Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 22:04   #541
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Maqua, ja używam albo tego Cute As Hell z Essence (kurcze... jakie to to wydajne!) albo jakiegoś z Miss Sporty. Ale te MS chyba są wycofane i zastąpione czymś dwukolorowym... Będę więc szukać zamiennika, bo mi się ten MS kończy, a miał ładny kolor, taki cukierkowy W sumie do różu nie mam dużych wymagań - ma być różowy (w czystym, niezgaszonym kolorze) i bez widocznych drobinek miki
Czasem używam też jasnofioletowego cienia co dziwne, nie daje u mnie trupiego efektu, jeżeli nie zakładamy z góry, że blada twarz jest trupia. Wygląda i tak bardziej świeżo niż bez żadnego różu.
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Nie wiem o jaki efekt chodzi ale do mnie ten kolor pasuje idealnie.
Na moich polikach trzyma się przez całe 8 h w pracy, potem trochę niknie, ale dalej widać. Czytałam, że większości trzyma cały dzień, ale ja mam taką twarz, że u mnie wszystko się krócej trzyma
o właśnie, taki cukierkowy efekt, tego szukam. mam ten Essence CaH, ale jest bardzo trudny w obsłudze, tak jak Pink Passion ELF. oba lezą nieużywane, bo rano mam za mało czasu na ewentualne poprawki. najbardziej lubię róż Bourjois, którym mogę się idealnie pomalować nawet po ciemku i zajmuje mi to dosłownie 5 sekund, ale kolor jest nie taki jak sobie wymarzyłam.

czytałam w opiniach, że Chanel jest bardzo podobny w swojej twardości do Bourjois, więc może jest nadzieja. tylko cena boli, 160zł to za dużo... tak do 120zł mogłabym przeboleć, więc będę czekać na jakąś zniżkę.

mam jeszcze róż Sephory, Rose Rebelle czy jakoś tak, brudny róż. leży od prawie roku... chyba nawet go nie przetestowałam, zapomniałam o nim


w ogóle zalety różu odkryłam całkiem nie dawno, jakieś półtora roku temu... i powiem Wam, że odkąd się "różuję" nie słyszę już pytań o to, czy jestem chora i czy się źle czuje (poza dniami, kiedy zapomnę go użyć...), więc różnica musi być duża, przestałam wyglądać jak kartka papieru

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2012-01-15 o 22:07
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 22:19   #542
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość

czytałam w opiniach, że Chanel jest bardzo podobny w swojej twardości do Bourjois, więc może jest nadzieja. tylko cena boli, 160zł to za dużo... tak do 120zł mogłabym przeboleć, więc będę czekać na jakąś zniżkę.
Ja swój róż Chanel kupiłam na -30%

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
mam jeszcze róż Sephory, Rose Rebelle czy jakoś tak, brudny róż. leży od prawie roku... chyba nawet go nie przetestowałam, zapomniałam o nim
Też mam taki Sephorowy w kącie, abricot plaisir, kiedyś używałam i nawet na środku dno widać, ale odkąd jestem bardziej świadoma to poszedł w odstawkę, nie do końca dobrze w nim wyglądam.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 22:21   #543
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja swój róż Chanel kupiłam na -30%
ułaa gdzie i ile ostatecznie za niego zabuliłaś?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 07:21   #544
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Maqua: jak było -30% na kolorówkę w Sephorze pod koniec roku. Nie mam już rachunku, ale z matematycznego punktu widzenia powinno wyjść 126 PLN.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 10:30   #545
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hej, chciałabym się przyłączyć

Ekstremalnym bladziochem nie jestem, ale zdecydowanie wyróżniam się na tle koleżanek. W lecie to już w ogóle. Nie opalam się wcale, nawet po leżeniu na słońcu plackiem przez 5h moja skóra nie zmienia odcienia, nie robi się ani brązowa ani czerwona. Pali mi się tylko nos, robi się czerwony bo czym jak zaczerwienienie znika to znowu jest biały A tak, jeszcze stopy w sandałach mi się opalają co roku i nie umiem nic z tym zrobić, żaden filtr nie pomaga Wiele osób zarzuca mi że bladość nie pasuje do moich ciemnych włosów i ciemnej oprawy oczu, ale mi tam się podoba

Na szczęście z podkładami nie mam większego problemu bo większość jakimś dziwnym cudem dopasowuje się do mojej skóry. Te żółte nie odcinają się zbytnio, a różowawe ładnie gaszą pomarańczowe tony na mojej skórze. Jedyny problem jaki mam z większością podkładów to utleniają się na mnie na ciemniejszy odcień więc muszę kupować pozornie za jasne. No i wszystkie podkreślają mi włoski na twarzy, ale na to już chyba nic nie poradzę

E: Widziałam że szukałyście rozświetlacza dającego efekt tafli, u mnie coś podobnego daje Revlon Bare It All, tylko że daje dość delikatny efekt.
__________________


Edytowane przez Miss Transept
Czas edycji: 2012-01-16 o 13:50
Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:48   #546
madeline10
Raczkowanie
 
Avatar madeline10
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 214
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

sub
madeline10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 14:20   #547
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym się przyłączyć

Ekstremalnym bladziochem nie jestem, ale zdecydowanie wyróżniam się na tle koleżanek. W lecie to już w ogóle. Nie opalam się wcale, nawet po leżeniu na słońcu plackiem przez 5h moja skóra nie zmienia odcienia, nie robi się ani brązowa ani czerwona. Pali mi się tylko nos, robi się czerwony bo czym jak zaczerwienienie znika to znowu jest biały A tak, jeszcze stopy w sandałach mi się opalają co roku i nie umiem nic z tym zrobić, żaden filtr nie pomaga Wiele osób zarzuca mi że bladość nie pasuje do moich ciemnych włosów i ciemnej oprawy oczu, ale mi tam się podoba

Na szczęście z podkładami nie mam większego problemu bo większość jakimś dziwnym cudem dopasowuje się do mojej skóry. Te żółte nie odcinają się zbytnio, a różowawe ładnie gaszą pomarańczowe tony na mojej skórze. Jedyny problem jaki mam z większością podkładów to utleniają się na mnie na ciemniejszy odcień więc muszę kupować pozornie za jasne. No i wszystkie podkreślają mi włoski na twarzy, ale na to już chyba nic nie poradzę

E: Widziałam że szukałyście rozświetlacza dającego efekt tafli, u mnie coś podobnego daje Revlon Bare It All, tylko że daje dość delikatny efekt.
Witamy
ja twarzy obsesyjnie nie wystawiam, nie opalam, ale ręce to mam zawsze opalone bo nie znosze smarowania ich filtrami, przez co już trwale są ciemniejsze
co do róży dla bardzo jasnych cer na początek mogę polecic taniutki essence jasno różowy matowy, nie sposób zrobic nim sobie krzywdę, dodaje świeżości, na ciemniejszej cerze jest niewidoczny nawet. Albo jak napisała quench Nouba i Pupa mają fajne, Bourjois, Hean, Golden Rose, Wibo ma cukierkowy kolor, ewentualnie matowy cień Inglota w kolorze takim jak ten z limitki essence-oczoj***bny fuksjowy ja często używam cieni w roli różu, lubię bardzo sensique exotic flower #223, słodki efekt u mnie daje
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 14:58   #548
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Witamy
ja twarzy obsesyjnie nie wystawiam, nie opalam, ale ręce to mam zawsze opalone bo nie znosze smarowania ich filtrami, przez co już trwale są ciemniejsze
Ja też twarzy nie opalam, w ogóle staram się unikać słońca, tylko te cholerne stopy... Ja mam z nimi to samo co ty z dłońmi - są trwale ciemniejsze i wygląda to okropnie głupio, zwłaszcza że nogi poza tym mam chyba najbledsze z całego ciała. Takie biało-sine nogi i na końcu brązowe stopy Ale w lecie chodzić w zakrytych butach też nie bardzo...
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:21   #549
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Zawsze mnie zastanawiało z czego należy zrezygnować żeby na takie rzeczy jak róż czy puder wydawać setki złotych, mając przy tym przeciętne dochody. Skąd bierzecie na to pieniądze?
Szczerze mówiąc to chyba zeżarłyby mnie wyrzuty sumienia, gdybym miała na róż wydać 200 zł. Czułabym się jak na targowisku próżności.

Miałam opisać efekty oksybrazji. Zapłaciłam solenną sumkę za odmuchanie mnie parą, wyciśnięcie 6 zaskórników i ponowne odmuchanie, ale gazem i solą. Podobno rewolucyjna metoda bla bla, najnowocześniejsze urządzenie, o którym przeczytałam cały artykuł. Efekty miały być jak po mikrodermabrazji, ale bez podrażnienia - ale efektów nie ma...wcale. Skóra po zabiegu wyglądała dużo gorzej (co jeszcze jestem w stanie zrozumieć jeśli potem widać poprawę), ale kiedy doszła do siebie, wyglądała nie lepiej niż przed zabiegiem. A te pieniadze zapłaciłam chyba za to, że dostałam papierowe kapcie i czepek. Myślałam, że się pozbedę problemu po jedym zabiegu, zgodnie z obietnicami, ale zostałam naciągnięta. Nie mówiąc już o nadąsanej, żyjącej za karę pani, która wykonywała zabieg. Niczego się nie dowiedziałam - czy przyjśc znowu, jak będą wyglądać efekty, po ilu dniach je zobaczę. Dobrze że nie zdecydowałam się na laser za 450 zł robiony bez licencji. Ciekawi mnie, czy te panie miały mnie za głupią - efekt po minimum 3-4 zabiegach. Przecież w tym czasie naskórek złuszczyłby mi sie i bez tych wszystkich zabiegów. Jedyne co może praca kosmetyczki poprawić to samopoczucie, z pewnością nie wygląd. Jednak mi pieniądze wyrzucone w błoto samopoczucia nie poprawiły. Jestem wściekła, że dałam się naciągnąć. Za bardzo wierze ludziom, a tym czasem oni chcą tylko zarobić. Równie dobrze mogłabym kupić zwykły peeling i pudło maski z zielonej glinki ( i wydac na to kilakdziesiąt złotych); przy regularnym stosowaniu efekty byłyby widoczne i trwałe. Nie mogę odżałować tych pieniędzy.

Swoją drogą zauważyłam, że blada skóra wygląda na jeszcze bledszą, gdy nie jest pokryta podkładem, pudrem. Jest wtedy bardziej przezroczysta, wydaje się taka hm.... krystaliczna, przybiera miejscami niebieskawego odcienia. To jest już efekt ekstremalny.
Zauważyłam, że na mnie najlepiej działa wcieranie w skórę ogórka, mam nadzieję niedługo otrzymać efekt widoczny nie tylko dla mnie, ale też dla osób trzecich.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:25   #550
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Każdy wydaje tyle ile może Ja też póki co nie dam 200 zł za rozświetlacz czy podkład, dostosowuję wydatki do swoich możliwości, ale nie zaglądajmy nikomu do portfela ;p
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:38   #551
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31660575]Każdy wydaje tyle ile może Ja też póki co nie dam 200 zł za rozświetlacz czy podkład, dostosowuję wydatki do swoich możliwości, ale nie zaglądajmy nikomu do portfela ;p[/QUOTE]

Po prostu mnie to zdumiewa, co siedzi w tych umysłach... Stać by mnie było na szalenstwo, ale wole to wydac na cos, co bardziej mi się przysłuży jako człowiekowi, niż malowanej lalce.
Wybaczcie, ja nie żyję w zbyt realnym świecie. ;]

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2012-01-16 o 19:40
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 20:15   #552
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Po prostu mnie to zdumiewa, co siedzi w tych umysłach... Stać by mnie było na szalenstwo, ale wole to wydac na cos, co bardziej mi się przysłuży jako człowiekowi, niż malowanej lalce.
Wybaczcie, ja nie żyję w zbyt realnym świecie. ;]
Na przykład na co?

Być kobietą to znaczy także być człowiekiem, więc to co robię dla siebie jako kobiety (np. kupując sobie różyk, żeby ładniej wyglądać i dzięki temu czuć się lepiej patrząc w lustro), to robię także dla siebie jako człowieka. :P
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:35   #553
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja w sumie też się zastanawiam, jak ludzie o przeciętnych dochodach są w stanie kupować kosmetyki za kilkaset zł Nie zaglądam nikomu do portfela, tylko pytam, jak tacy ludzie to robią, bo sama nie potrafię zaoszczędzić w żaden sposób I a nuż się tego sama nauczę

Ale sama też wolę wydać pieniądze na inne rzeczy niż drogie kosmetyki, z tym, że osobiście uważam, że naprawdę tanie rzeczy są często lepsze niż te bardzo drogie (np. cienie My Secret za kilka złotych są świetne, lepsze od cieni Diora, które moim zdaniem są dość kiepskie).
Jak mam nadprogramowe pieniądze, to kupuję kotom jedzenie na zapas (5 znajd mam w domu, kolejnych 15 dokarmiam, 14 udało mi się wyadoptować), także u mnie pieniądze długo nie leżą i nie mam czasu zastanawiać się, co bym za nie kupiła
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:59   #554
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No cóż, każdy wydaje pieniądze na to, co lubi
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:59   #555
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

no to już kwestia tego kto jak potrafi oszczędzać i jakie ma wydatki ;p Skoro np nie mam zwierzaka to tą kasę wydaję gdzie indziej, skoro dostałam coś na urodziny, czy święta to składam, chociaż wiadomo część wydaję Potem to się mnoży i z takiego mnożenia kupiłam np lustrzankę.

Też uważam, że wiele tanich kosmetyków jest dobrych, ale nie dziwi mnie, że ktoś może sobie pozwolić raz na jakiś czas na coś droższego.... nawet w Polsce.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:11   #556
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A dla mnie kosmetyki są rodzajem pasji - wydaje na nie tyle ile chcę. Nie zależy mi na tym ile kosztuje, a czy mi służy. Byle był pomocny w moim makijażu. A, że czasem lubię droższe, to już inna sprawa.

A egzaminowanie z portfela uważam za bezcelowe - jeśli ktoś to równie tak jak ja lubi, niech ma za tyle ile chce i ile chce.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2012-01-16 o 21:13
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 23:37   #557
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Moja wykładowczyni ma przepiękny rozświetlacz, taki biały dający ładną taflę. Biję się z myślami, czy wypada się jej zapytać, co to za cudo, bo naprawdę jest wspaniałe Może zapytam, jak uzyskam wszystkie zaliczenia, bo jestem naprawdę ciekawa

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:44 ----------

Każdy kupuję to, co może i chce Czasami wpadnie ekstra kasa, to można zaszaleć, gdy nie ma innych potrzeb. Ja mam w swojej kosmetyczce różne rzeczy, szminkę za 100 zł i za 10. Ostatnio staram się przestawiać na kosmetyki bez parabenów i tutaj zaczynają się często większe wydatki;/ Nad czym ubolewam...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:02   #558
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Moja wykładowczyni ma przepiękny rozświetlacz, taki biały dający ładną taflę. Biję się z myślami, czy wypada się jej zapytać, co to za cudo, bo naprawdę jest wspaniałe Może zapytam, jak uzyskam wszystkie zaliczenia, bo jestem naprawdę ciekawa

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:44 ----------

Każdy kupuję to, co może i chce Czasami wpadnie ekstra kasa, to można zaszaleć, gdy nie ma innych potrzeb. Ja mam w swojej kosmetyczce różne rzeczy, szminkę za 100 zł i za 10. Ostatnio staram się przestawiać na kosmetyki bez parabenów i tutaj zaczynają się często większe wydatki;/ Nad czym ubolewam...
Zapytaj. Tylko po zaliczeniu, aby nie było, że w głowie Ci kosmetyki, a nie nauka

Co do kupowania drogich kosmetyków. Niech każdy kupuje to, co chce i na co go stać. Póki nie robi mi krzywdy - nie oszukuje, nie kradnie ode mnie pieniędzy, by swoją zachciankę spełnić, to nie obchodzi mnie, na co ktoś wyda swoje pieniądze. Moja ciotka kupuje sobie raz na 2 tyg krem który kosztuje ok 700 zł. Jakkolwiek uważam, że jest to bezcelowe, niech robi jak uważa. To jej pieniądze, może je wydawać w dowolny sposób.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-01-17 o 13:05
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:04   #559
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Co do kupowania drogich kosmetyków. Niech każdy kupuje to, co chce i na co go stać. Póki nie robi mi krzywdy - nie oszukuje, nie kradnie ode mnie pieniędzy, by swoją zachciankę spełnić, to nie obchodzi mnie, na co ktoś wyda swoje pieniądze. Moja ciotka kupuje sobie raz na 2 tyg krem który kosztuje ok 700 zł. Jakkolwiek uważam, że jest to bezcelowe, niech robi jak uważa. To jej pieniądze, może je wydawać w dowolny sposób.
Mogę się tylko zgodzić i przytaknąć

Lubię mieć sporo i tak jest A dwa, sama się zastanawiam szczerze czy nie związać przyszłości z kosmetykami (tyle ludzi mnie w rodzinie do tego zachęca )
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 14:53   #560
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Quench, czy ten żelowy Estee daje taką taflę jak np cienie duochrome?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 15:01   #561
Kiniadc
Raczkowanie
 
Avatar Kiniadc
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja zawsze byłam blada, a w te wakacje akurat mnie mocno złapało słonko (pierwszy raz). Stosuje peelingi i tonik z cytryny ale jak na złośc mam wrażenie, że robię się pomarańczowa ale akurat mnie to nie bawi, chcę wrócić do bladosci..
Kiniadc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 15:15   #562
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Quench, czy ten żelowy Estee daje taką taflę jak np cienie duochrome?
Szczerze, to nie wiem - nie miałam takich cieni. Ale nie natknęłam się jeszcze z produktem, który dawałby taki sam efekt
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:52   #563
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

mnie tam w zupełności nie interesuje ile ktoś wydaje na kosmetyki. osobiście na coś górnopółkowego muszę oszczędzać, bo nie pracuję i utrzymują mnie rodzice, plus mam jakieś z wakacyjnej pracy i jakichś tam jednorazowych rzeczy typu wybory czy promocje, ale nie przeszkadza mi jeśli ktoś sobie pomyśli: mam ochotę na ten nowy tusz Lancome, idzie zaraz do pefumerii i go po prostu kupuje
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:09   #564
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny, mam do was pytanie odnośnie podkładu Revlon Colorstay. Waham się miedzy odcieniem 150 a 110. Miałam okazję przetestować 180 i jest bardzo mocno za ciemny. Kupiłabym bez wahania odcień 110 ale boję się że to dla ekstremalnych bladziochów. Testowałyście może? Szukałam testerów w drogeriach ale niestety najjaśniejszych odcieni nie mają
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:55   #565
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do was pytanie odnośnie podkładu Revlon Colorstay. Waham się miedzy odcieniem 150 a 110. Miałam okazję przetestować 180 i jest bardzo mocno za ciemny. Kupiłabym bez wahania odcień 110 ale boję się że to dla ekstremalnych bladziochów. Testowałyście może? Szukałam testerów w drogeriach ale niestety najjaśniejszych odcieni nie mają
110 do tłustej/mieszanej skóry powinien być w Douglasach
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:56   #566
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Szczerze, to nie wiem - nie miałam takich cieni. Ale nie natknęłam się jeszcze z produktem, który dawałby taki sam efekt
Załączam zdjęcie różu, który daje u mnie efekt tafli, czy w tym żelku jest taki sam efekt? czy zupełnie jeszcze inny rodzaj rozświetlenia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1417.jpg (41,3 KB, 57 załadowań)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:08   #567
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

z tego co kojarzę to 110 z Revlona ma różowy odcień (poprawcie jeśli się mylę) i wcale nie jest ekstremalnie jasny.
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:18   #568
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
110 do tłustej/mieszanej skóry powinien być w Douglasach
Niestety nie ma Douglasa w Lublinie, a w reszcie perfumerii najjaśniejszy był 150 i nie było testera. A i ten znalazłam tylko w jednej, reszta kończy na 180, nie wiem czemu bo ten jest całkiem ciemny. Może wychodzą z założenia że nawet jak ktoś jest blady to będzie się chciał sztucznie przyciemnić.
Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę to 110 z Revlona ma różowy odcień (poprawcie jeśli się mylę) i wcale nie jest ekstremalnie jasny.
Czyli powinien mi pasować skoro nie jest ekstremalnie jasny... No nic, jak nie znajdę testera to najwyżej zamówię i jak nie będzie ok to będę mieszać z jakimś ciemniejszym podkładem.
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:22   #569
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę to 110 z Revlona ma różowy odcień (poprawcie jeśli się mylę) i wcale nie jest ekstremalnie jasny.
Zgadza się - i ciemnieje ewentualnie zmienia ton
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:31   #570
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie różu, który daje u mnie efekt tafli, czy w tym żelku jest taki sam efekt? czy zupełnie jeszcze inny rodzaj rozświetlenia?
rousse co to za róż? fajny kolor

co do wydawania na kosmetyki, jestem w stanie wydac wiecej na jakis super krem/serum lub rozświetlacz/podkład/bb krem ale na szminkę, czy cienie by mi było szkoda, lubie miec dużo kosmetyków, codziennie inaczej sie maluję i gdybym chciała miec wszystko "ekskluzywne" to bym pod mostem wyladowała jest tez sporo tanich kosmetyków jakoscią lepsze od tych drogich, zawiodłam się na tuszu estee,clinic,lancome, podkładach shiseido(tych europejskich) i teraz proszę o odlewki zeby sie nie przejechac, a tusze lubię Wibo lovely np poza tym denerwują mnie ceny w PL za tak zwane marki selektywne, które za granica wcale nie są ekskluzywne i kosztuja połowe mniej niz u nas. Ale chyba kazda z nas ma czasem ochotę na cos cieszącego oko, a te drogie kosmetyki wyglądem rozpieszczają nie widzę nic złego w kupieniu sobie raz na jakis czas szminki za 100zł, jedynie przesadą dla mnie jest kupowanie wszystkiego tylko ze wzgledu na cenę(jak najwyższą) Dziewczyny które pracuja a jeszcze nia maja rodziny na utrzymaniu moga sobie pozwolic na wieksze zakupowe szaleństwa w końcu po co maja się kisic w portfelu zarobione pieniążki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.