Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-06, 11:01   #2761
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No ja też, jak zacznie się cieplej, to chcę zacząć biegać, tylko muszę sobie kupić buty do biegania i jakiś dresik, a to jest najgorsze, bo nie chce mi się łazić i szukać, a nie chcę też wydać fortuny w sklepach sportowych. Dziewczyny może znacie jakieś sklepy internetowe z odzieżą sportową za przystepną cenę ?
jesli lubisz zakupy grupowe, to na podforum moda o tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post50920400 sa fajne firmowe ciuchy na tej stronie, organizatorki chyba wlasnie zbieraja chetne na zamowienie. Zamawialam z tego sklepu i polecam
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 11:21   #2762
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Pogoda za oknem nie wskazuje .... ale ku przypomnieniu kobietki ..... dzisiaj mamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif dyngus.gif (1,7 KB, 294 załadowań)

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2015-04-06 o 11:22
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 11:28   #2763
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No efekty widać gołym okiem, gratuluję i za wytruwałość



dokładnie

A ja się wyłamię, mam 160 cm i aż 42 kg ( jak taki wypasiony kurczak ) i od 15 lat nie mogę przytyć ani kilograma, byłam już u dietetyka, robiłam miliony badań i wszystko jest ok, piłam te napoje dla sportowców na masę i ani grama więcej, nie ważne ile jem i co jem waga nic się nie rusza. Z jednej strony bardzo się cieszę, ale z drugiej chciałabym jeszcze jakieś 5-7 kg więcej
Widocznie masz szybką przemianę materii i nic Ci się nie odkłada
Nie ma co się przejmować Ja od dziecka do czasu zakończenia studiów ważyłam 44kg przy wzroście 164cm i też znam ten ból. Pamiętam jak marzyłam o tym, żeby przytyć, a jadłam wszystko i dużo i nic to nie pomagało. Przez swoją wagę, miałam strasznie dużo kompleksów, bo w dodatku jestem drobnej kości, to u mnie to wyglądało, jakbym była anorektyczką, normalnie można było policzyć ile mam żeber , wyglądałam wtedy jak sama skóra i kości. Zresztą dużo osób mnie podejrzewało o anoreksję, a mnie to strasznie bolało, zaprzeczałam, ale widziałam, że ludzie i tak mi nie wierzą Dużo przykrości się nasłuchałam od ludzi Doszło do tego, że latem nie chciałam nawet nosić koszulek z krótkim rękawem. Przez moją niedowagę, to był dla mnie straszny okres, a powinien być najpiękniejszym okresem w moim życiu Pamiętam właśnie jak marzyłam o tym, żeby przytyć i nagle pół roku po zakończeniu studiów zauważyłam, że moja waga zaczyna iśc w górę Dziewczyny nie uwierzycie, jaka to była radość, jak zobaczyłam na wadze 50kg Naprawdę, taka byłam z siebie dumna Dzisiaj ważę 56kg, czasem koło 60kg, ale nie widać po mnie za bardzo tej wagi, bo jestem drobnej kostki, ale jestem mega szczęśliwa Z tego powodu, że przytyłam około 10kg, a mój organizm nie był do tego nigdy przyzwyczajony, to pojawił się cellulit, trochę tłuszczyku na brzuszku i małe boczki Chcę to wszystko zwalczyć, tylko muszę się wziąć w garść

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
jesli lubisz zakupy grupowe, to na podforum moda o tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post50920400 sa fajne firmowe ciuchy na tej stronie, organizatorki chyba wlasnie zbieraja chetne na zamowienie. Zamawialam z tego sklepu i polecam
Dziękuję ślicznie , na pewno popatrzę
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 12:32   #2764
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Superkoszyk ma darmową dostawę do dzisiaj do północy, kod wyświetla się na głównej stronie.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 12:35   #2765
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu otrzymałam od S mail z zapytaniem o datę urodzin . Okazało się ,że S ma dla mnie prezent Odpisałam , mam urodziny w kwietniu. W odpowiedzi otrzymałam maila, z którego wynika , że dostanę zestaw 3 mini cieni bez konieczności kupowania czegokolwiek, o ile pofatyguję się do stacjonarki i podwojenie punktów przy kolejnych zakupach. Jest to oferta jednorazowa , spersonalizowana. Zastanawia mnie jednak fakt, że maila tego dostałam 01. o4 Prawda to czy żarcik . Miał ktoś cosik takiego od nich?
Ja co roku dostaję od S jakiś prezent urodzinowy, albo różdżkę błyszczyków, albo mini paletkę z cieniami i błyszczykami, wiec to nie żart

