Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-04-17, 09:03   #391
juraa_a
Przyczajenie

Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

No dokładnie, dziewczyny wydłużają sobie odstępy pomiędzy zabiegami .... bo przecież widzą lepiej....a później płaczą że nie mają efektów, na własne życzenie.

Edytowane przez juraa_a
Czas edycji: 2018-04-17 o 09:08
juraa_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 05:48   #392
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

U mnie tak jak u viosenna - po 6-8 tyg nie ma nic, a robiłam na razie 2 zabiegi. I rozmawiałam o tym z kosmetolog, która robiła mi te zabiegi, że nie ma sensu robić zabiegów jeśli nie widać rosnących włosów, bo po co "strzelać" do gołej skóry. Poczytajcie posty na ogólnym wątku o depilacji laserowej dziewczyn, które robiły zabiegi 2-3 lata temu, a zobaczycie jakie wyciagnęły wnioski

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary 2018-04-23, 09:20   #393
juraa_a
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
U mnie tak jak u viosenna - po 6-8 tyg nie ma nic, a robiłam na razie 2 zabiegi. I rozmawiałam o tym z kosmetolog, która robiła mi te zabiegi, że nie ma sensu robić zabiegów jeśli nie widać rosnących włosów, bo po co "strzelać" do gołej skóry. Poczytajcie posty na ogólnym wątku o depilacji laserowej dziewczyn, które robiły zabiegi 2-3 lata temu, a zobaczycie jakie wyciagnęły wnioski

okej, w takim razie z twoich wpisów wynika że jesteś już 14 tygodni po drugim zabiegu na pachy i bikini więc napisz proszę ile włosków Ci odrosło? uzyskałaś zamierzony efekt?
juraa_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 09:34   #394
viosenna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
Jeśli to twój 6- 7 zabieg laserem to tylko się cieszyć że nie odrastają, ale 3 pierwsze zabiegi powinno się robić w określonych odstępach czyt.max 8 tygodni później włos coraz wolniej odrasta i tutaj się zgodzę że po 8 tygodniach jeszcze ich nie ma....być może to już końcówka zabiegów i mało co Ci odrośnie.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

"powiedziala takze, ze moge isc do konkurencji i sie spytac, czy taki odstep czasu jest odpowiedni jak ona zaradza i to, ze nie widze efektow to wina tego, ze przychodze z duzym opoznieniem. no fajnie, tylko po 1 zabiegu, jak sama stwierdzila, powinnam stracic 50% wlosow a mi caly czas odrasta ich jakby komplet".......pozwoliłam sobie zacytować twoją wypowiedź.... to jak to w końcu jest? Masz dobre efekty czy nie? Mnie od zawsze mówiono że pozbywamy się około 20-30% włosków w trakcie każdej sesji nigdy nikt nie mówił o 50% - bo to oznaczałoby 3 zabiegi i goodbye mam święty spokój ..... może jednak to że wydłużasz aż tak mocno czas pomiędzy zabiegami wpłynęło na to że odrasta Ci mega dużo.... czasami warto zaufać specjaliście, albo faktycznie zmień gabinet i zobaczysz na ile twoja teoria ma przełożenie na rzeczywistość.
nie, to moje pierwsze zabiegi (4). odstraja za kazdym razem taka sama ilosc, wiec... .

nie mam efektow, ona tak mi tylko gadala, ze powinnam stracic te 50% owlosienia, z tym, ze jak tu stracic jak takie moce zadaje . przypuszczam, ze nawet utrzymuajc te jej 5-6 tygodni odstepu bym nie stracila takich ilosci. chodzac wtedy, kiedy mi odrastaja wlosy mam przynajmniej pewnosc, ze jestem w jakiejs aktywnej fazie wzrostu wlosa i cokolwiek (!) powinno mi na stale wypasc.
viosenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 13:56   #395
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez juraa_a Pokaż wiadomość
okej, w takim razie z twoich wpisów wynika że jesteś już 14 tygodni po drugim zabiegu na pachy i bikini więc napisz proszę ile włosków Ci odrosło? uzyskałaś zamierzony efekt?
W zeszłym tygodniu robiłam 3 zabieg bikini i pachy, moc teraz była 14J, wcześniej 12 i 13.
Do 3 zabiegu na bikini odrosło mi ok. 50% tego co miałam przed 1 zabiegiem, ale włosy były dużo cieńsze. Pod pachami miałam ok 40% włosów i też dużo słabsze.
Zrobiłam też pierwszy zabieg na nogi, moc 13J i o dziwo pierwszy zabieg na nogi był dla mnie bolesny, a spodziewałam się, że będzie ok, bo poprzednie zabiegi na pachy i bikini tylko trochę bolały, więc się spodziewałam, że nogi to będzie taki lajcik .
No i teraz na bikini w niektórych miejscach głowice miałam przykladaną nawet i 3 razy, więc liczę na to, że wszystko co nie wypadło po poprzednich zabiegach teraz umrze śmiercią tragiczną

Stary 2018-04-24, 10:10   #396
Saarenka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez viosenna Pokaż wiadomość
nie, to moje pierwsze zabiegi (4). odstraja za kazdym razem taka sama ilosc, wiec... .

nie mam efektow, ona tak mi tylko gadala, ze powinnam stracic te 50% owlosienia, z tym, ze jak tu stracic jak takie moce zadaje . przypuszczam, ze nawet utrzymuajc te jej 5-6 tygodni odstepu bym nie stracila takich ilosci. chodzac wtedy, kiedy mi odrastaja wlosy mam przynajmniej pewnosc, ze jestem w jakiejs aktywnej fazie wzrostu wlosa i cokolwiek (!) powinno mi na stale wypasc.
Czyli na jakich mocach miałaś robiony zabieg że jesteś pewna, że były za słabe? Kosmetolożka nie podnosiła mocy jak mówiłaś że nic nie czujesz? Czułaś w ogóle ukłucia w trakcie zabiegu? Bo wiesz po zbadaniu skóry skintelem masz widełki od - do na jakich mocach można u Ciebie pracować żeby włoski wypalić, bez działań niepożądanych. To przykre że nie masz efektów po vectusie bo ja mam świetne i dziewczyny na forum zresztą też, tylko kasę straciłaś

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
No i teraz na bikini w niektórych miejscach głowice miałam przykladaną nawet i 3 razy, więc liczę na to, że wszystko co nie wypadło po poprzednich zabiegach teraz umrze śmiercią tragiczną

na nogach też miałaś przykładaną głowicę 3 razy w jednym miejscu?
Saarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 10:37   #397
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
Czyli na jakich mocach miałaś robiony zabieg że jesteś pewna, że były za słabe? Kosmetolożka nie podnosiła mocy jak mówiłaś że nic nie czujesz? Czułaś w ogóle ukłucia w trakcie zabiegu? Bo wiesz po zbadaniu skóry skintelem masz widełki od - do na jakich mocach można u Ciebie pracować żeby włoski wypalić, bez działań niepożądanych. To przykre że nie masz efektów po vectusie bo ja mam świetne i dziewczyny na forum zresztą też, tylko kasę straciłaś

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

na nogach też miałaś przykładaną głowicę 3 razy w jednym miejscu?
Nie, tylko na bikini. Nogi 1raz na jedno miejsce, pachy 2xna jedno miejsce

Stary 2018-05-15, 16:04   #398
Anika112
Przyczajenie

Robił ktoś zabiegi w Jeleniej Górze? Jakie opinie?
Anika112 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 09:32   #399
Saarenka
Raczkowanie

Nie rozumiem idei przykładania głowicy kilka razy w jednym miejscu, ostatnio rozmawiałam z kosmetolożką która robiła mi zabiegi i powiedziała że laser wypala włoski na całej powierzchni szkiełka zabiegowego jak pracuje dużą soczewką to jest to obszar dość spory ok. 5 cm robi nakładki tzn. przykłada głowice miejsce w miejsce z ok.10% nakładaniem się tak żeby nie ominąć żadnego miejsca na skórze, ale strzelanie w 100% w to samo miejsce według niej nie ma uzasadnienia a wręcz przeciwnie prowadzi do zwiększonego bólu u pacjentki bo tkanka się przegrzewa i wówczas jeszcze bardziej szczypie i piecze - jedyne kiedy powiedziała że opracowuje to samo miejsce to przy zmianie soczewki z dużej na małą - np. przy bikini na wargach / twierdzi że jest bardziej precyzyjna i można nią dokładniej opracować dany obszar, w innym przypadku w ogólnie nie przekłada się to na skuteczność zabiegu. Wierzę jej bo tylko do jednego gabinetu chodziłam i mam bardzo dobre efekty i oczywiście trzymałam się określonych odstępów pomiędzy zabiegami i dobrze na tym wyszłam. Pozdrawiam
Saarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości