makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-04, 18:19   #451
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość



ja ostatnio stwierdzam, ze niektóre paletki mnie zaskakują - jedną z nich jest właśnie Kaska Beige - nieskromnie stwierdzam, ze jest mi w nich zadziwiająco dobrze, a kupiłam w zasadzie dlatego, ze nic innego się nie napatoczyło

u Ciebie wyglądają pięknie - jak nakładałaś, ze taki ładny ten bakłażan Ci wyszedł - pacynką?
ja zawsze przy rozcieraniu tracę trochę tego bakłażanu i taki brąz zostaje ...
ja tez uwielbiam Kaske
nakładałam pędzelkami, ale tego bakłazanu nałozyłam dosc duzo, a poźniej dopiero rozcierałam bezem i jasnym brazem na samej górze... wszystkie cienie nakładam na baze UD a ona tez ciut kolorki podbija
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 18:21   #452
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam Kaske
nakładałam pędzelkami, ale tego bakłazanu nałozyłam dosc duzo, a poźniej dopiero rozcierałam bezem i jasny brazem na samej górze... wszystkie cienie nakładam na baze UD a ona tez ciut kolorki podbija
oj to muszę w końcu kupić tą bazę - tyle już o niej dobrego słyszałam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 18:22   #453
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
oj to muszę w końcu kupić tą bazę - tyle już o niej dobrego słyszałam
kup kup!!! jest boska
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 18:56   #454
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no to skusiłyscie mnie kusicielki
nabyłam paletkę Dior Twilight - dziś wypróbowałam - taki dzienny zwyklaczek, zeby zobaczyć jak mi w niebieskim, bo to moja pierwsza paletka w niebieskościach

przepraszam za brak makijażu (ten upał ) i włosa, który się wkradł w kadr, ale dopiero przy cropowaniu zauwazyłam
... gratuluje zakupu ... niech Ci dobrze sluzy ...

i pieknie sie u Ciebie na oczkach prezentuje ...

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
P4w, Desti - munlajty i twilajty to moje ulubione paletki. Ładnie Waszym oczętom w tych kolorach


Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
desti cudnie !!! nie wiem czemu ale bardziej mi sie podobasz w takim ciemniejszym wydaniu
ogolnie bardziej mi pasuje... ale na codzien niestety odpada ...chyba, ze mam wolne ...

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja wrzucam mejkap zrobiony Chanelkami Kaska Beige.. Na górnej powiece Kaska +kreseczka Clinique, na dolnej turkus UD i niebieski khol Guerlain ..wybaczcie za brak podkładu, na buzce mam tylko krem koloryzujący EL
... Buzi niesamowicie mi sie podoba jak malujesz oczka... a przy takiej cerze to nic innego nie potrzeba w taki upal jak krem koloryzujacy ...

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
kup kup!!! jest boska
potwierdzam ... najlepsza jaka istnieje ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:16   #455
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... gratuluje zakupu ... niech Ci dobrze sluzy ...

i pieknie sie u Ciebie na oczkach prezentuje ...


potwierdzam ... najlepsza jaka istnieje ...
na żywo wygląda lepiej i też mi się podoba

już dobrze, dobrze - jestem skuszona na tą bazę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:27   #456
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

ogolnie bardziej mi pasuje... ale na codzien niestety odpada ...chyba, ze mam wolne ...


... Buzi niesamowicie mi sie podoba jak malujesz oczka... a przy takiej cerze to nic innego nie potrzeba w taki upal jak krem koloryzujacy ...
dziękuje
ja z reguły maluje siebie na jedno kopyto, jak mam wiecej czasu to wtedy eksperymentuje, choc z efektrm bywa różnie
A baze kupiłam dzięki Wam, nawet Loreale które wczesniej sie u mnie rolowały dobrze sie trzymają
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:35   #457
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20451178]Jakbys chciala sie spotkac to ja chetnie .
A co do odsypek MACa to nie wiem. Nie wiedzialam nawet, ze w MACu odsypki sprzedaja . Raczej moim naturalnym srodowiskiem jest Sephora a nie MAC .
[/QUOTE]

James, dam znać jeśli się faktycznie wybiorę, tylko że z tż-em będę nie sama A ja się zainteresowałam MACem niedawno, więc stąd pytanie o dpsypki, bo skoro na allegro mają, to się zastanawiałam czy i w sklepie

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Buzi, pięknie sie Kaska prezentuje na Twoich oczach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 19:50   #458
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja z reguły maluje siebie na jedno kopyto, jak mam wiecej czasu to wtedy eksperymentuje, choc z efektrm bywa różnie
to tak jak ja ... ale jak patrze na Twoje zdjecia to mi sie efekt bardziej podoba ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:59   #459
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nabyłam paletkę Dior Twilight - dziś wypróbowałam - taki dzienny zwyklaczek, zeby zobaczyć jak mi w niebieskim, bo to moja pierwsza paletka w niebieskościach
przepraszam za brak makijażu (ten upał ) i włosa, który się wkradł w kadr, ale dopiero przy cropowaniu zauwazyłam
Pięknie ci w takich delikatnych błękitach
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
braz w dustach jest cudny ... i idealnie pasuje do tej paletki ... wrzuce zdjecie co juz kiedys zrobilam... z tego co pamietam uzylam brazu, czarnego i tego niebieskiego troszke... a jak bede miala wolne to zrobie cos nowego...



hmmm... ja takich zdjec w sumie nie lubie... bo nie dosc, ze malo na nich widac to cieniowac i wyciagac kazda musi i tak zeby do wlasnego oka pasowalo... dlatego jak mi wyjdzie ... to wstawiam jeszcze zdjecie z boku... albo jak ostatnio z calkiem zamknietym okiem... bo przy otwartym oku to ani kreski dobrze nie widac ani specjalnie cieni... zobacz na tym zdjeciu gdzie jestem zmeczona i niewyspana wiec na dodatek opuchniete slepia mam co u mnie jest w sumie stanem stalym jak pracuje ... zdjecie wrzucilam pare postow wyzej... tam nawet mam oczy pomalowane... ale nie mam pojecia czym bo malo widac...

ale poprobuje... jak mi cos sensownego wyjdzie to wrzuce i sie wtedy zobaczy ...
Śliczne te Night Dusty Ładnie wyglądasz w połączeniu brązu czerni i srebra
Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja wrzucam mejkap zrobiony Chanelkami Kaska Beige.. Na górnej powiece Kaska +kreseczka Clinique, na dolnej turkus UD i niebieski khol Guerlain ..wybaczcie za brak podkładu, na buzce mam tylko krem koloryzujący EL
No to podjęłam decyzję Kaska będzie moja jak nic
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:17   #460
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
James, dam znać jeśli się faktycznie wybiorę, tylko że z tż-em będę nie sama A ja się zainteresowałam MACem niedawno, więc stąd pytanie o dpsypki, bo skoro na allegro mają, to się zastanawiałam czy i w sklepie


Słoneczko - gdzieś czytałam o "wielkości" odsypek z allegro (to było 0.5 ml chyba) i wrażenie wizualne było takie, że ilość załośnie mała, ale dziewczynom na kilkanaście makijaży spokojnie starczała... Pamiętam, że Nevada wizażowa sprzedawała odsypki na allegro, ale nie wiem czy nadal ma coś wystawione (ja o makowych cieniach czytać zaczęłam dopiero jak mnie James nasza uświadomiła, że kupiłam podróbki )

Desti a tak a propos mojej wczorajszej weny - oczy mam zielono-szare, włosy brązowe, cerę taką średnio jasną (ciemną?) - na zimę sand EL DW, na lato mam parurka aqua 03.

Bardzo chciałabym żeby mi ten kolor oczny "wyszedł" , ale nawet nie mam pomysłu na kolor cieni, wszędzie jest napisane, że do zielonych oczu fiolety, ale uraz mam do "sinych barw"

Podpowiecie, jakie cudo mogłabym sobie sprawić na początek?

p4w, desti, buzichocho - dzięki za nowe zdjęcia i nowe makijaże (najlepsze jest to, że własnie o brązach albo błękitach myślałam )
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:28   #461
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Desti a tak a propos mojej wczorajszej weny - oczy mam zielono-szare, włosy brązowe, cerę taką średnio jasną (ciemną?) - na zimę sand EL DW, na lato mam parurka aqua 03.

Bardzo chciałabym żeby mi ten kolor oczny "wyszedł" , ale nawet nie mam pomysłu na kolor cieni, wszędzie jest napisane, że do zielonych oczu fiolety, ale uraz mam do "sinych barw"

Podpowiecie, jakie cudo mogłabym sobie sprawić na początek?
trzeba popatrzec kogo tu mamy z zielonymi oczkami i brazowymi wlosami... bo Moniq to blondynka... wiec jej co innego pasuje...

ja by, zaczela od czagos bardziej delikatnego... po fiolety mozesz siegnac jak juz sie wprawisz ale moze kokietka... brazy tez mozesz sprobowac ... tylko nie wiem czy dla Ciebie cieple czy zimne... twilighty to granat... mozna tez sobie sine oczko wyczarowac ...

nie wiem czy korzystasz z all albo ebaya... zeby nie kupowac w ciemno zawsze mozesz kupic miniaturke albo na pierwszy rzut jakis nowy tester...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 20:35   #462
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
trzeba popatrzec kogo tu mamy z zielonymi oczkami i brazowymi wlosami... bo Moniq to blondynka... wiec jej co innego pasuje...

ja by, zaczela od czagos bardziej delikatnego... po fiolety mozesz siegnac jak juz sie wprawisz ale moze kokietka... brazy tez mozesz sprobowac ... tylko nie wiem czy dla Ciebie cieple czy zimne... twilighty to granat... mozna tez sobie sine oczko wyczarowac ...

nie wiem czy korzystasz z all albo ebaya... zeby nie kupowac w ciemno zawsze mozesz kupic miniaturke albo na pierwszy rzut jakis nowy tester...

destuś - oglądałam na allegro takie maluśkie paletki (lancome chyba były i EL), tanie i ładnie się prezentujące, ale i tak się boję, ze na podróby trafię i jak mi mój przyszły mega fajny i fantastyczny makijaż oczu nie wyjdzie to tylko dlatego


Wczoraj oglądałam Wikko wiewiórę i Wilbara fana kąpieli ja nie wiem jak to działa, ale jak na nich patrzę to zanoszę się ze śmiechu a jednocześnie... jakoś ckliwie mi się robi ... prześliczne łobuzy
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:36   #463
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Słoneczko - gdzieś czytałam o "wielkości" odsypek z allegro (to było 0.5 ml chyba) i wrażenie wizualne było takie, że ilość załośnie mała, ale dziewczynom na kilkanaście makijaży spokojnie starczała... Pamiętam, że Nevada wizażowa sprzedawała odsypki na allegro, ale nie wiem czy nadal ma coś wystawione (ja o makowych cieniach czytać zaczęłam dopiero jak mnie James nasza uświadomiła, że kupiłam podróbki )

Desti a tak a propos mojej wczorajszej weny - oczy mam zielono-szare, włosy brązowe, cerę taką średnio jasną (ciemną?) - na zimę sand EL DW, na lato mam parurka aqua 03.
Dziękuję Orenduś Te odpsypki 05,ml to te za 5 zeta, a tych droższych nieco więcej jest (tak wyczytałam z allegro).
I mamy ten sam numer parurka aquy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:44   #464
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Przegladałam te zdjecia w pierwszym poście i wnioski jakie mi się nasuwają do Desti i Moniki (bo dąły najwięcej fotek)

Desti Tobie jest zdecydowanie lepiej w ciemniejszych kolorach i w wyraźniejszych makijażach. Za***iście pasują Ci Bale i Murano.

Monice tez pasują ciemniejsze kolory i te diory night gust są bardzo trafione.

Aha i to co przykuło moją uwagę-Super makijaz buzichocho w Kasce Chanela-mega super!
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 23:25   #465
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Słoneczko - gdzieś czytałam o "wielkości" odsypek z allegro (to było 0.5 ml chyba) i wrażenie wizualne było takie, że ilość załośnie mała, ale dziewczynom na kilkanaście makijaży spokojnie starczała... Pamiętam, że Nevada wizażowa sprzedawała odsypki na allegro, ale nie wiem czy nadal ma coś wystawione (ja o makowych cieniach czytać zaczęłam dopiero jak mnie James nasza uświadomiła, że kupiłam podróbki )

Desti a tak a propos mojej wczorajszej weny - oczy mam zielono-szare, włosy brązowe, cerę taką średnio jasną (ciemną?) - na zimę sand EL DW, na lato mam parurka aqua 03.

Bardzo chciałabym żeby mi ten kolor oczny "wyszedł" , ale nawet nie mam pomysłu na kolor cieni, wszędzie jest napisane, że do zielonych oczu fiolety, ale uraz mam do "sinych barw"

Podpowiecie, jakie cudo mogłabym sobie sprawić na początek?

p4w, desti, buzichocho - dzięki za nowe zdjęcia i nowe makijaże (najlepsze jest to, że własnie o brązach albo błękitach myślałam )
Wiem, ze pytanie nie bylo do mnie, ale moze moge pomoc . Wydaje mi sie, ze pasowalaby Ci paletka Petal Shine - fiolet, braz, roz, rozo-bez (jasne i ciemne kolory). Chetnie Ci ja pozycze . Moglabym ja wyslac kurierem. Mialabys mozliwosc potestowac sobie kilka roznych kolorow i znalezc cos w czym najlepiesz wygladasz i w czym najlepiej sie czujesz .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-07-04 o 23:27
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 23:32   #466
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20465204]Wiem, ze pytanie nie bylo do mnie, ale moze moge pomoc . Wydaje mi sie, ze pasowalaby Ci paletka Petal Shine - fiolet, braz, roz, rozo-bez (jasne i ciemne kolory) i cos tam jeszcze. Chetnie Ci ja pozycze . Moglabym ja wyslac kurierem. Mialabys mozliwosc potestowac sobie kilka roznych kolorow i znalezc cos w czym najlepiesz wygladasz i w czym najlepiej sie czujesz .[/QUOTE]


James wariatko kochana zamurowanam Twoją propozycją przyznam

piękna ta petal i taka wydaje mi się dość... bezpieczna...i coś sobie myślę, że bez pożyczania się o nią postaram... chyba z mężem poważnie muszę porozmawiać w końcu imieniny mi się zbliżają (co prawda nie obchodzę, ale to drobny szczegół)

Jejku - James nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 23:50   #467
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
James wariatko kochana zamurowanam Twoją propozycją przyznam

piękna ta petal i taka wydaje mi się dość... bezpieczna...i coś sobie myślę, że bez pożyczania się o nią postaram... chyba z mężem poważnie muszę porozmawiać w końcu imieniny mi się zbliżają (co prawda nie obchodzę, ale to drobny szczegół)

Jejku - James nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło
Alez to przeciez zaden problem. Moge dac kilka cieni na tydzien czy dwa. Sa bardzo wydaje, wiec spokojnie moglabys sobie pouzywac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 09:25   #468
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20465204]Wiem, ze pytanie nie bylo do mnie, ale moze moge pomoc . Wydaje mi sie, ze pasowalaby Ci paletka Petal Shine - fiolet, braz, roz, rozo-bez (jasne i ciemne kolory). Chetnie Ci ja pozycze . Moglabym ja wyslac kurierem. Mialabys mozliwosc potestowac sobie kilka roznych kolorow i znalezc cos w czym najlepiesz wygladasz i w czym najlepiej sie czujesz .[/QUOTE]

Ja wiem, ze to nie do mnie post, ale James, masz wielkie serce i jesteś wielka, wiesz? Coraz bardziej zyskujesz w moich oczach

