Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 21:49   #4801
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja nie odstawilam flirtu bo chlopak , tylko wiekszosc kolegoww na tych zartach sie nie znalo ..i chcialo wejsc mi do lozka ..a potrafie pikantnie zazartowac...i lubie co najgorsze szkoda ze niektorzy faceci tego jako zart nie odbieraja
Z doświadczenia wiem, że oni na takie "pikantne" zagrywki lecą jak pszczoły do miodu... Chyba mają tak zaprogramowane, że nie pomyślą o takim zachowaniu w kategorii żartu - może wyjdzie tu moja feministyczna dusza, ale śmiem twierdzić, że instynkt pozostawienia nasienia gdziekolwiek jest silniejszy niż myśl "ona ma faceta więc to żarty, pożartujmy razem". Ręce opadają...

Dlatego na ostrzejsze zagrywki pozwalam sobie tylko z gejami - bo my lubimy odstawić szopkę, a tu mam gwarancję wręcz, że do niczego nie dojdzie. Aczkolwiek pół roku TŻ-a przekonywałam, że to nic groźnego... Ciężko mu było załapać. Ale nauczył się.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:54   #4802
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hihi..to juz wiem dlaczego ja zawsze sie zamartwiam i niepotrzebnie analizuje, mysle i po co...moj TZ z politechnicznym umyslem radzi sobie szybciej niz ja
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:58   #4803
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Witajcie, ale napisałyście dużo od wczoraj jutro będę Was szukać pewnie na innym wątku
w skrócie:
adusiadu będzie dobrze, trzymam kciuki za Twojego brata
WI nie słuchaj durnego gadania dla mnie jesteś nie tylko piękną osóbką, ale mądrą, czarującą i charyzmatyczną kobietą
atoja cieszę się, że jesteś
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:00   #4804
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Talking Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
.

Dlatego na ostrzejsze zagrywki pozwalam sobie tylko z gejami - bo my lubimy odstawić szopkę, a tu mam gwarancję wręcz, że do niczego nie dojdzie. Aczkolwiek pół roku TŻ-a przekonywałam, że to nic groźnego... Ciężko mu było załapać. Ale nauczył się.

Zgadzam sie 100 % bylam na dyskotece dla CIEPLYCH Panow...super bylo... cobysmy nie robily...nikt sie nie kleil ani nie patrzyl polecam taka forme rozrywki..ale nie za często...ktos musi podziwiac czasmi makijaż(taki maly akcent o maijazu zeby ktos przypadkowy nie pomyslal ze pomylil foum )
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:03   #4805
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie 100 % bylam na dyskotece dla CIEPLYCH Panow...super bylo... cobysmy nie robily...nikt sie nie kleil ani nie patrzyl polecam taka forme rozrywki..ale nie za często...ktos musi podziwiac czasmi makijaż(taki maly akcent o maijazu zeby ktos przypadkowy nie pomyslal ze pomylil foum )
właśnie zaczęłam się zastanawiać
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:04   #4806
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
uważam, że przesadzacie z nazywaniem kobiet "babami", z tym że knują, plotkują, są niekonkretne itp. Nie namawiam do solidarności jajników, w ogóle nie lubię segregacji ze względu na płeć. Może nie jestem ekspertem w sprawie przyjaźni, bo jedna ręka ma za wiele palców żeby policzyć moich przyjaciół, ale oprócz rozwielitkowego który przyjacielem jest przede wszystkim, potem kochankiem mam dwoje bliższych ludzi obojga płci oraz mamę myślę, że niewazne co ma się w spodniach, ważne co w głowie.

nie zniosłabym gdyby ktoś mi wybierał kogo mam lubić. W ogóle nie wchodzi to w grę.

Klasę w LO miałam językową- damską i było spokojnie i ładnie pachniało nawet po wfie

Cath, Ty to jesteś najlepszą partią w okolicy, co się dziwisz że plotkują
O właśnie właśnie Ja co prawda też raczej zawsze w męskim towarzystwie i podobnie jak Foxxxy to moje pierwsze w życiu babskie spotkanie i to jeszcze w tak licznym gronie, ale w sumie nie wiem dlaczego Moim świadkiem na śłubie był facet i zresztą mój najlepszy przyjaciel od lat. Ale przyznam, ze podoba mi sie tutaj i podobało mi się bardzo na spotkaniu i rzeczywiście płeć nie ma znaczenia. Po prostu albo ktoś jest ciekawą osoba albo nie
A w ogóle to zniknęłam na pół dnia, bo z córą u fryca byłam (na blond postanowiła się zrobić, ale w końcu stanęło na miodowym ) i tyle żeście napisały, że od pół godziny siedzę i nadrobić próbuję i nie nadążam
Atoju tak się ciesze, że się znowu pojawiłaś. Przesyłka dotarła, mam nadzieję, ze u Ciebie już lepiej
Cathy na spotkaniu widać było, że jesteś przemęczona, ale wyglądałaś bardzo dobrze. Proszę mi już nie narzekać
A psia kupka mnie chyba też trochę przesusza jednak. Muszę ją niestety trochę rzadziej używać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:04   #4807
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ja też lubię, a najśmieszniej jest jak na taki flirt patrzą znajomi, którzy mojego znajomego od flirtu nie znają - i potem słyszę komentarze, że jak ja mogłam na oczach tż flirtować z innym a ja mam ubaw, bo to tylko kolega i to tżta bardziej niż mój
O toto

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja nie odstawilam flirtu bo chlopak , tylko wiekszosc kolegoww na tych zartach sie nie znalo ..i chcialo wejsc mi do lozka ..a potrafie pikantnie zazartowac...i lubie co najgorsze szkoda ze niektorzy faceci tego jako zart nie odbieraja
To w takim razie życzę Ci, cobyś trafiła na facetów umiejącyh się pobawić słowem

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
to jak dobrze że tu trafiłam i jestem "z" forum
Nom, bo my tu jesteśmy elita, loża minerałocholiczek niemalże

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
no właśnie - facet myśli, że jak się uśmiechniesz i coś powiesz to już jesteś jego.
a ja lubię tak o z podtekstem pogadać i na tym sie kończy
Na szczęście nie wszyscy tak mają, tylko Ci z niepodbudowanym ego

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
uważam, że przesadzacie z nazywaniem kobiet "babami", z tym że knują, plotkują, są niekonkretne itp. Nie namawiam do solidarności jajników, w ogóle nie lubię segregacji ze względu na płeć. Może nie jestem ekspertem w sprawie przyjaźni, bo jedna ręka ma za wiele palców żeby policzyć moich przyjaciół, ale oprócz rozwielitkowego który przyjacielem jest przede wszystkim, potem kochankiem mam dwoje bliższych ludzi obojga płci oraz mamę myślę, że niewazne co ma się w spodniach, ważne co w głowie.

nie zniosłabym gdyby ktoś mi wybierał kogo mam lubić. W ogóle nie wchodzi to w grę.

Klasę w LO miałam językową- damską i było spokojnie i ładnie pachniało nawet po wfie

Cath, Ty to jesteś najlepszą partią w okolicy, co się dziwisz że plotkują
Rozi, my tu segregacji nie uskutecznimy, perełki można znaleźć po obu stronach, tak samo, jak "czarne owce", mówimy tylko, że części z nas lepiej dogaduje się z mężczyznami, bo oni w większości patrzą trzeźwo na zycie i mają swoisty "kodeks honorowy", np. nie odbijaj dziewczyny najlepszemu kumplowi, a kobiety z natury bardziej lubią ploty i intrygi, oczywiście też nie wszystkie.

Pamiętam, jak na początku rozmawialiśmy z TŻtem o tym, że kobiety nie mają honoru (wg niego). Owszem mają, tyle że nieliczne, za to jak już, to dobrze zbalansowany. Natomiast wielu mężczyzn sprawę honoru pojmuje niewłaściwie, bo mają inaczej prioytety poukładane i czasem im procesory siadają Ech, znów zaczęlam generalizować. Gomen
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 22:11   #4808
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
właśnie zaczęłam się zastanawiać
hihii.....zagalopowalam sie, gratuluje czujności .
Czasami warto zabłądzić
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:11   #4809
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Evelinko nieprawda, kobiety są częściej honorowe niż faceci. Faceci tylko tak gadają, że mają honor, ale to bzdura maksymalna niestety
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:16   #4810
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Evelinko nieprawda, kobiety są częściej honorowe niż faceci. Faceci tylko tak gadają, że mają honor, ale to bzdura maksymalna niestety
Że częściej, o się nnie zgodzę, przynajmniej nie w moim otoczeniu, ale tak jak pisałam, wsędzie można znaleźć perełki, trzeba tylko dobrze szukać A najlepiej zacząć od naszego wątku
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:16   #4811
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
hihii.....zagalopowalam sie, gratuluje czujności .
Czasami warto zabłądzić
no co Ty, żartuję! To plotkowy, więc plotkujemy

honor...a mi się znów wydaje że to cecha osobnicza a nie płciowa
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 22:20   #4812
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Rozi, przecież to tak z przymrużeniem oka było Wiadomo że każdy jest indywidualnością i tylko to czy czyjaś osobowość nam odpowiada, czy nie ma znaczenie a nie płeć. Faktem jest jednak, że pewne zachowania są charakterystyczne dla danej płci (albo w jakiś sposób płeć nas predestynuje do pewnych zachowań, pewnie mają na to wpływ kwestie wychowania, kultury jak i zwyczajnie biologia itp.), jak i to że mamy jakieś tam swoje preferencje odnośnie towarzystwa, to tak jak z czekoladą, jedni wolą czekoladę inni mleczną, tak po prostu jest i tyle Nie ma co kruszyć kopii
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:24   #4813
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
uważam, że przesadzacie z nazywaniem kobiet "babami", z tym że knują, plotkują, są niekonkretne itp. Nie namawiam do solidarności jajników, w ogóle nie lubię segregacji ze względu na płeć. Może nie jestem ekspertem w sprawie przyjaźni, bo jedna ręka ma za wiele palców żeby policzyć moich przyjaciół, ale oprócz rozwielitkowego który przyjacielem jest przede wszystkim, potem kochankiem mam dwoje bliższych ludzi obojga płci oraz mamę myślę, że niewazne co ma się w spodniach, ważne co w głowie.

nie zniosłabym gdyby ktoś mi wybierał kogo mam lubić. W ogóle nie wchodzi to w grę.

Klasę w LO miałam językową- damską i było spokojnie i ładnie pachniało nawet po wfie

Cath, Ty to jesteś najlepszą partią w okolicy, co się dziwisz że plotkują
rozi, te "baby" to nie miało być negatywne, kobiety brzmi tak poważnie,
bardzo szanowana przeze mnie kobieta na wysokim stanowisku uważała za komplement powiedzieć o kobiecie wiedźma - bo to taka co wie, w odróżnieniu od niewiasty

ja solidaryzuję się z ludźmi a nie jajnikami czy jądrami
a z wami na forum mi po prostu dobrze, uzależniłam się do tego stopnia, że jak tylko jestem w pobliżu kompa, to choć na chwilę zerkam

a z TŻ mam tak samo, znacznie ważniejsza była dla mnie przyjaźń
kiedy coś się sypie, to głównie przyjaźni mi żal i dlatego zwykle wracam
i tez jakoś pusto jak przyjaciół mam policzyć, poza mamą
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:40   #4814
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

spot, wiadomo że mama wymiata
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:42   #4815
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
u
Klasę w LO miałam językową- damską i było spokojnie i ładnie pachniało nawet po wfie
Rozbawiłaś mnie tym
ja też byłam w klasie damskiej - tylko 3 chłopców w porywach do 5 , ale niestety u mnie po wf nie pachniało. Problem był na tyle duży, że nawet na godzinie wychowawczej był poruszany.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:47   #4816
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Matko, ale produkujecie - nie można nadążyć z czytaniem.

Jak ja Wam zazdroszcze tego umysłu ścisłego, ja jestem typową tumanistką i za bardzo wszystko rozkminiam, nawet jak się z kimś "pokłócę: na forum (Cathy i Atoja będą pewnie wiedzięc o co chodzi)to poźniej strasznie rozmyślam i w ogóle i po co mi to?

Żeby było trochę na temat (mimo, że w sumie nie wiadomo co tutaj jest na temat ) WE możesz napisać co to za twór to coś co pachnie jak kenzo ?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:53   #4817
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II


ja się z Tobą kłóciłam ???????? Ja nic takiego nie pamietam!!!!
o matko, czy ja się z kimś jeszcze kłóciłam na wizażu?????????

No to nieźle jestem postrzegana.wydawało mi się to niemożliwe. Tu mi ze wszystkimi baaardzo dobrze jak nigdzie indziej. Nie mam kłótliwej natury. oj czas się leczyć....

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-08-03 o 22:55
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:53   #4818
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Rozi powtórzę pytanko, bo chyba gdzieś przepadło Czy Burt's Bees pod oczy warto kupować, bo Ty zdaje się znasz tą markę. Szukam czegoś nowego i w mairę skutecznie nawilżającego, bo mi się krem kończy
A może ktoś coś poleci
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:55   #4819
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Witajcie
Brat ma nogę na 12 tyg. w gipsie, jesli mu temperatura spadnie to jutro go zabieram ze szpitala. Dziekuje za wszystkie kciuki, pocieszenia i cieple slowa. Musze zainteresowac się tymi cwiczeniami izometrycznymi i ogolnie rehabilitacja.
Od wrzesnia mial isc do nowej szkoly, bo skonczyl gimnazjum w tym roku i niestety opusci miesiac lub dwa nauki.

Zalozylam sobie wczoraj konto na ebayu i kupilam z UK Panache Strapless, tak na odstresowanie.

Tez sie nie opalam bo mam pieprzyk na pieprzyku pieprzykiem przykryty na całym ciele. Ludzie ustepuja mi miejsca w autobusach i tramwajach, bo ja z tych odcieni typu fair neutral z EDM jestem.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 22:56   #4820
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Cath, Ty to jesteś najlepszą partią w okolicy, co się dziwisz że plotkują
hi hi żadna ze mnie partia dawno juz do wszystkich powinno dotrzec, że ja "nie do wzięcia"
a serio - wkurza mnie to, że zyję w tak durnej społeczności, gdzie wciąż nie funkcjonuje określenie "singiel z wyboru", a nieco mniej sympatyczne "stara panna" Mnie to nie przeszkadza, bo wiem, na co się zdecydowałam, ale czasem szkoda mi moich rodziców, którzy dzielnie muszą znosić "życzliwe" uwagi znajomych
i Rozi - dzięki kochana
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A co to za blog??? ciekawska jestem jak na pierwszy dzien..wybacz
no to ja się pochwalę - to mój blog- link w moim podpisie.
Tam ostatnio umiesciłam zdjęcia z naszego spotkania minerałomaniaczek mniej lub bardziej zaawansowanych

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A w ogóle to zniknęłam na pół dnia, bo z córą u fryca byłam (na blond postanowiła się zrobić, ale w końcu stanęło na miodowym ) i tyle żeście napisały, że od pół godziny siedzę i nadrobić próbuję i nie nadążam
mam nadzieję, że swojego koloru włosów nie tknęłaś Bo fantastyczny jest
Cytat:
Cathy na spotkaniu widać było, że jesteś przemęczona, ale wyglądałaś bardzo dobrze. Proszę mi już nie narzekać
A psia kupka mnie chyba też trochę przesusza jednak. Muszę ją niestety trochę rzadziej używać
starałam się, żeby nie było widać, że padam, ale jednak ktoś mnie przejrzał
ja psią kupkę postanowiłam używać na zmianę z olejkiem na bazie cromollientu.. Jednak ta miękkość skóry po olejku mi baaardzo odpowiada

Angel - ja już nie pamiętam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-03 o 23:00
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:58   #4821
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
o nie, nie, nie... wlasnie zakochałam się w sztucznych rzesach MINK
http://www.youtube.com/watch?v=eqp0vaDwx5g
z Coastal Scents
Niech mi ktoś powie, że 30$ to za dużo za nie!
Kurczę, no nie dam przecież 100 zł za sztuczne rzęsy... Ale widzialyście, jak one naturalnie wyglądają?
za dużo!!!

oglądałam ten filmik przy TŻ i powiedziałam,że muszę je mieć, a on:
łeee, to wygląda jak krzaki. Normalnie jak Breżniew...

ehhh... i gadaj tu z facetem
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:59   #4822
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Witajcie
Brat ma nogę na 12 tyg. w gipsie, jesli mu temperatura spadnie to jutro go zabieram ze szpitala. Dziekuje za wszystkie kciuki, pocieszenia i cieple slowa. Musze zainteresowac się tymi cwiczeniami izometrycznymi i ogolnie rehabilitacja.
Od wrzesnia mial isc do nowej szkoly, bo skonczyl gimnazjum w tym roku i niestety opusci miesiac lub dwa nauki.

Zalozylam sobie wczoraj konto na ebayu i kupilam z UK Panache Strapless, tak na odstresowanie.

Tez sie nie opalam bo mam pieprzyk na pieprzyku pieprzykiem przykryty na całym ciele. Ludzie ustepuja mi miejsca w autobusach i tramwajach, bo ja z tych odcieni typu fair neutral z EDM jestem.
cieszę się że brat do domu wraca
rehabilitacja czyni cuda tylko wymaga systematyczności i dużo motywacji, żeby nie przerywać jak nie ma szybkich postepów i jeszcze boli i męczy

a z autobusami to widać, że czasem bladość ma swoje zalety
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 23:07   #4823
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
hi hi żadna ze mnie partia dawno juz do wszystkich powinno dotrzec, że ja "nie do wzięcia"
a serio - wkurza mnie to, że zyję w tak durnej społeczności, gdzie wciąż nie funkcjonuje określenie "singiel z wyboru", a nieco mniej sympatyczne "stara panna" Mnie to nie przeszkadza, bo wiem, na co się zdecydowałam, ale czasem szkoda mi moich rodziców, którzy dzielnie muszą znosić "życzliwe" uwagi znajomych
i Rozi - dzięki kochana
Moja sis też sama, ten sam rocznik co TY, tylko bezdzietna I też gadają, ale w sumie łatwiej się przez życie przechodzi mając kogoś przy swoim boku jednak
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że swojego koloru włosów nie tknęłaś Bo fantastyczny jest
Dziękuję Coś mnie jednak kusić powoli zaczyna, bo dzisiaj rano kolejną siwkę bezpardonowo usunęłąm
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
starałam się, żeby nie było widać, że padam, ale jednak ktoś mnie przejrzał
ja psią kupkę postanowiłam używać na zmianę z olejkiem na bazie cromollientu.. Jednak ta miękkość skóry po olejku mi baaardzo odpowiada
Też już używam tego olejku z Crommolientem. Cudny jest I taka skóra gładziutka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 23:07   #4824
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
za dużo!!!

oglądałam ten filmik przy TŻ i powiedziałam,że muszę je mieć, a on:
łeee, to wygląda jak krzaki. Normalnie jak Breżniew...

ehhh... i gadaj tu z facetem
jakie krzaki? Jakie krzaki?? Toż to jedne z najładniejszych sztucznych rzęs, jakie miałam okazję oglądać (a widziałam sporo ) Oczywiście mówię o tych zwykłych, nie z cyrkoniami

Za dużo mówisz? z drugiej strony 100 zł na rzesy tej jakości i wielokrotnego użytku... To WCALE nie wychodzi tak dużo
no nic, ja się muszę jeszcze przespać z tym tematem... i to kilka razy

Adusiadu- jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia dla brata. Jeżeli jutro będzie mógl wyjść ze szpitala po tak poważnym wypadku, to znaczy, ze nie jest chyba najgorzej. Czyli - będzie dobrze

Dominiko- jakie siwki? Ja nie chcę być niegrzeczna, ale może to wina wzroku? Bo uwierz mi, ja się długo gapiłam na Twoją fryzurkę (na zmianę z cerą ) i żadnych siwków tam nie widziałam
A cromollient to mój numer 1 ostatnio I nie szczypie w oczy

