Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 11:30   #3451
trufllla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć Dziewczyny!
Pozwolę sobie pode pnąc się pod temat. Chciałabym, żebyście doradziły mi w sprawie prasowanego pudru. Od dłuższego czasu używam Maybelline, Affinitone nr 24 I szczerze mówiąc jestem z niego zadowolona, aczkolwiek tak jak wspomniałam wcześniej używam go już sporo czasu i dlatego chciałabym wypróbować coś nowego, ale mam problem z doborem koloru. I tu moje pytanie, co polecacie i w jakim dla mnie odcieniu (ten nr 24 jest dla mnie idealny a jeśli chodzi o cenę to myślę tak do 100

Pozdrawiam
trufllla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:48   #3452
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ale jakie masz oczekiwania?
ja polecam MACA MINERALIZE, super matuje, zakrywa, długo się trzyma, nie wysusza i nie podkresla suchych skórek,
nie wiem, jaka jest cena w Polsce, ja zapłaciłam ok 40chf czyli ponad 100zł.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:11   #3453
Wajoola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć wszystkim. ;-)
Od jakiegoś czasu szukam dla siebie odpowiedniego podkładu, przeglądałam tysiące stronek poświęconych bardziej znanym markom, typu Maybelline czy Rimmel, ale tak naprawdę do końca nie jestem przekonana, czy rzeczywiście są tak przyzwoite, jak o nich mówią. Z Rimmela jakieś pół roku temu używałam podkładu w formie żelu (nowość bodajże), ale efekt był więcej niż niezadowalający. Obecnie używam jakiegoś z Sorayi, ale coraz rzadziej z niego korzystam, bo zwyczajnie nie spełnia moich oczekiwań. Dostałam też jakiś czas temu w prezencie podkład z firmy Clinique, z jakimiś drobinkami, tylko że używam go okazjonalnie, nie na całą twarz. Zaczyna mi już brakować cierpliwości do tych kosmetyków, a jednak chciałabym dodać swojej twarzy jakiejś świeżości, dodać jej blasku, a często po zajęciach na uczelni wyglądam na przemęczoną, nie wspominając o sińcach pod oczami (przy okazji odradzam korektory firmy JOKO - jeden wielki niewypał!). Cerę mam bardzo jasną i zależałoby mi na wyeksponowaniu tej bladości, bo przeważnie moje podkłady były ciut za ciemne. Mam parę niedoskonałości, widoczne pory i jak dotąd żaden z w/w podkładów sobie z tym nie poradził. :-( Byłabym wdzięczna za jakieś rady, także w sprawie korektora.
Pozdrawiam
Wajoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:59   #3454
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Wajoola Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. ;-)
Od jakiegoś czasu szukam dla siebie odpowiedniego podkładu, przeglądałam tysiące stronek poświęconych bardziej znanym markom, typu Maybelline czy Rimmel, ale tak naprawdę do końca nie jestem przekonana, czy rzeczywiście są tak przyzwoite, jak o nich mówią. Z Rimmela jakieś pół roku temu używałam podkładu w formie żelu (nowość bodajże), ale efekt był więcej niż niezadowalający. Obecnie używam jakiegoś z Sorayi, ale coraz rzadziej z niego korzystam, bo zwyczajnie nie spełnia moich oczekiwań. Dostałam też jakiś czas temu w prezencie podkład z firmy Clinique, z jakimiś drobinkami, tylko że używam go okazjonalnie, nie na całą twarz. Zaczyna mi już brakować cierpliwości do tych kosmetyków, a jednak chciałabym dodać swojej twarzy jakiejś świeżości, dodać jej blasku, a często po zajęciach na uczelni wyglądam na przemęczoną, nie wspominając o sińcach pod oczami (przy okazji odradzam korektory firmy JOKO - jeden wielki niewypał!). Cerę mam bardzo jasną i zależałoby mi na wyeksponowaniu tej bladości, bo przeważnie moje podkłady były ciut za ciemne. Mam parę niedoskonałości, widoczne pory i jak dotąd żaden z w/w podkładów sobie z tym nie poradził. :-( Byłabym wdzięczna za jakieś rady, także w sprawie korektora.
Pozdrawiam
Polecam wątek o jasnych podkładach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591396 . Na pewno wspólnie coś wymyślimy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:22   #3455
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Spodziewam się, że pytanie już było, ale jaki podkład daje ładny glow? Bez drobin...? Taki jak z Photoshopa? o ile jest taki heh
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:38   #3456
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Spodziewam się, że pytanie już było, ale jaki podkład daje ładny glow? Bez drobin...? Taki jak z Photoshopa? o ile jest taki heh
Bourjois Healthy Mix, AA podkład rozświetlający, YSL Teint Resist, Clarins Everlasting Foundation. "Choruję" ostatnio na podkład Guerlain Parure Extreme, ale cena jest zaporowa
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:10   #3457
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Burżujek nie wydaje mi się jasny choć latem może pasować. Trzeba się będzie zaopatrzyć w jakąś próbkę...