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Kupiłam wczoraj pędzelek z Inglota do blendowania, w sumie to jest odpowiednik MAC-a nr 224. Powiem, ze super się nim cieniuje dobre te pędzelki Inglota, nie ustępują MAC-owym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 09:45   #469
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

James - z taką propozycja sie jeszcze tutaj nie spotkałam
Jestem pod wrażeniem.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 10:16   #470
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Corii dziękować

Werka
mejkap który wstawiałam był mocny- dałam duzo tego bakłażanu... spokojnie tez mozna nimi wykonać fajnego delikatnego dzienniaczka

uzunia dziękuje
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:32   #471
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

dzis Twilightowy mejkap w wersji ciut mocniejszej.. kreseczka jak zawsze Clinique, na wew powiece niebieski khol Guerlain..
Fotki znów wyszły takie sobie, chyba trzeba bedzie zbierac pieniążki na lepszy sprzet
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:55   #472
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

buzi - to ja tak własnie poproszę cuuuudownie!!! i pytanie z głupkowatych - jak kategoryzujesz swój kolor tęczówki?
i jeszcze jedno czy ten niebieski khol wewnątrz ładnie Ci się (trwale) trzyma?

Moje drogie - nabyłam jakieś miniaturki lancoma..kolory są z kosmosu nieco ale na potrenowanie myślę, że będzie ok
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:03   #473
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
buzi - to ja tak własnie poproszę cuuuudownie!!! i pytanie z głupkowatych - jak kategoryzujesz swój kolor tęczówki?
i jeszcze jedno czy ten niebieski khol wewnątrz ładnie Ci się (trwale) trzyma?

Moje drogie - nabyłam jakieś miniaturki lancoma..kolory są z kosmosu nieco ale na potrenowanie myślę, że będzie ok
dziękuje
mam zielone oczy (choc ta zielen bardziej morska jest)
Jeśli chodzi o khol to trzyma się dzielnie pare godzin, aczkolwiek pod koniec dnia kolor jest duzo bledszy niz tuz po nałozeniu...
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:08   #474
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Ale mam zaleglości po tym weekendzie

Dziewczyny, świetne makijaże

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20412458]Yasia, super.
Cudowne masz te brwi, naprawde.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Yasia boosko Ci w tych fioletach śliczne masz oczka!!!
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Yasia super Ci w fioletch
Dziękuję bardzo
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 17:05   #475
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Znowu pokaktuje was Purple Look. Czepiłam się tych dwójek i odczepić nie mogę

Buzi, coraz piękniej u Ciebie, ja tak ślicznie malować i cieniowac nie umiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:25
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 17:37   #476
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Buzi - jestes mistrzynia! Nie moge sie napatrzec na Twoje cieniowanie!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:40   #477
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
dzis Twilightowy mejkap w wersji ciut mocniejszej.. kreseczka jak zawsze Clinique, na wew powiece niebieski khol Guerlain..
Fotki znów wyszły takie sobie, chyba trzeba bedzie zbierac pieniążki na lepszy sprzet
Buzi - znowu ślicznie A co do Kaski, to jestem pewna, że dam radę zrobić to sporo słabiej
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:55   #478
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
dzis Twilightowy mejkap w wersji ciut mocniejszej.. kreseczka jak zawsze Clinique, na wew powiece niebieski khol Guerlain..
Fotki znów wyszły takie sobie, chyba trzeba bedzie zbierac pieniążki na lepszy sprzet
... siedze i zbieram szczeke z podlogi ... u Ciebie te cienie tak lsnia... a juz chciala wstawic zdjecie twilightow co jakis czas temu zrobilam... ale chyba sobie daruje i poczekam az mi kiedys cos lepszego wyjdzie ...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Znowu pokaktuje was Purple Look. Czepiłam się tych dwójek i odczepić nie mogę
bo Ci pasuja ... wiec nic dziwnego, ze sie czepilas hihi ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:11   #479
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Whoaaaa ale fajowy watek

Subskrybuje i ide ogladac od poczatku

Buzichocho: Przepiekny makijaz !!!!
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:19   #480
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Urbi Ty trabko... namiary na watek juz Ci dawno na profilu zostawilam
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.