Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 21:58   #3031
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)

Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O Hui jest drogą marką, dlatego wszystko co od nich miałam było w formie próbek. To samo tyczy się zresztą Su:m37, Hera, Sulwhasoo. Z reguły zestaw próbek kosztuje jakieś 10-15 €. W przypadku filtra to nawet plus, bo juz jest odmierzony 1 ml.
Może chodzi o filtry marki The Saem? Chociaż one raczej żółte są, ale faktycznie miałam wersję normalną i do cery tłustej.
Tak! To był The Saem

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 04:26   #3032
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Tak! To był The Saem
Na tej stronie KLIK wątku filtrowego dokladnie porównywałam oba filtry.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: Dzisiaj o 04:36
chimay jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 13:48   #3033
twenty_eleven
Rozeznanie

Hej hej podczytuje po cichu Wasz wątek i mam pytanie o tonik na początek przygody z kosmetykami azjatyckimi. Czy ten z Bentona się sprawdzi? Na razie sotsuję ten z kw migdałowym z Norel, ale jakoś nie widzę efektów:/ mam cerę tłusta, zaskórniki i potrzebuję tez czegoś antybakteryjnego, bo zapycha mnie wszystko:/

I czy ten tonik można stosować np. na wacik czy lepiej wklepywać? Rano nakładać krem dodatkowo? Jestem zielona w tym temacie wybaczcie
twenty_eleven jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 15:36   #3034
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez twenty_eleven Pokaż wiadomość
Hej hej podczytuje po cichu Wasz wątek i mam pytanie o tonik na początek przygody z kosmetykami azjatyckimi. Czy ten z Bentona się sprawdzi? Na razie sotsuję ten z kw migdałowym z Norel, ale jakoś nie widzę efektów:/ mam cerę tłusta, zaskórniki i potrzebuję tez czegoś antybakteryjnego, bo zapycha mnie wszystko:/

I czy ten tonik można stosować np. na wacik czy lepiej wklepywać? Rano nakładać krem dodatkowo? Jestem zielona w tym temacie wybaczcie
Toner Bentona to jest łagodnie działający produkt i traktowałabym go jak profilaktykę lub podtrzymanie efektów na cerze bez wielkich problemów z wypryskami różnego rodzaju.
Używanie go na wacik raczej skróci jego wydajność, bo to nie jest kosmetyk o konsystencji wody jak zwykle bywają toniki.
To co zastosujesz po nim jest zależne od potrzeby okluzji, jaką ma Twoja skóra, a to musisz ocenić sama, bo każda cera ma inną i nie ma gotowych recept w rodzaju "po produkcie X trzeba nałożyć Y".
Sądzę, że większość osób będzie czegoś po tym tonerze dodatkowo potrzebować, chociaż mojej twarzy on akurat wystarcza.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
Stary Dzisiaj, 20:25   #3035
twenty_eleven
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Toner Bentona to jest łagodnie działający produkt i traktowałabym go jak profilaktykę lub podtrzymanie efektów na cerze bez wielkich problemów z wypryskami różnego rodzaju.
Używanie go na wacik raczej skróci jego wydajność, bo to nie jest kosmetyk o konsystencji wody jak zwykle bywają toniki.
To co zastosujesz po nim jest zależne od potrzeby okluzji, jaką ma Twoja skóra, a to musisz ocenić sama, bo każda cera ma inną i nie ma gotowych recept w rodzaju "po produkcie X trzeba nałożyć Y".
Sądzę, że większość osób będzie czegoś po tym tonerze dodatkowo potrzebować, chociaż mojej twarzy on akurat wystarcza.
Dzięki, to raczej odpuszczę i poszukam innego, zwykłego toniku do przemywania cery
twenty_eleven jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 21:02   #3036
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez twenty_eleven Pokaż wiadomość
Dzięki, to raczej odpuszczę i poszukam innego, zwykłego toniku do przemywania cery
No nie, to nie jest tonik do przemywania. Takie coś prędzej znajdziesz u COSRX, oni mają też serię z betaine salicylate, to jest łagodniejsza forma kwasu salicylowego. Sama mam ochotę ją wypróbować, ale jakoś tak mi nie po drodze.

Moje włosy

Odpowiedz

Tagi
cera, mieszana, odwodniona, tłusta

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości