię kochana jako umysł matematyczno, ścisły, jakim ja jestem. Pomyśl że mój TZ to humanista, og towarzystwo też, męczarnia. Jak ja tęsknie do czasów Politechniki, wszyscy podobnie myślący, wszystko klarowne pomyślane, oj oj jak mi czasem źle. A jeszcze moja cała rodzina to matematycy albo mechanicy. Ogólnie wszyscyśmy prości jak równanie matematyczne z jedna niewiadomą. Mój TZ jak ma problem to go wałkuje, analizuje itp, a ja rozwiązuję i już!
no własnie, ja miałam już w łapkach indeks politechniki i coś mnie tak odwyrtło
i czasem żałuje, że nie poszłam tamtą drogą, mimo, że lubię to co robię
tylko mnie wkurza, że ja uważam, że logiczny ścisły sposób myślenia lepiej się tu sprawdza, a opór materii jest wysoko humanistyczno/pamięciowy
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.