Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-18, 23:44   #691
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mówcie, że był box a mnie nie było
Jest jeszcze?
Ponoć nie ma już od 4,5h
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 23:45   #692
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam, rzadko tu zaglądasz

Ale dawno mnie nie było w s. w scc
Choroby i natłok zajęć mi ńie pozwalają, staram się nadrabiać ale pędzicie w S. w SCC widzę dużą poprawę, w sensie uprzejmości i chęci personelu, bo lipa z próbkami wciąż ta sama
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Hejka a nie mowilam, ze box bedzie jak pojde do szpitala ale tez kliknelam mialam troche czasu bo cc opoznilo sie, dopiero o 15 mialam, teraz odpoczywam a maluszek spi na mnie sliczna jest nasza najmlodsza wizazanka, dzieki za kciuki
Ooo gratulacje i dużo zdrówka Wam życzę
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mówcie, że był box a mnie nie było
Jest jeszcze?
Był, ale próbuj może jeszcze wskoczy do koszyka kod marzenie16 Dbrze, że mi Syfora maila nie poskąpiła i wysłała w ciągu dnia bo bym też żyła w błogiej nieświadomości.

Tym samym życzę wszystkim miłej nocy i gratuluję zakupów
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 23:46   #693
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Do wyboru w S jest 5 próbek - 0 męskich Zawsze jak jest box to dają smieciowe próbki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 23:57   #694
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem



Ooo, ja bym bardzo chętnie jeden, czy nawet dwa, na zapas przygarnęła, bo bardzo mi pasuje ten bronzer

Nadrobiłam wątas, mogę zdać relacje z rozmowy kwalifikacyjnej Myślę, że wypadłam okej i że zrobiłam pozytywne wrażenie. Czy tak było rzeczywiście dowiem się w przyszłym tygodniu, bo wtedy też mają się odezwać, ale jestem dobrej myśli A jeśli się ewentualnie nie uda, to kolega chce mnie zwerbować do korpo, więc zawsze mam jakiś plan awaryjny

W nagrodę, że tak dobrze mi dzisiaj poszło kupiłam sobie po drodze do mieszkania puchę pepsi i białe wytrawne. Pepsi już wypiłam, wina nie mam się z kim napić, a nie chcę wyjść na alkoholika pijąc do lustra, więc poczekam, aż kumpel wróci z pracy, może będzie miał ochotę na lampkę, dwie, ewentualnie siedem
Gratuluję rozmowy i trzymam kciuki Jakby coś to mogę się wymienić tym bronzerem za coś, odpadają koszty przesyłki To mógłby być dobry początek na zlot

Btw czy jak się chcę wymienić tylko tą jedną rzeczą to muszę coś zakładać, pisać itd czy wystarczy się umówić przez PW i np. spotkać? Jestem wierna tylko temu wątkowi, więc nie wiem (wiem, że wstyd )

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Hejka a nie mowilam, ze box bedzie jak pojde do szpitala ale tez kliknelam mialam troche czasu bo cc opoznilo sie, dopiero o 15 mialam, teraz odpoczywam a maluszek spi na mnie sliczna jest nasza najmlodsza wizazanka, dzieki za kciuki
Gratulacje!
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 23:57   #695
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Witajcie wieczorową porą
Wrzucam foto próbki niespodzianki z D.
Tak - całość to ta wybierania do zamówienia, zawsze tajemnica, próbka niespodzianka
Czy ja dawno nie zamawiałam i to teraz norma, takie ilości?
Wow, pierwszy raz widzę, żeby tyle nawrzucali
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 00:07   #696
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Gratuluję rozmowy i trzymam kciuki Jakby coś to mogę się wymienić tym bronzerem za coś, odpadają koszty przesyłki To mógłby być dobry początek na zlot

Btw czy jak się chcę wymienić tylko tą jedną rzeczą to muszę coś zakładać, pisać itd czy wystarczy się umówić przez PW i np. spotkać? Jestem wierna tylko temu wątkowi, więc nie wiem (wiem, że wstyd )



Gratulacje!
Dziękujęęę
Generalnie jeśli chcesz się wymieniać, to powinnaś założyć wątek na targowisku, ale dziewczyny nieraz spółkowały i uskuteczniały różne wymiany tu na wątku, więc obejdzie się bez zakładania specjalnego Generalnie mam tutaj strasznie mało rzeczy, bo brałam tylko to, co potrzebne i do zużycia, ale jak się postaram, to może coś znajdę, np. z poprzedniego brokuła Jutro posprawdzam sobie i wyślę Ci PW
A teraz się z szanownymi paniami żegnam i zmykam spać! Dobrej nocy
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 00:55   #697
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

O mamo, widac że warzywniaka otwarli
Sie tu działo jak sądzę
Gratuluję zakupowego szaleństwa

Czy tylko ja się nie skusiłam ?? Tylko mnie się nie spodobał brokuł ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 01:34   #698
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Czuję w kościach, że kolejny brokuł będzie na Dzień Matki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 01:43   #699
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

I może tym razem będzie fajny
Nie marudzę wcale, tylko wyrażam swoje niezadowolenie
A taki miałam plan wydania kaski czasem rozsądek nie powinien dochodzić do głosu
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 06:08   #700
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam bladym świtem Ja już oczekuję na brokułowe tango nr 1

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
I może tym razem będzie fajny
Nie marudzę wcale, tylko wyrażam swoje niezadowolenie
A taki miałam plan wydania kaski czasem rozsądek nie powinien dochodzić do głosu
A co byś chciała w brokule?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 06:37   #701
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Hejka a nie mowilam, ze box bedzie jak pojde do szpitala ale tez kliknelam mialam troche czasu bo cc opoznilo sie, dopiero o 15 mialam, teraz odpoczywam a maluszek spi na mnie sliczna jest nasza najmlodsza wizazanka, dzieki za kciuki
Czyli maleństwo urodzone w dzień słynnej walki o brokuła?

Gratuluję córeczki

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
O mamo, widac że warzywniaka otwarli
Sie tu działo jak sądzę
Gratuluję zakupowego szaleństwa

Czy tylko ja się nie skusiłam ?? Tylko mnie się nie spodobał brokuł ??
Ja też nie wzięłam Chociaż gdyby ten box był 2 tygodnie później to już bym się skusiła żeby wymienić zakupy w stacjonarce na puder G
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 06:40   #702
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Czyli maleństwo urodzone w dzień słynnej walki o brokuła?

Gratuluję córeczki

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------



Ja też nie wzięłam Chociaż gdyby ten box był 2 tygodnie później to już bym się skusiła żeby wymienić zakupy w stacjonarce na puder G
Ten limitowany? Tak, sobie pomyślałam teraz - w sumie mogłabym wymienić na coś z limitek w stacjo Ale chyba tego nie zrobię - obadam w stacjo te rzeczy, które kliknęłam i jak fajne to zostawiam. Jakoś mi te wymiany nie idą Zawsze w końcu zostawiam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 06:40   #703
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

i ło boxów nie ma

dobrze bo okropnie walczyłam ze sobą coby drugiego kupić
i to nic, że nie lubię mini kosmetyków
no dobra, lubię juz pomadki i tam bronzer widziałam
a reszta nawet nie wiem co to

ide nadrabiać co spamowalyście


niech Jacus przybędzie jak najszybciej, pomadkę chcę zobaczyć
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 06:47   #704
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i ło boxów nie ma

dobrze bo okropnie walczyłam ze sobą coby drugiego kupić
i to nic, że nie lubię mini kosmetyków
no dobra, lubię juz pomadki i tam bronzer widziałam
a reszta nawet nie wiem co to

ide nadrabiać co spamowalyście


niech Jacus przybędzie jak najszybciej, pomadkę chcę zobaczyć
Też sprawdziłam rano i w nocy (na dobranoc i dzień dobry ) z ciekawości czy wrócił box, ale o jakiejś 17. widziałam go ostatni raz (potem sprawdziłam o 20, a ponoć o 19:20 nie było). Jaką pomadkę wzięłaś? Rose Dressing? Ja chciałam tą kliknąć, ale oczywiście nie zdążyłam Testowałyście może te nowe pomadki Gwen? Tak mnie trochę kuszą, choć kolor, który najbardziej mi się podoba nie jest dostępny w PL
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 06:55   #705
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ten limitowany? Tak, sobie pomyślałam teraz - w sumie mogłabym wymienić na coś z limitek w stacjo Ale chyba tego nie zrobię - obadam w stacjo te rzeczy, które kliknęłam i jak fajne to zostawiam. Jakoś mi te wymiany nie idą Zawsze w końcu zostawiam
Gdzie limitowany, ja tutaj braki w podstawach muszę nadrobić - sypaniec Neverowy.

Ogłoszenie: chętnie przygarnę pomadkę, benetinta, mini perfumy i Originsa.

Gdyby ktoś miał nadmiar proszę mi tu sygnały wysyłać
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 06:56   #706
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

A na Fejsbuniu S po staremu - ktoś tam zrzędzi, że promo do 28, a w tego samego dnia już koniec giftów I na pewno było ich 5 - wiadomo, że to spisek jak zwykle Jakie 5... Sam nasz wątek pewnie conajmniej 100 zamówił, a do tego handlary (oj, tu to już nawet nie liczę - jak było 60 podczytujących, a handlary pewnie biorą po 5 boxów albo i więcej) , no i normalni konsumenci, którzy dostali info. Myślę, że i tak dobrze, że te boxy są kilka godzin, a nie 10min.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 06:58   #707
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee j
Ale dziś fajny dzień aż chciało mi się wstać rano i to nie tylko dlatego, że dziś piątunio
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 06:59   #708
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Gdzie limitowany, ja tutaj braki w podstawach muszę nadrobić - sypaniec Neverowy.

Ogłoszenie: chętnie przygarnę pomadkę, benetinta, mini perfumy i Originsa.

Gdyby ktoś miał nadmiar proszę mi tu sygnały wysyłać
Tego neverowego też nie mam, ale mam lekki nadmiar pudrów, więc się wstrzymuję. A co on robi? Rozświetla? Matuje?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:01   #709
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Można i za 400 pln znaleźć



---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Najlepiej sobie notować
No można ale ta, którą bym chciała z Tż jest za ok. 1500 zł
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 07:02   #710
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee j
Ale dziś fajny dzień aż chciało mi się wstać rano i to nie tylko dlatego, że dziś piątunio
Ja się zastanawiam co z moim drugim boxem - dalej w przygotowaniu, pewnie przyjdzie w pon, a ja mogę odebrać go sama dopiero w pt Chyba mi siostra musi odebrać... A ona nieświadoma cen moich kosmetixów jest...
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:05   #711
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli chcecie wymienić/zwrócić produkt z boxu...
Ciocia Ladypeterpan radzi

Po prostu idźcie do Sephory, weźcie coś w tej samej cenie lub wyższej. Pani Wam wymieni.
Kilka razy zwracałam produkty z internetowego stacjonarnie i Panie nigdy nie chciały potwierdzenia e-mail zakupów mimo że drukowałam zawsze plus dodatkowo tracking śledzenia. Potrzebny jest tylko paragon.

W sklepie podczas wymiany dostajecie nowy paragon z nowym produktem już z sklepu stacjonarnego.
Następnego dnia idziecie ponownie do tej samej Sephory (czy innej) i prosicie o zwrot produktu. Zwrot robią bez problemy ale kasę dostajecie na kartę podarunkową.

I w taki sposób macie kartę podarunkową

Ja tak robiłam z reklamacji Jak np. w Zarze zamiast zwrotu gotówki dawali mi możliwość wymiany na inną rzecz. Brałam co popadnie i kilka dni później zwracałam

Strasznie nie lubię jak ktoś mnie zmusza "TYLKO WYMIANA".
Więc trzeba sobie radzić
Genialne muszę zapamiętać na przyszłość

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Hejka a nie mowilam, ze box bedzie jak pojde do szpitala ale tez kliknelam mialam troche czasu bo cc opoznilo sie, dopiero o 15 mialam, teraz odpoczywam a maluszek spi na mnie sliczna jest nasza najmlodsza wizazanka, dzieki za kciuki
buziaki dla Ciebie i małej

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Tak narzekacie na ten bronzer z too faced - faktycznie taki zły?
Jeżeli nie jest tak bardzo jasny, to może zaadaptowałabym takie cudo
Nie chodzi o jego jakość ale o to, że mam za dużo bronzerów, a używam sporadycznie na pewno jest fajowy, ślicznie pachnie czekoladą
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:07   #712
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tego neverowego też nie mam, ale mam lekki nadmiar pudrów, więc się wstrzymuję. A co on robi? Rozświetla? Matuje?
Matuje, ale o opinię możemy spytać dziewczyny bo już pół wątku ma to cudo

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:08   #713
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ojej gratulacje i zdrówka całej rodzince życzę



Ja mogę oddać, będę z brokułów miała 2 i jeszcze jeden mam z poprzedniego

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Ale się dzisiaj wySPAłowałam w domu W wannie zapodałam sobie fionową zieloną rozjaśniającą maseczkę Algenista, potem nawilżającą z Balea i na to maskę algową z dynią i glukozą z Organique. Na koniec micro serum Chanela i krem silnie nawilżający Make me Bio, a pod oczki Kielh'sa z awocado, a na ustach jeszcze mam sephorową maseczkę Normalnie jutro jak się obudzę to będę taka nawilżona i pięknie przygotowana na powitanie brokułów

Ja wczoraj skromnie - tylko niebieska Glamglow nie miałam siły na więcej
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:08   #714
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Genialne muszę zapamiętać na przyszłość

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------



buziaki dla Ciebie i małej

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------



Nie chodzi o jego jakość ale o to, że mam za dużo bronzerów, a używam sporadycznie na pewno jest fajowy, ślicznie pachnie czekoladą
Mała dobrze zaczęła - w dniu urodzin od razu box Czuję, że jej pierwszym słowem będzie "brokuł"

Ja to nie wiem co się robi z bronzerem - dla mnie jest zupełnie zbędny
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:08   #715
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja wczoraj skromnie - tylko niebieska Glamglow nie miałam siły na więcej
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Fajne to ale nie lubię Lancome
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:11   #716
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Matuje, ale o opinię możemy spytać dziewczyny bo już pół wątku ma to cudo

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
Oglądałam go w stacjo i zdziwiłam się, że jest taki wielki - kiedyś lubiłam wydajne kosmetyki, a teraz to lubię szybkie denko
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:12   #717
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Do wyboru w S jest 5 próbek - 0 męskich Zawsze jak jest box to dają smieciowe próbki
nie można mieć wszystkiego


Właśnie dostałam smsy, że Pan Krystian z DPD przywiezie mi dziś boxiki

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Czuję w kościach, że kolejny brokuł będzie na Dzień Matki
Mam nadzieję, że Twoje kości są tak nieomylne, jak aniyam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:14   #718
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Wczoraj w brokułowym szale nawet nie obejrzałam dobrze mojego zamówienia z C - tylko wrzuciłam Wam zdjęcie Muszę dzisiaj obejrzeć co jest w tym zestawie
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:15   #719
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
O mamo, widac że warzywniaka otwarli
Sie tu działo jak sądzę
Gratuluję zakupowego szaleństwa

Czy tylko ja się nie skusiłam ?? Tylko mnie się nie spodobał brokuł ??
Nie tylko już kilka Dziewczyn zjechało boxa

Dla mnie super, bo:
1. fajne miniatury (poza bronzerem );
2. niewysoki próg zamówienia, jak na taką liczbę miniatur;
Np. w D. od 199zł dają 50ml. balsamu po goleniu YSL
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 07:16   #720
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

To teraz czekamy na repetę EL
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.