Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 22:10   #1441
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja mam w ogóle kręcone włosy, więc irokeza na pewno nie chcę
no z kręconymi, to mógłby być szał choć zależy jeszcze jak kręcone A w ogóle niedawno chyba zmieniłaś awatarek i Cię teraz normalnie nie poznaję
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja mam coś takiego jak w linku, tylko dużo krótsze boki i jestem szczęśliwa, TŻtowi się podoba, większości znajomym też... ale nie wszystkim

http://4.bp.blogspot.com/-VjKtWwk5Rs...25284%2529.jpg
Mi się takie coś podoba w ogóle jak ktoś ma ładną, drobną twarz to wygląda super w takich fryzurkach ale tak jak mówisz nie każdy lubi -siostra mojego TŻ ma coś w tym stylu i mój TŻ na przykład cały czas się z niej nabija choć wygląda super -wyraziście i w ogóle.
Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Może jak odrost będę miała około 10 cm to obetnę się tak jak rok temu: klik


kat123 poczytałam historię na blogu. Chyba kojarzę Twój post na wizażu, jak pisałaś, że zdradziłaś swoją fryzjerkę i poszłaś do innej, i źle się to skończyło.
A włosy to teraz masz super. Takie gęste, a ja takie licho na tej głowie mam Zazdroszczę Ci Idealnie ułożone i wyglądają na zdrowe! W ogóle bym się nie domyśliła, że były spalone i to jeszcze pół roku temu!
Wow śliczna fryzurka prostowałaś wtedy? Racja, poczekaj jeszcze i obetnij

No, ja się w wielu miejscach żaliłam, byłam wtedy taka rozgoryczona, wściekła, załamana i w ogóle wszystko na raz do teraz przeklinam jej salon za każdym razem jak przejeżdżam obok
Dzięki No mam gęste, a jak mi odrośnie to co wypadło to dopiero będzie busz Ale jak nie wyprostuję, to już tak rewelacyjnie nie wyglądają prostuję tylko 2-3 razy w miesiącu, więc taki widok to rzadkość -częściej noszę kucyki
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość

wow ja bym sie nie odwazyla na taka...
No ja też nie, ale ona jest w ogóle odważną kobitką -jest pilotem myśliwców od kiedy ją znam nosi odważne fryzury
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 22:15   #1442
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
A Ty zdecydujesz się na ścięcie? czy tak jak ja ścięłabyś, ale...

Może jak odrost będę miała około 10 cm to obetnę się tak jak rok temu
ale.. mam wątpliwości i żal mi jednak włosów
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 07:54   #1443
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Łaaa a ja podciełam włosy, wczoraj, spontanicznie. Od prawie do zapięcia stanika do trochę za ramiona. I doszłam do wniosku, że ten wątek powinien nosić nazwę syzyfowe prace
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 08:08   #1444
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Łaaa a ja podciełam włosy, wczoraj, spontanicznie. Od prawie do zapięcia stanika do trochę za ramiona. I doszłam do wniosku, że ten wątek powinien nosić nazwę syzyfowe prace
Oj tam oj tam, jakby były syzyfowe, to by nikomu nigdy natulki nei odrosły a są takie, które już do tego doszły że jest ciężko i to trwa to inna sprawa

Poranny skrzyp wypity, spojrzenie w lusterko w dziennym świetle czy aby się nie obudziłam z całymi naturalkami -zaliczone, suplement -łyknęłam, chyba trzeba się uczesać jeszcze mam dziś ochotę na jakąś fikuśną fryzurę u TŻa stoi mój fioletowy szampon, chyba się nim znowu zacznę myć, bo mnie ta rudość wykańcza
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 08:35   #1445
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam, jakby były syzyfowe, to by nikomu nigdy natulki nei odrosły a są takie, które już do tego doszły że jest ciężko i to trwa to inna sprawa

Poranny skrzyp wypity, spojrzenie w lusterko w dziennym świetle czy aby się nie obudziłam z całymi naturalkami -zaliczone, suplement -łyknęłam, chyba trzeba się uczesać jeszcze mam dziś ochotę na jakąś fikuśną fryzurę u TŻa stoi mój fioletowy szampon, chyba się nim znowu zacznę myć, bo mnie ta rudość wykańcza
no, nieliczne bohaterki
a skrzyp pijesz w postaci wywaru z ziół czy tabletek? jako fikuśną fryzurę polecam zaplatańca
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 08:58   #1446
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Bo krótkie włosy są dla odważnych
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 09:03   #1447
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Minął rok a moje włosy maja wciąż ta sama długość
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 09:07   #1448
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
no, nieliczne bohaterki
a skrzyp pijesz w postaci wywaru z ziół czy tabletek? jako fikuśną fryzurę polecam zaplatańca
Nieliczne, bo to dłuuugo trwa
Kupuję w aptece herbatę ekspresową chwilę powalczyłam z dobierańcami, ale mam każdy włos innej długości i mi uciekają skończyło się na "kopułce" -tzn natapirowaniu góry
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo krótkie włosy są dla odważnych
i ładnych dziewczyn coby nie wyglądać jak chłopak

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;32936498]Minął rok a moje włosy maja wciąż ta sama długość [/QUOTE]

Ale za to masz całe naturalki i to w jakim niesamowitym kolorze a jaki błysk dużo Ci urosły (naturalki)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 09:50   #1449
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

i ładnych dziewczyn coby nie wyglądać jak chłopak [COLOR="Silver"]
ale wtf? ja nie jestem ładna, a musiałam ściąć:coj est: a nawet z dłuższymi wyglądam jak chłopak
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 10:06   #1450
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;32936498]Minął rok a moje włosy maja wciąż ta sama długość [/QUOTE]
niby ta sama długość ale jaka różnica! piękny naturalny kolorek i jak błyszczą
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 11:56   #1451
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;32936498]Minął rok a moje włosy maja wciąż ta sama długość [/QUOTE]

Jest różnica i to wielka! Teraz pozostaje Ci tylko zapuszczanie, a mi oprócz zapuszczania z długości zostaje jeszcze zapuszczenie odrostu, więc osiągnęłaś duży sukces!

W ogóle to się jakoś tak podłamałam, aż mi łzy poleciały.
Bo znalazłam się w grupie osób którym nie zaliczył egzaminu i nie wpisał oceny bo to była tzw. zerówka. Ale co z tego, skoro nie mam nawet do sieie pretensji bo napisłam praktycznie wszystko i wiem, ze 3/4 z tego było na 100% poprawne. No trudno, trzeba bedzie pisać jeszcze raz, tylko przykro mi jakoś, bo się kompletnie tego nie spodziewałam...
Z tego co widzę, nawet nie sprawdzał pewnie, tylko odliczył kilkanaście przypadkowych kartek Kłócić się nie będę, stwierdziłam, że nie ma sensu walczyć, bo jak nie ten to jego znajomy może udupić na czymś innym. To są właśnie momenty gdy mimo bólu niesprawiedliwości człowiek musi schować dumę w kieszeń i zwiesić potulnie łeb

Nie wiem czemu, ale zawsze tak dziwnie wypada, że marzec jest dla mnie pechowym miesiącem i nie twierdzę, że przez jakiś zabobon. Ot może zwykły zbieg okoliczności ale czego bym nie robiła i jak bym nie wierzyła, że będzie dobrze to i tak w tym miesiącu prawie wszystko się wali.
Będąc młodsza miałam nawet tak, że równo do 15ego przeżywałam horror bo wszystko szło nie tak jak powinno, a potem jak by ręką odjął.
Potem się to stopniowo i powoli naprawiało a od kwietnia normalnie jakieś cuda... Dlatego, możecie się śmiać, ale czekając na wiosnę czekam też po cichu na kwiecień Ale nie będę się do końca załamywać, musi ta zła passa w końcu minąć.

Co do włosów, widzę że ruszają z kopyta i powoli póki co rosną, ale dla mnie to wciąż za mało. Może one działają na promienie słoneczne? I dlatego w lato niektórym (w tym mi) lepiej rosną Odrostu za dobrze nie widać i jak zwykle nie wiem się czy cieszyć czy nie, bo z jednej strony dobrze to wygląda bo mogę spokojnie zapuszczać swoje, z drugiej taki widoczny i rosnący w oczach odrost bardzo by mnie motywował
Każdy cm jest dla mnie na wagę złota, chciałabym móc zajrzeć na chwilę w taką kulę która pokazałaby mi jak będą wyglądały moje włoski i jakie będą długie np. we wrześniu jak nie będę ich farbowała i będę o nie dbała z wizażem Takie tam kobiece fanaberie, a nie tyle kobiece co włosomaniacze

Za chwilę w moim albumie, umieszczę zdjęcie jak zmieniły się moje włosy gdy zaczęłam intensywną pielęgnacje dzięki wizażowi i poradą niektórych i blogom włosomaniaczek i nie tylko. Cieszę się, gdy po niedługim czasie, zaczynam widzieć efekty bo to mnie bardzo,bardzo motywuje do działania. Więc te które mają mnie w znajomych mogę ten folder zobaczyć
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 12:04   #1452
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;32936498]Minął rok a moje włosy maja wciąż ta sama długość [/QUOTE]

to dla tych ktorzy sie sygeruja kolorem swoich odrostow jak maja farbowance to trzeba im pokazywac to zdjecie! wloski zarabiste!!!
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 12:07   #1453
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;32936498]Minął rok a moje włosy maja wciąż ta sama długość [/QUOTE]

bardzo szybko ci włosy urosły, czemu mnie tak nie rosną
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 12:39   #1454
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Anngeli dzieki ze zaakceptowalas moje zaproszenie ;-) wlasnie obejrzalam Twoje wlosy i widac duza roznice! i to po miesiącu czasu! mozesz napisac co dokladnie stosujesz?

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-03-15 o 12:40
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:01   #1455
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
Anngeli dzieki ze zaakceptowalas moje zaproszenie ;-) wlasnie obejrzalam Twoje wlosy i widac duza roznice! i to po miesiącu czasu! mozesz napisac co dokladnie stosujesz?
Nie ma za co
Najbardziej to mi pomogła chyba vatika ta podstawowa i olej z nasion winogron nie tylko nakładany solo ale i wymieszany z odrobiną odżywki.
Oprócz tego z czasem polubiłam odżywkę b/s Joanna Naturia mak i bawełna którą mam jeszcze w starym opakowaniu, bo podobno się zmieniły teraz (sama nie wiem) ale termin ma do września więc postanowiłam ją wykończyć. Na końce stosuję niedawno wspominane serum z Avonu zmodyfikowane kilkoma kropelkami mleczka pszczelego w glicerynie + hydro. keratyny.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:06   #1456
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

anngeli znaczna poprawa, gratulacje
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:09   #1457
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
anngeli znaczna poprawa, gratulacje
Dziękuje
zapomniałam jeszcze dodać, że służą mi szampony Alterry zwłaszcza ten z morelą (i pszenicą?)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:20   #1458
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

anngeli śliczne włoski teraz, duża poprawa
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:41   #1459
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wiecie co dziewczyny wydawalo mi sie ze wlosy mi nie rosna zbyt szybko ale dzis wlasnie psryknelam fotke i porownuje ze styczniowa i chyba nie jest najgorzej;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4,01,1012-crop.jpg (86,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg march12.jpg (76,0 KB, 44 załadowań)
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 13:43   #1460
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

chemist ładny odrost, szybko Ci włosy rosną
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:44   #1461
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
anngeli śliczne włoski teraz, duża poprawa
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny wydawalo mi sie ze wlosy mi nie rosna zbyt szybko ale dzis wlasnie psryknelam fotke i porownuje ze styczniowa i chyba nie jest najgorzej;-)
Nie jest najgorzej? Jest duża różnica na plus! Właśnie to mi się podoba w kontrastowych kolorach między odrostem a pozostałymi, że wyraźnie widać przyrost i to znaczny. Tak jak u Ciebie.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:53   #1462
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dziękuje



Nie jest najgorzej? Jest duża różnica na plus! Właśnie to mi się podoba w kontrastowych kolorach między odrostem a pozostałymi, że wyraźnie widać przyrost i to znaczny. Tak jak u Ciebie.
to tylko taki plus ze widac bo jesli chodzi o wyglad to
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 14:27   #1463
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny wydawalo mi sie ze wlosy mi nie rosna zbyt szybko ale dzis wlasnie psryknelam fotke i porownuje ze styczniowa i chyba nie jest najgorzej;-)
całkiem ładny przyrost tylko pogratulować
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:12   #1464
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
W ogóle to się jakoś tak podłamałam, aż mi łzy poleciały.
Bo znalazłam się w grupie osób którym nie zaliczył egzaminu i nie wpisał oceny bo to była tzw. zerówka. Ale co z tego, skoro nie mam nawet do sieie pretensji bo napisłam praktycznie wszystko i wiem, ze 3/4 z tego było na 100% poprawne. No trudno, trzeba bedzie pisać jeszcze raz, tylko przykro mi jakoś, bo się kompletnie tego nie spodziewałam...
Z tego co widzę, nawet nie sprawdzał pewnie, tylko odliczył kilkanaście przypadkowych kartek Kłócić się nie będę, stwierdziłam, że nie ma sensu walczyć, bo jak nie ten to jego znajomy może udupić na czymś innym. To są właśnie momenty gdy mimo bólu niesprawiedliwości człowiek musi schować dumę w kieszeń i zwiesić potulnie łeb

Nie wiem czemu, ale zawsze tak dziwnie wypada, że marzec jest dla mnie pechowym miesiącem i nie twierdzę, że przez jakiś zabobon. Ot może zwykły zbieg okoliczności ale czego bym nie robiła i jak bym nie wierzyła, że będzie dobrze to i tak w tym miesiącu prawie wszystko się wali.
Będąc młodsza miałam nawet tak, że równo do 15ego przeżywałam horror bo wszystko szło nie tak jak powinno, a potem jak by ręką odjął.
Potem się to stopniowo i powoli naprawiało a od kwietnia normalnie jakieś cuda... Dlatego, możecie się śmiać, ale czekając na wiosnę czekam też po cichu na kwiecień Ale nie będę się do końca załamywać, musi ta zła passa w końcu minąć.

Co do włosów, widzę że ruszają z kopyta i powoli póki co rosną, ale dla mnie to wciąż za mało. Może one działają na promienie słoneczne? I dlatego w lato niektórym (w tym mi) lepiej rosną Odrostu za dobrze nie widać i jak zwykle nie wiem się czy cieszyć czy nie, bo z jednej strony dobrze to wygląda bo mogę spokojnie zapuszczać swoje, z drugiej taki widoczny i rosnący w oczach odrost bardzo by mnie motywował
Każdy cm jest dla mnie na wagę złota, chciałabym móc zajrzeć na chwilę w taką kulę która pokazałaby mi jak będą wyglądały moje włoski i jakie będą długie np. we wrześniu jak nie będę ich farbowała i będę o nie dbała z wizażem Takie tam kobiece fanaberie, a nie tyle kobiece co włosomaniacze

Za chwilę w moim albumie, umieszczę zdjęcie jak zmieniły się moje włosy gdy zaczęłam intensywną pielęgnacje dzięki wizażowi i poradą niektórych i blogom włosomaniaczek i nie tylko. Cieszę się, gdy po niedługim czasie, zaczynam widzieć efekty bo to mnie bardzo,bardzo motywuje do działania. Więc te które mają mnie w znajomych mogę ten folder zobaczyć
Nie martw się Anngeli Na pewno zaliczysz to, a może zaryzykuj i idź poproś by pokazał Ci co miałaś źle i w ogóle...

Ja też chcę zobaczyć zazdroszczę Ci, że nie ma różnicy choć mi dziś koleżanka powiedziała, że jak mam związane to u mnie nie widać odrostu się w duszy ucieszyłam
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dziękuje
zapomniałam jeszcze dodać, że służą mi szampony Alterry zwłaszcza ten z morelą (i pszenicą?)
Ja kocham Alterrę nie tylko szampony, ale i odżywki, balsamy do ciała, kremy do rąk... Chcę też spróbować olei, serii do twarzy (jak już skończę kurację antybiotykiem ), perfumki i żeli pod prysznic. Zakochałam się w tej marce
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny wydawalo mi sie ze wlosy mi nie rosna zbyt szybko ale dzis wlasnie psryknelam fotke i porownuje ze styczniowa i chyba nie jest najgorzej;-)
No widzisz! Naprawdę sporo

A ja dziś zakupiłam odżywkę Isana różową (z jakimś olejem na b ) i zamierzam spróbować metody OMO
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:16   #1465
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

cały dzień na uczelni, a wy tyle napisałyście... nadrabiam zaległości

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mi się takie coś podoba w ogóle jak ktoś ma ładną, drobną twarz to wygląda super w takich fryzurkach ale tak jak mówisz nie każdy lubi -siostra mojego TŻ ma coś w tym stylu i mój TŻ na przykład cały czas się z niej nabija choć wygląda super -wyraziście i w ogóle.

No ja też nie, ale ona jest w ogóle odważną kobitką -jest pilotem myśliwców od kiedy ją znam nosi odważne fryzury
ach, nie lubię takiego nabijania się. moja znajoma powiedziała że irokezy noszą lesby i jest to okropne. a sama ma długie włosy, ale tak zniszczone od farby i prostowania że aż przykro patrzeć...

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ale fryzurka? masz taka? wow
oui

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Łaaa a ja podciełam włosy, wczoraj, spontanicznie. Od prawie do zapięcia stanika do trochę za ramiona. I doszłam do wniosku, że ten wątek powinien nosić nazwę syzyfowe prace
podoba mi się, można tak nazwać V część

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo krótkie włosy są dla odważnych
dokładnie mamy XXI wiek, czy jest jakiś przymus noszenia długich włosów? jeśli tak, to chyba dalej mentalnie tkwimy w XIX wieku...

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;32936498]Minął rok a moje włosy maja wciąż ta sama długość [/QUOTE]

piękne włosy, cudowne!!! Zazdroszczę pięknego koloru!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:30   #1466
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ale za to masz całe naturalki i to w jakim niesamowitym kolorze a jaki błysk dużo Ci urosły (naturalki)
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
niby ta sama długość ale jaka różnica! piękny naturalny kolorek i jak błyszczą
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Jest różnica i to wielka! Teraz pozostaje Ci tylko zapuszczanie, a mi oprócz zapuszczania z długości zostaje jeszcze zapuszczenie odrostu, więc osiągnęłaś duży sukces!
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
to dla tych ktorzy sie sygeruja kolorem swoich odrostow jak maja farbowance to trzeba im pokazywac to zdjecie! wloski zarabiste!!!
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
piękne włosy, cudowne!!! Zazdroszczę pięknego koloru!
Dzieki dziewczyny : cmok:

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
bardzo szybko ci włosy urosły, czemu mnie tak nie rosną
Wcale tak szybko mi nie urosly zapuszczam juz ponad 1,5 roku.
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:25   #1467
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam
Przepraszam że się wtrącę na chwilkę Czasem podczytuje wasz wątek i muszę to w końcu napisać... po prostu was podziwiam! tyle czasu i wyrzeczeń i odrostów żeby wrócić do natury. Dzięki wam kilka razy już zrezygnowałam z farbowania bo ja bym nie dała rady wracać do naturalek
Dziewczyny trzymam kciuki za każdą z osobna by jak najszybciej zejść z farby i cieszyć się naturalnym blaskiem i odcieniem włosów
powodzenia i już nie przeszkadzam
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:48   #1468
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Witam
Przepraszam że się wtrącę na chwilkę Czasem podczytuje wasz wątek i muszę to w końcu napisać... po prostu was podziwiam! tyle czasu i wyrzeczeń i odrostów żeby wrócić do natury. Dzięki wam kilka razy już zrezygnowałam z farbowania bo ja bym nie dała rady wracać do naturalek
Dziewczyny trzymam kciuki za każdą z osobna by jak najszybciej zejść z farby i cieszyć się naturalnym blaskiem i odcieniem włosów
powodzenia i już nie przeszkadzam
WOOOW jakie ty masz piekne wlosy
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:51   #1469
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Witam
Przepraszam że się wtrącę na chwilkę Czasem podczytuje wasz wątek i muszę to w końcu napisać... po prostu was podziwiam! tyle czasu i wyrzeczeń i odrostów żeby wrócić do natury. Dzięki wam kilka razy już zrezygnowałam z farbowania bo ja bym nie dała rady wracać do naturalek
Dziewczyny trzymam kciuki za każdą z osobna by jak najszybciej zejść z farby i cieszyć się naturalnym blaskiem i odcieniem włosów
powodzenia i już nie przeszkadzam
jakbym widziała swoje tylko długie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:14   #1470
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ewalucja, przesliczne loczki
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.