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Widocznie masz szybką przemianę materii i nic Ci się nie odkłada
Nie ma co się przejmować Ja od dziecka do czasu zakończenia studiów ważyłam 44kg przy wzroście 164cm i też znam ten ból. Pamiętam jak marzyłam o tym, żeby przytyć, a jadłam wszystko i dużo i nic to nie pomagało. Przez swoją wagę, miałam strasznie dużo kompleksów, bo w dodatku jestem drobnej kości, to u mnie to wyglądało, jakbym była anorektyczką, normalnie można było policzyć ile mam żeber , wyglądałam wtedy jak sama skóra i kości. Zresztą dużo osób mnie podejrzewało o anoreksję, a mnie to strasznie bolało, zaprzeczałam, ale widziałam, że ludzie i tak mi nie wierzą Dużo przykrości się nasłuchałam od ludzi Doszło do tego, że latem nie chciałam nawet nosić koszulek z krótkim rękawem. Przez moją niedowagę, to był dla mnie straszny okres, a powinien być najpiękniejszym okresem w moim życiu Pamiętam właśnie jak marzyłam o tym, żeby przytyć i nagle pół roku po zakończeniu studiów zauważyłam, że moja waga zaczyna iśc w górę Dziewczyny nie uwierzycie, jaka to była radość, jak zobaczyłam na wadze 50kg Naprawdę, taka byłam z siebie dumna Dzisiaj ważę 56kg, czasem koło 60kg, ale nie widać po mnie za bardzo tej wagi, bo jestem drobnej kostki, ale jestem mega szczęśliwa Z tego powodu, że przytyłam około 10kg, a mój organizm nie był do tego nigdy przyzwyczajony, to pojawił się cellulit, trochę tłuszczyku na brzuszku i małe boczki Chcę to wszystko zwalczyć, tylko muszę się wziąć w garść

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------


Dziękuję ślicznie , na pewno popatrzę
Dokładnie, mam szybką przemianę materii, jak byłam młodsza to też podejrzewano mnie o anoreksję lub o anemię, dlatego raz w roku robiłam pakiet badań i wszystko zawsze było ok. Lekarz mi zawsze powtarzał: taki Twój urok, za kilka lat będziesz szczęśliwa, że jesteś taka chuda i faktycznie...sporo kobiet w moim wieku teraz bardzo mi zazdrości figury i wagi często zaczepia i pyta o dietę itp, no ale ja bym te 5-7 kg jeszcze chętnie przygarnęła, szczególnie zimą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 12:52   #2766
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dokładnie, mam szybką przemianę materii, jak byłam młodsza to też podejrzewano mnie o anoreksję lub o anemię, dlatego raz w roku robiłam pakiet badań i wszystko zawsze było ok. Lekarz mi zawsze powtarzał: taki Twój urok, za kilka lat będziesz szczęśliwa, że jesteś taka chuda i faktycznie...sporo kobiet w moim wieku teraz bardzo mi zazdrości figury i wagi często zaczepia i pyta o dietę itp, no ale ja bym te 5-7 kg jeszcze chętnie przygarnęła, szczególnie zimą
W USA ponoć mawiają, że nie można być zbyt chudym ani zbyt bogatym...
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:20   #2767
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja mam 172 i ważę 62 kg (przed całym procesem ważyłam 65 kg), czyli mam niby wagę prawidłową, ale tłuszczyku z brzucha i tak chcę się pozbyć!!
Spokojnie.. moim zdaniem do ćwiczeń trzeba dojrzeć. Naprawdę dojrzeć, przewałkować to sobie w głowie, bardzo porządnie Ja chyba z pół roku się namyślałam, na ćwiczenia.. Zaczęłam od niejedzenia słodyczy i tak upłynęło już prawie pół roku, a później wdrożyłam w życie ćwiczenia 3 razy w tygodniu.. Ale to nie było proste, podjąć tą decyzję.
Kochana ja na żadne siłownie nie chodzę, ćwiczę w domu I sądzę, że wiele osób ma wymówkę "nie mam pieniędzy, nie mam czasu na siłkę, nie mam kasy na sportowe ubrania".. A ja ćwiczę w najzwyklejszym t-shircie, legginsach i butach z Lidla I jest dobrze. Da się? Da się!
Dobra, pochwalę się efektami po 3 miesiącach. Ćwiczyłam 3 razy w tygodniu bez żadnych diet (z wyjątkiem nie jedzenia słodyczy wcale).. A co mi tam Może kogoś zmotywuję!
brawo, super efekt
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 13:20   #2768
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Wiecie, że kolejny box S. dopiero w czerwcu? I teraz żałuję, że nie kupiłam nic na promocji -20%
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:32   #2769
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ok, od jutra zacznę ćwiczyć, chyba że będzie pogoda to idę na dłuugi spacer po pracy, może zaliczę lumpex - coś dobrego też się należy motywacja musi być, idę na 20min na orbitreka - ale wy potraficie zmotywować
Dziewczyny, ja też się mobilizuje zaczynam ćwiczyć Trochę biegam, ale bardziej działa to na mój wewnętrzny spokójm niż figurę Ale muszę zrobić coś z oponka
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:35   #2770
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
W USA ponoć mawiają, że nie można być zbyt chudym ani zbyt bogatym...


Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Wiecie, że kolejny box S. dopiero w czerwcu? I teraz żałuję, że nie kupiłam nic na promocji -20%
Nic straconego, do końca kwietnia obowiązuje jeszcze kod: alma2015 też na -20%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:45   #2771
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też się mobilizuje zaczynam ćwiczyć Trochę biegam, ale bardziej działa to na mój wewnętrzny spokójm niż figurę Ale muszę zrobić coś z oponka
Mój plan na jutro : 2h szybki spacer albo 45 min z Chodakowską - w zależności od pogody ...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 13:46   #2772
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




Nic straconego, do końca kwietnia obowiązuje jeszcze kod: alma2015 też na -20%
Dzięki Ci dobra kobieto, o tym nie wiedziałam:banghead:
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:46   #2773
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Wiecie, że kolejny box S. dopiero w czerwcu? I teraz żałuję, że nie kupiłam nic na promocji -20%
Niestety... ja zakupiłam mamie do przetestowania podkład EL Perfectionist Ciekawa jestem jak jej się sprawdzi
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:48   #2774
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

TOŁPA: tylko w kwietniu dostawa do paczkomatów : 4,50
dodatkowo : ciekawy zestaw próbek

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2015-04-06 o 13:50
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:56   #2775
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

jakbyscie chcialy to na stronie firmowej adidasa http://www.adidas.pl/kobiety-outlet?sz=120&start=0 jest dodatkowe 20% na przecenione kod: Extra20 przez 24 godziny. Ja skorzystalam i kupilam buty do biegania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 408725df421657d25aa4228421945934.jpg (57,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg M29716_01_standard.jpg (22,1 KB, 16 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:59   #2776
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Zamówiłam tołpę, dam znać co to za "ciekawy" zestaw próbek
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 14:46   #2777
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
jakbyscie chcialy to na stronie firmowej adidasa http://www.adidas.pl/kobiety-outlet?sz=120&start=0 jest dodatkowe 20% na przecenione kod: Extra20 przez 24 godziny. Ja skorzystalam i kupilam buty do biegania
Nie polecam takich akcji, bo podnoszą na nie ceny Regularnie tam zaglądam i lepiej trochę poczekać do wyprzedaży outletowej, przed Gwiazdką nakupowałam mnóstwo rzeczy z darmową wysyłką, np. klapki wyszły za 20zł, a później cena "na wyprzedaży" poszybowała zdaje się do 59zł
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 17:35   #2778
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Widocznie masz szybką przemianę materii i nic Ci się nie odkłada
Nie ma co się przejmować Ja od dziecka do czasu zakończenia studiów ważyłam 44kg przy wzroście 164cm i też znam ten ból. Pamiętam jak marzyłam o tym, żeby przytyć, a jadłam wszystko i dużo i nic to nie pomagało. Przez swoją wagę, miałam strasznie dużo kompleksów, bo w dodatku jestem drobnej kości, to u mnie to wyglądało, jakbym była anorektyczką, normalnie można było policzyć ile mam żeber , wyglądałam wtedy jak sama skóra i kości. Zresztą dużo osób mnie podejrzewało o anoreksję, a mnie to strasznie bolało, zaprzeczałam, ale widziałam, że ludzie i tak mi nie wierzą Dużo przykrości się nasłuchałam od ludzi Doszło do tego, że latem nie chciałam nawet nosić koszulek z krótkim rękawem. Przez moją niedowagę, to był dla mnie straszny okres, a powinien być najpiękniejszym okresem w moim życiu Pamiętam właśnie jak marzyłam o tym, żeby przytyć i nagle pół roku po zakończeniu studiów zauważyłam, że moja waga zaczyna iśc w górę Dziewczyny nie uwierzycie, jaka to była radość, jak zobaczyłam na wadze 50kg Naprawdę, taka byłam z siebie dumna Dzisiaj ważę 56kg, czasem koło 60kg, ale nie widać po mnie za bardzo tej wagi, bo jestem drobnej kostki, ale jestem mega szczęśliwa Z tego powodu, że przytyłam około 10kg, a mój organizm nie był do tego nigdy przyzwyczajony, to pojawił się cellulit, trochę tłuszczyku na brzuszku i małe boczki Chcę to wszystko zwalczyć, tylko muszę się wziąć w garść

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------


Dziękuję ślicznie , na pewno popatrzę
Trzymam kciuki Kochana Dasz radę!

