Chanel-kolorówka - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 11:41   #331
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
SisleyS, dwa dni temu śniłam o Tobie! Poprosiłaś mnie o wykonanie makijażu soczyście zielonymi cieniami i kazałaś połączyć to wszystko z pastelowym fioletem Co prawda nie doczekałam efektu końcowego, ponieważ sie obudziłam ale pamiętam świetną zieloną kreseczkę, którą Ci namalowałam na górnej powiece
Maju może to przeznaczenie? Zielenie uwielbiam

Ale masz sny Świetne
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 17:57   #332
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
w końcu Sisley coś, że ja się z Tobą zgadzam
p4w - przemyślałam zakupię 27 golden eyes, prawie to samo, a będę miała świadomość jakiejś nowości tylko nie wiem, czy kupiś te kwadraty na All., co o tym sądzisz? niby wersja amerykańska, ale jakoś strach.
ja bym chyba brała

dziewczyny pisały, że to nie podróba, więc chyba nie ma się czego obawiać
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:01   #333
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie jest sztuką mocno umalować się- sztuką jest zrobienie makijażu którego nie widać, a jednak dającego taki efekt, że każdy z zainteresowaniem na Ciebie spojrzy....

Przyłączę się do tego małego offtopa

Mnie się ostatnio udało zrobić taki makijaż, przy którym wreszcie widać, że mam oczy, ale nie widać, że jestem wymalowana jak lala.
Otóż kupiłam paletkę cieni matowych Bobbi Brown. Na początku to była tragedia, bo zupełnie nie potrafiłam się nimi pomalować. Dopiero jak trochę poćwiczyłam, to uzyskałam taki efekt, jaki chciałam.
A już miałam ich się pozbyć, na szczęście wstrzymałam się trochę.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:33   #334
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Maju może to przeznaczenie? Zielenie uwielbiam

Ale masz sny Świetne
Ajj, te moje sny Wszystko przez Twojego cudnej urody avatara.
Kiedyś śniła mi się AgaBJ, ale sen wcale nie był związany z makijażami
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Przyłączę się do tego małego offtopa

Mnie się ostatnio udało zrobić taki makijaż, przy którym wreszcie widać, że mam oczy, ale nie widać, że jestem wymalowana jak lala.
Otóż kupiłam paletkę cieni matowych Bobbi Brown. Na początku to była tragedia, bo zupełnie nie potrafiłam się nimi pomalować. Dopiero jak trochę poćwiczyłam, to uzyskałam taki efekt, jaki chciałam.
A już miałam ich się pozbyć, na szczęście wstrzymałam się trochę.
Moim zdaniem duża w tym zasługa była matów. Jednak matowe/półmatowe cienie są bardziej dyskretne niż perła.


Znacie jakieś ładne różowe cienie Chanel? Interesowało by mnie coś z dwójek, albo 4(ale wtedy musiało by być z szarością) Nie mam cierpliwości do testowania w perfumerii, zwłaszcza, że panie zawsze mają już jakąś wizję i chcą mi wciskać coś, co ich zdaniem jest dla mnie idealne.
Znalazłam na tru kilka ładnych cieni, ale wiadomo jak to z kolorystyką zdjęć - często kolory w sieci nie oddają tych naturalnych.
Widziałyście je może? A może są one w Waszych kolekcjach? Konkretnie chodzi mi o
orient expresshttp://eu.strawberrynet.com/productD...46415&goChar=C
desert rose http://eu.strawberrynet.com/productD...46414&goChar=C
flash blackhttp://eu.strawberrynet.com/productD...55302&goChar=C
lotus cactushttp://eu.strawberrynet.com/productD...73593&goChar=C


I jak z różem w tych 4? (czy on w ogóle w nich występuje)
http://eu.strawberrynet.com/productD...25065&goChar=C
http://eu.strawberrynet.com/productD...56275&goChar=C

EDIT:Na stronie Chanel odnalazłam próbniki kolorów i chyba najbardziej przemawia do mnie Orient Express albo Lotus Cactus
Tylko czy ten szary w Lotus cactus nie wpada w zieleń?
http://www.chanel.com/fb/um.php?la=f...anel/chanel-um
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:44   #335
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Chanel-kolorówka

Maju , wypowiem się na temat Lotus Cactus , bo niedawno mazałam się nimi przy okazji zakupów w Douglassie. Ciemniejszy kolor w tym zestawie to nie szarość a zieleń zgaszona ciemna , chłodna.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:34   #336
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Maju , wypowiem się na temat Lotus Cactus , bo niedawno mazałam się nimi przy okazji zakupów w Douglassie. Ciemniejszy kolor w tym zestawie to nie szarość a zieleń zgaszona ciemna , chłodna.
Dziękuję za odpowiedź
Rozwiałaś moje wątpliwości, bo jeśli to zieleń (tak przypuszczałam wnioskując z nazwy) to ten zestaw nie dla mnie Uwielbiam zielenie, ale na mnie wyglądają co najmniej źle. No i potrzeba mi różu i szarości (może też być fiolet).
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:35   #337
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Chanel-kolorówka

Swego czasu bylam wielka fanka podkladu fluiu DP. Po uzyciu kilku buteleczek kupilam ten w czarnej tubce i zrazilam sie do Chanela. Dalam marce szanse i kupilam puder w kompakcie Universelle - klapa! Okropny. Gabka po kilku praniach zepsuta, juz nie naklada sie nia pudru jak na poczatku. Mam jeszcze prawie cale opakowanie ale juz planuje zakup Guerlaina lub Givenchy na poprawki w ciagu dnia. Mam nadzieje, ze nie okaza sie takim samym bublem jak ten od Chanel.

Kolejny bubel: kredka do oczu le crayon yeux - bronze. Twarda, tepa, ciezko nia obrysowac oko. Jest zachwalana, wiec chyba musialam kupic stara.

Za to chwale sobie blyszczek levres scintillantes nr. 98. Nieco lepki ale nadaje ustom piekny zmyslowy blysk. Zadowolona tez jestem z cienia Ombre d`eau nr 40. Perlowa brzoskwinka, ktora w nalozona w malych ilosciach cudnie rozswietla. Oko iskrzy sie tysiacami drobinek.
Za to absolutnym numerem jeden jest puder brazujacy irreelle soleil nr 23. Kolor dla mnie idealny, piekne drobinki i brazik, ktorym mozna modelowac twarz. Uzywam od stycznia i juz nie moge sie doczekac efektu na opalonej skorze.
Mialam tez pomadke nawilzajaca w pieknym brazowym kolorze ( juz wycofana ), tusz iminitable - naturalny efekt dlugich rzes ( jak dla mnie za naturalny - wole YSL ),
Kremy Chanel nie zachwycily mnie. Fluid Beauty initiale - nie matuje jak powinien, ciezko sie wchlania. Krem z samoopalaczem byl niesamowity. Uzylam tylko 1 probke 5 ml, na noc - bo skora sie niemilosiernie swiecila po nim, ale rano nie wierzylam wlasnym oczom. Odmlodnialam 5 lat! Cera wypoczeta, naturalny, zdrowy brzoskwiniowy odcien. Czeka jeszcze probka kremu pod oczy z tej serii...
Perfumy tej firmy uwielbiam ( oprocz 5 i 19 )
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 20:44   #338
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Chanel-kolorówka

kobitki ponawiam pytanie napewno ktoras miała lub probowała kompakt Vitalumiere? chcialabym go kupić, ale nie moge znaleźć nigdzie opinii na jego temat. W kwc jest tylko fluid.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 11:29   #339
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Znacie jakieś ładne różowe cienie Chanel? Interesowało by mnie coś z dwójek, albo 4(ale wtedy musiało by być z szarością)
orient expresshttp://eu.strawberrynet.com/productD...46415&goChar=C
desert rose http://eu.strawberrynet.com/productD...46414&goChar=C
flash blackhttp://eu.strawberrynet.com/productD...55302&goChar=C
lotus cactushttp://eu.strawberrynet.com/productD...73593&goChar=C
Maja, w desert rose, jest jasny łososiowy, ale na oku to jest baza, nie licz na jakiś spektakularny efekt, a do tego piękna szarość. Zestaw bardzo udany. Orient express też wygląda smakowicie, ostatnio go testowałam i tę się przymierzam do zakupu

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Po uzyciu kilku buteleczek kupilam ten w czarnej tubce i zrazilam sie do Chanela. Za to chwale sobie blyszczek levres scintillantes nr. 98. Za to absolutnym numerem jeden jest puder brazujacy irreelle soleil nr 23. Kolor dla mnie idealny, piekne drobinki i brazik, ktorym mozna modelowac twarz. Krem z samoopalaczem byl niesamowity. Uzylam tylko 1 probke 5 ml, na noc - bo skora sie niemilosiernie swiecila po nim, ale rano nie wierzylam wlasnym oczom. Odmlodnialam 5 lat! Cera wypoczeta, naturalny, zdrowy brzoskwiniowy odcien. Czeka jeszcze probka kremu pod oczy z tej serii...
Perfumy tej firmy uwielbiam ( oprocz 5 i 19 )
Evamoni, zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś, też miałam czarną tubkę, okropny!, ale brązer i błyszczyk extra, ja mam 104. napisz proszę co to za krem z samopalaczem


Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
kobitki ponawiam pytanie napewno ktoras miała lub probowała kompakt Vitalumiere? chcialabym go kupić, ale nie moge znaleźć nigdzie opinii na jego temat. W kwc jest tylko fluid.
Soft, Dorota-Coco pisała o jakimś kompakcie na "I" - innocent? parę postów wyżej, że dokonały. A ona jest maniakiem kompaktów Chanel
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 11:47   #340
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Chanel-kolorówka

Soft - Vitalumiere
Ja go używam bez podkładu i jestem również bardzo zadowolona - kolor Aurore, do ciepłej cery - jest świetny, porównywalny z moim ulubionym DiorSkin 202 Cameo, którego jakoś nie mogę drapnąć ostatnio
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 13:28   #341
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ajj, te moje sny Wszystko przez Twojego cudnej urody avatara.
Kiedyś śniła mi się AgaBJ, ale sen wcale nie był związany z makijażami
Sny naprawdę świetne

Maju dziękuję Twój avek jest po prostu boski, jak z reklamy Przez niego coraz więcej facetów nam się przypałęta na wizaż


Chyba kupię jakieś dwójki Irreelle Duo, ale już nie Desert Rose które bardzo lubiłam, ale np. Lotus Cactus czy inne, podobne do tych pierwszych tylko nie pamiętam nazwy (z 'kaktusa' ta zieleń jest śliczna )
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 20:18   #342
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Chanel-kolorówka

Layla, tu link z tym kremem.
http://www.douglas.de/DGChanelProduc...uctID=SKPRE5BK

Na dzien sie nie nadaje, bo jest jak dla mnie za tlusty. Dosyc dlugo sie wchlania i pod makijaz raczej sie nie nadaje, ale na noc jest super. Pieknie pachnie i ten efekt, ktory pozostawia....
Na stronie Douglasa opisany jest jako krem dla osob 25-35 lat, z pierwszymi oznakami starzenia sie skory, jako alternatywa na nieprzespana noc, dla zmeczonej cery.
I efekt na prawde widac. Cera nabiera pieknego odcienia, jak musnieta sloncem a nie samoopalaczem. 50 ml kosztuje 65 euro. Drogo, ale i tak taniej jak policzymy zakup kremu samoopalajacego do twarzy ok 25 - 30 euro i dobrego kremu na noc 50 euro.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 23:10   #343
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

evamoni, bardzo Ci dziękuję za linka.
to jest chyba najnowsza seria chanel, która weszła w zeszłym roku. jak tak zachwalasz, to musi być niezły, tym bardziej, że zgadzamy się co do większości produktów Chanel. Koniecznie go kupię, jak tylko skończy mi się to, co mam.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 08:47   #344
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Maja, w desert rose, jest jasny łososiowy, ale na oku to jest baza, nie licz na jakiś spektakularny efekt, a do tego piękna szarość. Zestaw bardzo udany. Orient express też wygląda smakowicie, ostatnio go testowałam i tę się przymierzam do zakupu
Merci

"Obadam" oba przy wizycie w perfumerii
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Sny naprawdę świetne

Maju dziękuję Twój avek jest po prostu boski, jak z reklamy Przez niego coraz więcej facetów nam się przypałęta na wizaż


Chyba kupię jakieś dwójki Irreelle Duo, ale już nie Desert Rose które bardzo lubiłam, ale np. Lotus Cactus czy inne, podobne do tych pierwszych tylko nie pamiętam nazwy (z 'kaktusa' ta zieleń jest śliczna )


Ja bym chciała tego cactusa, ale w zielonym mi nie do twarzy
Za to coraz bardziej kusi mnie desert rose i orient express.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 13:49   #345
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Soft - Vitalumiere
Ja go używam bez podkładu i jestem również bardzo zadowolona - kolor Aurore, do ciepłej cery - jest świetny, porównywalny z moim ulubionym DiorSkin 202 Cameo, którego jakoś nie mogę drapnąć ostatnio
A jaką masz cere? Zastanawiam sie czy do mieszanej i przetluszczającej sie w strefie T nie byłby zbyt cięzki? uzywalam jak dotąd tylko pudrowych kompaktów, ale jakos naszlo mnie cos na Vitalumiere.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 19:01   #346
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Chanel-kolorówka

Po zachwytach nad blyszczykiem numer 98 - bezbarwnym kupilam dzisiaj piekny lososiowy 108. Jestem zachwycona. Piekne, pelne usta w odcieniu lososia polyskujace tysiacem drobinek. W porownaniu do bezbarwnego - 98, ten nadaje ustom mokry polysk musniety odrobina koloru. CUDO!!!
Kiedys bylam fanka blyszczykow Lancome, ale teraz, po nabyciu 108 nie bede juz nawet patrzec w ich strone
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:07   #347
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Po zachwytach nad blyszczykiem numer 98 - bezbarwnym kupilam dzisiaj piekny lososiowy 108. Jestem zachwycona. Piekne, pelne usta w odcieniu lososia polyskujace tysiacem drobinek. W porownaniu do bezbarwnego - 98, ten nadaje ustom mokry polysk musniety odrobina koloru. CUDO!!!
Kiedys bylam fanka blyszczykow Lancome, ale teraz, po nabyciu 108 nie bede juz nawet patrzec w ich strone
no niestety, błyszczyki chanel ma piękne, też nie mogłam się ostatnio zdecydować i nie wiem, czy to nie był ten Twój w końcu wzięłam 104 z różowymi drobinkami i jest fajny, chociaż nadaj brakuje mi różowego kryjącego.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 12:33   #348
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Chanel-kolorówka

Proszę o pomoc w wyborze odcienia kompaktu DP. Aktualnie wykańczam nr 30 aurore i nie wiem czy nie wziąć ciut jasniejszego - zastanawiałam się nad 50 albo 10 - jestem typem ciepłym ale cera naczynkowa sprawia, że duzo u mnie różu na buzi, który koniecznie chce czymś wyeliminować. Jak te kolorki wypadają w porównianiu do 30-tki ?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:30   #349
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w wyborze odcienia kompaktu DP. Aktualnie wykańczam nr 30 aurore i nie wiem czy nie wziąć ciut jasniejszego - zastanawiałam się nad 50 albo 10 - jestem typem ciepłym ale cera naczynkowa sprawia, że duzo u mnie różu na buzi, który koniecznie chce czymś wyeliminować. Jak te kolorki wypadają w porównianiu do 30-tki ?
DP juz niestety nie ma W palecie Mat-a 10tki chyba nie ma?co do 50tki wydaje mi sie miec mniej żółci niz 30stka. 40stka ma wiecej zoltego i moze lepiej pokrywac naczynka?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 16:57   #350
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Chanel-kolorówka

50 jest w kolorze pięknej jaśniutkiej żółci , na twarzy wyglada bardzo naturalnie , idealny odcień dla jasnych karnacji w ciepłej tonacji oraz dla chcących zamaskować naczynka , polecam
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:02   #351
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
DP juz niestety nie ma W palecie Mat-a 10tki chyba nie ma?co do 50tki wydaje mi sie miec mniej żółci niz 30stka. 40stka ma wiecej zoltego i moze lepiej pokrywac naczynka?
Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
50 jest w kolorze pięknej jaśniutkiej żółci , na twarzy wyglada bardzo naturalnie , idealny odcień dla jasnych karnacji w ciepłej tonacji oraz dla chcących zamaskować naczynka , polecam

Dziękuję dziewczyny, spóźniłam się, brrrrrr
Tak na wszelki wypadek ponownego pojawienia się tych kolorów - 50-tka jest znacznie jaśniejsza od 30-tki?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:35   #352
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny, spóźniłam się, brrrrrr
Tak na wszelki wypadek ponownego pojawienia się tych kolorów - 50-tka jest znacznie jaśniejsza od 30-tki?
a 30 jest dla ciebie za ciemna?? Jaki masz odcień cery? Bardzo jasny? Teraz to się boję że będzie za ciemna
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:35   #353
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Chanel-kolorówka

jeśli 30 jest dla Ciebie dobra a chciałabyś coś trochę jaśniejszego , 50 powinna być idealna
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:26   #354
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
jeśli 30 jest dla Ciebie dobra a chciałabyś coś trochę jaśniejszego , 50 powinna być idealna

I o taką odpowiedź mi chodziło Dzięki

30-tka jest jasna ale nie ekstremalnie jasna jakby co Taki naturalny kolorek.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:47   #355
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Chanel-kolorówka

a proszę , czy przyczyniłam się w jakimś stopniu do uszczuplenia konta?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 19:45   #356
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
a proszę , czy przyczyniłam się w jakimś stopniu do uszczuplenia konta?

Hmm.. w tej chwili ten kolor się skończył ale kiedy się pojawi... będę czujna
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 22:57   #357
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

czy ma ktoś sparkling satine, 4 Chanel?
ciekawa jestem, jak ten czarny sprawuje się na oku
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:58   #358
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Chanel-kolorówka

Milosniczki rozu JC. Wczoraj przylecial do mnie Mirage (rose bronze)

Musze przyznac, ze najladniejszy z psiadanych przeze mnie JC.
Jest w tonacji, ktora lubie najbardziej, zimno-cieplej, a ktorej poszukiwania zwykle sa najtrudniejsze (bo wez tu dogodz babie, co by chciala zeby bylo jednoczesnie i zimne i cieple
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:28   #359
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: Chanel-kolorówka

Kochane moje z gory przepraszam ze tak troche nie na temat mianowicie chialam sie zapytac czy na moj ukochany fluid Double Perfection do poprawek w ciagu dnia moglabym uzywac kompatktu Mat Lumiere, czy efekt bedzie maska? Nie mam zadnych doswadczen z kompaktami raczej zawsze standardowo podklad,puder sypki i do poprawek puder w kamnieniu.
Z gory dziekuje za odp i do nastepnego,moje drogie kolezanki

jak zwykle o czyms zapomnialam czy ten puder Crystalline matuje choc odrobinke czy jest podobny do pryzm sypkich Givenchy(tych najasniejczych zdaje sie ze pastel)?

i jeszcze moje doswiadczenia z najnowsza baza, jest cuuudowna wspaniale wspogra z DP,skora gladka jak po photoshopie. mozna ja mieszac z podkladem,albo nakladac jako grunt,mozna tez nakladac ja punktowo dla wyostrzenia rysow cudo jak dla mnie laprza od poprzenich.

Edytowane przez mruff
Czas edycji: 2008-03-14 o 18:57
mruff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:42   #360
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Milosniczki rozu JC. Wczoraj przylecial do mnie Mirage (rose bronze)

Musze przyznac, ze najladniejszy z psiadanych przeze mnie JC.
Jest w tonacji, ktora lubie najbardziej, zimno-cieplej, a ktorej poszukiwania zwykle sa najtrudniejsze (bo wez tu dogodz babie, co by chciala zeby bylo jednoczesnie i zimne i cieple


a mozemy prosic o fote
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.