Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 21:15   #3211
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
kupiłam je w takim małym butiku, a najlepsze, że była to jedyna para i przeceniona obcas 10 cm klapek wiązany w kolorze camel, boskie pasują do torebki i paska i brązera całe szczęście, że już nic z kosmetyków nie kusi teraz trzeba się ubrać
Aaaa w butiku

[quote=malwiiina;7489703]
A kiedy te imieniny?

A dzisiaj były Ale na imprezkę jadę w sobotę, więc teoretycznie jeszcze jutro truskawka ma czas, żeby mi dostarczyć to serum Ale nie robię sobie wielkich nadziei, że jutro dostanę paczuszkę

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziękuję w takim razie za pomoc.

Wynalazłam porównanie jakie kiedyś robiła Agusia - korektora Clinique i Magica 01 i 02 i tak na "łoko" stwierdzam że 02 będzie odpowiednie dla mnie.

Aguś, pod podkład Mary Kay 100 będzie ten kolor odpowiedni?
Z tego co widzę na avatorku to 02 będzie dla Ciebie dobrym kolorkiem. Nie jesteś jakaś superblada, więc będzie ok Ja też mam 02 i jest ok, a wydaje mi się, że jesteś troszkę ciemniejsza ode mnie (oczywiście chodzi mi o kolor cery)

EDIT;
O Mateczko ! Nawet nie zauważyłam, że się wtajemniczyłam 2001 post
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:16   #3212
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam na solarium i nie zamierzam pójść więc u mnie samoopalacze tylko na "gołą", nieopaloną skórę. Zresztą, ja się w ogóle nie opalam na słoneczku, a jeśli już gdzieś wychodzę to mocno nafiltrowana.
Ale idealnego samoopalacza jeszcze nie znalazłam, więc chętnie się dowiem.


jestem raczej przeciwniczką solarium, twarzy nie opalam wcale(cały rok wysoki filtr) ale przed latem, zanim słonko mnie dosięgnie ide kilka razy do solarium, aby łatwiej było z samoopalaczem, poniewaz na białej skorze zadko da sie idealnie wsmarowac go aby nie było plam. Jak wiec udaje Ci sie ta sztuka skoro wcale sienie opalasz,nawet na słonku? Chodzi mi glownie o stopy i plecy
Malwino, używam przez prawie okrągły rok balsamów brązujących by nie straszyć swoją bladością. A przed okresem letnim dokładam jakiś samoopalacz. Co nie znaczy że nie zdarzają mi się plamy np. na kolanach bądź stopach (jak piszesz) pomimo dokładnego rozsmarowywania i wcześniejszego stosowania peelingów. Dlatego napisałam że idealnego samoopalacza nie znalazłam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:20   #3213
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
na czym ten test polega?





O nie...No to już nie mam wyjścia...





A ja latałam dziś jak głupia po Douglasie





Jasne, że genialna



tez dzisiaj latalam jak szalona po Douglasie hehe

co to za test???

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Oczywiście, że się cieszy - mniej musi nosić
hehe slusznie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:20   #3214
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Rzadko używasz, a ja- nigdy nie używałam
Zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Używałam bambusa i bez podkładu i na podkład. Ale spróbuj, może u Ciebie lepiej się sprawdzi na podkładzie.
No właśnie tak czytałam, że i bez podkładu powinien dawać dobry efekt, więc sama już nie wiem o co chodzi No nic, pokombinuję jeszcze trochę z tym Bambusem
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:21   #3215
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Malwino, używam przez prawie okrągły rok balsamów brązujących by nie straszyć swoją bladością. A przed okresem letnim dokładam jakiś samoopalacz. Co nie znaczy że nie zdarzają mi się plamy np. na kolanach bądź stopach (jak piszesz) pomimo dokładnego rozsmarowywania i wcześniejszego stosowania peelingów. Dlatego napisałam że idealnego samoopalacza nie znalazłam.
Asiu moją wypróbowaną metodą na niezrobienie sobie plam na kolankach, łokciach i kostkach jest to, żeby omijać te miejsca i tylko na końcu już niemal suchą ręką po tych miejscach "przejechać", to nie złapią ciemniejszego koloru i nie będą ciemniejsze od reszty.

p.s. Ja też się nie opalam i nigdy nie byłam w solarium
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:21   #3216
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Malwino, używam przez prawie okrągły rok balsamów brązujących by nie straszyć swoją bladością. A przed okresem letnim dokładam jakiś samoopalacz. Co nie znaczy że nie zdarzają mi się plamy np. na kolanach bądź stopach (jak piszesz) pomimo dokładnego rozsmarowywania i wcześniejszego stosowania peelingów. Dlatego napisałam że idealnego samoopalacza nie znalazłam.
tez uzywam balsamow brazujacych cały rok, ale zeby pokazac sie na basenie( chodzi głownie o plecy ktorych przeciez sama nie nasmaruje) korzystam z opalania natryskowego. Na samoopalacze i kremy brazujace mam taki sposob: smaruje ,czekam godzine ,a potem oliwka johnsons w zelu na cale ciało i jest ok

Czy któras z Was ma moze błyszczyk Diora silk fuchsia i mogłaby strzelic fotke na ustach? wyglada na mocny
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:22   #3217
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


Z tego co widzę na avatorku to 02 będzie dla Ciebie dobrym kolorkiem. Nie jesteś jakaś superblada, więc będzie ok Ja też mam 02 i jest ok, a wydaje mi się, że jesteś troszkę ciemniejsza ode mnie (oczywiście chodzi mi o kolor cery)

EDIT;
O Mateczko ! Nawet nie zauważyłam, że się wtajemniczyłam 2001 post
Mariolko, w rzeczywistości to ja bledsza jestem, tu na avku jestem "opalona" Bambusem. Co nie zmienia faktu że 02 chyba rzeczywiście będzie dla mnie odpowiedni.

Gratuluję Wtajemniczenia. To za sprawką Tru tak się nam wtajemniczyłaś. Będę Cię gonić. Też chcę dołączyć do tego klubu.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
tez dzisiaj latalam jak szalona po Douglasie hehe
To widzę, że nieźle nabroiłam.
Tak to jest, jak się jednocześnie pracuje i wizażuje. To potem hocki - klocki wychodzą. Jeszcze raz przepraszam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 21:30   #3218
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Malwino, używam przez prawie okrągły rok balsamów brązujących by nie straszyć swoją bladością. A przed okresem letnim dokładam jakiś samoopalacz. Co nie znaczy że nie zdarzają mi się plamy np. na kolanach bądź stopach (jak piszesz) pomimo dokładnego rozsmarowywania i wcześniejszego stosowania peelingów. Dlatego napisałam że idealnego samoopalacza nie znalazłam.
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Asiu moją wypróbowaną metodą na niezrobienie sobie plam na kolankach, łokciach i kostkach jest to, żeby omijać te miejsca i tylko na końcu już niemal suchą ręką po tych miejscach "przejechać", to nie złapią ciemniejszego koloru i nie będą ciemniejsze od reszty.
dobrym sposobemjest dodanie do samoopalacza troche balsamu do ciała - nie mam praktycznie nigdy smug i plam
Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość

Czy któras z Was ma moze błyszczyk Diora silk fuchsia i mogłaby strzelic fotke na ustach? wyglada na mocny
ultra glossy nie sa tak mocne jak plastiki - ja mam ten fiolet (chyba drugi od góry) i mam przejrzysta taflę o fioletowym zabarwieniu, podejrzewam ze podobnie bedzie z kolorem rózowym
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:31   #3219
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Asiu,
jakiego koloru fluidu używasz zazwyczaj?? (o ile w ogóle używasz)
ja używam bardzo jasne beże i Magic 02 jest dla mnie za ciemny do rozjaśniania cieni pod oczami, a do ukrywania niedoskonałości idealny kolorystycznie
ale jeśli nie jesteś bladzioszkiem, a zwłaszcza na lato 02 będzie ok
01 jest bardzo jasny, super rozświetla cienie pod oczami, mój następny będzie 01
zastanów się do czego go potrzebujesz
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:41   #3220
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja mam zawsze problem z samoopalaczami-nie wiem, jak się smarować, zeby dłonie i stopy nie odcinały się od reszty. Bo nie da się ich posmarować tak, jak reszty ciała i zawsze jakies plamy albo zacieki są. Według mnie niemożliwe jest uzyskanie idealnie równomiernej opalenizny przy pomocy samoopalacza. Ja swego czasu korzystałam z solarium, ale teraz nie robie tego tylko w trosce o skórę. A było to takie wygodne... Jak sobie radzicie z dłońmi i stopami uzywajac samoopalaczy??
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:41   #3221
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziewczyny i Kamisio - przymierzam się powoli do kupna sypkiego pudru na Tru. Używany przeze mnie Vipera odbijający światło powoli sięga dna. Chciałabym wypróbować coś z wyższej półki.
I tu dylemat. Co wybrać? Waham się pomiędzy Clarinsem, Cliniqiem Blended Face Powder a La Prairie Foundation Finish Loose Powder.