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Ja już dzisiaj po swoim treningu Pot aż kapał z czoła, to jest dopiero nagroda Fajne motywujące zdanie słyszałam kiedyś "Pamiętaj, pot to łzy Twojego tłuszczu!"
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:00   #2779
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny, że wiosna już to zachciało mi się koloru na ustach.. Szukam pomadki w takim odcieniu, najlepiej coś z drogerii, może któraś oświeci?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled,kl.JPG (2,5 KB, 37 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 18:18   #2780
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, że wiosna już to zachciało mi się koloru na ustach.. Szukam pomadki w takim odcieniu, najlepiej coś z drogerii, może któraś oświeci?
Jak ma być matowa, to bliska temu odcieniowi jest Loreal Glam Matte 510 Cherry crop. W ogóle niezła jest ta seria, mam 4 kolory.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:19   #2781
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, że wiosna już to zachciało mi się koloru na ustach.. Szukam pomadki w takim odcieniu, najlepiej coś z drogerii, może któraś oświeci?
Na moich ustach taki efekt daje Revlon Colorstay Ultimate Suede Lipstick w kolorze Muse.

Zmotywowałyście mnie do powrotu do orbitreka. Właśnie 'przebiegłam' 10km + hantelki. Ach, te endorfiny.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:22   #2782
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jak ma być matowa, to bliska temu odcieniowi jest Loreal Glam Matte 510 Cherry crop. W ogóle niezła jest ta seria, mam 4 kolory.
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Na moich ustach taki efekt daje Revlon Colorstay Ultimate Suede Lipstick w kolorze Muse.

Zmotywowałyście mnie do powrotu do orbitreka. Właśnie 'przebiegłam' 10km + hantelki. Ach, te endorfiny.
Dzięki dziewczyny, jednak oglądając swatche mam wrażenie, że to nie to L'Oreal zbyt jaskrawa i ciepła.. a Revlon mało kryjaca.. Ale dzieki

Gratulacje!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:51   #2783
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Nic straconego, do końca kwietnia obowiązuje jeszcze kod: alma2015 też na -20%
szkoda ze juz nie dziala na przecenione
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:05   #2784
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, że wiosna już to zachciało mi się koloru na ustach.. Szukam pomadki w takim odcieniu, najlepiej coś z drogerii, może któraś oświeci?
Mam na blogu zdjecia z sephory 05 fuksja i bell lip tint ale na moje oko sephorowa, albo golden rose matte 13 (?) tylko nie wiem czy dobrze kolor moj telefon pooazuje tego co chcesz
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:33   #2785
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, jednak oglądając swatche mam wrażenie, że to nie to L'Oreal zbyt jaskrawa i ciepła.. a Revlon mało kryjaca.. Ale dzieki

Gratulacje!
Dziękuję . Obejrzałam swatche i zastanawiam się czy one są do tego koloru. U mnie jest duuuuużo ciemnejsza i właśnie mocno kryje. Te zdjęcia bardziej pasują mi do odcienia Womenswear. W każdym razie życze owocnych poszukiwań.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:19   #2786
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Na moich ustach taki efekt daje Revlon Colorstay Ultimate Suede Lipstick w kolorze Muse.

Zmotywowałyście mnie do powrotu do orbitreka. Właśnie 'przebiegłam' 10km + hantelki. Ach, te endorfiny.
Ojej 10km - to jaki czas godzina??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:55   #2787
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Nigdy nie dostałam takiego maila, ale co rok dostaję coś na urodziny punkty razy dwa i jakieś błyszczyki albo cienie.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja co roku dostaję od S jakiś prezent urodzinowy, albo różdżkę błyszczyków, albo mini paletkę z cieniami i błyszczykami, wiec to nie żart

Dziewczyny, ja mam urodziny w kwietniu, wpisane są normalnie w mój profil na Sephorce, ale nie dostałam żadnego maila ani info odnośnie prezentu.
Kiedy taka wiadomość powinna do mnie przyjść, że coś na mnie czeka z okazji urodzin ? Czy ten prezent to jest zawsze do odebrania w stacjonarce? Czy trzeba coś wtedy kupować?

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Czy znacie wyszukiwarkę dat ważności dla Shiseido?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:59   #2788
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość


Czy znacie wyszukiwarkę dat ważności dla Shiseido?
Szukałam dosyć ostro, ale nie udało mi się znaleźć.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 21:02   #2789
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Szukałam dosyć ostro, ale nie udało mi się znaleźć.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 21:02   #2790
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Jupi jutro ma być pogoda, idę na spacer, a wieczorem zaczynam Chodakowską - poziomko na początek "ekstra figura" czy lepiej cos innego? Na święta rodzinka mnie wychwaliła że schudłam, ale to motywujące jest
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.