Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-19, 06:16   #331
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Kochana, wchodzę na ten wątek dlatego, że zaintrygowała mnie Twoja osoba - jestes aktywna, masz zainteresowania, swoje zdanie. Ale zamykasz się przed innymi i każesz im zgadywać swoje myśli. Nie musisz na każdym kroku wynosić się z tym co sobą reprezentujesz, najważniejsze, żebyś wiedziała to Ty, a ludzie już sami się o tym dowiedzą.
Co do wyglądu, to podtrzymuję to co mówiłam - grzywka, żywe kolory i dajesz :-D Dr Addison jest rzeczywiscie kobieą z klasą, ale ma swoje lata i na pewno ne była taka od zawsze. Przez eksperymentowanie i łączenie rzeczy wyrobisz swój własny styl. Wklejaj zdjęcia swoich ciuszków, jestesmy po to, żeby Ci pomóc.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 08:47   #332
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Moja droga Duszyczko
Weszlam po dwoch dniach nieobecnosci na forum ciekawa kolejnych etapow Twojej metamorfozy..no i przykro mi sie zrobilo nie postepuj tak z dziewczynami,to juz drugi raz kiedy "wyzywasz" sie na Wizazankach,ktore sa Ci przychylne niczym przyjaciolki Tyle razy pisaly Ci oprostej grzywce,o zywych kolorach..ja sama o dodatkach ktore potrafia z nieatrakcyjnego ciucha zrobic intrygujaca kreacje Zastosuj sie do rad..pros o konkretne wskazwki.
Nikt nie chce tu dla Ciebie zle!Wiecej wiary w siebie!Chodz z podniesiona glowa,usmiechnieta,pewnym krokiem.Badz swiadoma swojej kobiecosci Kobieta powinna byc w pewnym sensie aktorka,ktora czesem powinna zagrac intrygujaca uwodzicielke(dot.szukan ia chlopaka )
Piszesz ze nie masz chlopaka,przyjaciolka Cie zostawila..uzalasz sie nad soba,ale czy robisz cos zeby to zmienic?Wychodz do ludzi,poznawaj nowych znajomych.Moze gdzies obok jest dziewczyna rownie wartosciowa i madra jak Ty,ktora okaze sie Twoja bratnia dusza Zacznij dzialac
Zycze Ci duuuzo wiary we wlasne sily i w siebie.

P.S.Prosze nie badz wiecej taka dla Wizazanek-nie zasluzyly sobie na takie traktowanie.Wrecz przeciwnie maja duzo cierpliwosci i otwarte serduszka na bezinteresowna pomoc innym
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
(
Paulo Coelho)

W awatarze moja ukochana Luna
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 11:01   #333
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Duszyczko,Ty się uparłaś na ten wygląd.Nie mówie,że nie masz racji,ale...Na własnej skórze przekonwałam się,że ZACZĄĆ tzreba od wnętrza,a przynajmniej próbować zmienić wygląd jednocześnie z wewnętrznym nastawieniem.
Na pewno już wieeeele osób w tym wątku ci to powiedziało.Ja kiedyś też puszczałam takie uwagi mimo uszu.Też upierałam się jak Ty-i mówiłam podobne słowa,że "jakby była ładna to...".
Ale to prawda.Mogłam obiektywnie wyglądac ładnie,ale jesli czułamsię beznadziejnie to nic nie dało.Tak naprawde nie da się też zrobić(wg mnie) takie metamorfozy,że ktoś ci powie"ubierz to czy tamto",bo Ty musisz tą zmiane "czuć".Sama wiedzieć,poczuć co chcesz np ubrać.Do tego potrzebna większa wiara w siebie.Jesteś ładna.
Nie wiem co Tobie pomoże,ja mogę polecić to co pomogło mnie-taniec.Idź na kurs salsy,nie rezygnuj nawet jak będziesz czuła się smiesznie na początku.We mnie obudziło to kobiecość i podniosło samoocene.Nadal może nie jest idealnie.Może nawet-dobrze.Ale lepiej.
Najpierw musisz odkryć radość z tego jak wyglądasz i kim jesteś(kobietą!) aby zmienić się a nie na odwrót(tak jest tylko w programach typu "chce być pięna") .
Spróbuj nam uwierzyć...Wiele z nas wie dokładnie co czujesz.Naprawde.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 11:34   #334
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Koniec tego
Nie było mnie zaledwie kilka dni, a tu talkie coś.
Zamykam wątek.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 15:41   #335
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Niezasługuję na pomoc...

Widzę, że moja metamorfoza nigdy się nie dokona. Stanęła w połowie drogi...ale przez moją kochaną hustawke hormonalną jak wiele innych rzeczy w moim życiu nie dokona się w pełni. Żałuję tego co zrobiłam...dlatego obiecuję, że już nigdy o sobie nie powiem per kobieta. Bo nie zasługuję na to by określano mnie mianem kobiety. Nie nadaję się na kobietę, a wszystkie dobre rady zawarte na poprzednim temacie przepadły bo już ich tu nie ma...wszystko przepadło tak jak i ja. Przeprasza, że wogóle prosiłam o pomoc i że w pewnym momencie zabrakło mi sił... jestem poprostu głupią kujonicą która powinna się zamknąć w pokoju i nigdy z niego nie wychodzić. Dziękuję za wszelką pomoc którą zmarnowałam i która jednoczesnie została mi odebrana przed admina.
Żegnajcie...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 15:49   #336
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Przecież nic tak na prawdę nie jest skończone. Zamknięcie wątku nie musi oznaczać końca twojej metamorfozy, to zależy wyłącznie od ciebie. Nasze rady znasz, teraz ważne co ty z nimi zrobisz, czy je wykorzystasz czy nie. Życzę powodzenia w dalszych zmianach!!
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 16:12   #337
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Uwazam ze nika135 przesadzila zamykajac watek, jak sama mowila zadko moze byc na wizazu i nie bardzo sie orientowala...Zglosil ktos jakies zale? Nie. To byla jej subkietywna opinia. Moim zdaniem metamorfoza nie zawsze dotyczy tylko samego pojscia do fryzjera, dotyczy tez zmiany myslenia o sobie. Co zreszta widac w roznych programach, typu "Jak sie nie ubierac" Gdzie dwie prowadzace, zawsze doprowadzalu do placzu swoje klientki i czesto wypytywaly je o bardzo intymne sprawy. I zawsze z korzyscia.

Zagubiona duszo, nie martw sie nie wszystko stracone!!
Przejrzec watek zawsze mozna A jego zamkniecie potraktuj symbolicznie, jak gruba czarne kreche, ktora odcinasz sie od przeszlosci i zlych emocji
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 17:24   #338
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
To byla jej subkietywna opinia. Moim zdaniem metamorfoza nie zawsze dotyczy tylko samego pojscia do fryzjera, dotyczy tez zmiany myslenia o sobie. Co zreszta widac w roznych programach, typu "Jak sie nie ubierac" Gdzie dwie prowadzace, zawsze doprowadzalu do placzu swoje klientki i czesto wypytywaly je o bardzo intymne sprawy. I zawsze z korzyscia.
to chyba najważniejsze i myślę, że metamorfoza na samym początku powinna dotyczyć zmiany podejścia do siebie, pogodzenia się z samą sobą a potem wyglądu zewnętrznego
Zagubiona Duszo czytałam Twój wątek, przeglądałam go i widać że dziewczyny baaaardzo chciały Ci pomóc Ale nie to najbardziej rzucało się w oczy - wydaje mi się, że miotasz się w sobie, jesteś pełna sprzecznych emocji i chyba nad tym musisz popracować. Wówczas czas przemiany zewnętrznej przejdziesz spokojniej - bo to powinno gdzieś w sercu sprawiać radość a chyba tak do końca nie jest...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 18:13   #339
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Jest mi to już wszystko obojętne. Chciałam dobrze, a wyszło jak zawsze. Mogę winić tylko siebie bo nie postępowałam zgodnie z zaleceniami Wizażanek, że wiele moich decyzji im się nie podobało. Powinnam była urodzić się facetem bo na kobiete niestety się nie nadaję i wy mi to uświadomiłyście, bo Wizażanki lepiej wiedzą co dla ciebie najlepsze. Spodnie nie te, sweterek nie ten...wszystko nie to. Trudno.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 18:16   #340
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Mi się spodnie i sweterek, makijaż, nowa fryzura i kolor podobały :/
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 18:33   #341
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Jest mi to już wszystko obojętne. Chciałam dobrze, a wyszło jak zawsze. Mogę winić tylko siebie bo nie postępowałam zgodnie z zaleceniami Wizażanek, że wiele moich decyzji im się nie podobało. Powinnam była urodzić się facetem bo na kobiete niestety się nie nadaję i wy mi to uświadomiłyście, bo Wizażanki lepiej wiedzą co dla ciebie najlepsze. Spodnie nie te, sweterek nie ten...wszystko nie to. Trudno.
Trochę mija się z prawdą to co piszesz. A jeśli naprawdę zależy Ci na metamorfozie- załóż nowy wątek, zapytaj moda czy tak można, albo czy możesz wrócić do starego-może da się otworzyć. I skup się TYLKO na zmianach, nie prowokuj pyskowek, kłótni itp. Pisze o problemach, staraj się ustosunkować do porad. Bo skoro na wszystkie propozycje odpowiadałaś negatywnie, to po co ten wątek, skoro wiesz co dla Ciebie najlepsze??
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 18:47   #342
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Nie wiem co dla mnie najlepsze. Liczyłam tez na odrobinę wsparcia i aprobaty dla moich decyzji. Nie potrzebuję matki, która mnie skrytykuje za wszystki moje decyzje bo jej się nie podoba to i tam to. Potrzebuję przyjaciółki.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:03   #343
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

No wiesz,z kobietami to juz tak jest,ze jak stęzenie przekracza normę,zaczynają sie nieporozumienia

a poważnie,moze spróbuj od nowa i czytaj te opinie które wydaja ci sie pomocne,a na resztę spójrz z dystansem,opinie krytykanckie moga byc spowodowane złym dniem danej wizażanki i niekoniecznie skierowane bezpośrenio do ciebie...a rozpoczynając(lub podtrzymując) niemila wymianę opinii faktycznie nastawiasz sie niefajne komentarze -wniosek-to co ci nei pasuje poprostu olej i nie zwracaj uwagi,wybierz to co ci pasuje

pozdrawiam,trzymaj sie i nei poddawaj
restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:20   #344
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Tylko co z tego ja mam olac a co przyjąć za punkt odniesienia??? Jeżeli ty wiesz to super bo ja nie wiem. Gdybym wiedziała to bym nie subskrybowała tamtego tematu tutaj na formu...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:23   #345
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

No to może warto zacząć od nowa? Napisz co z naszych rad przypadło ci do gustu, jakie masz z tym plany, wklej swoje fotki w różnych zestawach ciuchów- tylko tak możemy ci doradzić czy wyglądasz w czymś dobrze czy nie bardzo.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:34   #346
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

weź za punkt odniesienia to co wydaje ci sie dobre,przyjazne dla ciebie,nie musisz wiedziec,ani się na siłe domyślać,wystarczy ze masz takie przeczucie

a nowy wątek jest po to zeby się wygadac i dojsć do jakiegos porozumienia i moze zaczac od nowa
restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:52   #347
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Przesledzilam jeszcze raz tamten watek... Ty nie szukasz pomocy dotyczacych swojego wygladu, Ty szukasz ludzi na ktorych mozesz odreagowac swoje wszelkie niepowodzenia. Faceci Cie nie chca, kolezanki zostawiaja? Nie dziwie im sie. I nie chodzi o wyglad, bo on jest ok, nie chodzi o zainteresowania (faceci lubia kobiety inteligentne, ktore maja podobne pasje do nich...). Tutaj problemem jest Twoj, IMO bardzo agresywny,charakter i roszczeniowa postawa od zycia. Za rady sie dziekuje, za to ze ktos poswiecil swoj cenny czas, zeby Ci doradzic, a ja tu widze mnostwo pretensji, ze wizazanki maja rozbiezne opinie, ze grzywka sie nie sprawdzila, ze...
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:59   #348
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Arweno...dziękuję ci bardzo za kolejnego kopa w "d" ja tu się próbuję pozbierać...pogodzic jakoś ze wszystkimi. Może trzeba było odrazu napisać "spieprzaj babo". Piszesz o czymś o czym wiem...tylko sęk w tym, że nic o mnie nie wiesz a takie przypuszczenia są krzywdzące. Zarzucam kwestię metamorfozy niech się dzieje co chce...skoro nie można pewnych rzeczy oddzielić grubą kreską bo i tak wszyscy prędzej czy później do tego wrócą i zaczną swoje. Teraz wychodzi na to, że to wy jesteście bardzo pamiętliwe a nie ja. Super...dziękuję...i żegnam.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:08   #349
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Arwena nie zna cię tak samo jak ty nie znasz tych wszystkich "różowych i błękitnych panienek" o których nie wyrażałaś się zbyt dobrze. Czego tak na prawdę oczekujesz?
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 20:13   #350
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Arweno...dziękuję ci bardzo za kolejnego kopa w "d" ja tu się próbuję pozbierać...pogodzic jakoś ze wszystkimi. Może trzeba było odrazu napisać "spieprzaj babo". Piszesz o czymś o czym wiem...tylko sęk w tym, że nic o mnie nie wiesz a takie przypuszczenia są krzywdzące. Zarzucam kwestię metamorfozy niech się dzieje co chce...skoro nie można pewnych rzeczy oddzielić grubą kreską bo i tak wszyscy prędzej czy później do tego wrócą i zaczną swoje. Teraz wychodzi na to, że to wy jesteście bardzo pamiętliwe a nie ja. Super...dziękuję...i żegnam.
ja już Cie teraz nie rozumiem zupełnie.
Tobie jest potrzebna metamorfoza, ale raczej ta wewnętrzna. Więcej usmiechu, życzliwości, wyrozumiałości i zrozumienia dla innych ludzi a uwierz mi, że będziesz miała prawo oczekiwać tego samego
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:14   #351
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Oj ja wybitnie delikatna bylam, ogolnie wizazanki naleza do spokojnych osob, z tego co widze Wiec one pewnie zapomna, zaczna znow radzic, a ty znow sie ofoszysz. Za poswiecony czas w rewanzu dowiedza sie, ze glupie sa i jak w ogole moga takiego wyksztalciucha jak ty zrozumiec

Ja polecam wizyte u psychologa i to nie jest zlosliwosc. To Ci bardziej pomoze niz prosta grzywka i ubrania w zywych barwach.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:17   #352
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

ok to teraz ja sie wypowiem

jak dla mnie ladnie ci bedzie w tym w czym sie bedziesz najlepiej czula. I jak dla mnie swietnie wygladalas zarowno z nowej fryzurze jak i z zwiazanymi wlosami - zawsze sa opaski i tak dalej (w sporcie tez dosc wygodne)

kolory (powiem bez typu kolorystycznego bo sie na tym nie znam) - super bedziesz wygladala na pewno w czerni, w czerni z biela (neutralne kolory) plus np jakies kolorowe dodatki - jak nie czujesz sie pewnie to pstrokacizna popsuje ci tylko nastroj bo bedziesz sie zastanawiala czy dobrze wygladasz.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:23   #353
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
A jego zamkniecie potraktuj symbolicznie, jak gruba czarne kreche, ktora odcinasz sie od przeszlosci i zlych emocji
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:23   #354
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Arweno, pierwszy raz spotykam Cie na Wizazu, ale zgadzam się w 100% z tym co napisałas mialam kiedys kolezanke, ktora zachowywala sie podobnie wobec osob, ktore chcialy jej pomoc, z jednej strony poczucie niskiej wartosci, a z drugiej tak jakby bycia kims lepszym? nie podoba mi sie proba wzbudzania poczucia winy u Wizazanek...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:24   #355
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Już się nie będę odzywała...bo zamiast podejść do tego z dozą dystansu jestem w tym momencie wyzywana od wariatek...więc jeżeli wariatka jest każda kobieta, które doskwiera wielokrotne odrzucenie (nie zagłębiając się w szczegóły których ty Arweno nie zrozumiesz i tak) i które musza znosić ciągłą burzę hormonów to wszystkie powinnyśmy iść do psychologa, albo endokrynologa a w najgorszym przypadku do psychiatry. Już nic nie bede mówiła, skoro tak wiele rzeczy trudno wam zrozumieć...wali mnie to już wszystko.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:24   #356
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

nie przesadzajcie. czasami mozna sie zalamac roznymi sprawami. nie wiem czy przechodzilyscie prawdziwa metamorfoze z typu meskiego na damski ale powiem wam ze to moze podlamac.

duszyczkooo nie łam się
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:25   #357
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Mówisz ze szukasz przyjaciołki, ale na przyjazn tez trzeba sobie zapracowac,popatrz ile teraz dziewczyn siedzi na Twoim watku, wszystkie sa gotowe Ci pomóc, nie tylko fizycznie ale przede wszystkim psychicznie, musisz tylko chciec....zatraciłas sie gdzies po drodze Duszyczko i musisz zrobic wszystko zeby sie odnalezc i uwiezyc w siebie.
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:26   #358
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Już się nie odzywam dobrze miłe panie jak tak bardzo chcecie to pójdę się wykończyć bo mam kilka narzędzi na podorędziu. Naprawde teraz to się zachowujecie jak moja matka. Dziękuję wam serdecznie...już nigdy tu nie napiszę...bo wiem jak raz a dobrze i skutecznie wykończyć się...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:27   #359
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Przejrzec watek zawsze mozna A jego zamkniecie potraktuj symbolicznie, jak gruba czarne kreche, ktora odcinasz sie od przeszlosci i zlych emocji
Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Cytat:
Super...dziękuję...i żegnam.
I tu Cię nie rozumiem, o co Ci chodzi? Chcesz pomocy, dziewczyny Ci pomogą. A za pomoc wypada podziękować a nie mieć pretensje i strzelać focha. Więcej dystansu do siebie - spróbuj proszę.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:29   #360
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

[quote=miss_seepy;3737231]Uwazam ze nika135 przesadzila zamykajac watek, jak sama mowila zadko moze byc na wizazu i nie bardzo sie orientowala...Zglosil ktos jakies zale? Nie. To byla jej subkietywna opinia.

tez tak mysle
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.