Mam cerę mieszaną, chciałabym by puder dobrze ją matowił a jednocześnie nie zbierał się w porach ani zmarszczkach.

Kolejny mój zakup to korektor. Fajnie byłoby by współgrał z pudrem sypkim i podkładem Mary Kay Medium - Coverage Nr 100 (Ivory).
Tu myślę nad Helenką Magikiem bądź Cliniqiem.
Czy te korektory nadają się także do tuszowania niedoskonałości, wyprysków?

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Ja Asiu polecam HR magic 2, ostatnio na forum już ktoś pytał o numer i większość dziewczyn polecało 1 ale ja uważam, że mając 2 możesz również pokryć "drobne niespodzianki" a pod oczy się jak najbardziej nadaje - a uwierz mi mam na czym testować...
Jeśli chodzi o puder to dla mnie clarins jest b. dobry - bardzo matuje a prawie nie daje koloru. Do wczoraj stosowałam na bladą twarz a dziś (już po samoopalaczu) się dostosował do ciemniejszej cery




Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
KatarzynaD no to super wiadomosc, zamówie w takim razie, bo mimo bambuska punktowo nie moge na siebie patrzec...
wielkie

Kasiuoli, to pomysl czy tez chcesz czy juz Ci ten intense wystarczy? choc zamówienie dla Ciebie juz poszlo

A ja z kolei do samoopalacza dziś kliknęłam bamboo - ach ta cudowna i przeklęta truskawa



Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny a może to serum na osłodę po przeterminowanym Lancomie sobie kupimy??
http://eu.strawberrynet.com/productD...74354&goChar=V

ciekawe ile kosztuje w PL .........

Dobre, dobre



Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Można poprosić o linka?

Mariola13
Asia jak zwykle na pogotowiu - zresztą widziałam, że już namierzyłaś.
A już się bałam jak Ci to podać bo nie umiem wklejać linka...



Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
cienie ogólnie mają dośc długą waznosć- nawet do 5 lat więc spokojnie uzywaj....



jest taki watek kody kanebo- dziewczyny tam podawały system kodów




wpierwszej chwili uwierzylam
Dzięki Jazmine - bo i tak ciężko byłoby mi napisać reklamację opierając się na tym, że nie ma daty przydatności, która jest od itd. - pewnie by mnie zbyli.
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 21:47   #3222
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja własnie na nie czekam. Czemu Ci nie podpasowały?
jak dla mnie za mocna perła, ten brąz jakiś taki nieładny, ogólnie jestem na nie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:57   #3223
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
tez uzywam balsamow brazujacych cały rok, ale zeby pokazac sie na basenie( chodzi głownie o plecy ktorych przeciez sama nie nasmaruje) korzystam z opalania natryskowego. Na samoopalacze i kremy brazujace mam taki sposob: smaruje ,czekam godzine ,a potem oliwka johnsons w zelu na cale ciało i jest ok

Czy któras z Was ma moze błyszczyk Diora silk fuchsia i mogłaby strzelic fotke na ustach? wyglada na mocny
ja mam silk fuchsia, jutro jak bedzie swiatlo zrobie fotke, zalezy od ilosci jaka da sie na usta ale "w normie" nadaje rozowy odcien ustom, mi sie podoba nie jest jakis ordynarny i ma sliczne drobinki
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:05   #3224
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
A kiedy te imieniny?

A dzisiaj były Ale na imprezkę jadę w sobotę, więc teoretycznie jeszcze jutro truskawka ma czas, żeby mi dostarczyć to serum Ale nie robię sobie wielkich nadziei, że jutro dostanę paczuszkę

Mariola, jestem przekonana, że dostaniesz ją jutro
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:17   #3225
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
jak dla mnie za mocna perła, ten brąz jakiś taki nieładny, ogólnie jestem na nie
Szkoda



Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
kal1nko : mogłabyś pokazać , jak na ustach wygląda silk fuchsia ?
Widziałam w Truskawkowych Zdobyczach

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ja mam silk fuchsia, jutro jak bedzie swiatlo zrobie fotke, zalezy od ilosci jaka da sie na usta ale "w normie" nadaje rozowy odcien ustom, mi sie podoba nie jest jakis ordynarny i ma sliczne drobinki

Czytaj wyżej
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:20   #3226
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Czytaj wyżej
wiem wiem, czytalam, nie umiem multicytowac jak 2 cytaty sa na 2 innych stronach watku wiec odp do ostatniego ;P

jutro jak bedzie w miare swiatlo i aparat sie nie zbuntuje zrobie fotke na ustach
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:21   #3227
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
wiem wiem, czytalam, nie umiem multicytowac jak 2 cytaty sa na 2 innych stronach watku wiec odp do ostatniego ;P

jutro jak bedzie w miare swiatlo i aparat sie nie zbuntuje zrobie fotke na ustach

Super
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 23:34   #3228
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
A ten w sprayu łatwiej się rozprowadza? Miałam kiedyś jakiegoś L'Oreala w żelu i musiałam się po nim maskować, aż wszystko zlazło
No i kusisz tym pudrem...Rozumiem, że nie ma go na Tru?
puder jest oczywiście na Tru
a'propos, jakby ktoś szukał czegoś, co wyżera twarz, to jest to najnowszy peeling enzymatyczny LP. te peelingi enzymatyczne to chyba nawet lepsze od szorowania buzi

co do samoopalaczy nadal stoję na stanowisku, że te w sprayu są najlepsze, znacznie łatwiej je rozprowadzić i nie tworzą plam. Z tym żelem to mam mały problem i nie lubię go tak bardzo jak flasha w sprayu. Ale mimo to daje super efekt, tylko trzeba się namachać poza tym wybieram się na solarium, bo blade nogi to coś strasznego
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 23:59   #3229
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
puder jest oczywiście na Tru
a'propos, jakby ktoś szukał czegoś, co wyżera twarz, to jest to najnowszy peeling enzymatyczny LP. te peelingi enzymatyczne to chyba nawet lepsze od szorowania buzi
wiem ze sa tu fanki cliniqa, ale ja do twojego rankingu wyżeraczy dodaje tonik z seri 3 kroków - palikot taki że az sie zaczęłam drzeć w łazience- natychmiast czerwone plamy na twarzy, a opary alkoholu z niego mnie powaliły wprost...

za to pianeczka do mycia buzi shiseido - gesciuta i przemiła- tworzy drobniutką, gestą ,"gabczastą" pianę- ja niestety jej nie kupie, bo zeli do mycia i pianek używam tylko podczas wyjazdów żeby sie nie wlec z całym majdanem ale spokojnie mogę polecić...i jaka wydajnosc ....mniam....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 05:43   #3230
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=Layla79;7494438]puder jest oczywiście na Tru
a'propos, jakby ktoś szukał czegoś, co wyżera twarz, to jest to najnowszy peeling enzymatyczny LP. te peelingi enzymatyczne to chyba nawet lepsze od szorowania buzi

Layla, czy to chodzi o ten http://eu.strawberrynet.com/productD...16897&goChar=L

BTW. Mój TŻ (obserwując ten szał wizażowo-truskawkowy) stwierdził że Layla powinnaś zmienić swój dopisek na "szukam męża multimilionera, żeby zrobić z niego ...milionera" Oto męska solidarność
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 06:55   #3231
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Asiu moją wypróbowaną metodą na niezrobienie sobie plam na kolankach, łokciach i kostkach jest to, żeby omijać te miejsca i tylko na końcu już niemal suchą ręką po tych miejscach "przejechać", to nie złapią ciemniejszego koloru i nie będą ciemniejsze od reszty.

p.s. Ja też się nie opalam i nigdy nie byłam w solarium
Dobrze wiedzieć. Dzięki Mariolko za radę.

