Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 00:27   #121
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dla mnie rudo-żółty blond
mnie się podoba
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 07:28   #122
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny Agatu Blond Princessa Caskada Snoww Yattamanka
dziewczyny dzięki za wypowiedzi.Co do koloru to taj jak pisałam odrost był ok 3 cm jak widać gdzie się kończył ale przy kolejnym farbowaniu na niego najadę i powinno być już ok.To naprawdę w świetle dziennym tego nie widać.Teraz mam b.czuły aparat i przekłamuje trochę kolory.
Co do kondycji to pisalam Wam juz wczesniej ze czuje , ze znimi cos nie tak to mi nie wierzyłyście.Ale już jest powoli lepiej maska z jajka i Dolce dadzą rade.Zwłaszcza jak się je podetnie.Mam w planach podciąć 2 cm wiedz będzie ok.Teraz to już tylko odżywianie.
A wczoraj bylam na zakupach w Opolu i w Rossmannie jest promocja na c12 i inne farby cool blond.Bunny wiedz jak robic zapas to tylko teraz.

Jejku dziewczyny jak sypie śnieg.Masakra jakaś.Ja jeszcze dwa dni i wracam do de.Mam trochę załatwiania i ze znajomymi trzeba się spotykać.Ok uciekam będę wieczorem o ile mi pozwolą.
A co do fotek to powstawiam jeszcze blondyneczki tylko pewnie dopiero jak już będę de.bo teraz to mam istny maraton.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 07:33   #123
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Witam

Dołączam sie do tego wątku pierwszy raz ale od dawna go obserwuję, przeglądnęłam chyba wszystkie części :P
jestem totalną amatorką co do farbowania/rozjaśniania - dopiero w październiku zaczęłam rozjaśniać - pierwszy raz w życiu :P oczywiście u fryzjerki bo sama nie wiedziałabym jak sie do tego zabrać :| 2 razy farbowała mi swoimi farbami (z matrixa) ale nie osiągnęłam jeszcze upragnionego efektu... Za jej farby płaci się troche więcej więc chciałabym tym razem przynieść jej swoją a potem próbować radzić sobie z nią w domu. Wolę nie ryzykować i nie nakładać sama farby z drogerii na fryzjerską..

Ale przejdę do sedna
Otóż zastanawiam się, którą farbę wybrać aby osiągnąć mój ideał -czyli włosy dziewczyny z 4-go i 5-go zdj, to ta sama dziewczyna tylko na 1. zdjęciu wyraźnie widać, że jej włosy są jaśniutkie ale mają ciepły odcień.
Ostatnie zdjęcie znalazłam w internecie - dziewczyna pisała, że uzyskała go farbą L'Oreal Recital Preference w odcieniu : Bardzo Bardzo Jasny Blond Popielaty.
Zastanawiałam się w drogerii nad Belle Color 111 Garniera i Palette Deluxe 100, ale przeczytałam wiele opinii, że Palette niszczą bardzo włosy :/ a moje są po trwałej ondulacji - która w zasadzie już została na samych końcówkach - i 2 razy już były rozjaśniane.

Na pierwszym zdjęciu są moje włosy przed farbowaniem, a kolejne 2 koloru jaki mam obecnie, w rzeczywistości wydaję mi się, że jest troszkę ciemniejszy i żółtszy (?) :/

Kurcze dziewczyny jak mogę osiągnąć mój ideał?
Myśłałam, że za pierwszym razem u fryzjerki się uda
Powiem ci tak
Pare lat temu mialam bzika na punkcie tego koloru
Ufarbowalam sie na taki i niestety mi nie pasował
Zauwazylam ,ze duzo dziewczyn ma ten kolor w usa i to przewaznie w tych cieplejsszych miastach i z opalenizna to faktycznie jakos pasuje

Byla to farba londa czerwone pudelku ,a na nim kobieta z krotkimi wlosami,
Znajde zdj,ale nie wiem czyt teraaz dam rade
Wieczorem bede napewno

Edit:
to londa 01 sloneczny blond
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-12-28 o 07:42
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 07:43   #124
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

_eNchaNted_
No kochana jestem zadowolona dziękuje.
Najważniejsze to znaleźć swoja jedna farbę i się jej trzymać a potem to tylko odrosty i tak się stało w moim przypadku.Mam nadzieje ze zostanę przy niej.Zakupiłam wczoraj 4 op c12.A co dalej zobaczymy.Musze przyznać jak patrze na Twoje foto pierwsze przed farbowaniem to bardzo przypominają mi mój kolor naturalny.Czy musisz nakładać podkład i farbkę.Ja kiedyś tez tak robiłam ale teraz jestem szczęśliwa ze już nie muszę.Przemyśl sprawę.


Kotka
Cykle foto jak tylko znajdę chwile i pokarze Ci jak wyglądają tabsy a tym razem wrzucam foto Merz-a.
A kondycja włosów po kąpieli to tak jak już wcześniej pisałam miałam wrażenie ze mam włosy jak po wychechłanej lalce barbie ale to się zmieniło jak nałożyłam farbę.Bunny pisała ze to normalne bo włos traci barwnik i włos staje się porowaty. Acha dziewczyny zapomniałam dodać ze jak ktoś ma dostęp do tabletek Merza w Niemczech to w Rossmanie i Muller 120 szt.kosztuje tyle co w Polsce za 60 szt.Chyba się opłaca co?Zwłaszcza ze one do tanich nie należna.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 08:45   #125
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czesc wszystkim

z kawa siedza na wizazu nie ma nic lepszego niz leniuchowanie ale kolejne swieta ida i znow sie zacznie zaraz szykowanie potraw
zaraz ide testowac ta odzywke
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 09:56   #126
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_
No kochana jestem zadowolona dziękuje.
Najważniejsze to znaleźć swoja jedna farbę i się jej trzymać a potem to tylko odrosty i tak się stało w moim przypadku.Mam nadzieje ze zostanę przy niej.Zakupiłam wczoraj 4 op c12.A co dalej zobaczymy.Musze przyznać jak patrze na Twoje foto pierwsze przed farbowaniem to bardzo przypominają mi mój kolor naturalny.Czy musisz nakładać podkład i farbkę.Ja kiedyś tez tak robiłam ale teraz jestem szczęśliwa ze już nie muszę.Przemyśl sprawę.
I dobrze, trzymaj się jej teraz Też bym chciała jedną robi i miec spokój, ale u mnie to raczej nie przejdzie. Już próbowałam na pasemku tą c12 i lipa była. Ale z drugiej strony mogłam pociapkac z ilością - bo przecież trudno wymierzyc ciutke farby i wody w równej ilości.. Może jeszcze kiedyś dam jej szanse? A najwyżej jak się nie uda położe na to coś innego?
A co tak malutko tych opakowań kupiłaś? Miał byc tir wynajęty


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jak sypie śnieg.Masakra jakaś.Ja jeszcze dwa dni i wracam do de.Mam trochę załatwiania i ze znajomymi trzeba się spotykać.Ok uciekam będę wieczorem o ile mi pozwolą.
A co do fotek to powstawiam jeszcze blondyneczki tylko pewnie dopiero jak już będę de.bo teraz to mam istny maraton.
U nas też pruszy mocno nawet drogi już są białe

A teraz lece do Siostry, bo dzwoniła, że jakiś idiota cały przód auta jej rozdupczył i uciekł ale życzliwy sąsiad spisał nr rejestracyjne i teraz czeka na policje.

Smacznej kawusi
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 11:06   #127
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
jak dojść do tego cholernego blondu z moich włosów

Witam wizażanki! Już krew mnie zalewa, gdy patrze na swoje włosy!
Jeszcze do niedawna miałam b. ciemny brązik. Rozjaśniłam włoski i wyszła żółto-pomarańczowa kupa za przeproszeniem. Parę dni później udałam się do profesjonalnego saloniku i wyszło mi coś takiego (pierwsze foto).
Kolor bardzo mi się spodobał,ale... już po trzech myciach zauważyłam,że traci swój odcień i zaczyna ponownie żółknąć.

Marzy mi się taki zwykły przyzwoity blondzik. (drugie i trzecie foto).
Dodam,że teraz mam bardzo przesuszone włosy,które już zaczynają przypominać siano. Używam różnych odżywek itp..