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-03 o 23:10
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 23:12   #4825
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

CATHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

opadla mi szczęka...gdzie Ty to trzymasz???? masakra..po prostu ja myslalam ze mam jobla na punkcie kosmetykow....ale miec w szafie tony samych mineralow....ja chyba odmowie te probki z EDM bo mi wyplaty nie wystarczy jak mi sie tez spodobają...szok
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-03 o 23:14
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 23:12   #4826
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Atoja to nie była kłótnia tylko "kłótnia" w zasadzie to pewnie moja wina była... własnie Wy z Cathy nie pamiętacie, a ja pamiętam i nie wiem po co? Wkurza mnie to, że tak nad wszystkim rozmyślam, np. jak napiszę jakiś post na forum, o coś zapytam i po jakimś czasie nikt mi nie odpowie (i niby wiem, że mój post mógł gdzieś w tym wszystkim przepaść, że nie każd post wymaga odpowiedzi itp.) to wydaję mi się ze wszyscy myślą "o jakaś kretynka durnoty wypisuje"
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 23:14   #4827
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja ostatnio uslyszalam od polowy spalonej rodziny 'co ty taka blada jestes?"
gdzie ja nawet bladolica nie jestem w ogole
no ale ja nie lubie upalu, slonca, opalac sie itp
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 23:18   #4828
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
CATHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

opadla mi szczęka...gdzie Ty to trzymasz???? masakra..po prostu ja myslalam ze mam jobla na punkcie kosmetykow....ale miec w szafie tony samych mineralow....ja chyba odmowie te probki z EDM bo mi wyplaty nie wystarczy jak mi sie tez spodobają...szok
wcale nie mam tak dużo !
większość siedzi w torebkach (ponad 120 próbek, co właśnie policzyłam po spotkaniu)
a reszta w szufladach
mało tego - jedna z uczestniczek spotkania była nawet rozczarowana, bo "myślałam, że masz więcej" Nie będę paluchem pokazywać, która to

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Atoja to nie była kłótnia tylko "kłótnia" w zasadzie to pewnie moja wina była... własnie Wy z Cathy nie pamiętacie, a ja pamiętam i nie wiem po co? Wkurza mnie to, że tak nad wszystkim rozmyślam, np. jak napiszę jakiś post na forum, o coś zapytam i po jakimś czasie nikt mi nie odpowie (i niby wiem, że mój post mógł gdzieś w tym wszystkim przepaść, że nie każd post wymaga odpowiedzi itp.) to wydaję mi się ze wszyscy myślą "o jakaś kretynka durnoty wypisuje"
Angel - naprawdę nie ma potrzeby podchodzić do tego aż tak emocjonalnie i osobiście. Posty często giną w natłoku (zwłaszcza na plotkowym ), a poza tym nikt nie myśli w ten sposób. Gdybym ja się zastanawiała nad każdym postem, który piszę, to pewnie miałabym na koncie wciaż stan ponizej 500 postów
Najważniejsze, że wyciągnęłaś wnioski
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 23:21   #4829
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No właśnie mi się też wydawało, że nie ma, a tu masz Ukrywają się pod spodem bezczelnie, ale nie ze mną te numery

Cotko, SN nie dotarło jeszcze?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 23:54   #4830
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Atoja to nie była kłótnia tylko "kłótnia" w zasadzie to pewnie moja wina była... własnie Wy z Cathy nie pamiętacie, a ja pamiętam i nie wiem po co? Wkurza mnie to, że tak nad wszystkim rozmyślam, np. jak napiszę jakiś post na forum, o coś zapytam i po jakimś czasie nikt mi nie odpowie (i niby wiem, że mój post mógł gdzieś w tym wszystkim przepaść, że nie każd post wymaga odpowiedzi itp.) to wydaję mi się ze wszyscy myślą "o jakaś kretynka durnoty wypisuje"
Skąd ja to znam...
Też zawsze wszystko strasznie biorę do siebie...
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.