Guerlainy niestety są niestety beznadziejnie drogie
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 21:11   #3458
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny gdzie można kupić podkład Catrice, Photo Finish Liquid Foundation 18h?
Rozglądałam się za nim, ale nigdzie go nie widziałam
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:13   #3459
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie można kupić podkład Catrice, Photo Finish Liquid Foundation 18h?
Rozglądałam się za nim, ale nigdzie go nie widziałam
W Drogerii Natura

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Burżujek nie wydaje mi się jasny choć latem może pasować. Trzeba się będzie zaopatrzyć w jakąś próbkę...

Guerlainy niestety są niestety beznadziejnie drogie
Mogę Ci wysłać próbkę Burżuja jeśli chcesz Chodź na priv.
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:22   #3460
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Spodziewam się, że pytanie już było, ale jaki podkład daje ładny glow? Bez drobin...? Taki jak z Photoshopa? o ile jest taki heh
....
Neutrogena Healthy Skin lub drozszy odpowiednik Nars Sheer Glow.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:28   #3461
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ehe, tylko gdzie takie dorwać nie jestem megafanką zakupów przez net...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 22:04   #3462
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ehe, tylko gdzie takie dorwać nie jestem megafanką zakupów przez net...
Te dwa podkłady tylko przez net. Nie są dostępne w PL w regularnej sprzedaży.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:21   #3463
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

jade dzisiaj po tego Rimela gel mam nadzieje ze mnie nie oszukujecie ze jest fajny
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:34   #3464
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
W Drogerii Natura.
O dzięki
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:57   #3465
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

co myślicie o AFFINITONE?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 18:02   #3466
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Rzadzizna, słabo kryje, niegłupio matuje i nie ma katastrofalnie ciemnych kolorów.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:10   #3467
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

swego czasu lubilam konsystencje affinitone

eh, zawiodlam sie na Rossmanie i Naturze....Gel byl tylko z duzymi napisami najjasniejszy a ja musze miec z reguly najciemniejszy, ale stwierdzilam ze najwyzej niech strace te 28 zl i kupilam go, wychodzac wsciekla wygralam w Naturze torebke z mnostwem probek oraz pidrem brazujacym Rimella z czego sie bardzo ciesze bo wlasnie mialam go kupic
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:56   #3468
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja bym kupila tewn Affinitone na lato i nie wiem, nie mam zbyt dużo do zakrycia, wiec nie wiem
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:24   #3469
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

wiesz to zalezy kto jakiego krycia potrzebuje ja tez zuywam kryjacych podkladow i nie narzekalam ale w sumie i tak przy kazdym podkladzie ratuje sie na na pryszcze korektorem poczytaj KWC
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 13:40   #3470
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Bourjois Healthy Mix, AA podkład rozświetlający, YSL Teint Resist, Clarins Everlasting Foundation. "Choruję" ostatnio na podkład Guerlain Parure Extreme, ale cena jest zaporowa
U mnie on daje tępy,płaski mat

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
swego czasu lubilam konsystencje affinitone

eh, zawiodlam sie na Rossmanie i Naturze....Gel byl tylko z duzymi napisami najjasniejszy a ja musze miec z reguly najciemniejszy, ale stwierdzilam ze najwyzej niech strace te 28 zl i kupilam go, wychodzac wsciekla wygralam w Naturze torebke z mnostwem probek oraz pidrem brazujacym Rimella z czego sie bardzo ciesze bo wlasnie mialam go kupic
Ooo jak fajnie,gratulacje
Jak wygrałaś?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:03   #3471
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

doszlam do kasy, akurat bylam sama i Pani mi zaproponowala wziecie udzialu w konkursie z wiedzy o Naturze, odmowilam ale powiedziala ze pytania sa latwe wylosowala pytanie, czy w Naturze mozna tez kupic meskie kosmetyki i wygralam z pudru jestem bardzo zadowolona bo jest mocno napigmentowany i jest idealny do policzkow mojej ciemnej karnacji
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 17:48   #3472
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Kończy mi się Rimmel Match Perfection Gel. Zastanawiam się nad spróbowaniem czegoś innego. Może macie jakieś propozycje? Ogólnie używam odcienia 100 Ivory jeżeli o Rimmela chodzi, Revlon CS - 150 Buff oraz 180 Sand Beige - ogólnie jestem bladolica. Szukam czegoś lekkiego, krycia wielkiego nie potrzebuję - chodzi mi o wyrównanie kolorytu skóry, zakrycie pomniejszych niespodzianek - podkład ma być lekki, dać takie odświeżenie twarzy, trzymać się jako tako w te upalne dni - od razu zastrzegam, że mam cerę mieszaną i tylko Revlon CS dał radę utrzymać się cały dzień, zwłaszcza w strefie T

Niby Rimmel jest w porządku, ale myślałam też nad burżujem healthy mix, chociaż nie jestem do końca pewna. Macie jakieś propozycje?
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 17:57   #3473
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Kończy mi się Rimmel Match Perfection Gel. Zastanawiam się nad spróbowaniem czegoś innego. Może macie jakieś propozycje? Ogólnie używam odcienia 100 Ivory jeżeli o Rimmela chodzi, Revlon CS - 150 Buff oraz 180 Sand Beige - ogólnie jestem bladolica. Szukam czegoś lekkiego, krycia wielkiego nie potrzebuję - chodzi mi o wyrównanie kolorytu skóry, zakrycie pomniejszych niespodzianek - podkład ma być lekki, dać takie odświeżenie twarzy, trzymać się jako tako w te upalne dni - od razu zastrzegam, że mam cerę mieszaną i tylko Revlon CS dał radę utrzymać się cały dzień, zwłaszcza w strefie T

Niby Rimmel jest w porządku, ale myślałam też nad burżujem healthy mix, chociaż nie jestem do końca pewna. Macie jakieś propozycje?
Z uporem maniaka polecę Ci Burżuja Poza tym, godnymi uwagi podkładami są również Vichy Aera Teint Pure (niestety już go nie mam bo kolor był dla mnie nieodpowiedni), Rimmel Wake Me Up, Catrice Photo Finish. Podoba mi się również DayWear Plus z Estee Lauder (krem koloryzujący), ale nie kupiłabym go za własne pieniądze bo jest za drogi. Wymianki kosmetyczne są jednak bardzo dobrym wymysłem Dzięki nim przetestowałam kilka wysokopółkowych podkładów (Clarins, YSL, Bobbi Brown) i wiem, że akurat te które testowałam nie różnią się niczym prócz ceny od tych średniopółkowych
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 18:22   #3474
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Z uporem maniaka polecę Ci Burżuja Poza tym, godnymi uwagi podkładami są również Vichy Aera Teint Pure (niestety już go nie mam bo kolor był dla mnie nieodpowiedni), Rimmel Wake Me Up, Catrice Photo Finish. Podoba mi się również DayWear Plus z Estee Lauder (krem koloryzujący), ale nie kupiłabym go za własne pieniądze bo jest za drogi. Wymianki kosmetyczne są jednak bardzo dobrym wymysłem Dzięki nim przetestowałam kilka wysokopółkowych podkładów (Clarins, YSL, Bobbi Brown) i wiem, że akurat te które testowałam nie różnią się niczym prócz ceny od tych średniopółkowych
Dobrze wiedzieć. Z tego co słyszałam Rimmel Wake Me Up niezbyt dobrze trzyma się u osób z cerą mieszaną. A Catrice ma syndrom zapychania... u mnie liczy się mat, chyba skuszę się na Burżuja

Dziękuję
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:02   #3475
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć. Z tego co słyszałam Rimmel Wake Me Up niezbyt dobrze trzyma się u osób z cerą mieszaną. A Catrice ma syndrom zapychania... u mnie liczy się mat, chyba skuszę się na Burżuja

Dziękuję
Ja mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej i Wake Me Up trzyma się u mnie dobrze Moja cera ma tendencję do zapychania, a Catrice nic mi złego nie robi więc to pewnie zależy Burżuj nie daje matu. Jego wykończenie, to piękna satynka
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:15   #3476
Wajoola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A jakie korektory polecacie? :- ) Do tej pory nie mam zbyt dobrych doświadczeń z tym kosmetykiem, żaden dotychczasowy nie spełnił moich oczekiwań, a najbardziej zależy mi na usunięciu cieni pod oczami i drobnych niedoskonałości. Myślałam nad Revlon Age Defying SPA bądź Under Eye (są dostępne na Allegro w dość przystępnej cenie), ale boję się, że znów się rozczaruje. Jakieś inne propozycje? ;- )
Wajoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:17   #3477
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej i Wake Me Up trzyma się u mnie dobrze Moja cera ma tendencję do zapychania, a Catrice nic mi złego nie robi więc to pewnie zależy Burżuj nie daje matu. Jego wykończenie, to piękna satynka
No to Burżuj, niech stracę. Mat zapewni mi (mam nadzieję) puder z tej samej firmy
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:20   #3478
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Wajoola Pokaż wiadomość
A jakie korektory polecacie? :- ) Do tej pory nie mam zbyt dobrych doświadczeń z tym kosmetykiem, żaden dotychczasowy nie spełnił moich oczekiwań, a najbardziej zależy mi na usunięciu cieni pod oczami i drobnych niedoskonałości. Myślałam nad Revlon Age Defying SPA bądź Under Eye (są dostępne na Allegro w dość przystępnej cenie), ale boję się, że znów się rozczaruje. Jakieś inne propozycje? ;- )
Posprawdzaj sobie na KWC, wsiego dobrego tam znajdziesz
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:22   #3479
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
No to Burżuj, niech stracę. Mat zapewni mi (mam nadzieję) puder z tej samej firmy
Nie stracisz Burżuj jest naprawdę bardzo dobrym podkładem i polecam Ci go z czystym sumieniem Uwierz mi, że przetestowałam już całą gamę różnorakich fluidów i zawsze wracam do Burżuja, bo jest jak na razie najlepszy
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:24   #3480
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Wajoola Pokaż wiadomość
A jakie korektory polecacie? :- ) Do tej pory nie mam zbyt dobrych doświadczeń z tym kosmetykiem, żaden dotychczasowy nie spełnił moich oczekiwań, a najbardziej zależy mi na usunięciu cieni pod oczami i drobnych niedoskonałości. Myślałam nad Revlon Age Defying SPA bądź Under Eye (są dostępne na Allegro w dość przystępnej cenie), ale boję się, że znów się rozczaruje. Jakieś inne propozycje? ;- )
.....
odradzam revlona te dwa są badziewiaste,tylko Photoready w sztyfcie jest godny polecenia,jeżeli nie masz zmarszczek zbytnich pod oczami to może dac radę.w sumię z bardziej dostępnych mogę polecić Magic Concealer H.Rubinstain
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.