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
dobrym sposobemjest dodanie do samoopalacza troche balsamu do ciała - nie mam praktycznie nigdy smug i plam
Dzięki Jaz. Wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Asiu,
jakiego koloru fluidu używasz zazwyczaj?? (o ile w ogóle używasz)
ja używam bardzo jasne beże i Magic 02 jest dla mnie za ciemny do rozjaśniania cieni pod oczami, a do ukrywania niedoskonałości idealny kolorystycznie
ale jeśli nie jesteś bladzioszkiem, a zwłaszcza na lato 02 będzie ok
01 jest bardzo jasny, super rozświetla cienie pod oczami, mój następny będzie 01
zastanów się do czego go potrzebujesz
Iza, używam obecnie Mary Kay Nr 100 (Ivory).
Korektor jest mi potrzebny zarówno do ukrywania niedoskonałości jak i do cieni do oczu - jednak ze wskazaniem na to pierwsze.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja mam zawsze problem z samoopalaczami-nie wiem, jak się smarować, zeby dłonie i stopy nie odcinały się od reszty. Bo nie da się ich posmarować tak, jak reszty ciała i zawsze jakies plamy albo zacieki są. Według mnie niemożliwe jest uzyskanie idealnie równomiernej opalenizny przy pomocy samoopalacza. Ja swego czasu korzystałam z solarium, ale teraz nie robie tego tylko w trosce o skórę. A było to takie wygodne... Jak sobie radzicie z dłońmi i stopami uzywajac samoopalaczy??
Ja chyba jakimś antytalenciem jestem, jeśli chodzi o samoopalacze.

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Ja Asiu polecam HR magic 2, ostatnio na forum już ktoś pytał o numer i większość dziewczyn polecało 1 ale ja uważam, że mając 2 możesz również pokryć "drobne niespodzianki" a pod oczy się jak najbardziej nadaje - a uwierz mi mam na czym testować...
Jeśli chodzi o puder to dla mnie clarins jest b. dobry - bardzo matuje a prawie nie daje koloru. Do wczoraj stosowałam na bladą twarz a dziś (już po samoopalaczu) się dostosował do ciemniejszej cery



A ja z kolei do samoopalacza dziś kliknęłam bamboo - ach ta cudowna i przeklęta truskawa




Dobre, dobre




Mariola13
Asia jak zwykle na pogotowiu - zresztą widziałam, że już namierzyłaś.
A już się bałam jak Ci to podać bo nie umiem wklejać linka...





Dzięki Jazmine - bo i tak ciężko byłoby mi napisać reklamację opierając się na tym, że nie ma daty przydatności, która jest od itd. - pewnie by mnie zbyli.
Dzięki Kasiu za wszystkie rady.

Czyli wstępnie wybrałam - korektor HR 02 i puder sypki Clarinsa.
Teraz pozostaje mi "polowanie" na Tru na puder.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 07:51   #3232
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Rzadko używasz, a ja- nigdy nie używałam
U mnie babmbus też jest pierwszy!!! i jestem mega zadowolona !!!
Dziewczyny wczoraj wziełam w aptece katalog Lirerac i te zestawy podrónicze nieco starawe!!! nie kupować !!! aa jeszcze były ochotnicy na krem z VIT D na wiosne mani lekarka powiedziała jak znalażł odswierza buzie no i dostałam emulsję koloryzującą z VIT D i pomaranczą na próbę i powiem jest super kolor takiej delikatnej opalinizny testowałam najciemniejszy a a teraz poszukam najśniejszy odcień ale polecam taki leciutki na lato ekstra!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 07:56   #3233
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Asiu,
Ivory sugeruje bardzo jasny kolorek podkładu
ale nie znam tej marki
02 może być za ciemny moim zdaniem

ja podkłady też używam z kolorystyki Ivory
z tym, że mi bardziej chodziło o rozświetlenie skóry pod oczami a nie o niedoskonałości jak Tobie
najlepiej byłoby jakbyś wpadła do perfumerii i potestowała
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:02   #3234
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
nulka*;7493092]tez dzisiaj latalam jak szalona po Douglasie hehe

co to za test???

o tym teście napisałam wczoraj poszukać ale w skrócie test przeprowazdony w niemieckich laboratoriach i wykazany w nim najlepsze i najgorsze kremy i podkłady przeczytałam wstęp tylko i naprawdę dla każdej skóry idealnie dobrane podkłady pod względem pigmentacji wszytko szczególowo opisane no i kremy i oszustwo w kremach! składniki działanie składników no wszystko . Skąd wiem pisze teraz pracę na temat kosmetyków i nieco doszkoliłam się przez internet no
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:03   #3235
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
nulka*;7493092]tez dzisiaj latalam jak szalona po Douglasie hehe

co to za test???

o tym teście napisałam wczoraj poszukać ale w skrócie test przeprowazdony w niemieckich laboratoriach i wykazany w nim najlepsze i najgorsze kremy i podkłady przeczytałam wstęp tylko i naprawdę dla każdej skóry idealnie dobrane podkłady pod względem pigmentacji wszytko szczególowo opisane no i kremy i oszustwo w kremach! składniki działanie składników no wszystko . Skąd wiem pisze teraz pracę na temat kosmetyków i nieco doszkoliłam się przez internet no i dzięki wam już wiem o bardzo niezbędnych rzeczach! A propo dziękuje za rady stosowania samoopalaczy też mnie plamy zdarzają się i może ktoś powiedzieć
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:10   #3236
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Asiu,
Ivory sugeruje bardzo jasny kolorek podkładu
ale nie znam tej marki
02 może być za ciemny moim zdaniem

ja podkłady też używam z kolorystyki Ivory
z tym, że mi bardziej chodziło o rozświetlenie skóry pod oczami a nie o niedoskonałości jak Tobie
najlepiej byłoby jakbyś wpadła do perfumerii i potestowała
Hmmm... liczę że Agusia mi pomoże podjąć męską decyzję bo ma ten sam podkład (zresztą kupiłam go dzięki Jej pochwałom i jestem bardzo zadowolona z jego działania).

Dzięki Iza.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:17   #3237
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Gdyby kogoś interesowało - kupowałam na prezent krem i żel z serii Lancome Pure Focus i mają daty ważności z początku 2007.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:18   #3238
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Agusia zdradz czym robisz takie pękne grubę kreski? takie peknę one są ja testowałam dziś eliner shseido pedzel wcale mi sie niespodobał jest strasznie sztywny może ja jeszcze nie umiem poprostu
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:20   #3239
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Asiu mam ten sam problem, nie wiem jaki zamówic magic...chyba jednak zdecyduje sie na ten jasniejszy 01. Bo ja mam korektor z firmy La roche possei i on jest bardzo jasny. i sprawdza się znakomicie pod podklad. teraz w górach jak bylam znakomicie zakrył oparzenia słoneczne na twarzy dla mojej koleznki, wiec chyba ten jasny bedzie najlepszy....ale sama już nie wiem
dzisiaj przyszły do mnie błyszczki Lancoma JF, takie z promocja DM. Data 2006-02..
I pochwale się przede mną 20 - zamówienie i chyba padnie na Cristobal. ale za moment jade nad jezioro w okolice Augustowa i dopiero jak wróce zamawialam ten wasz piękny zapach ( okazja- urodziny siostry, zawsze jakaś no nie...hihihihi)
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:24   #3240
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Sypkie pryzmy? Hmmm... ich nie brałam jakoś pod uwagę.

Aguś, a Ty co najbardziej polecasz?

Clarins, Clinique czy może Givenchy?

A jeśli chodzi o korektory? Ty chyba też bardziej wolisz Helenkę. Który kolor mi radzisz?
Asieńko,
Clinique to puder solidny bardzo go lubię ale w codziennym zastosowaniu , trudno go nazwac miałkim pyłkiem
Sypkie pryzmy dają szlachetne aksamitne wykończenie, są bardzo drobne i pyliste . Na twarzy dają efekt ''photoshopa'' używam je na większe wyjścia.
Sypki Clarins to mój puder ukochany miałki, subtelny, matuje i zarazem rozświetla bezdrobinkowo. Idealny dla cery mieszanej pięknie pachnie (dość intensywnie).
Najdrobniejszy puder z jakim miałam do czynienia to Guerlain Les Voilettes Loose Powder
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=8003#8003

Korektory...Helena jest nie do pobicia-względem ilości, konsystencji, aplikacji i efektu jest lepsza od Clinique All About Eyes. Przegrywa tylko albo aż w kwestii koloru. 01 jest bardzo jasny, dla mnie za jasny mimo że jestem jasna i blada, natomiast 02 za ciemny. szkoda że nie ma nic pośredniego między tymi dwoma kolorami dlatego kupiłam jednak Clinique bo 01 jest w sam raz dla mnie.
HR jest gładsza, bardziej jednolita niż Clinique ktory jest w formie gęstego kremu/pasty.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.