Atrederm - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-09, 21:06   #121
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez scarface Pokaż wiadomość
z tych wszystkich rzeczy jesli chodzi o zachowanie zdrowia i przedluzania mlodosci skory licza sie tylko filtry i retinoidy na recepte, reszta to mniej lub bardziej zbedny dodatek

zluszczanie to wcale nie jest glowny efekt dzialania retinoidow, ich dzialanie jest znacznie glebsze i korzystniejsze, oddzialuja one na odbudowe struktury skory wlasciwej, pobudzaja produkcje kolagenu, powoduja szybszy cykl powstawania i obumierania komorek (dwa tygodnie zamiast miesiaca), normalizuja ich budowe, czyli pobudzaja skore do regeneracji wlasnie, prawidlowego funkcjonowania, a zluszczanie jest tego tylko takim efektem ubocznym. zadna inna substancja nie ma takiego i tak silnego dzialania, dzieki temu sa tez skuteczne na przebarwienia, szybciej sie ich pozbedziesz (chociaz NAC moze byc pomocnym dodatkiem), ponadto pogrubiaja naskorek, uodparniaja z czasem skore na negatyne dzialanie promieni uv(czyli profilaktyka przebarwien i zmarszczek)
retinoidy uodparniają skore na promieniowanie? przeciez uwrazliwiaja i dlatego trzeba stosowac filtry. nic z tego nie rozumiem. To z czasem mozna darowac sobie filtry?

co do dalszej czesci Twojego postu... mozna darowac sobie ziemie wulkaniczna, BHA, kremy/sera z wit c?

Czy mogłabym prosić o wypisanie specyfików z retinoidami w kolejnosci od najslabszego do najmocniejszego?

Czy jesli kupilam mamie diroseal na naczynka, to jest to polsrodek i nie podziała na zmarszczki?

Troche mi zamieszał w głowie Twój post. Zaczelam stosowac differin i tonik lysanel, mam w planach effaclar i liquid pauli. Zrezygnowac z tego na rzecz differinu i innych reitnoidow?

I ostatnie pytanie: Kwasy czy retinoidy naklada sie na osuszona twarz. Czy tylko po umyciu zelem z woda czy mozna przetrzec twarz tonikiem (np aa young czy woda rozana) i dopiero po oszuszeniu twarzy retinoid/kwas?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia

Edytowane przez Ash
Czas edycji: 2006-09-18 o 13:21
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 00:03   #122
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
co do dalszej czesci Twojego postu... mozna darowac sobie ziemie wulkaniczna, BHA, kremy/sera z wit c?

Czy mogłabym prosić o wypisanie specyfikowa z retinoidami w kolejnosci od najslabszego do najmocniejszego?
Ash, nie wiem czy znasz te linki. Tu Basia pisała o priorytetach kosmetycznych:
http://www.biochemiaurody.fora.pl/viewtopic.php?t=300

a tu skutecznym programie pielęgnacji:
http://www.biochemiaurody.fora.pl/viewtopic.php?t=301

Gdzieś jeszcze widziałam zestawienie skuteczności działania retiniodów w zależności od postaci (żel, krem, itd.), ale nie mogę znaleźć.
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 11:08   #123
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka7 Pokaż wiadomość
Piszcie dziewczyny jak tam wasze postepy w zwiazku ze stosowaniem Atredermu
Ja jestem zachwycona
Zuzylam jak do tej pory pol buteleczki (uzywam tez na ramiona i plecy czasami) i jesli chodzi o twarz to z cala smialoscia moge powiedziec ze atre usunal mi zaskorniki z ktorymi nie poradzil sobie zorac (uzywalam 0,05 i 0,1).

Jesli chodzi o konkrety w porownaniu atre i zorac:
1. atre jest tanszy
2. wydajniejszy
3. zawiera witaminke E, wiem ze niewiele ale zawsze
4. silniej dziala - tak jak juz napisalam najmocniejsze stezenie zoracu nie poradzilo sobie z tym czemu atre dal rade
5. nie mam takiego uczucia napietej i przesuszonej buzi jak czesto po zoracu
6. jedyny minus - aplikacja zelem jest dla mnie przyjemniejsza i wygodniejsza.

Mimo wszystko nie wyobrazam sobie porzucic preparatu ktory dziala tak swietnie na rzecz zoracu ktorego jest malutko i jest koszmarnie drogi (zwlaszcza teraz zwracam na to uwage, kiedy mam ten swietny polski plyn).
pozdrawiam
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 15:25   #124
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Smile Dot.: Atrederm

dzieńdoberek,

ja również zaczęłam stosować Atrederm... narazie użyłam 2 razy...troszkę się łuszczę więc nie chcę szaleć za bardzo
ale super już gładziutka buźka jest, dziś rano miałam malutkie skórki więc zrobiłam sobie peeleng z Ortisa, no i fajnie cera taka mięciutka i nabiera kolorków...

szukam dobrego kremu z filtrem, który nie będzie tłuścił, nie zapcha mi porów... zastanawiałam się nad Vichy Capital Soleil Fluide Ecran Ultra-Fluide SPF60/PPD20....

może zna któraś z Was i może polecić mi?

bardzo proszę o szybkie odpowiedzi

pozdrówki
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 19:41   #125
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Atrederm

Mam prośbę- czy ktoś mógłby tu wrzucić skład atredermu? Będę wdzięczna
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 09:07   #126
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

1 ml płynu 0; 025% zawiera 0; 25 mg tretynoiny i 0; 05 mg tokoferolu; 1 ml płynu 0; 05% zawiera 0; 5 mg tretynoiny i 0; 1 mg tokoferolu; 1 ml płynu 0; 1% zawiera 1; 0 mg tretynoiny i 0; 2 mg tokoferolu."

http://www.leki.med.pl/lek.phtml?id=...ek=2063&menu=3
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 11:04   #127
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Atrederm

Na początek napisze jaką mam cerę: skóra tłusta w sumie chyba juz przechodząca w mieszaną. Dosyć gruba, z podskórnymi grudkami, troszkę zaskórników i rozszerzone pory, mała skłonność do podrażnień..... chyba tyle.
A więc tak:zaczęłam od Atrederm 0,025. Stosuje go od piątkowej nocy. Moja cera po pierwszej nocy rankiem była gładka jak nigdy, po drugiej nocy stosowania Atre troszke mnie piekła jak po słoneczku, po trzeicej nocy czyli dzisiaj zaczęłam linieć (przez to spóźniłam sie do pracy , bo musiałam troszkę spillingować twarzyczkę) , jak to któraś z dziewczyn okresliła. Ale wygląda to nieźle, po Glyco-A inaczej to wyglądało, byłam czerwona i skóra była bardzo sucha. A przy Atre skóra jest o dziwo ładnie nawilżona mimo, ze schodzi jak po przdawkowaniu słoneczka. Pogorszenia skóry w postaci wyprysków narazie nie zauważyłam . Będę Wam zdawać relację co i jak z moją gębusią ;-). Mam w zapasie Retin A ale narazie skończę kuracje Atre.

- siedzę teraz w pracy i czuje małe pieczenie. Dalej linieje.....
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 21:29   #128
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Question Dot.: Atrederm

witam ponownie

chciałam się dowiedzieć czy warto kupić filtr z Iwostinu ten na S..., chociaż emulsja ma lepsze oceny... nie mam pojęcia zielonego jaki filtr kupić...

narazie mam lekkko zaczerwienioną twarz...ale jest ok..

pozdrawiam
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 10:09   #129
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Ginger Pokaż wiadomość
witam ponownie

chciałam się dowiedzieć czy warto kupić filtr z Iwostinu ten na S..., chociaż emulsja ma lepsze oceny... nie mam pojęcia zielonego jaki filtr kupić...
Na pewno warto, ponieważ Iwostin posiada dobre stabilne filtry. Oceny na KWC kremu rzeczywiście są słabsze od ocen emulsji. Najlepiej będzie jak kupisz sobie emulsję jesli nie chcesz ryzykować z kremem, i pochodź po aptekach i poproś o próbki tego kremu .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 16:23   #130
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Cool Dot.: Atrederm

ok, czyli jeśli przychodzę z pracy po 8 h przy komputerze...moja twarz jest troszkę zaczerwieniona :/ a może lepiej jakiś filtr który będzie trochę bielił? qrcze nie wiem....

a co z tą witaminą C? stosować? nie stosować?

liczę na szybkie porady

pozdrowionka
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 17:19   #131
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Ginger Pokaż wiadomość
ok, czyli jeśli przychodzę z pracy po 8 h przy komputerze...moja twarz jest troszkę zaczerwieniona :/ a może lepiej jakiś filtr który będzie trochę bielił? qrcze nie wiem....

a co z tą witaminą C? stosować? nie stosować?

liczę na szybkie porady

pozdrowionka
Wit. C jak najbardziej , witamina razem z filtrem stwarza niezły duet chroniący naszą cerę.
A z filtrem to może najpierw przejdź się po aptekach i to co się da wypróbuj aby nie ryzykowac w ciemno .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 19:06   #132
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Cool Dot.: Atrederm

ok, jeśli wit. C to skąd ją wziać ?? jestem trochę zabiegana w tygodniu...nie mam zbytnio czasu... tą witaminkę trzeba samemu zrobić?? jak?

no a z filtrem to nie wiem...mało gdzie są jakieś próbki u nas w mieście...

może ktoś ma trochę wrażliwą, trochę mieszaną cerę? i używa jakiś fajny filtr? pliss niech się zgłosi i podzieli sie swoją opinią..

z góry dzięki,
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 22:04   #133
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Atrederm

Ginger, jeśli chodzi o wit. C, to jest kilka opcji: albo gotowy krem (np. La Roche Posay Active C), albo Juvit (nie przejmuj się faktem, iż są to doustne krople dla dzieci ), albo serum własnoręcznie zrobione z Juvitu lub kwasu askorbinowego z mazideł (wszelkie przepisy znajdziesz na forum).
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 23:24   #134
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
witam
chcialam sie was zapytac czy atrederm poradzi sobie z malymi wypuklymi bliznami?? mam kilka takich na plecach po trądziku... nie wiem czemu mi sie takie zrobily... wiem ze trzeba zluszczac takie blizny ale czy to dlugo musi trwac?? bardzo bym chciala sie tego wreszcie pozbyc

czekam na odpowiedz

leelee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 09:16   #135
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Atrederm

Witajcie

Ja rowniez uzywac bede Atredermu (0,05%), wczesniej na przelomie jesieni i zimy stosowalam Glyco-A, Effaklar K, dopiero raz posmarowalam sie Atre a skora schodzi juz 4 dzien, wiec stosowac go bede rzadko, chyba ze stan skory pozwoli na czestsze aplikowanie. Po jednokrotnym uzyciu, skora na drugi dzien byla zaczerwieniona. Na co dzien stosuje filtr Avene. Zamierzam dzis kupic Ziajke nawilzajaca, ta o ktorej takie pozytywne opinie czytalam, aby stosowac ja w dni bez Atre. Pozdrawiam i zycze udanej walki w drodze do doskonalosci.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 14:04   #136
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Atrederm

leelee, trudno powiedzieć, czy sobie poradzi, na pewno trochę pomoże, ale na ich całkowitą likwidację bym nie liczyła. kuracje tego typu trwają długie miesiące, a czasami i lata.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 11:43   #137
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Atrederm

Minął prawie tydzień od 1 uzycia Atre, wczoraj na noc znów (po 3 dniowej przerwie) był na mojej twarzy i rankiem obudziłam sie z bardzo suchą skórą.... na żuchwie łuszzcy mi sie skóra.... wyglądam dzisiaj okropnie :-(.... zobaczymy co będzie jutro....
acha - zauważyłam zwiększoną produkcje sebum (pewnie przez to wysuszenie ) i mniejszą ilość zaskórników ;-)

Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2006-09-14 o 12:45
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 14:51   #138
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Atrederm

następna moja obserwacja - dzisiaj skóra mi schodzi z całej twarzy :-( wyglądam OKROPNIE !!!! . Ale pokazuje siĘ nowa gładziutka szkoda tylko, ze wyszły mi również 3 okropne ,,niespodzianki" :-(. Przez weekend będę sie porządnie nawilżać.... a potem znów Atre..... i dam znać jakie efekty
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 16:23   #139
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Atrederm

Goniu, wyprobuj moze maseczke aspirynowa do tego - ja uwielbiam tak meczyc moje lico
(co do luszczenia, pociesze sie - zorakuje sie od stycznia a nadal zdarza mi sie luszczyc, baaaaaardzo obficie)
i wlasnie po takim zestawie - atre+maseczka aspirynowa+nightpeel oraz po ok 8-9miesiecznej kuracji moge powiedziec ze widze na mojej twarzy NAPRAWDE spektakularne efekty. Do tego stopnia, ze starzy znajomi nie poznaja mnie na ulicy

I maly OT odnosnie maseczki aspirynowej:
do tej pory uzywalam polopiryny S, bo tania. Zamawiajac kilka kosmetykow z apteki internetowej, zauwazylam ze 20 tabl polopiryny S kosztuje 3,90 (300 mg) a zwykla polopiryna 7 zl przy czym 500 mg kwasu na kazda tabletke <diabeł>
wiadomo, co wybrałam
potem okazało sie ze polopiryna to tabletki dojelitowe i .... są powlekane ;( tragedia ;( ale nie mozna sie poddawac wiec obskrobałam 4 tabletki z powloczki i zaczelam robic maseczke
dziewczyny, to jest dopiero cudo zwykla polopiryna sie CHOWA! po pierwsze, bardzo latwo sie rozpuszcza - wystarczy kropelka wody i kilkanascie sekund cierpliwosci a tabletka bez problemu daje sie rozgniesc na mialka papke bez zadnych wiekszych grudek (ile ja sie musialam nameczyc zeby przy zwyklej polopirynie nie tworzyly sie takie grudy-nigdy mi sie nie udalo-po takich meczarniach o dziwo powlekana polopiryna to wybawienie).
Wszystkim dziewczynom polecam
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 09:24   #140
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Atrederm

Uzylam Atre 4 razy, stosuje go co 2 dni, skora pieknie schodzi Przebarwienia na brodzie zaczynaja znikac. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z jego uzywania.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 12:14   #141
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

A ja zeszłam z mocy 0,05 na dawkę 0,025 bo mnie za bardzo podrażniało. Ostatnio użyłam przedwczoraj.
Dziś pięknie się łuszczę
Jestem zdziwiona, bo godzinę po aplikacji wysmarowałam twarz maceratem brzozowym (w ramach eksperymentu) i sądziłam naiwnie, że w ten sposób uniknę linienia.
Niestety...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 13:28   #142
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Goniu, wyprobuj moze maseczke aspirynowa do tego - ja uwielbiam tak meczyc moje lico
(co do luszczenia, pociesze sie - zorakuje sie od stycznia a nadal zdarza mi sie luszczyc, baaaaaardzo obficie)
i wlasnie po takim zestawie - atre+maseczka aspirynowa+nightpeel oraz po ok 8-9miesiecznej kuracji moge powiedziec ze widze na mojej twarzy NAPRAWDE spektakularne efekty. Do tego stopnia, ze starzy znajomi nie poznaja mnie na ulicy

I maly OT odnosnie maseczki aspirynowej:
do tej pory uzywalam polopiryny S, bo tania. Zamawiajac kilka kosmetykow z apteki internetowej, zauwazylam ze 20 tabl polopiryny S kosztuje 3,90 (300 mg) a zwykla polopiryna 7 zl przy czym 500 mg kwasu na kazda tabletke <diabeł>
wiadomo, co wybrałam
potem okazało sie ze polopiryna to tabletki dojelitowe i .... są powlekane ;( tragedia ;( ale nie mozna sie poddawac wiec obskrobałam 4 tabletki z powloczki i zaczelam robic maseczke
dziewczyny, to jest dopiero cudo zwykla polopiryna sie CHOWA! po pierwsze, bardzo latwo sie rozpuszcza - wystarczy kropelka wody i kilkanascie sekund cierpliwosci a tabletka bez problemu daje sie rozgniesc na mialka papke bez zadnych wiekszych grudek (ile ja sie musialam nameczyc zeby przy zwyklej polopirynie nie tworzyly sie takie grudy-nigdy mi sie nie udalo-po takich meczarniach o dziwo powlekana polopiryna to wybawienie).
Wszystkim dziewczynom polecam
W jakim celu jest ta maseczka aspirynowa? nie podrazni jeszzce bardziej mojej skóry?
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 14:19   #143
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
W jakim celu jest ta maseczka aspirynowa? nie podrazni jeszzce bardziej mojej skóry?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=91607
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:20   #144
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Ash, nie wiem czy znasz te linki. Tu Basia pisała o priorytetach kosmetycznych:
http://www.biochemiaurody.fora.pl/viewtopic.php?t=300

a tu skutecznym programie pielęgnacji:
http://www.biochemiaurody.fora.pl/viewtopic.php?t=301

Gdzieś jeszcze widziałam zestawienie skuteczności działania retiniodów w zależności od postaci (żel, krem, itd.), ale nie mogę znaleźć.
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
Dziekuje, pierwszy link znałam (ale jeszcze raz sobie poczytałam)
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 16:13   #145
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Atrederm

AniuM69, linienia sie nie da uniknac - gdyby go nie bylo, nie byloby efektu (choc niektorym zdaza sie ze zluszczaja sie w sposob tak minimalny ze wrecz niezauwazalny, a efekty sa). Wyobrazaj sobie ze z kazda skorka schodzi Ci kazdy wyprysk/zaskornik/zmarszczka wtedy latwiej jest to zniesc

Goniu, mozesz sprobowac np maseczki aspirynowej z 2 tabletek, albo stosowac ja na wieczor, na bezatredermowe noce.mnie po pierwszym uzyciu nie podraznila, skora nie byla zaczerwieniona, nie piekla (a takie objawy w mniejszym lub wiekszym nasileniu obserwowalam przy kazdym innym kwasie). Natomiast efekt zwala z nog
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 16:51   #146
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Atrederm

ja sie jeszcze nie zaczelam atredermowac , czekam az sie ochlodzi i sloneczko przestanie przypiekac, mam jedo pytanie co sie dzieje jesli zatrze sie oko atredermem, ja juz tak mam ze nawet we snie dotykam twarzy i tre oczy i czesto tribiotik ktorego uzywam na pryszcze dostaje mi sie do oczu i rano mam zaropiale , czy macie podobnie??? czy tylko u mnie tak jest.Dodam ze po aplikacji myje rece.
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 17:10   #147
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
AniuM69, linienia sie nie da uniknac - gdyby go nie bylo, nie byloby efektu (choc niektorym zdaza sie ze zluszczaja sie w sposob tak minimalny ze wrecz niezauwazalny, a efekty sa). Wyobrazaj sobie ze z kazda skorka schodzi Ci kazdy wyprysk/zaskornik/zmarszczka wtedy latwiej jest to zniesc
No niby racja Kasiu - w myśl zasady: "cierp ciało jakeś chciało"
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 19:01   #148
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
ja sie jeszcze nie zaczelam atredermowac , czekam az sie ochlodzi i sloneczko przestanie przypiekac, mam jedo pytanie co sie dzieje jesli zatrze sie oko atredermem, ja juz tak mam ze nawet we snie dotykam twarzy i tre oczy i czesto tribiotik ktorego uzywam na pryszcze dostaje mi sie do oczu i rano mam zaropiale , czy macie podobnie??? czy tylko u mnie tak jest.Dodam ze po aplikacji myje rece.
To niedobrze. Moż ekup sobie taką jakby opaske na oczy z czarnego, jedwabistego materiału, żeby chronic oczka, albo taka maskę zelową.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 11:02   #149
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Atrederm

Producent na ulotce bardzo przestrzega przed kontaktem A. z oczami, ale nie podaje pierwszej pomocy.
Grazia, a może omiń oczy bardzo szerokim łukiem? Może nie dasz rady "na śpiku" przetransportować Atre z policzków do oczu? Spore ryzyko.
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak:
położyła Atre około godziny 18 i zmyła tuż przed snem. Może to minimalnie osłabić działanie, ale lepszy rydz niż nic.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 11:15   #150
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Atrederm

dziekuje dziewczyny za rady ,napewno skorzystam
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.