A więc pytanie: Co zrobić by uzyskać taki blond? Czy zwykła sklepowa farba mi to złapie?? Pomocyy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ggggggggggggggg.jpg (33,8 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg the-blond-elena-the-vampire-diaries-6747904-684-893.jpg (78,2 KB, 17 załadowań)
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 11:10   #128
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: jak dojść do tego cholernego blondu z moich włosów

Swoje włosy mogę przyrównać teraz do farby casting creme gloss: miodowy blond. Tylko są one ciut jaśniejsze
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 11:18   #129
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A u mnie bezchmurne niebo i słoneczko świeci

A ja dalej hoduję odrost do waszego farbowania w styczniu będę wyglądała jak potwór
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 11:26   #130
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć
A ja wczoraj wybrałam się z tż na zakupy no i kupiłam sobie jeszcze jedną farbę na ten mój odrost, niestety nie mieli exelki 9,13 ani 10,13 więc skusiłam się na casting 1013
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba któraś z Was nią robiła? Jakie były wrażenia? Acha i jeszcze jedno czy wy ja nakładałyście na mokre tak jak w instrukcji czy na suche jak zawsze
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 11:34   #131
youzyczka
Przyczajenie
 
Avatar youzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź/Anglia
Wiadomości: 3
GG do youzyczka
Dot.: jak dojść do tego cholernego blondu z moich włosów

farbą farby nie rozjaśnisz. żeby pozbyć się żółtego odcienia użyj farby z zimnej tonacji (np. popielaty ciemny blond). żeby były takie jak na przedstawionych przez ciebie zdjęciach niestety musiałyby być one ponownie rozjaśnione, co odradzam, bo po obecnym rozjaśnianiu zbytnio by to obciążyło włosy. najlepszym wyjściem będzie stopniowe rozjaśnianie pasemkami, albo właśnie stonowanie włosów kolorem, który zneutralizuje złoty odcień.
__________________
http://youzyczka.blogspot.com/
youzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 11:47   #132
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: jak dojść do tego cholernego blondu z moich włosów

Cytat:
Napisane przez youzyczka Pokaż wiadomość
albo właśnie stonowanie włosów kolorem, który zneutralizuje złoty odcień.
Stonowanie włosów, czyli masz na myśli położenie tej farby wyżej wspomnianej? Czy możesz mi mniej-więcej pokazać co to może z tego wyjść..

ajj o tych pasemkach to cały czas słyszę. W jakim czasie wtedy bym doszła do upragnionego kolorku?

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

a może napar z rumianka by coś wskórał?
albo te płukanki fioletowe
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 11:49   #133
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Powiem ci tak
Pare lat temu mialam bzika na punkcie tego koloru
Ufarbowalam sie na taki i niestety mi nie pasował
Zauwazylam ,ze duzo dziewczyn ma ten kolor w usa i to przewaznie w tych cieplejsszych miastach i z opalenizna to faktycznie jakos pasuje

Byla to farba londa czerwone pudelku ,a na nim kobieta z krotkimi wlosami,
Znajde zdj,ale nie wiem czyt teraaz dam rade
Wieczorem bede napewno

Edit:
to londa 01 sloneczny blond
Dzięki bardzo! tej farbki nie brałam jeszcze pod uwage szczerze mówiąc
Tylko ciekawe czy jest łatwo dostępna? Jak bede robiła obchód po drogeriach jej również poszukam Czy ona mocno rozjaśnia?
Marzą mi sie tak jasne, że aż prawie białe :P z ciepłymi refleksami ahh snią mi sie takie po nocach :P
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 12:15   #134
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć
A ja wczoraj wybrałam się z tż na zakupy no i kupiłam sobie jeszcze jedną farbę na ten mój odrost, niestety nie mieli exelki 9,13 ani 10,13 więc skusiłam się na casting 1013
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba któraś z Was nią robiła? Jakie były wrażenia? Acha i jeszcze jedno czy wy ja nakładałyście na mokre tak jak w instrukcji czy na suche jak zawsze
To był trochę błąd bo excell ma 9% wodę, a casting tylko 4,5% - i ona bardziej tonuje więc nie wiem czy poradzi sobie z Twoim odrostem :/

Ale wracając do pytania - na wątku castingowym dużo było złych opinii, że wysusza, że włosy się kruszą - przez to bałam się jej użyć.
Ale w końcu się ogarnęłam i nałożyłam. Nakładałam na wilgotne włosy (głowę miałam zmoczoną i trochę pochodziłam w ręczniku żeby mi nie ciekło po plecach ). A zniszczeń czy suchości u mnie akurat nie było żadnych Ale wiadomo każdy włos inaczej reaguje.
Acha no i nie wiem jak Ty będziesz nakładała - ale ja nakładałam na całość bo chciałam kolor zmienić no i pomimo oszczędnego nakładania (przez co wyszło nierówno) ledwo starczyło mi farby a włoski mam przecież króciutkie..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-28 o 12:23
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 12:30   #135
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To był trochę błąd bo excell ma 9% wodę, a casting tylko 4,5% - i ona bardziej tonuje więc nie wiem czy poradzi sobie z Twoim odrostem :/
No właśnie nie mam odrostu, tylko wyszedł mi inny odcień bardziej ciepły na odrostach i 3cm więc przez to w końcu się zdecydowałam na nią no zobaczymy jak wyjdzie, tylko przeraża mnie to że mam zmoczyć te włosy, może jednak spróbować na suche?
A dziewczyny, czy to, ze farba była na zimnym może spowodować, że inaczej chwyciła? Bo ja ostatnio zostawiłam farbę w aucie a było zimno i potem po pracy pojechałam do mamy i mi nakładała ją czy to może być przyczyną że inaczej chwyciła?
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 12:33   #136
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: jak dojść do tego cholernego blondu z moich włosów

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Używam różnych odżywek itp..
Przejrzyj KWC, wątki o pielęgnacji i podejdź poważnie do regeneracji włosów, bo właśnie przymierzasz się do zrobienia im krzywdy po raz 3 w krótkim czasie - ich zemsta może być okrutna
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 13:06   #137
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: jak dojść do tego cholernego blondu z moich włosów

to właśnie robię.

ale moje pytanie brzmiało inaczej, jak dojść do wymarzonego kolorku.
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 13:50   #138
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć
A ja wczoraj wybrałam się z tż na zakupy no i kupiłam sobie jeszcze jedną farbę na ten mój odrost, niestety nie mieli exelki 9,13 ani 10,13 więc skusiłam się na casting 1013
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba któraś z Was nią robiła? Jakie były wrażenia? Acha i jeszcze jedno czy wy ja nakładałyście na mokre tak jak w instrukcji czy na suche jak zawsze
Ja robiłam 1021, a potem na pasemku 1013.
To sa te rozjasniajace.
1013 wyszło mi szaro-zielona więc dobrze że nie zrobilam całych wlosow.
Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania o tę farbę to pytaj

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To był trochę błąd bo excell ma 9% wodę, a casting tylko 4,5% - i ona bardziej tonuje więc nie wiem czy poradzi sobie z Twoim odrostem :/

Ale wracając do pytania - na wątku castingowym dużo było złych opinii, że wysusza, że włosy się kruszą - przez to bałam się jej użyć.
Ale w końcu się ogarnęłam i nałożyłam. Nakładałam na wilgotne włosy (głowę miałam zmoczoną i trochę pochodziłam w ręczniku żeby mi nie ciekło po plecach ). A zniszczeń czy suchości u mnie akurat nie było żadnych Ale wiadomo każdy włos inaczej reaguje.
Acha no i nie wiem jak Ty będziesz nakładała - ale ja nakładałam na całość bo chciałam kolor zmienić no i pomimo oszczędnego nakładania (przez co wyszło nierówno) ledwo starczyło mi farby a włoski mam przecież króciutkie..
Ale Ty nie robiłaś chyba tymi nowymi rozjasniajacymi Castingami?
Czy juz rozjaśniajacymi?

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
to właśnie robię.

ale moje pytanie brzmiało inaczej, jak dojść do wymarzonego kolorku.
Masz ciemny kolor w porównaniu z tymi jaki chcesz mieć, musisz robić kąpiel rozjaśniającą albo nakładać farby rozjasniajace.
Na pewno będziesz musiała zrobić to kilka razy żeby mieć tak jasny kolor jak pokazujesz.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 13:55   #139
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kotka
Cykle foto jak tylko znajdę chwile i pokarze Ci jak wyglądają tabsy a tym razem wrzucam foto Merz-a.
A kondycja włosów po kąpieli to tak jak już wcześniej pisałam miałam wrażenie ze mam włosy jak po wychechłanej lalce barbie ale to się zmieniło jak nałożyłam farbę.Bunny pisała ze to normalne bo włos traci barwnik i włos staje się porowaty. Acha dziewczyny zapomniałam dodać ze jak ktoś ma dostęp do tabletek Merza w Niemczech to w Rossmanie i Muller 120 szt.kosztuje tyle co w Polsce za 60 szt.Chyba się opłaca co?Zwłaszcza ze one do tanich nie należna.
dziękuje kupilam takie same... ale nie wiem kiedy zacząć brać...

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A u mnie bezchmurne niebo i słoneczko świeci

A ja dalej hoduję odrost do waszego farbowania w styczniu będę wyglądała jak potwór
yatta a parmaceris pomagał ci na wypadanie?

apropo u mnie po kolana śniegu i nadal wali
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 14:01   #140
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dziękuje kupilam takie same... ale nie wiem kiedy zacząć brać...

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------



yatta a parmaceris pomagał ci na wypadanie?

apropo u mnie po kolana śniegu i nadal wali
No to sobie już odpuszczę fotkę skoro je masz.Chyba nie będzie problemu z ich łykaniem co?
A czemu nie wiesz kiedy je brać.Zaczynaj od razu.Czy bierzesz jeszcze coś,jakiś suplement?.Ja tam przerwę zrobię dopiero jak skończę następne op.czyli w marcu.A żeby widzieć efekty po suplementach należny je łykać co najmniej 3 miesiące.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:05   #141
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A wyobraźcie sobie że ja ostatnio łykałam 2 tygodnie antybiotyk jak 2 razy Vitapil-taki wielki
Kotka może ten Merz będzie dla Ciebie lepszy
Adzi to za 4 mce znowu będziesz w PL? Bo jak masz tylko 4 opakowania c12 to na 4 farbowania-raz na miesiąc to szybko Ci pójdzie.
A ja dziś widzialam Excell 9,13 już miałam brać (mimo że mam 2 opakowania 1013) biorę z półki a tu cała zawartość wypada dołem.
To jakiś znak-zostaję przy 10,13.
I kupiłam w Rossmanie tego Gliss Kura 7 olejków-ma nawet napisane na opakowaniu nowość 7 odżywczych olejków, wzięłam tez szampon, w sumie nie wiem po co, ale wzielam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:11   #142
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To był trochę błąd bo excell ma 9% wodę, a casting tylko 4,5% - i ona bardziej tonuje więc nie wiem czy poradzi sobie z Twoim odrostem :/

Ale wracając do pytania - na wątku castingowym dużo było złych opinii, że wysusza, że włosy się kruszą - przez to bałam się jej użyć.
Ale w końcu się ogarnęłam i nałożyłam. Nakładałam na wilgotne włosy (głowę miałam zmoczoną i trochę pochodziłam w ręczniku żeby mi nie ciekło po plecach ). A zniszczeń czy suchości u mnie akurat nie było żadnych Ale wiadomo każdy włos inaczej reaguje.
Acha no i nie wiem jak Ty będziesz nakładała - ale ja nakładałam na całość bo chciałam kolor zmienić no i pomimo oszczędnego nakładania (przez co wyszło nierówno) ledwo starczyło mi farby a włoski mam przecież króciutkie..

a mi spokojnie starczylo 1 opakowanie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:20   #143
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No to sobie już odpuszczę fotkę skoro je masz.Chyba nie będzie problemu z ich łykaniem co?
A czemu nie wiesz kiedy je brać.Zaczynaj od razu.Czy bierzesz jeszcze coś,jakiś suplement?.Ja tam przerwę zrobię dopiero jak skończę następne op.czyli w marcu.A żeby widzieć efekty po suplementach należny je łykać co najmniej 3 miesiące.
na pewno a co do suplementów to bralam od 1.09 do 1.11 skrzypovitę, a od 2.11 do 23.12 vitapil więc w sumie bralam ponad 3m-c i nie wiem co teraz robić??? co myślisz?

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A wyobraźcie sobie że ja ostatnio łykałam 2 tygodnie antybiotyk jak 2 razy Vitapil-taki wielki
Kotka może ten Merz będzie dla Ciebie lepszy
Adzi to za 4 mce znowu będziesz w PL? Bo jak masz tylko 4 opakowania c12 to na 4 farbowania-raz na miesiąc to szybko Ci pójdzie.
A ja dziś widzialam Excell 9,13 już miałam brać (mimo że mam 2 opakowania 1013) biorę z półki a tu cała zawartość wypada dołem.
To jakiś znak-zostaję przy 10,13.
I kupiłam w Rossmanie tego Gliss Kura 7 olejków-ma nawet napisane na opakowaniu nowość 7 odżywczych olejków, wzięłam tez szampon, w sumie nie wiem po co, ale wzielam
no to masz garło wiesz nie bede sie tyle z nim meczyć i bede bardziej optymistycznie nastawiona i moze to pomoże a z tą exell to miałaś wypadek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:37   #144
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
na pewno a co do suplementów to bralam od 1.09 do 1.11 skrzypovitę, a od 2.11 do 23.12 vitapil więc w sumie bralam ponad 3m-c i nie wiem co teraz robić??? co myślisz?no to masz garło wiesz nie bede sie tyle z nim meczyć i bede bardziej optymistycznie nastawiona i moze to pomoże a z tą exell to miałaś wypadek
Hehe Ale zabrzmiało
No antybiotyk to był mus więc jakoś połykałam ale zdarzało mi się że nie mogłam połknąc i wypluwałam i tak na kilka razy.

No miałam z Excelka przeboje

Kotka wg mnie z tymi suplementami to bierz to co Ci pasuje, obserwuj porost.Tyle już bralas, ze teraz powinno szybciej zadzialac i efekty możesz mieć od razu

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-28 o 14:38
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:44   #145
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Agatko no to wstępnie jesteśmy umówione mam nadzieję, że reszcie też przypasuje ten termin i znów będzie zbiorowe farbowanko
Ja to odpadam bo mam wtedy zjazd i będę mieć zapierdziel...
Ale chyba na tygodniu po 8 polożę farbę bo też mój odrost juz widac

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ej kobitki a ja mam ochote na nowy kolorek
Co ty do nas mówisz???

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a dokładnia na taki http://www.google.com/imgres?imgurl=...1t:429,r:0,s:0

może któraś wie co to za kolorek?
Jak dla mnie jasny blond lub średni blond natura.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny Agatu Blond Princessa Caskada Snoww Yattamanka
dziewczyny dzięki za wypowiedzi.Co do koloru to taj jak pisałam odrost był ok 3 cm jak widać gdzie się kończył ale przy kolejnym farbowaniu na niego najadę i powinno być już ok.To naprawdę w świetle dziennym tego nie widać.Teraz mam b.czuły aparat i przekłamuje trochę kolory.
Co do kondycji to pisalam Wam juz wczesniej ze czuje , ze znimi cos nie tak to mi nie wierzyłyście.Ale już jest powoli lepiej maska z jajka i Dolce dadzą rade.Zwłaszcza jak się je podetnie.Mam w planach podciąć 2 cm wiedz będzie ok.Teraz to już tylko odżywianie.
A wczoraj bylam na zakupach w Opolu i w Rossmannie jest promocja na c12 i inne farby cool blond.Bunny wiedz jak robic zapas to tylko teraz.

Jejku dziewczyny jak sypie śnieg.Masakra jakaś.Ja jeszcze dwa dni i wracam do de.Mam trochę załatwiania i ze znajomymi trzeba się spotykać.Ok uciekam będę wieczorem o ile mi pozwolą.
A co do fotek to powstawiam jeszcze blondyneczki tylko pewnie dopiero jak już będę de.bo teraz to mam istny maraton.
To ja musze leciec do rossa i też kupić parę bo potem cenę walną znów 13zl to niech spadają
A ten odrost ci sie zrówna jak sie dopłucze po ok. 2 tyg. jak u mnie.
To nie powinno mieć wpływu że mialaś 3cm.
U mnie tużpo farbie sie odcina leciutko- ma taki jakby bardziej nasycony kolor a po myciu wlosow ok 4 krotnym juz jest rowny kolor.
Ciesze sie że farba ci spasowała i mówilam ze bedzie lepiej po farbie niz po kąpieli- jednak rozjaśniacz to rozjaśniacz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:50   #146
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale Ty nie robiłaś chyba tymi nowymi rozjasniajacymi Castingami?
Czy juz rozjaśniajacymi?
No ja robiłam 910 lodowy blond i mimo rozcieńczania wody i tak mi rozjasniło

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
yatta a parmaceris pomagał ci na wypadanie?
Ciężko stwierdzić bo w między czasie też łykałam te suplementy, więc Ci nie powiem bo nie chcę Cię wprowadzać w błąd


A w ogóle to wam powiem, że ten Seboradin to jest taki do dupy - mam takie nerwy na niego :/
Jakieś krostki mi się na głowie porobiły, łupiez do tego doszedł
Nie będę już tego g**** używać.. Szkoda tylko na niego kasy..

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a mi spokojnie starczylo 1 opakowanie
To może ja mam jakąś nieforemną głowę A tak serio to ja może mam krótkie włosy ale bardzo gęste - to może dlatego? Sama już nie wiem..

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka wg mnie z tymi suplementami to bierz to co Ci pasuje, obserwuj porost.Tyle już bralas, ze teraz powinno szybciej zadzialac i efekty możesz mieć od razu
Ja jak kupowałam w aptece Vitapil i Belissę Detox to pytałam pani czy mogę brać je jednocześnie to powiedziała mi, że to za dużo i żebym wzięła najpierw jedno a zaraz potem zaczęła drugie. Vitapil ma 60 tabletek a Belissa 50 to prawie 4 miesiące i farmaceutka nie miała zastrzeżeń - wręcz sama tak poleciła, więc myślę, że spokojnie możesz brać

Ewentualnie jak Cię to martwi to podskocz do apteki i zapytaj - to przecież nic nie kosztuje
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:52   #147
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

chyba tym zrobie http://www.getprice.com.au/images/up...50_50484_1.jpg tylko teraz pytanie do blond bunny: jaką wodę może mieć ta farba??
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:53   #148
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A u mnie bezchmurne niebo i słoneczko świeci

A ja dalej hoduję odrost do waszego farbowania w styczniu będę wyglądała jak potwór
Oj Ty a kiedy zamierzasz farbowac? Masz już coś upatrzone?


Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć
A ja wczoraj wybrałam się z tż na zakupy no i kupiłam sobie jeszcze jedną farbę na ten mój odrost, niestety nie mieli exelki 9,13 ani 10,13 więc skusiłam się na casting 1013
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba któraś z Was nią robiła? Jakie były wrażenia? Acha i jeszcze jedno czy wy ja nakładałyście na mokre tak jak w instrukcji czy na suche jak zawsze
Ja jak castingiem robiłam to nachyliłam głowe nad wanna, moczyłam ręce w wodzie i później na włoski także były wilgotne


Kupiłam w rossmanie Palette 100 skandynawski (na następne farbowanie) i L'Oreal Wbis Copenhague
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:59   #149
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
chyba tym zrobie http://www.getprice.com.au/images/up...50_50484_1.jpg tylko teraz pytanie do blond bunny: jaką wodę może mieć ta farba??
Nie wiem do jakich wlosow jest przeznaczona ale obstawiam że 6% albo 9%.
Czyli rozjaśni o ton lub dwa to góra.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 15:02   #150
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie wiem do jakich wlosow jest przeznaczona ale obstawiam że 6% albo 9%.
Czyli rozjaśni o ton lub dwa to góra.
ta farba jest chyba nie rozjasniajaca wiec chyba ma wode 6%? a powiedz mi, jesli po dekolorze wyszly by mi now blond czyli jasniejsze niz chce zrobic to musze uzyc wody 3% czy moze byc 6%?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.