Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, smartfony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Grasz? Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Pytaj, czytaj! :)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-05-15, 09:44   #751
Eleonomikela
Przyczajenie

Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Janinaneczka Pokaż wiadomość
O rany, widziałam krótki montaż z tego na 9gagu parę dni temu i myślałam, że ktoś sobie po prostu robi żarty, a nie faktyczny symulator bezdomnego. Jedyne co jest w tym śmieszne to "skopiowanie" fus roh dah, a tak nie sądzę, żeby ta gra była warta uwagi. Szczególnie, że to trochę taka "śmieciowa" produkcja, wyśmiewająca dosyć poważny problem, jakim jest bezdomność. Ale w sumie czego ja oczekuję od deweloperów, skoro była już symulacja kromki chleba XD
i krowy, i pingwina, i kozy (ten akurat calkiem udany), i niedzwiedzia, i wszechswiata, i generalnie temat jest juz tak zaorany, ze tego typu "smieciowe" produkcje sa raczej irytujace niz zabawne. ale z drugiej - youtuberzy musza miec w co grac, wiec powstaja takie potworki i maja calkiem dobra sprzedaz. :/
Eleonomikela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:21   #752
OldWorldBlues
Youngster

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
przypominają mi się czasy licealne

Chodziło się na Kadzielnię, co?
Cytat:
Napisane przez SoFanny Pokaż wiadomość
Ja bym była łosiem od assetów. Modele (muszę przejść ze studenckiej Mayi na Blendera, nienawidzę Blendera), tekstury, przymierzam się do materiałów w Substance Designerze, jest przecudowny.
Super.
Będąc młodszym próbowałem robić własne mapy do Euro Truck Simulator 2, ale ze względu na słomiany zapał szybko się poddawałem. Niemniej ubóstwiam, powtórzę - UBÓSTWIAM - wszystkie gry, w których można w prosty sposób dać ujście kreatywności - zrobić własny poziom, napisać własną historię, zaprojektować własną mapę, zbudować własne miasto. Bardzo lubię w takich rzeczach siedzieć, sporo życia na to zmarnowałem.
Cytat:
Napisane przez Janinaneczka Pokaż wiadomość
O rany, widziałam krótki montaż z tego na 9gagu parę dni temu i myślałam, że ktoś sobie po prostu robi żarty, a nie faktyczny symulator bezdomnego. Jedyne co jest w tym śmieszne to "skopiowanie" fus roh dah, a tak nie sądzę, żeby ta gra była warta uwagi. Szczególnie, że to trochę taka "śmieciowa" produkcja, wyśmiewająca dosyć poważny problem, jakim jest bezdomność. Ale w sumie czego ja oczekuję od deweloperów, skoro była już symulacja kromki chleba XD
Myślę, że tę grę właśnie należy traktować jak taki żart.
Cytat:
Napisane przez Eleonomikela Pokaż wiadomość
i krowy, i pingwina, i kozy (ten akurat calkiem udany), i niedzwiedzia, i wszechswiata, i generalnie temat jest juz tak zaorany, ze tego typu "smieciowe" produkcje sa raczej irytujace niz zabawne. ale z drugiej - youtuberzy musza miec w co grac, wiec powstaja takie potworki i maja calkiem dobra sprzedaz. :/
Fajny avatar.

Zgadzam się - co za dużo, to niezdrowo. Koza jeszcze była na swój sposób zabawna, reszta zdecydowanie mniej.
Stary 2018-05-15, 11:38   #753
Janinaneczka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość

Myślę, że tę grę właśnie należy traktować jak taki żart.
Zgadzam się - co za dużo, to niezdrowo. Koza jeszcze była na swój sposób zabawna, reszta zdecydowanie mniej.
Ogólnie symulatory to jest bardzo wdzięczny temat i nie widzę nic złego w tworzeniu kolejnych gier opartych o symulowanie danej rzeczywistości. Problem polega na tym, że przy obecnym parciu mniejszych i większych twórców oraz deweloperów na szkło, powstaje wiele nic nie wartych produkcji. Owszem, wniosą one odrobinę zabawy, a także śmiechu w nasze życie, ale cholera. Szanujmy się. Pamiętam, jak pod koniec lat dziewięćdziesiątych odkryłam stare gazety papy dotyczące gier i programów komputerowych. Z zafascynowaniem wertowałam strony i wyobrażałam sobie każdą z gier na podstawie tekstu oraz dodanej do niego grafiki. Trafiłam wtedy na taki tytuł jak Wolf : the simulation na DOS'a (rok wydania 1994) no i po prostu się zakochałam w tej idei. Moja miłość do tej gry jest tak wielka, że nawet teraz po latach myślę o niej z fascynacją. Po dwutysięcznym, gdy internet był już czymś standardowym w naszych domach, udało mi się pobrać emulator i odpalić Wolf'a na moim kompie. I wierzcie mi, to był najpiękniejszy dzień w moim życiu. Jeden z lepszych symulatorów w jakie grałam! Mechanizm, grafika, pomysł na grę - coś niesamowitego jak na rok 94'. I to był prawdziwy SYMULATOR z prawdziwego zdarzenia.

Bardzo często jestem obecnie zawiedziona współczesnymi tytułami, raczej rozglądam się za mniejszymi produkcjami, stawiającymi na jakieś nowe rozwiązania. Moim zdaniem branża gier się po prostu uwstecznia i produkuje gry pod głupkowatych odbiorców. Jasne, fajnie jest się bawić, ale bawić się do tego w sposób inteligentny to już w ogóle majstersztyk. Nie wiem, może zbyt dużo wymagam od współczesnych graczy.
Janinaneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 20:26   #754
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość

Chodziło się na Kadzielnię, co?

No pewnie

AnnaVanDort jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości