Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 12:53   #1111
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Spróbuję pomóc ale najlepiej spytać na wątku MACowym (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=571753) - ja się nie czuję tak mocna w rozpoznawaniu podróbek, a tam jest kilka osób, które te produkty znają bardzo dobrze
OO dzieki, nawet nie wiedzialam o tym watku
maffash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:44   #1112
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

dla Estelli

dziewczyny mam czarną sukienkę z zielonym kolorem przy twarzy,rude włosy czy pomalowanie oka na mocną zieleń(może z brokatem?) nie będzie wyglądało za upiornie
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 15:07   #1113
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
dla Estelli

dziewczyny mam czarną sukienkę z zielonym kolorem przy twarzy,rude włosy czy pomalowanie oka na mocną zieleń(może z brokatem?) nie będzie wyglądało za upiornie
jesli na sylwestra to nie
oczywiscie o ile nie kloci sie to z Twoja wyjatkowo delikatna uroda czy cos w tym stylu w sylwestra mozna zaszalec

dymek z ciemnej glebokiej zieleni a na to odrobijne pylku brokatowego na ruchoma powieke
albo sama gruba kreche z brokatu, na gornej powiece
albo nawet dymek + podkreslona brokatem dolna powieka
albo zaznaczyc brokatem zewnetrzne V OKA (1/3 gora powieki i /3 dolnej powieki) albo jak CI tam pasuje proporcjami do Twojego oka p[okaz zdjecie

kupilas ta mgielke?
skoro planujesz mgielke w zlocie (tak mysle) to dokup jakis neutralny odcien pylku w cieplej tonacji
inglot 55 jest fajny ale chlodny
niestety nie polece cieplego nr z ingkota bo nie mam
a inglot to chyba najlatwiej dostepne kolorowka albo po prostu drobno zmielony brokat w fiolkach, tani jest. pylek typu inglot wg mnie dalby ladniejszy efekt
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 18:05   #1114
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

dzięki gio za odzew,zrobię mocne oko z brokatem,ale już nie mam odwagi na mgiełki do ciała.mam manię prześladowczą nadwagi i każdy błysk ciała będzie mnie powiększał tak mi się zdaje i pewnie tego nie przełamię,bo 10kg temu też uważałam,że mam nadwagę
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:19   #1115
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
ok powieki były srebrno - czarne ale dziękuje za opinie w zasadzie głównie podkreślam oczy szminek wogóle nie używam a ten czerwony błyszczyk jest najmocniejszy jaki mam

z różem dopiero od niedawna eksperymentuje

a makijaż mocny bo wigilijno świąteczny i dlatego taki mocny ale może faktycznie przesadziłam
Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
tak usta miały grać z kolorem paznokci

i zdjecie trochę przerysowane bo w kiepskim świetle i jakoś jak choinka świecąca wyszłam
a to moze w świetle flesha tak wyszło
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:21   #1116
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Proszę o pomoc . Od zawsze mam bardzo suchą skórę, a jak pomaluję oczy korektorem, cieniami czy kredką to tragedia . Nawilżam twarz kremami z drogerii, z apteki, demakijaż robię mleczkiem do cery suchej i nic to nie pomaga, po pomalowaniu moje oczy są dziwne, no jakby całe strasznie wysuszone . Już nie wiem co robić
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:09   #1117
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Kompletuję sobie powoli, powolutku kuferek. W jaki płyn do mycia pędzli najlepiej zainwestować, co Wam się najlepiej sprawdza? Mam pod nosem sklep kryolanu, ale może akurat inne firmy mają coś lepszego niż oni.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 21:21   #1118
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Kompletuję sobie powoli, powolutku kuferek. W jaki płyn do mycia pędzli najlepiej zainwestować, co Wam się najlepiej sprawdza? Mam pod nosem sklep kryolanu, ale może akurat inne firmy mają coś lepszego niż oni.
tylko Kryolan!!! najlepszy!
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:23   #1119
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
dla Estelli
nie ma za co


Dziewczyny, który pędzel Maestro jest lepszy do podkładu? Flat top czy zaokrąglony? Ten drugi mnie bardzo kusi, w sumie płasko ścięty mam i używam raczej do sypkich podkładów.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 00:49   #1120
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Mój mąż mnie ukatrupi . Właśnie wydałam ponad 300pln w kryolanie (dzięki za radę co do płynu do pędzli) i jeszcze parę groszy w maestro. Oraz z innej bajki to podobną kwotę w sklepie zoologicznym. Za jakiś czas będę miała dość miły kuferek, bardzo najedzone zwierzaki, a sama będę jeść suchy chleb z pasztetem
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 08:51   #1121
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
nie ma za co


Dziewczyny, który pędzel Maestro jest lepszy do podkładu? Flat top czy zaokrąglony? Ten drugi mnie bardzo kusi, w sumie płasko ścięty mam i używam raczej do sypkich podkładów.
Estello, a do jakiego podkładu? Bardziej uniwersalny jest flat top

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Kompletuję sobie powoli, powolutku kuferek. W jaki płyn do mycia pędzli najlepiej zainwestować, co Wam się najlepiej sprawdza? Mam pod nosem sklep kryolanu, ale może akurat inne firmy mają coś lepszego niż oni.
mnie wystarczy Inglot i płyn do dezynfekcji narzędzi
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 10:28   #1122
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Estello, a do jakiego podkładu? Bardziej uniwersalny jest flat top

mnie wystarczy Inglot i płyn do dezynfekcji narzędzi
Aguś.. a po inglocie nic nie dzieje Ci się z pędzlami? bo mnie sztywniały swego czasu... i raz zostawiłam w kieliszku troszkę tego płynu na umywalce w łazience a następnego dnia zrobił się taki biały osad;
po płynie do dezynfekcji z Kryolana tak mi się nie działo... i pędzelki ok się zachowują...
aaa... Aguś... moje gratulacje! Piękne dzieła tworzysz w MakeUpTrendy!!!
Jestem pełna podziwu!!!
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:04   #1123
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Aguś.. a po inglocie nic nie dzieje Ci się z pędzlami? bo mnie sztywniały swego czasu... i raz zostawiłam w kieliszku troszkę tego płynu na umywalce w łazience a następnego dnia zrobił się taki biały osad;
po płynie do dezynfekcji z Kryolana tak mi się nie działo... i pędzelki ok się zachowują...
aaa... Aguś... moje gratulacje! Piękne dzieła tworzysz w MakeUpTrendy!!!
Jestem pełna podziwu!!!
Dokładnie... I to wreszcie podpisane, a nie tak jak w Urodzie . Super. Zobaczyć swoje prace wsród takich sław.... Brawo!

No ale dla Folaroni, nie jesteś profesjonalistką.... Taaaa. Jak to nie jest profesjonalizm, to ja już nie wiem co jest.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:05   #1124
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Aguś.. a po inglocie nic nie dzieje Ci się z pędzlami? bo mnie sztywniały swego czasu... i raz zostawiłam w kieliszku troszkę tego płynu na umywalce w łazience a następnego dnia zrobił się taki biały osad;
po płynie do dezynfekcji z Kryolana tak mi się nie działo... i pędzelki ok się zachowują...
Do tego Kryolan świetnie doczyszcza pędzle, Inglot nie radzi sobie nawet z niezbyt ciemnymi cieniami.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:06   #1125
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Estello, a do jakiego podkładu? Bardziej uniwersalny jest flat top
do płynnego; kusi mnie ten okrągły nr 143; flat topa mam z EDM i używam go tylko do sypańców.
Mam fajny zaokrąglony pędzelek syntetyczny z Sephory i bardzo lubię nim nakładać podkład.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:18   #1126
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Aguś.. a po inglocie nic nie dzieje Ci się z pędzlami? bo mnie sztywniały swego czasu... i raz zostawiłam w kieliszku troszkę tego płynu na umywalce w łazience a następnego dnia zrobił się taki biały osad;
po płynie do dezynfekcji z Kryolana tak mi się nie działo... i pędzelki ok się zachowują...
aaa... Aguś... moje gratulacje! Piękne dzieła tworzysz w MakeUpTrendy!!!
Jestem pełna podziwu!!!
Capri kochana Ty moja, dziękuję.
Mam płyn Inglot od...roku, półtora? Nic mi się nie dzieje z pędzlami ale w dużych ilościach go nie używam bo mam mnóstwo pędzli, gdy kogoś maluję z reguły tylko czyszczę ten do podkładu, do korektora, do bazy, do ust, do kresek i do blendowania, inne rzadko.
Gdy mi się skończy kupię w sklepie stomatologicznym płyn do dezynfekcji narzędzi, składy niemalże identyczne jak pędzli

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie... I to wreszcie podpisane, a nie tak jak w Urodzie . Super. Zobaczyć swoje prace wsród takich sław.... Brawo!

No ale dla Folaroni, nie jesteś profesjonalistką.... Taaaa. Jak to nie jest profesjonalizm, to ja już nie wiem co jest.
kochana jesteś
Niby podpisali ale mieli napisać tez że praca w poprzednim numerze również była mojego autorstwa, oczywiście tego nie zrobili muszę do nich napisać po Nowym Roku.
W Urodzie są podpisane, tylko w mało widocznym miejscu, na boku strony

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
do płynnego; kusi mnie ten okrągły nr 143; flat topa mam z EDM i używam go tylko do sypańców.
Mam fajny zaokrąglony pędzelek syntetyczny z Sephory i bardzo lubię nim nakładać podkład.
jak lubisz zaokrąglony to bierz. Też mam flat EDM ale on jest większy niż ten z Maestro, mniej precyzyjny. Sto razy bardziej wolę Maestro, w zasadzie odkąd go mam tylko po niego sięgam gdy aplikuję podkłady (czy to mineralne czy płynne). Ale ja nigdy nie lubiłam do podkładu tych zaokrąglonych więc to kwestia osobistych preferencji.
Tu są zdjecia porównawcze EDM i Maestro Flat top "foundation" Maestro
EDM przy stosowaniu rozłazi się nieco na boki, Maestro ma krótsze i jakby gęściejsze włosie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-12-31 o 11:19
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 16:01   #1127
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Kolcia... to co ty pchasz do tej walizki na kółkach?
nie wiem jaki masz kufer, ale musisz tego wszystkiego strasznie dużo mieć...
Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
o matulu! a Ty kolcia jaki masz kufer? jesli juz bylo to sorry ale od wczoraj siedze "w kufrach" i juz mam pomieszane z poplatanym co kto ma
po weekendzie pojade odwiezc swoj kufer do reklamacji no chyba ze jakims cudem dzisiaj mi sie uda podskoczyc
OMG gdzie ja to wszystko bede trzymac??? przy okazji g troche przerzedze ostatnio stwierdzilam ze mam zdecydowanie za duzo pomadek a itak nie sa czesto uzywane bo jest uch dosc duzo
jakby tak czlowiek madry byl i od razu kupowal paletki ktore zajmuja malo miejsca... a u mnie aktualnie jeden poziom, srodkowy, to pomadki..
Gio, o kuferku już pisałam, ale jeszcze raz wrzucę jak tylko net odzyskam, teraz z internetu w telefonie korzystam i wyłączyłam obrazki, żeby mniej transfer zjadało. Ogólnie to mam taki duży, 2 częściowy, ale tylko góra ze mną jeździ, dół stoi w domu i trzymam w nim chwilowo niepotrzebne rzeczy. Dół jest mało poręczny i pakowny, dlatego zamieniłam go na walizkę z kółeczkami.

No sporo tam tego mam w kuferku mam podkłady (5 sztuk Guerlain i 4 Color Clone - ja kupuję zawsze więcej niż 2 danego rodzaju bo chcę mieć różne odcienie), bazy, 5 paletek cieni MAC, 2 paletki szminek Kryolna, pudry, róże i rozświetlacze, czarne maskary, podstawowe kredki, korektory i 2 paletki kamuflaży Kryolan... a w torbie na kułkach mam masę kosmetyczek: 1 ze szminkami, 1 z błyszczykami, 1 z cieniami w kremie, 1 z pigmentami i brokatami, 1 z tuszami kolorowymi i kredkami, waciki i patyczki, płyn do demakijażu i do dem. oczu, peeling, maseczkę nawilżającą, krem kawiorowy, płyn do dezynfekcji pędzli, pas z pędzlami, kosmetyczkę z kępkami i rzęsami, paletkę cieni Coastal Scents, kosetyczkę z podkładami MaxFactor, Illamasqua i stikami, fixer i kosmetyczki z rzeczami do włosów i lakier do włosów

Nie zawsze wszystko ze sobą biorę, ale często prawie wszystko muszę brać. Do tego czasami do walizki wrzucam biżuterię czy ciuszki (ale za dużo już się ich tam nie mieści) jak stylizuję do sesji, choć często kończy się na tym, że jak stylizuję to dodatkowa siata ze mną jedzie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 16:46   #1128
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Gio, o kuferku już pisałam, ale jeszcze raz wrzucę jak tylko net odzyskam, teraz z internetu w telefonie korzystam i wyłączyłam obrazki, żeby mniej transfer zjadało. Ogólnie to mam taki duży, 2 częściowy, ale tylko góra ze mną jeździ, dół stoi w domu i trzymam w nim chwilowo niepotrzebne rzeczy. Dół jest mało poręczny i pakowny, dlatego zamieniłam go na walizkę z kółeczkami.

No sporo tam tego mam w kuferku mam podkłady (5 sztuk Guerlain i 4 Color Clone - ja kupuję zawsze więcej niż 2 danego rodzaju bo chcę mieć różne odcienie), bazy, 5 paletek cieni MAC, 2 paletki szminek Kryolna, pudry, róże i rozświetlacze, czarne maskary, podstawowe kredki, korektory i 2 paletki kamuflaży Kryolan... a w torbie na kułkach mam masę kosmetyczek: 1 ze szminkami, 1 z błyszczykami, 1 z cieniami w kremie, 1 z pigmentami i brokatami, 1 z tuszami kolorowymi i kredkami, waciki i patyczki, płyn do demakijażu i do dem. oczu, peeling, maseczkę nawilżającą, krem kawiorowy, płyn do dezynfekcji pędzli, pas z pędzlami, kosmetyczkę z kępkami i rzęsami, paletkę cieni Coastal Scents, kosetyczkę z podkładami MaxFactor, Illamasqua i stikami, fixer i kosmetyczki z rzeczami do włosów i lakier do włosów

Nie zawsze wszystko ze sobą biorę, ale często prawie wszystko muszę brać. Do tego czasami do walizki wrzucam biżuterię czy ciuszki (ale za dużo już się ich tam nie mieści) jak stylizuję do sesji, choć często kończy się na tym, że jak stylizuję to dodatkowa siata ze mną jedzie
Kolciu... to ja Cię pomęczę w jednym temacie...
piszesz, że dźwigasz m.in. peeling, maseczkę nawilżającą, krem kawiorowy... jaki masz peelling i te pozostałe rzeczy?
stosujesz np. przed makijażem peeling?
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:02   #1129
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jak lubisz zaokrąglony to bierz. Też mam flat EDM ale on jest większy niż ten z Maestro, mniej precyzyjny. Sto razy bardziej wolę Maestro, w zasadzie odkąd go mam tylko po niego sięgam gdy aplikuję podkłady (czy to mineralne czy płynne). Ale ja nigdy nie lubiłam do podkładu tych zaokrąglonych więc to kwestia osobistych preferencji.
Tu są zdjecia porównawcze EDM i Maestro Flat top "foundation" Maestro
EDM przy stosowaniu rozłazi się nieco na boki, Maestro ma krótsze i jakby gęściejsze włosie
dzięki, poszukałam sobie recenzji i zdjęć i zdecydowałam się na ten okrągły i kilka pędzelków do cieni
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 21:19   #1130
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Kolciu... to ja Cię pomęczę w jednym temacie...
piszesz, że dźwigasz m.in. peeling, maseczkę nawilżającą, krem kawiorowy... jaki masz peelling i te pozostałe rzeczy?
stosujesz np. przed makijażem peeling?
Wszystko z pielęgnacji mam marki Lady Esther, typowo salonowe produkty, dzięki czemu mają duże pojemności - po 200 ml. Poznałam tą markę w jednym z ulubionych salonów kosmetycznych mojej mamy i też bardzo je polubiłam.

Ten peeling co mam jest enzymatyczny, bardzo fajny, delikatny ale daje dobre efekty. Wykonuję przed makijażem i się sprawdza, ale najbardziej lubię krem kawiorowy - jest genialny. Świetnie nawilża, jest lekko tłusty, błyskawicznie się wchłania. Makijaż po nim nie spływa, nie wyobrażam sobie teraz robić makijaż dojżałej kobiety bez niego

Peelingu nie stosuję u każdego, jest to dodatkowa usługa którą proponuję lub wykonuję gratisowo Pannom Młodym które zamówią duży pakiet.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:22   #1131
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

obiecane zdjęcie mojej kolekcji pędzli... to wszystkie jakie mam

i teraz poszukuje na nie pokrowca

ponadto dzisiejszy makija z i jeśli macie ochotę proszę o dalsze rady

nie wiem jak zatuszować te zmarchy mimiczne pod oczami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1112_sylwester 2011_12_4318.jpg (37,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1112_sylwester 2011_12_4319.jpg (46,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1201_sylwester 2011_12_4334.jpg (46,9 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1201_sylwester 2011_12_4362.jpg (45,1 KB, 121 załadowań)
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:55   #1132
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
obiecane zdjęcie mojej kolekcji pędzli... to wszystkie jakie mam

i teraz poszukuje na nie pokrowca

ponadto dzisiejszy makija z i jeśli macie ochotę proszę o dalsze rady

nie wiem jak zatuszować te zmarchy mimiczne pod oczami
mi się bardzo podoba - szczególnie kolor ust
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 00:41   #1133
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
o nie widzialam, musze obejrzec z bliska chociaz na zdjeciach malociekawie wygladaja te "szufladki"
w sensie, ze wszystko trzeba wyjac, rozsunac, dopiero wtedy wyciagnac a w duzym kufrze wysuwam/otwieram i myk, wszystko na tacy
mimo wszystko obczaje na zywo i sie zobaczy

http://www.zuca.com/store/?page=shop...a3143e88294675
ogladam sobie kufry ZUCA
ta wydaje sie calkiem pakowna http://www.zuca.com/store/?page=shop...a3143e88294675
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 00:49   #1134
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
ogladam sobie kufry ZUCA
ta wydaje sie calkiem pakowna http://www.zuca.com/store/?page=shop...a3143e88294675
wrzuca link do całej galerii
Jeśli chodzi o ten z wieloma wkładanymi poziomo poziomami - to jest sporo filmików z nimi na youtube. o, takich http://www.youtube.com/watch?v=3GJ9dobpGc0
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 01:05   #1135
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

oo, fajny organizer na przechowywanie w kufrze pomadek http://www.makeupforever.com/product...olor-case.html
chyba musze pokombinowac cos z moimi pomadkami bo za duzo ich w moim kufrze.. jakie organizer musze znalezc na allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12-color-case_38999.jpg (16,5 KB, 36 załadowań)
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 01:07   #1136
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
wrzuca link do całej galerii
Jeśli chodzi o ten z wieloma wkładanymi poziomo poziomami - to jest sporo filmików z nimi na youtube. o, takich http://www.youtube.com/watch?v=3GJ9dobpGc0
wlasnie ogladalam tez YT
do przewozenia niby spoko ale chyba jednak wkurzalby mnie brak przejrzystosci w tym kufrze
ale oblookac oblookam :P
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2012-01-02 o 01:08
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 01:26   #1137
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
oo, fajny organizer na przechowywanie w kufrze pomadek http://www.makeupforever.com/product...olor-case.html
chyba musze pokombinowac cos z moimi pomadkami bo za duzo ich w moim kufrze.. jakie organizer musze znalezc na allegro
Jak szukałam kuferka to byłam na starcie w obi - tam koło kufrów i walizek na narzędzia są różnego typu małe i duże organizery na narzędzia. Pierwsze co mi przyszło do głowy, że będą się super nadawać na pomadki i inne małe elementy, które giną w kosmetyczkach . Ale nie oceniałam ich jakości - a jeśli są takiej jakości jak ichnie kuferki to nie warto w nie inwestować.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 10:20   #1138
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kochana jesteś
Niby podpisali ale mieli napisać tez że praca w poprzednim numerze również była mojego autorstwa, oczywiście tego nie zrobili muszę do nich napisać po Nowym Roku.
W Urodzie są podpisane, tylko w mało widocznym miejscu, na boku strony
To musiał być na prawdę małym druczkiem.Przepraszam, nie zauważyłam. . Ale oczka poznałam bez pudła

Fikser do sparkli jest po prostu genialny! Makijaż z samego brokatu wytrzymał mi w nienaruszonym stanie aż do rana. Nie osypała się ani jedna drobinka, co było o tyle ważne, że miałam soczewki. Genialna rzecz.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 14:46   #1139
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

O jakim fikserze do sparkli wspominasz? Chodzi Ci o ten żelik do brokatu z Kryolana?
lirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 14:57   #1140
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez lirka Pokaż wiadomość
O jakim fikserze do sparkli wspominasz? Chodzi Ci o ten żelik do brokatu z Kryolana?

Nie. Przepraszam. Chodzi mi o ten z MAP.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.